abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86642572
Het vorige deel: < Slank #1174 Thee thee thee thee. >



De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_86642604
ik durf het wel hoor! durf het dan alleen niet ook hier neer te zetten :')

oh yeah, fipo 8-)
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 20 september 2010 @ 17:19:09 #3
236335 neen
schone schijn
pi_86642653
Knap hoor, zo'n fipo, gefeliciteerd!

Maar goed, ik ben weer thuis en er komt toch een inkakmoment! Oei! Nou ja koffie dan maar.
het lijkt niet wat het is
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 17:20:12 #4
70532 loveli
N
pi_86642705
koffie O+

neen O+
crap in = crap out
  maandag 20 september 2010 @ 17:20:35 #5
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_86642722
Eens met TT! Dat durft mn maag niet aan nee _O-
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_86642741
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:19 schreef neen het volgende:
Knap hoor, zo'n fipo, gefeliciteerd!

Maar goed, ik ben weer thuis en er komt toch een inkakmoment! Oei! Nou ja koffie dan maar.
laat mij lekker :6
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_86642765
Welkom thuis Neen. ;)

Slaaaaaaapen.. m'n bed roept.. ik stribbel tegen.. maar voor hoe lang? :+
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86642982
Volgknop is weer kwijt ;(
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_86643046
Auto wou niet starten, aangesleept, naar garage gereden, dynamo stuk, auto achtergelaten, lift geregeld, bij D&D's oude huis langsgereden, gerepareerde oven bij Mediamarkt opgehaald. Nu weer thuis, morgen naar werk fietsen, werken, dan met fiets in trein (mag dat nog, eigenlijk?), weer fietsen, 400,- betalen, fiets in auto zetten en dan weer naar huis.

Bleh.
Nee loveli, geen zin om tweedehands dynamo op te snorren en er zelf in te knutselen. Het is een rotsleutelauto en we zijn lui / hebben het druk met koestalletjes bouwen en geld verdienen.

Het goede nieuws is dat de laatst nieuwgekochte combi-oven nu wel de beloofde temperatuur van 250 graden haalt. Eerst zei het display wel 250, maar de pizza bleef slap en bleek, en een inderhaast gekocht oventhermometer leerde dat 'ie niet warmer werd dan 160. Opgestuurd ter reparatie, komt 't ding terug met de aantekening "voldoet aan fabrieksspecificaties". Ik heb duidelijk gemaakt dat ik weinig te maken heb met fabrieksspecificaties en des te meer met graden Celcius.
Dan duurt het weer 3 weken maar nu werkt ' ie ook. Je houdt de vooruitgang niet tegen.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 20 september 2010 @ 17:31:44 #10
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_86643128
Was de stroopwafels vergeten... 4.... en nu weer normaal *O* Kan er weer 2 week tegen.

Sigme,waardeloos is dat, auto stuk!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 20 september 2010 @ 17:35:15 #11
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86643230
sigme, je mag je fiets alleen buiten de spits meenemen in de trein!

Dagkaart fiets
Buiten de spits kunt u uw fiets onder bepaalde voorwaarden meenemen in de trein.
Een Dagkaart fiets kost ¤ 6, ongeacht het aantal te reizen kilometers.
U koopt daarvoor bij de kaartautomaat een Dagkaart fiets.
(Opvouwbare) tandems, ligfietsen of gedemonteerde racefietsen mag u ook meenemen met een Dagkaart fiets.
Geldigheid
Dagkaart fiets: als u uw fiets wilt meenemen in de trein, houdt u er dan rekening mee dat dit alleen buiten de spits op werkdagen kan (spitsuren: 06.30 - 09.00 uur en 16.30 - 18.00 uur).
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86643702
Fietsen in de trein zijn irritant. :X
Maar dat denken die mensen met fiets vast ook van die rolstoelen. :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 20 september 2010 @ 17:47:40 #13
236335 neen
schone schijn
pi_86643704
O, ik heb maar even een jas gekocht. Niks niet moeilijk doen pakken en kopen. Opgelost.
het lijkt niet wat het is
  maandag 20 september 2010 @ 17:50:33 #14
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86643780
:W.

Wat een kutdag weer :{.
En morgen wordt het nog erger denk ik, want dan krijgen ze hun onvoldoendes terug en daar krijg ik natuurlijk de schuld van. Kreeg vanochtend ook al de schuld dat ze een opdracht niet konden maken, omdat ik het niet goed uitgelegd zou hebben, terwijl zij constant zaten te kletsen tijdens mijn uitleg. Zo frustrerend is dat: ik steek veel energie in de kwaliteit van mijn uitleg en niets komt aan, omdat ze te druk zijn met andere dingen met als resultaat dat ze uiteindelijk slechte cijfers halen. Maar ja, hopelijk is dit een wake-up call voor ze. Morgen komt de begeleider langs en daar ben ik erg blij mee, want dan kan hij met eigen ogen zien hoe het gaat en hopelijk tips geven, want dit is gewoon niet leuk meer zo :N. En mijn slechthorendheid zorgt ook voor irritatie, want ze gillen de hele tijd door elkaar heen en dan roept daar weer iemand en dan daar weer iemand en dan versta ik natuurlijk niet wat ze zeggen 8)7. Is wel op te lossen natuurlijk, maar dan moet ik weer terug naar de basisregels en de vraag is even hoe ik dat ga aanpakken. Maar daar kan de begeleider vast mee helpen [/houdt goede moed]. Flink wat nakijkwerk weggewerkt en vanavond moet ik ook nog even aan de bak want woensdag is het ouderavond en dan wil iedereen cijfers zien.

Gelukkig ben ik morgenmiddag vrij.

Mark is nu met zijn moeder onderwerp hiernaartoe, dus straks eerst maar eens koken.

Ik wil ook weer gaan hardlopen trouwens. Van de week eerst maar eens een nieuwe sportbroek kopen.

Even bijlezen nu :).
Niet meer actief op Fok!
pi_86643785
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
sigme, je mag je fiets alleen buiten de spits meenemen in de trein!

Dagkaart fiets
Buiten de spits kunt u uw fiets onder bepaalde voorwaarden meenemen in de trein.
Een Dagkaart fiets kost ¤ 6, ongeacht het aantal te reizen kilometers.
U koopt daarvoor bij de kaartautomaat een Dagkaart fiets.
(Opvouwbare) tandems, ligfietsen of gedemonteerde racefietsen mag u ook meenemen met een Dagkaart fiets.
Geldigheid
Dagkaart fiets: als u uw fiets wilt meenemen in de trein, houdt u er dan rekening mee dat dit alleen buiten de spits op werkdagen kan (spitsuren: 06.30 - 09.00 uur en 16.30 - 18.00 uur).
:* Dankjewel!

Ben je thuis inmiddels? En hoe gaat dat morgen eigenlijk; heb je een afspraak met iemand die alle uitslagen met je doorneemt of moet je de boel bijeensprokkelen en dan maar conclusies bedenken? En gaat Duvel met je mee?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86643858
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:47 schreef Swietje het volgende:
Fietsen in de trein zijn irritant. :X
Maar dat denken die mensen met fiets vast ook van die rolstoelen. :')
Ja opzouten met die onhandige karren :{w.

Fietsen in een trein zijn reteirritant. Ik zorg in elk geval dat ik erbij blijf (op het balkon dus), zodat ik excuses kan aanbieden en kan zorgen dat het ding zo min mogelijk in de weg staat.
En dan maar hopen dat de NS iets meer dan 1 treinstel inzet.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86643992
Honger maar moet nog boodschappen doen. Heel onverstandig, ik word altijd misselijk als ik met honger in de winkel sta :'). Gezonde dingen heb ik verder niet in huis, die ging ik juist kopen (de knop is om).

quote:
Op maandag 20 september 2010 15:04 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Pfeiffer? Hoor ik de laatste tijd veel (twee collega's, man-van-andere-collega). Als je ook last heb van keelpijn enzo, zou dat kunnen kloppen.
Geintje toch? (Moe en loop al 3 weken te kutten met mn keel. Zit steeds dicht, stem kwijt geweest, dikke lymfeklieren en nu nog steeds moeite met slikken).

XM :*.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  maandag 20 september 2010 @ 18:02:29 #18
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86644186
Whehehe, XM en d'r nors-smiley.
Pfff, ik baal echt van die lage cijfers :{w. Ik hoop dat mijn collega morgen zegt dat dat normaal is, want anders ga ik me wel afvragen wat ik verkeerd heb gedaan :{.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 20 september 2010 @ 18:04:31 #19
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644258
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:50 schreef sigme het volgende:

[..]

:* Dankjewel!

Ben je thuis inmiddels?
:Y

quote:
En hoe gaat dat morgen eigenlijk; heb je een afspraak met iemand die alle uitslagen met je doorneemt of moet je de boel bijeensprokkelen en dan maar conclusies bedenken?
Nee, heb om 11:40 afspraak bij de neuroloog die me gaat vertellen wat er te zien is op de scan die afgelopen maandag is gemaakt. En hoe verder. En dan moet ik 2 dingen even voor mezelf echt niet vergeten te vragen:

- Niet sporten is not an option, want dan kan ik binnen de kortste keren niet meer voor- of achteruit door de Ehler-Danlos. Dus ik moet kunnen sporten. Ik heb al een aangepaste levensstijl, nog meer aanpassingen gaat gewoon niet werken.
- Leuk die vernauwing in mn hals, maar hoe is het in de rest van het lijf? :%

quote:
En gaat Duvel met je mee?
Ja, want als ik k*-nieuws krijg, ben ik niet meer in staat om een zinnige vraag te formuleren denk ik.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 20 september 2010 @ 18:14:08 #20
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_86644569
Fijn dat Duvel meegaat XMert, ik zal aan je denken morgen!

Vik: balen is dat -O- Houdt moet, volgens mij ben je hier best goed in, ondanks dat het niet leuk is :Y

Ik heb net voor het eerst een was gedaan :D De wasmachine droogt wel een béétje, maar niet veel, dus nu heb ik allemaal was door mn kamertje heen hangen op de meest stomme plekken :') Hopelijk snel droog!

Und jetzt naar het Global Café denk ik! Had eerder willen eten maar had geen honger - ik eet dus wel wat na afloop.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 20 september 2010 @ 18:15:12 #21
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644601
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:14 schreef MariaEtcetera het volgende:

Houdt moet
Quote before the edit >:)
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 20 september 2010 @ 18:15:50 #22
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644623
Maar Vik, dat is mooi klote :{. Zie je zelf nog mogelijkheden tot verbetering of weet je het ook gewoon even niet meer?
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 20 september 2010 @ 18:16:12 #23
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644633
En thnx voor de steun ladies O+.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 20 september 2010 @ 18:17:55 #24
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_86644689
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:15 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Quote before the edit >:)
*vioolspel*

Ik zal hem maar laten staan dan he! Haudt eauk moedt, XMert! :Y)
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 18:18:15 #25
70532 loveli
N
pi_86644700
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:04 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

:Y
[..]

Nee, heb om 11:40 afspraak bij de neuroloog die me gaat vertellen wat er te zien is op de scan die afgelopen maandag is gemaakt. En hoe verder. En dan moet ik 2 dingen even voor mezelf echt niet vergeten te vragen:

- Niet sporten is not an option, want dan kan ik binnen de kortste keren niet meer voor- of achteruit door de Ehler-Danlos. Dus ik moet kunnen sporten. Ik heb al een aangepaste levensstijl, nog meer aanpassingen gaat gewoon niet werken.
- Leuk die vernauwing in mn hals, maar hoe is het in de rest van het lijf? :%
[..]

Ja, want als ik k*-nieuws krijg, ben ik niet meer in staat om een zinnige vraag te formuleren denk ik.
Memorecordertje of kladblok meenemen? Om het antwoord op je zinnige vragen te helpen onthouden. (Ben zelf meerdere keren met mensen meegeweest om specifieke vragen te stellen en antwoorden te onthouden en wat ik als buitenstaander van een arts hoorde, was heel vaak wat anders dan wat er bij de mensen zelf bleef hangen. Dan is het heel fijn om nog te weten hoe de arts het heeft geformuleerd.)
crap in = crap out
  maandag 20 september 2010 @ 18:19:25 #26
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644740
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:17 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

*vioolspel*

Ik zal hem maar laten staan dan he! Haudt eauk moedt, XMert! :Y)
Ik doe me besd.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86644750
Wow hoop gebeurd dus!
Lastig Vik en frustrerend. Hopelijk komt het goed met de begeleider erbij. En jij legt vast goed uit, ze moeten alleen wel luisteren. Oud en wijs genoeg om eigen verantwoordelijkheid te nemen toch?
Ik had vandaag observatie van rec4.5 in de klas. Hehe, ik had gevoel van wat gaat dat rommelig. En ik kreeg alleen maar complimenten voor de rust die er was en die ik uitdroeg... komt alles toch nog goed :P

Komt vnaav iemand voor mn auto, over 40 min al zelfs :o hopelijk wordt t wat!! Duim duim duim

Lijstje:

O: broodje pindakaas
T: appel + 1 slagroomsoesje
L: bouillon, broodje kipfilet, kiwi en citroenkwark
T: broodje kipfilet, 7 dropjes
D: witlof ham/kaas, wedges en kipsnitzel
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
  maandag 20 september 2010 @ 18:20:34 #28
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86644780
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Memorecordertje of kladblok meenemen? Om het antwoord op je zinnige vragen te helpen onthouden. (Ben zelf meerdere keren met mensen meegeweest om specifieke vragen te stellen en antwoorden te onthouden en wat ik als buitenstaander van een arts hoorde, was heel vaak wat anders dan wat er bij de mensen zelf bleef hangen. Dan is het heel fijn om nog te weten hoe de arts het heeft geformuleerd.)
Ja, zat zelf ook al te denken om een aantekeningending mee te nemen :). Thnx!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 20 september 2010 @ 18:25:19 #29
236335 neen
schone schijn
pi_86644920
Trap oprennen bij Arnhem CS, genoeg beweging gehad vandaag. Beter maken ze dat station eens af :')
het lijkt niet wat het is
  maandag 20 september 2010 @ 18:26:15 #30
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86644953
oh xcuzmetje, ik kan me je zenuwen zo goed voorstellen....Getsie...

Vandaag is geen goede dag, al het geweld in Congo en de vreselijke dingen, ik hoor dat ik hier vanaf woensdag niet meer alleen woon maar moet delen en financiele zorgen maken vandaag stom. Ach ja, vandaag is weer een dag. Nu eerst maar eens eten koken!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86645087
:W Even een lijstje droppen

O: 2 boterhammen pindakaas, yakult
T: banaan
L: 6 stuks sushi (3x zalm, 3x tonijn)
T: appel, 2 boterhammen sandwichspread
D: biefstukje, bloemkool en broccoli
T: bakje optimel vruchtenyoghurt
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_86645103
Heel veel succes morgen XM. :*.

j.t, de pest is nou juist dat ze níet oud en wijs genoeg zijn om zelf de verantwoordelijkheid te nemen van een slecht gemaakte toets - hun prefrontale cortex is nog onderontwikkeld. En die zorgt nou juist voor het houden van overzicht, het maken van keuzes, het in kunnen zien van gevolgen van die keuzes, prioriteiten stellen en plannen. Lees Puberbrein binnenstebuiten maar eens.

Hoe dan ook, veel succes ermee Vik. Is de toets slecht gemaakt op vakinhoudelijke kennis of ligt het probleem eerder bij slechte studievaardigheden (vragen niet goed lezen en zo)?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_86645208
:W
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_86645362
XM, nogmaals, heel veel positieve energie jouw kant op! Succes morgen :*

Vik, rottig van die cijfers. Begrijpelijk dat je er onzeker van wordt.. maar ik denk dat je je echt niet druk moet maken, je doet je best en meer kun je niet doen! Komt vast goed :*
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86645426
XM, heel veel sterkte morgen! Ik hoop zó dat de uitslagen mee zullen vallen :* .
He bah nynke, voor jou kan deze dag idd beter snel voorbij zijn... En wat raar dat je je woning opeens moet delen. Maar zelf zit je hier toch ook niet zo heel lang meer? Dan is het wat beter te handelen denk ik?

Niemand die me gemist heeft de afgelopen week? ;( :P
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86645529
@phaidra: ik lees niet genoeg bij om te merken dat er uberhaupt iemand mist... zie steeds flarden van topics

:* maar fijn dat je er weer bent. waar was je? i-net stuk?
Kwak
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 18:43:00 #37
70532 loveli
N
pi_86645644
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:40 schreef kwakz0r het volgende:
@phaidra: ik lees niet genoeg bij om te merken dat er uberhaupt iemand mist... zie steeds flarden van topics

:* maar fijn dat je er weer bent. waar was je? i-net stuk?
Vakantie, toch? Ofzo?
crap in = crap out
  maandag 20 september 2010 @ 18:45:01 #38
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86645737
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
Heel veel succes morgen XM. :*.

j.t, de pest is nou juist dat ze níet oud en wijs genoeg zijn om zelf de verantwoordelijkheid te nemen van een slecht gemaakte toets - hun prefrontale cortex is nog onderontwikkeld. En die zorgt nou juist voor het houden van overzicht, het maken van keuzes, het in kunnen zien van gevolgen van die keuzes, prioriteiten stellen en plannen. Lees Puberbrein binnenstebuiten maar eens.

Hoe dan ook, veel succes ermee Vik. Is de toets slecht gemaakt op vakinhoudelijke kennis of ligt het probleem eerder bij slechte studievaardigheden (vragen niet goed lezen en zo)?
Beide, denk ik.

Ze vroegen tijdens de toets steeds naar dingen die ze hadden moeten leren (round character, flat character, dat soort dingen). Maar verhaalanalyse is ook best lastig, ik denk dat ze zich daarop verkeken hebben: "Oh verhaaltje lezen, wat vragen maken." Tijdens de toets waren ze niet geconcentreerd bezig, maar ik weet niet of dat de oorzaak is, want de VWO-groep scoorde ook slecht en die was wel serieus aan het werk. Maar ze waren allemaal wel veel sneller klaar dan zou moeten. Voor zo'n toets moet je het verhaal echt goed lezen. En dan krijg je op een vraag als "omschrijf de band tussen moeder en zoon" een reactie als: "Die band is goed." Ik vind het zo jammer: ik steek er zoveel energie in en ik zie er zo weinig van terug, in de vorm van goede resultaten. Maar morgen spreek ik hun mentor en dan gaan we het erover hebben :). Goed mogelijk dat ze naar de huiswerkklas en/of op bijles moeten.
Niet meer actief op Fok!
pi_86645983
quote:
Vik: balen is dat -O- Houdt moet, volgens mij ben je hier best goed in, ondanks dat het niet leuk is :Y
Dat dus!
pi_86646000
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:40 schreef kwakz0r het volgende:
@phaidra: ik lees niet genoeg bij om te merken dat er uberhaupt iemand mist... zie steeds flarden van topics

:* maar fijn dat je er weer bent. waar was je? i-net stuk?
Vakantie idd!! Halverwege de laatste pagina van het vorige topic heb ik gepost dat ik weer thuis was enzo en niemand die daar op had gereageerd. Maar het was een grapje hoor, ik weet ondertussen wel dat het hier zo snel kan gaan dat dingen gemist worden ;) .

Ik zag ook nog dat ik een aantal foto-momenten heb gemist, jammer!
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86646034
En heel veel succes voor XM morgen: will be thinking good thoughts!! :*
pi_86646288
XM, succes morgen! Zal aan je denken. :*

Migraine heeft niet doorgezet hier, yay. Voor de zekerheid lekker op tijd naar bed, en dan heb ik waarschijnlijk nergens meer last van morgen :)
pi_86646323
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:51 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Vakantie idd!! Halverwege de laatste pagina van het vorige topic heb ik gepost dat ik weer thuis was enzo en niemand die daar op had gereageerd. Maar het was een grapje hoor, ik weet ondertussen wel dat het hier zo snel kan gaan dat dingen gemist worden ;) .

Ik zag ook nog dat ik een aantal foto-momenten heb gemist, jammer!
Je was naar de Ardennen toch? Wat heb je gedaan? Veel zonnebaden zal er wel niet bijgeweest zijn, musea bezocht?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86646359
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:52 schreef ihatefastcars het volgende:
En heel veel succes voor XM morgen: will be thinking good thoughts!! :*
En jij dan? Morgen weer naar 't werk ondanks dat je niet beter bent?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86646442
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:56 schreef Chicolate het volgende:

Geintje toch? (Moe en loop al 3 weken te kutten met mn keel. Zit steeds dicht, stem kwijt geweest, dikke lymfeklieren en nu nog steeds moeite met slikken).

Nou ja, je hoeft het natuurlijk niet te hebben. Maar die dingen die je opnoemt, behoren wel tot de symptomen van pfeiffer (zie spoiler).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar goed, het kan ook gewoon toeval zijn natuurlijk. En mocht je je toch zorgen maken, dan is het erg simpel te testen bij de huisarts :)
pi_86646530
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:58 schreef sigme het volgende:

[..]

Je was naar de Ardennen toch? Wat heb je gedaan? Veel zonnebaden zal er wel niet bijgeweest zijn, musea bezocht?
Ja, Ardennen! We hebben veel gewandeld, het weer viel ontzettend mee! We hebben uiteindelijk 1 ochtend en 1 middag regen gehad, verder prima wandelweer. Zelfs nog 2 dagen buiten in het zonnetje kunnen zitten. Verder een dagje gewinkeld in Luik, best een leuke stad! En lekker gegeten en veel chocola gekocht :+ . De natuur was echt mooi, veel paddenstoelen gezien! O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86646721
Wandelen in de Ardennen, heerlijk. Luik vind ik ook wel een aardige stad, hoewel ik toch jammer vind dat de boel zo is opgeknapt, de afgelopen 15 jaar. Leuk voor de Luikenaars natuurlijk, maar ik vond de afbraakstad ook wel charmant.

Had je een huisje gehuurd of heb je rondgetrokken?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 20 september 2010 @ 19:08:47 #48
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86646757
Thnx meiden :*.

Phai: wat fijn dat het weer meeviel en dat je het zo leuk hebt gehad! :Y

Duvel heeft net een grote pizza besteld. Ik hap 2-3 stukjes mee en ga dan slapen denk ik. Ben doodop.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86647008
Ik had voor de grap net eens mijn BMR berekend.
En die is 1373kcal, mijn onderhoud is 1888kcal. Nu had ik ergens gelezen dat als je wilt afvallen je 500 kcal onder je onderhoud moet gaan zitten, en dan ongeveer een halve kilo per week af valt.
Maar is dat niet erg veel? 500 kcal minder? Dan zit ik inprincipe op alleen mijn onderhoud.

Lijstje:

O : 2 volkoren boterhammen (halve plak 40+ kaas, 1 plakje kipfilet), 1 glas optimel
L: 1 volkoren boterham met pindakaas, 1 kruidkoek, 1 glas sinaasappelsap
T: handje bakkers pepernoten
T: 1 appel, 1 peer (klein gesneden, met wat krentjes erdoorheen)
D: kleine schnitsel, met 1 kleine schep gebakken aardappeltjes (vind die dingen namelijk niet te vreten) en 2 flinke scheppen gestoomde broccoli.
T: Zit flink in de stress dus zal straks mezelf wel weer moeten inhouden om geen chocolade of snoep te gaan (vr)eten.........
pi_86647397
Hoi! :W
Heb getekend!
En mn vriendje heeft broccoli gemaakt O+
XM: een stenograaf mee is prima, vrijdag op de poli had manlief !DRIE! kantjes volgeschreven!
Toen voelde ik me wel extra gemotiveerd om het goed te vertellen zelfs :)
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 19:23:35 #51
70532 loveli
N
pi_86647445
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:45 schreef Viking84 het volgende:
En dan krijg je op een vraag als "omschrijf de band tussen moeder en zoon" een reactie als: "Die band is goed." Ik vind het zo jammer: ik steek er zoveel energie in en ik zie er zo weinig van terug, in de vorm van goede resultaten. Maar morgen spreek ik hun mentor en dan gaan we het erover hebben :). Goed mogelijk dat ze naar de huiswerkklas en/of op bijles moeten.
Volgende keer de vraag stellen: omschrijf de band tussen moeder en zoon, noem minstens 5 punten (of in 5 zinnen). Dan moeten ze wel.

Als ik zie dat een leraar Nederlands tegenwoordig als tip bij een opstel schrijft "volgende keer spellingscontrole gebruiken", vraag ik me af waar we naartoe gaan. Ben blij met docenten NL die wel goed les geven.
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 19:24:14 #52
70532 loveli
N
pi_86647475
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:22 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoi! :W
Heb getekend!
En mn vriendje heeft broccoli gemaakt O+
Yay en yay! Waren je arbeidsvoorwaarden naar wens?
crap in = crap out
pi_86647586
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:14 schreef Siral het volgende:
Ik had voor de grap net eens mijn BMR berekend.
En die is 1373kcal, mijn onderhoud is 1888kcal. Nu had ik ergens gelezen dat als je wilt afvallen je 500 kcal onder je onderhoud moet gaan zitten, en dan ongeveer een halve kilo per week af valt.
Maar is dat niet erg veel? 500 kcal minder? Dan zit ik inprincipe op alleen mijn onderhoud.
Als je marge vrij smal is, kan je beter wat langzamer afvallen dan te weinig eten.
Nog beter kan je je verbranding omhoog gooien - kan je extra beweging toevoegen?

quote:
Lijstje:

O : 2 volkoren boterhammen (halve plak 40+ kaas, 1 plakje kipfilet), 1 glas optimel
L: 1 volkoren boterham met pindakaas, 1 kruidkoek, 1 glas sinaasappelsap
T: handje bakkers pepernoten
T: 1 appel, 1 peer (klein gesneden, met wat krentjes erdoorheen)
D: kleine schnitsel, met 1 kleine schep gebakken aardappeltjes (vind die dingen namelijk niet te vreten) en 2 flinke scheppen gestoomde broccoli.
T: Zit flink in de stress dus zal straks mezelf wel weer moeten inhouden om geen chocolade of snoep te gaan (vr)eten.........
1) eet geen troep. Zonde van je lijf.
2) eet geen gebakken aardappeltjes tenzij je dat vreselijk lekker vindt.
3) eet meer broccoli (zie OP)

Welkom! (Of was je hier al langer? Dan heb ik je over 't hoofd gezien of ben ik het vergeten).
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86647759
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:24 schreef loveli het volgende:

[..]

Yay en yay! Waren je arbeidsvoorwaarden naar wens?
Arbeidsvoorwaarden prima! Salaris wel iets minder riant dan elders, maar daar staan goede arbeidstijden tegenover. Ik vind het een mooi begin :)
  maandag 20 september 2010 @ 19:34:26 #55
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86647989
Feli Puff!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86648078
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:26 schreef sigme het volgende:

[..]

Als je marge vrij smal is, kan je beter wat langzamer afvallen dan te weinig eten.
Nog beter kan je je verbranding omhoog gooien - kan je extra beweging toevoegen?
[..]

1) eet geen troep. Zonde van je lijf.
2) eet geen gebakken aardappeltjes tenzij je dat vreselijk lekker vindt.
3) eet meer broccoli (zie OP)

Welkom! (Of was je hier al langer? Dan heb ik je over 't hoofd gezien of ben ik het vergeten).
Ja precies, ik hoef ook niet als een gek af te vallen, wil gewoon een paar kilo kwijt, en meer beweging toepassen gaat niet lukken, ik fitness op dit moment al 3x per week een uur of anderhalf uur.

En wat betreft die gebakken aardappeltjes, ik vind het echt niet te bikken :') maar ik heb niks te zeggen over het eten thuis helaas.

En ik ben er al langer :) Alleen de topics gaan mij veel te snel :P Dus kom zo af en toe ff kijken.
pi_86648156
Zo net mn autobezoek gehad. Hij klonk veelbelovend en vond het ook mooi autootje. En vlak voor hij wegging: de prijs is me te hoog. Dus ik zei dat is mooi ik ga niet lager dan 250. Hij zegt we mailen :P
Heb 3 mnd terug nieuwe startmotor erin laten zetten voor 300 euro en zit nieuwe accu in, nieuwe verdeelkap, nieuwe elektra ... enige wat moet gebeuren is wat roestplekken wegwerken. Nou ik ga mooi niet lager :6 :7
Dus nu mn presentatie af maken ... of aan beginnen liever gezegd
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
pi_86648180
Puffje *O* fijn!!

:* voor vik want het lijkt me best lastig.

Een slankie heeft me toegevoegd op Facebook, iemand die net naar La Douce France op vakantie geweest en d'r voornaam begint met een H, maar wie is het? :D I'm lost!!!
pi_86648264
Klein beetje teruggelezen, gefeliciteerd mevr. Puff. XcUZ-me, ik heb niet gevolgd wat er is met je maar t klinkt alsof het serieus is dus sterkte! En Vik, klinkt stressvol, jij ook sterkte.

Nu ga ik weer 3 topics missen tot ik weer eens kom posten :+

Oh ja en het eten/sporten/gewichtgebeuren gaat goed hier. :)
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_86648294
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:35 schreef Siral het volgende:

[..]



Ja precies, ik hoef ook niet als een gek af te vallen, wil gewoon een paar kilo kwijt, en meer beweging toepassen gaat niet lukken, ik fitness op dit moment al 3x per week een uur of anderhalf uur.
Als je zoveel fitnesst zou je marge breder moeten zijn :). Er klopt iets niet in je berekening denk ik.

quote:
En wat betreft die gebakken aardappeltjes, ik vind het echt niet te bikken :') maar ik heb niks te zeggen over het eten thuis helaas.

En ik ben er al langer :) Alleen de topics gaan mij veel te snel :P Dus kom zo af en toe ff kijken.
Kan je de aardappeltjes dan niet overslaan? Of krijg je dan gepreek aan je kop?

En af en toe kijken en wat posten is prima, ik kan dan niet goed onthouden wie je precies ook al weer was maar je bent toch steeds welkom!
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 20 september 2010 @ 19:40:28 #61
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86648307
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:23 schreef loveli het volgende:

[..]

Volgende keer de vraag stellen: omschrijf de band tussen moeder en zoon, noem minstens 5 punten (of in 5 zinnen). Dan moeten ze wel.

Als ik zie dat een leraar Nederlands tegenwoordig als tip bij een opstel schrijft "volgende keer spellingscontrole gebruiken", vraag ik me af waar we naartoe gaan. Ben blij met docenten NL die wel goed les geven.
Ja, de vraagstelling kan duidelijker. Als er niet om toelichting gevraagd wordt, waarom zou je dan toelichting geven? Ook vind ik dat bepaalde vragen meerdere antwoorden kunnen krijgen, afh. van je argumentatie. Zo zou het verhaal volgens mijn collega een gesloten einde hebben. Iedereen schreef echter op: 'open einde' en beargumenteerde dat ook en ik denk dat ik die vraag idd goed ga rekenen. Dan krijgen ze er nog wat puntjes bij ;).

Bij de volgende toets ga ik iig eens kritisch naar de vragen kijken, want het is me wel duidelijk geworden dat ik niet klakkeloos de vragen en antwoorden van mijn collega kan overnemen.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 20 september 2010 @ 19:40:45 #62
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86648322
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:39 schreef DarkElf het volgende:
Klein beetje teruggelezen, gefeliciteerd mevr. Puff. XcUZ-me, ik heb niet gevolgd wat er is met je maar t klinkt alsof het serieus is dus sterkte! En Vik, klinkt stressvol, jij ook sterkte.

Nu ga ik weer 3 topics missen tot ik weer eens kom posten :+

Oh ja en het eten/sporten/gewichtgebeuren gaat goed hier. :)
enne, gefeliciteerd met je blauwe kleurtje! O+
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86648333
Oh en welkom Siral!

JT, is je auto verkopen aan een garage geen idee? weet niet of je er snel vanaf moet, maar eventueel kan dat ook.

Ik ging vanmiddag een portemonnee kopen maar de enige die ik mooi vond was 70 euro, dan heb ik geen geld meer om erin te doen :')
pi_86648354
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:39 schreef DarkElf het volgende:


Oh ja en het eten/sporten/gewichtgebeuren gaat goed hier. :)
^O^
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86648432
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:41 schreef sigme het volgende:

[..]

^O^
Ga volgende week beginnen aan de 10 km trainingen denk ik. Hoewel het voor mij 9-9.5 zal zijn in een uur want dat is mijn tempo.

Jij loopt toch echt veel en lang? Knap hoor :Y
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_86648488
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:40 schreef Perruche het volgende:
Oh en welkom Siral!

JT, is je auto verkopen aan een garage geen idee? weet niet of je er snel vanaf moet, maar eventueel kan dat ook.

Ik ging vanmiddag een portemonnee kopen maar de enige die ik mooi vond was 70 euro, dan heb ik geen geld meer om erin te doen :')
thanks :)

maar dwaal al fftjes mee hoor, post alleen niet zoveel :D
pi_86648492
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:37 schreef Perruche het volgende:
Puffje *O* fijn!!

:* voor vik want het lijkt me best lastig.

Een slankie heeft me toegevoegd op Facebook, iemand die net naar La Douce France op vakantie geweest en d'r voornaam begint met een H, maar wie is het? :D I'm lost!!!
Conleche was cafe au lait aan het drinken laatst. Geheel in tegenspraak met haar ondertitel ;)
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86648504
Siral, 75-80% van onderhoud aanhouden gaat beter op!

Leuk dat je het mooi hebt gehad Phaidra, mocht altijd graag op vakantie in de Ardennen.
Mountainbiken, kanoen, paardrijden :')
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_86648594
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:42 schreef DarkElf het volgende:

[..]



Ga volgende week beginnen aan de 10 km trainingen denk ik. Hoewel het voor mij 9-9.5 zal zijn in een uur want dat is mijn tempo.

Jij loopt toch echt veel en lang? Knap hoor :Y
Ik loop soms lang, en de laatste tijd niet veel (eenmaal per week, met moeite). Net ietsjes harder dan jouw tempo, ik schommel gewoonlijk rond de 10km/u, wisselt wat afhankelijk van de mate van onverhardheid. Vandaag 15km met 9,7km/u door heide en bos.

Waar loop je? Stad, weilanden, bos?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86648655
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:46 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik loop soms lang, en de laatste tijd niet veel (eenmaal per week, met moeite). Net ietsjes harder dan jouw tempo, ik schommel gewoonlijk rond de 10km/u, wisselt wat afhankelijk van de mate van onverhardheid. Vandaag 15km met 9,7km/u door heide en bos.

Waar loop je? Stad, weilanden, bos?
Oh ja dat is net iets harder ja. ik vind dit een prima snelheid, zo hou ik t een tijd vol en daar gaat het om. als ik wilde sprinten deed ik dat wel ;)

Ik loop afwisselend in het bos en in het dorp/buiten t dorp... we wonen heel rustig dus dat is erg fijn :)
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_86648657
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:08 schreef sigme het volgende:
Wandelen in de Ardennen, heerlijk. Luik vind ik ook wel een aardige stad, hoewel ik toch jammer vind dat de boel zo is opgeknapt, de afgelopen 15 jaar. Leuk voor de Luikenaars natuurlijk, maar ik vond de afbraakstad ook wel charmant.

Had je een huisje gehuurd of heb je rondgetrokken?
We hadden een huisje gehuurd, heel knus. Ik dacht dat Luik vooral industrie zou zijn, maar er was zowaar een historisch centrum!

Mo, waar zaten jullie nou eigenlijk? Wij zaten in Barvaux, maar ik heb jullie niet kunnen spotten vorig weekend (en natuurlijk bij elke motorrijder afvragen of jij het misschien was :D )
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86648677
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:44 schreef V1z0R het volgende:
Siral, 75-80% van onderhoud aanhouden gaat beter op!
Dat lijkt me inderdaad ook prima, thanks :)
pi_86648694
Ja, wie weet Perruche. Wil 'm eigenlijk voor het einde van de maand wel kwijt i.v.m. wegenbelasting. Ik wacht nog even een dag of 2 op de reactie van die jongen en dan onderneem ik verdere actie. Ik denk dat hij niet heel lang gaat nadenken.
Is toevallig ook net weer een nieuw bod binnen gekomen. Ik heb nog 11 dagen :P
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
pi_86648776
Weet niet of er iets bijzit voor jullie... maar ik wil wat kleding kwijt.
http://forum.fok.nl/topic/1531946

[ Bericht 9% gewijzigd door Ewelina op 20-09-2010 20:01:39 ]
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_86648830
perruche: ik ben even vergeten wie dat is :@ ik dacht Anna82
Kwak
pi_86649576
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:59 schreef sigme het volgende:

[..]

En jij dan? Morgen weer naar 't werk ondanks dat je niet beter bent?
Stiekem wel, ja. En waarschijnlijk is dat niet verstandig, maar ik ga er meestal vanuit dat the laws of logic niet op mezelf van toepassing zijn: daarom moet Kwak thuisblijven en mag ik gewoon naar m'n werk. ;)
pi_86649634
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:44 schreef sigme het volgende:

[..]

Conleche was cafe au lait aan het drinken laatst. Geheel in tegenspraak met haar ondertitel ;)
Co heb ik al :P het is iemand anders!

quote:
Op maandag 20 september 2010 19:52 schreef kwakz0r het volgende:
perruche: ik ben even vergeten wie dat is :@ ik dacht Anna82
Dat zou kunnen :Y
pi_86649678
Volgens mij wat Kwak zegt ja :Y
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86649683
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:09 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Stiekem wel, ja. En waarschijnlijk is dat niet verstandig, maar ik ga er meestal vanuit dat the laws of logic niet op mezelf van toepassing zijn: daarom moet Kwak thuisblijven en mag ik gewoon naar m'n werk. ;)
same here...

ik neem morgenvroeg mn temperatuur op en als ik dan goed koorts heb blijf ik wel thuis (moet voor half acht afbellen)
Kwak
pi_86649685
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:03 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja, Ardennen! We hebben veel gewandeld, het weer viel ontzettend mee! We hebben uiteindelijk 1 ochtend en 1 middag regen gehad, verder prima wandelweer. Zelfs nog 2 dagen buiten in het zonnetje kunnen zitten. Verder een dagje gewinkeld in Luik, best een leuke stad! En lekker gegeten en veel chocola gekocht :+ . De natuur was echt mooi, veel paddenstoelen gezien! O+
Klinkt als een heerlijke vakantie! En WB natuurlijk :P.

quote:
Op maandag 20 september 2010 19:01 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Nou ja, je hoeft het natuurlijk niet te hebben. Maar die dingen die je opnoemt, behoren wel tot de symptomen van pfeiffer (zie spoiler).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar goed, het kan ook gewoon toeval zijn natuurlijk. En mocht je je toch zorgen maken, dan is het erg simpel te testen bij de huisarts :)
Ik zou er zo echt nooit op gekomen zijn, ik denk bij Pfeiffer alleen aan dodelijk vermoeid zijn :P.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd Puff *O*
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_86649715
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:10 schreef Perruche het volgende:

[..]

Co heb ik al :P het is iemand anders!
[..]

Dat zou kunnen :Y
heb ik jou eigenlijk wel??
Kwak
pi_86649820
Wie heb ik nu weer geaccepteerd als vriendje op fb :') Herken je niet op je foto's, sorry. :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86649904
Oh wacht... Kwak, ben jij dattttt :P
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86649929
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:12 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

heb ik jou eigenlijk wel??
:N m'n kwartet is nog niet compleet :P
pi_86649934
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:14 schreef Swietje het volgende:
Wie heb ik nu weer geaccepteerd als vriendje op fb :') Herken je niet op je foto's, sorry. :')
Staat je O+ eigenlijk tussen je foto's?
pi_86649969
Ehm ehm, weet ik eigenlijk niet? Wel tussen m'n berichtjes.... Maar ja, daar zie je toch niets aan af want wij kleffen niet openbaar hihihihihihihi :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86649986
Pff ik moet avondeten maar ik heb geen zin om te koken en geen honger.

O: cornflakes met havermelk
L: zuurkoolstamp en kip in balsamicosaus met uien
T: appel, muffin, handje chips
D: nu :') misschien maak ik maar een salade ofzo, met avocado, romaine sla, tomaat en ei, want dat heb ik allemaal.
  maandag 20 september 2010 @ 20:21:42 #88
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86650201
getsiederrie, op dagen als deze mis ik de Duitser echt heel erg. Het zou zo fijn zijn om nou even te knuffelen en alles te bespreken. Over de telefoon met een een brakke internetverbinding gaat dat toch een stuk lastiger...

Lijstje:
O: yoghurt met aardbeien, banaan en muesli
L: restje zalmsoep
T: 3 marshmallows
D: ovenfriet, kipfilet en worteltjes
T: paar blokjes chocola
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86650286
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:16 schreef Perruche het volgende:

[..]

:N m'n kwartet is nog niet compleet :P
begint jouw naam met een N?
Kwak
pi_86650313
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:23 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

begint jouw naam met een N?
:Y
  maandag 20 september 2010 @ 20:23:56 #91
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86650316
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:23 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

begint jouw naam met een N?
Nee, dat ben ik! :7
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86650431
mehe, wie jij bent weet ik wel heur!
Kwak
pi_86650702
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:09 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Stiekem wel, ja. En waarschijnlijk is dat niet verstandig, maar ik ga er meestal vanuit dat the laws of logic niet op mezelf van toepassing zijn: daarom moet Kwak thuisblijven en mag ik gewoon naar m'n werk. ;)
Tsk. Zie je er nog zo tegenop of waren dat bozekoortsdromen?

[ Bericht 0% gewijzigd door sigme op 20-09-2010 20:37:04 ]
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86650892
Hoi! Net lekker 2,5 uur gesport! :7

Lijstje van vandaag:

O: Twee tosti's
T: Niks.
L: Twee bruine boterhammen snijworst.
T: Gekookt ei
D: Witte rijst met kipgedoe.
T: Kwark en een banaan.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_86651142
De bus komt niet :'(
pi_86651212
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:21 schreef AKnynke het volgende:
getsiederrie, op dagen als deze mis ik de Duitser echt heel erg. Het zou zo fijn zijn om nou even te knuffelen en alles te bespreken. Over de telefoon met een een brakke internetverbinding gaat dat toch een stuk lastiger...
Lastig hoor! Tickets halen voor een verrassingsbezoek?

Bij de WE heb ik een erg mooie jas gezien! In de kleur van mn Mo's-wedding-dress :s)
En een tas en schoenen etc en dan wil ik ook nog een nieuw jurkje... :') Jammer dat het mn maat niet is ewelina, nr 1 en 3 vind ik leuk!
pi_86651376
Even eten: salade met ei, avocado, olijf en tomaat :9
pi_86651427
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:39 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
De bus komt niet :'(
Ik heb echt een hekel aan bussen. Ze hebben er in Assen ook een handje van. Is het rustig op de weg en bij de haltes. Komen ze vijf minuten eerder bij een halte aan, rijden ze gewoon door. Sta ik daar prima op tijd een beetje te wachten, komt die bus niet.. Of in het weekend, rijdt de bus van het station naar mijn ouders alleen om .47 en .53.. welke mongool verzint zoiets..
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_86651488
Hij zou om 10 komen....
  maandag 20 september 2010 @ 20:49:05 #100
331 Merel
Be here now.
pi_86651620
Beschamend lijstje:
O - geen tijd
T - koekje
L - broodje kroket, bruinig brood met kaas en zongedroogde tomaatjes en kruidenprut
T - appel, 2 witbiertjes
D - moet nog iets gaan bedenken
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_86651643
Beterschap aan wie het nodig heeft :)

Gefeli mevr Puff en Xcuz me, veel succes morgen!

Pff, vloertje ligt ben wel helemaal gaar nu 8)7 Hopelijk is het vloertje morgen droog genoeg om er laminaat over te gooien :)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86651721
De mensen hebben 3 uur in de bus gezeten ipv 40 minuten. Omg
pi_86651933
Hola!

Hoop dat je goeie berichten krijgt morgen XM!

Vik. Morgen maar is goed doorspreken. Leuk is anders, maar je leert er wel veel van.

Phaidra. Hoi. Vakantie heb er nu alweer zin in.

Wilde nog wat zeggen...oja Puff gefeliciteerd!

Het tempo hier is echt hoog.
Jaaah, laten we ons inschrijven voor de workshop "Tamboerijn spelen doe je zo'!
pi_86651992
Vergeet nog wat: beterschap zieken!
Jaaah, laten we ons inschrijven voor de workshop "Tamboerijn spelen doe je zo'!
pi_86652046
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:49 schreef _aurum_ het volgende:

Pff, vloertje ligt ben wel helemaal gaar nu 8)7 Hopelijk is het vloertje morgen droog genoeg om er laminaat over te gooien :)
Stoer hoor! ^O^
Jaaah, laten we ons inschrijven voor de workshop "Tamboerijn spelen doe je zo'!
  maandag 20 september 2010 @ 20:59:57 #106
137776 boem-dikkie
Jedi Mind Baby!
pi_86652175
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:51 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
De mensen hebben 3 uur in de bus gezeten ipv 40 minuten. Omg
Damn!
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_86652297
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:44 schreef sigme het volgende:

[..]

Conleche was cafe au lait aan het drinken laatst. Geheel in tegenspraak met haar ondertitel ;)
Klopt!! :D Heel af en toe doe ik dat. Meestal zwart, though. En in dit geval was het Anna82, die is ook in Zuid F. geweest! ;)

O: gekookt eitje, 2 crackers met filet A.
L: 2 crackers met filet A.
T: 1 kersenbonbon
T: ijsje van Pisa (chocolade brox en caramel :9)
S: dingen :P
T: wodka
D: gegrilde entrecôte met zelfgemaakte kruidenboter, gevulde portobello uit de oven(tartaar, ui, knof, binnenste van portobello zelf, pesto en geraspte oude kaas/paneermeelkorstje) aardappeltjes met rozemarijn, olijfolie en zeezout, ook uit de oven. Groene salade.

Ik ben nu al het hele jaar 4 kilo te zwaar naar mijn zin. Daar wil ik van af! Moet toch maar weer vaker gaan rennen en vooral langere stukken, want ik ga nu meestal maar 5 km. Plan is om 2x in de week 5km te lopen en dan 1x wat langer; 8km. of zo. Daarnaast nog 2 of 3x naar de sportschool en dat moet dan wel voldoende zijn. Ik wil m'n lievelingsjeans weer aan!! Ik durf hem niet eens te passen, denk dat ik hem niet eens over mijn heupen krijg. :')

XM, zal aan je denken morgen! :* (En duimen voor een opluchtende uitslag!)
pi_86652316
de kantoorhandjes doen anders flink pijn hoor :D :P

Handcreme FTW!
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86652386
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:59 schreef boem-dikkie het volgende:

[..]

Damn!
Dat ja.. Omygaga.. Hoe kom ik uit dit oord :'(
pi_86652404
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:04 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Dat ja.. Omygaga.. Hoe kom ik uit dit oord :'(
Waar ben je dan?
pi_86652407
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:02 schreef conleche het volgende:

[..]

Klopt!! :D Heel af en toe doe ik dat. Meestal zwart, though.
Niets blijft onopgemerkt :P
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86652452
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:04 schreef conleche het volgende:

[..]

Waar ben je dan?
Almere! Maar de bussen uit Amsterdam doen en 3-4 uur over, dus de bussen die nu uit Amsterdam gaan en waar ik in zou moeten die stoppen met rijden?
pi_86652530
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:52 schreef kwakz0r het volgende:
perruche: ik ben even vergeten wie dat is :@ ik dacht Anna82
Tot zover het mysterie ;) :)

Jeetje, wat is er veel gepost in het weekend! Ik ben niet helemaal bijgelezen, maar wil XM nog even heel veel sterkte wensen voor morgen. Ik hoop zo dat het meevalt :*
pi_86652537
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:31 schreef sigme het volgende:

[..]

Tsk. Zie je er nog zo tegenop of waren dat bozekoortsdromen?
Nope, vrees nog steeds het ergste na 't fiasco van vorige week, en heb me ook nog eens amper voor kunnen bereiden. Maar hoop dat de koorts terugkeert en dat ik al ijlende geloof dat ik 't ineens allemaal prima doe. :')
pi_86652605
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:05 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Almere! Maar de bussen uit Amsterdam doen en 3-4 uur over, dus de bussen die nu uit Amsterdam gaan en waar ik in zou moeten die stoppen met rijden?
Dan zou ik lekker daar blijven en morgenochtend gaan. Of moet je heel vroeg ergens zijn? Of kijk je papa lief aan, misschien werkt het. :P
pi_86652633
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:07 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Nope, vrees nog steeds het ergste na 't fiasco van vorige week, en heb me ook nog eens amper voor kunnen bereiden. Maar hoop dat de koorts terugkeert en dat ik al ijlende geloof dat ik 't ineens allemaal prima doe. :')
Adem in, adem uit, wat is het ergste dat kan gebeuren?
Niet over uitweiden als je geen zin hebt hoor, succes in elk geval morgen ^O^ .
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86652636
Druk aan het studeren hier. Wel weer even lastig om in het ritme te komen maar Mr. Mimu doet er alles aan om me ongestoord mijn gang te laten gaan. Hij heeft zich als een ware keukenheld op het koken gestort en het huis is netter dan ooit tevoren. Hoewel dat er ook mee te maken zou kunnen hebben dat ik overdag niet thuis ben om er een bende van te maken. :@

Niet bijgelezen maar ik las wel ergens dat XM weer naar het ziekenhuis moest voor uitslagen? Succes! :*

Gisteren:
Brunch: Twee boterhammen met parmaham en roerei en een bak biogarde met peer, bosbessen, bramen en lijnzaad
D: Volkoren pasta met een tomatensaus met een beetje crème fraîche en een salade
T: kwark met muesli, banaan en lijnzaad

Vandaag:
O: boterham met appelstroop en een halve met pindakaas
L: Twee boterhammen met humus en tomaat
T: banaan
D: Gestoomde aardappels en broccoli met verse worst
T: Bak kwark met muesli, peer en lijnzaad

En nu duik ik de boeken weer in. Morgen een tentamen.
There is no love sincerer than the love of food.
  maandag 20 september 2010 @ 21:10:52 #118
137776 boem-dikkie
Jedi Mind Baby!
pi_86652677
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:05 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Almere! Maar de bussen uit Amsterdam doen en 3-4 uur over, dus de bussen die nu uit Amsterdam gaan en waar ik in zou moeten die stoppen met rijden?
Hu. Hoezo doen die er zo lang over.. met de trein is Almere-Amsterdam toch maar 20 minuten?
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_86652764
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:05 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Almere! Maar de bussen uit Amsterdam doen en 3-4 uur over, dus de bussen die nu uit Amsterdam gaan en waar ik in zou moeten die stoppen met rijden?
Bus naar centrum of muziekwijk en dan met de trein gaan? Is het snelst als er veel file is denk ik? :P
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_86652836
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:09 schreef sigme het volgende:

[..]

Adem in, adem uit, wat is het ergste dat kan gebeuren?
Niet over uitweiden als je geen zin hebt hoor, succes in elk geval morgen ^O^ .
Bedankt! En kan inderdaad maar beter (ook in verband met herkenbaarheid, haha) niet uitweiden over al 't gedoe maar waardeer je advies, en je hebt natuurlijk ook nog eens gewoon helemaal gelijk! :)

[ Bericht 0% gewijzigd door ihatefastcars op 20-09-2010 21:45:23 ]
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 21:17:48 #121
70532 loveli
N
pi_86653003
Het goede neiuws: richting Almere is 1 rijstrook dicht, richting A'dam staat volgens de ANWB geen file.

http://www.anwb.nl/verkee(...)uatie_amsterdam.html
crap in = crap out
  maandag 20 september 2010 @ 21:18:21 #122
331 Merel
Be here now.
pi_86653034
Er mag een witte wijn en een pizza aan mijn afschuwelijke lijstje worden toegevoegd. De knop is echt helemaal de verkeerde kant op gegaan sinds m'n fiets gejat is. Maar kreeg vandaag ein-de-lijk bericht van de verzekering dat het goed gaat komen. En dan weer fietsen én gezond doen.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_86653166
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:14 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Bedankt! En kan inderdaad maar beter (ook in verband met herkenbaarheid, haha) niet uitweiden over al 't gedoe maar waardeer je advies, en je hebt natuurlijk ook nog eens gewoon helemaal gelijk! :)
Geleik :'( (d'r zat een vreselijke reiger in mijn post, de ninja-edit was niet snel genoeg zie ik).

Gedoe kan vreselijk vervelend zijn. Ik heb weinig gedoe gehad in mijn werkzame leven (hoewel, misschien best veel maar weinig stress ervan, haha). Eenmaal kreeg ik wel vreselijke stress van, met een manager die me maar bleef achtervolgen met haar POPwaan.

Oh, en een andere keer kreeg ik ook de zenuwen van een manager, eentje die vond dat hij best mocht informeren naar details van een intieme ingreep waarvan ik duidelijk had gezegd dat ik er _niet_ over wou praten. Eikel.

Heeeeeeeeeeel vervelend, gedoe op werk. Meestal heb ik nergens last van, door me zeer actief in herinnering te brengen dat collega's en werk niet werkelijk belangrijk zijn. Geliefden, familie, vrienden, die zijn belangrijk. De anderen zijn de hel. Oh nee, de anderen zijn onbelangrijk.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86653247
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:18 schreef Merel het volgende:
Er mag een witte wijn en een pizza aan mijn afschuwelijke lijstje worden toegevoegd. De knop is echt helemaal de verkeerde kant op gegaan sinds m'n fiets gejat is. Maar kreeg vandaag ein-de-lijk bericht van de verzekering dat het goed gaat komen. En dan weer fietsen én gezond doen.
Beetje vette vis erbij, voor de blij, en dan komt alles goed. Desnoods doe je echt die riem om je regenjas :P.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 20 september 2010 @ 21:25:33 #125
331 Merel
Be here now.
pi_86653395
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:22 schreef sigme het volgende:

[..]

Beetje vette vis erbij, voor de blij, en dan komt alles goed.
Ja, het gebrek aan blij zou best wel eens met m'n slechte lijstjes (die ik daarom meestal niet post) te maken kunnen hebben.

quote:
Desnoods doe je echt die riem om je regenjas :P.
Zodra ik m'n fiets terug heb: zeker! _O-
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  maandag 20 september 2010 @ 21:26:41 #126
331 Merel
Be here now.
pi_86653458
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:20 schreef sigme het volgende:
Meestal heb ik nergens last van, door me zeer actief in herinnering te brengen dat collega's en werk niet werkelijk belangrijk zijn. Geliefden, familie, vrienden, die zijn belangrijk.
Zou ik ook wat meer moeten doen.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_86653463
Er was een probleem met treinen naar Almere omdat er een defecte trein in de weg staat. Maar dat is waarschijnlijk wel weer opgelost sinds 18 uur lijkt me. Hoewel, NS...

Ik wil dolgraag weer meer sporten. Maar ik kom er de laatste tijd niet zo toe door blessures, zieke mams en een huishouden dat zichzelf niet doet. Ik kan heel goedkoop sporten op mijn werk, maar dat betekent dat ik (als ik dat 2x in de week zou doen) 2 extra avonden óf heel laat thuis ben (ca. half 8) óf niet thuis eet. En dat wil ik eigenlijk ook niet. -O-
Venus in pocketformaat
© loveli
  maandag 20 september 2010 @ 21:29:39 #128
331 Merel
Be here now.
pi_86653606
Phaidra, is dat huishouden niet op te lossen met een, uh, interieurverzorgster? Als je echt zo krap in de tijd zit en tijd aan je zieke mams wilt besteden is dat misschien het geld wel waard?
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  maandag 20 september 2010 @ 21:30:00 #129
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86653619
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Lastig hoor! Tickets halen voor een verrassingsbezoek?

Bij de WE heb ik een erg mooie jas gezien! In de kleur van mn Mo's-wedding-dress :s)
En een tas en schoenen etc en dan wil ik ook nog een nieuw jurkje... :') Jammer dat het mn maat niet is ewelina, nr 1 en 3 vind ik leuk!
Hij komt volgende week donderdag hierheen.....Dus dat is al heel erg fijn! Minder dan 2 weken..maar goed...
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  maandag 20 september 2010 @ 21:34:35 #130
331 Merel
Be here now.
pi_86653819
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:30 schreef AKnynke het volgende:

[..]

Hij komt volgende week donderdag hierheen
O+
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_86653845
Zo, zo goed als mn powerpoint afgerond voor ouderavond woensdagavond!
Hopelijk is het wat! Mn eerste infoavond!
Ik ga nu relaxen, dat heb ik nog niet gedaan vandaag!
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
pi_86653943
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:29 schreef Merel het volgende:
Phaidra, is dat huishouden niet op te lossen met een, uh, interieurverzorgster? Als je echt zo krap in de tijd zit en tijd aan je zieke mams wilt besteden is dat misschien het geld wel waard?
Ja, daar zit ik wel over te denken. Maar het is ook een soort (misplaatste?) trots, als ik nu al niet een huishouden draaiende kan houden terwijl ik niet eens fulltime werk, hoe moet dat dan als we ooit kindjes zouden krijgen? Het voelt een beetje als falen :@ .

En ik heb in mijn tas het mobiele nr. van een goede en betaalbare huishoudelijke hulp. Al een maand of 3.

En ik hoop dat jij binnenkort ook je knop weer vindt... en de blijheid terugkrijgt :* .
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86654043
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:37 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja, daar zit ik wel over te denken. Maar het is ook een soort (misplaatste?) trots, als ik nu al niet een huishouden draaiende kan houden terwijl ik niet eens fulltime werk, hoe moet dat dan als we ooit kindjes zouden krijgen? Het voelt een beetje als falen :@ .

En ik heb in mijn tas het mobiele nr. van een goede en betaalbare huishoudelijke hulp. Al een maand of 3.
Ah gewoon doen!! Kan jou het schelen. Later zie je dan wel weer.
Jaaah, laten we ons inschrijven voor de workshop "Tamboerijn spelen doe je zo'!
pi_86654067
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:26 schreef Phaidra het volgende:
Er was een probleem met treinen naar Almere omdat er een defecte trein in de weg staat. Maar dat is waarschijnlijk wel weer opgelost sinds 18 uur lijkt me. Hoewel, NS...

Ik wil dolgraag weer meer sporten. Maar ik kom er de laatste tijd niet zo toe door blessures, zieke mams en een huishouden dat zichzelf niet doet. Ik kan heel goedkoop sporten op mijn werk, maar dat betekent dat ik (als ik dat 2x in de week zou doen) 2 extra avonden óf heel laat thuis ben (ca. half 8) óf niet thuis eet. En dat wil ik eigenlijk ook niet. -O-
Maar je hebt soms tijd voor jezelf nodig....toch? En als je nou eerst 1 avond in de week gaat sporten? Dan zit je iig wat lekkerder in je vel en je hebt wat ontspanning. Ik zeg win-win *)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  maandag 20 september 2010 @ 21:40:22 #135
331 Merel
Be here now.
pi_86654109
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:37 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja, daar zit ik wel over te denken. Maar het is ook een soort (misplaatste?) trots, als ik nu al niet een huishouden draaiende kan houden terwijl ik niet eens fulltime werk, hoe moet dat dan als we ooit kindjes zouden krijgen? Het voelt een beetje als falen :@ .

En ik heb in mijn tas het mobiele nr. van een goede en betaalbare huishoudelijke hulp. Al een maand of 3.
Gewoon doen! Serieus, het is natuurlijk wel een luxeding, maar als je je het kunt permitteren... Je hebt wel belangrijkere dingen aan je hoofd dan schoonmaken toch?

quote:
En ik hoop dat jij binnenkort ook je knop weer vindt... en de blijheid terugkrijgt :* .
:*
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_86654147
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:37 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja, daar zit ik wel over te denken. Maar het is ook een soort (misplaatste?) trots, als ik nu al niet een huishouden draaiende kan houden terwijl ik niet eens fulltime werk, hoe moet dat dan als we ooit kindjes zouden krijgen? Het voelt een beetje als falen :@ .

En ik heb in mijn tas het mobiele nr. van een goede en betaalbare huishoudelijke hulp. Al een maand of 3.
Misplaatste trots! Kindjes zijn niet gelijk aan een zieke moeder met honden.
Bel die dame en koop hulp.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86654178
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:09 schreef conleche het volgende:

[..]

Dan zou ik lekker daar blijven en morgenochtend gaan. Of moet je heel vroeg ergens zijn? Of kijk je papa lief aan, misschien werkt het. :P
Ik had om 8 uur een afspraak, tot 12.. Ik kan mijn papa wel lief aankijken maar die auto staat in dezelfde file..
pi_86654213
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:17 schreef loveli het volgende:
Het goede neiuws: richting Almere is 1 rijstrook dicht, richting A'dam staat volgens de ANWB geen file.

http://www.anwb.nl/verkee(...)uatie_amsterdam.html
Ja, maar die bussen moeten uit Amsterdam komen..
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 21:47:12 #139
70532 loveli
N
pi_86654470
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:42 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Ja, maar die bussen moeten uit Amsterdam komen..
Dacht dat je er inmiddels in zat, maar no such luck begrijp ik.
crap in = crap out
pi_86654507
Ik ben maar weer op de bank gaan zitten :+
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 21:48:04 #141
70532 loveli
N
pi_86654513
Bij de weg, de huisvrouw in me is bouillon aan het trekken. Van echte mergpijpen en schenkel. En ik heb sukadelappen geprutteld en stoofperen gekocht.
crap in = crap out
pi_86654541
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:20 schreef sigme het volgende:

[..]

Geleik :'( (d'r zat een vreselijke reiger in mijn post, de ninja-edit was niet snel genoeg zie ik).

Heeeeeeeeeeel vervelend, gedoe op werk. Meestal heb ik nergens last van, door me zeer actief in herinnering te brengen dat collega's en werk niet werkelijk belangrijk zijn. Geliefden, familie, vrienden, die zijn belangrijk. De anderen zijn de hel. Oh nee, de anderen zijn onbelangrijk.
Heel geen reiger gezien. ;-)

En dat vergeet ik dus soms - nu net mijn familie en vrienden achtergelaten voor nieuwe baan, en dat maakt 't allemaal net iets zwaarder, als je alleen maar het gedoe hebt, zeg maar. Maar goed, in principe is 't maar voor een jaartje (mijn mantra these days ;) ).
pi_86654734
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:48 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Heel geen reiger gezien. ;-)

En dat vergeet ik dus soms - nu net mijn familie en vrienden achtergelaten voor nieuwe baan, en dat maakt 't allemaal net iets zwaarder, als je alleen maar het gedoe hebt, zeg maar. Maar goed, in principe is 't maar voor een jaartje (mijn mantra these days ;) ).
Koop een fast car en drive home for the weekends ;)

't Is maar een jaartje (of korter, als ze in de ***** kunnen zakken :{w ).
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86654745
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:48 schreef loveli het volgende:
Bij de weg, de huisvrouw in me is bouillon aan het trekken. Van echte mergpijpen en schenkel. En ik heb sukadelappen geprutteld en stoofperen gekocht.
Lekker! :9 Dat spul wat uit de mergpijp komt als de bouillon klaar is: dat is met peper en zout op een stukje geroosterd brood een delicatesse. Schijnt.
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 21:53:03 #145
70532 loveli
N
pi_86654805
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:52 schreef conleche het volgende:

[..]

Lekker! :9 Dat spul wat uit de mergpijp komt als de bouillon klaar is: dat is met peper en zout op een stukje geroosterd brood een delicatesse. Schijnt.
M'n moeder gaf het altijd aan de hond, die vond het absoluut een delicatesse.
crap in = crap out
pi_86654884
PF wat rot van die bus! Gelukkig is het droog en niet zo koud...!

Phaidra, als je het kan veroorloven zou die hulp niet eens zo'n slecht idee zijn... :)
pi_86654904
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:35 schreef j.t het volgende:
Zo, zo goed als mn powerpoint afgerond voor ouderavond woensdagavond!
Hopelijk is het wat! Mn eerste infoavond!
Ik ga nu relaxen, dat heb ik nog niet gedaan vandaag!
Uhmmmm, hoe moet dat?? En nu heb ik een pakje mini biscuitjes met chocolade opgegeten. :'(
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
pi_86654940
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:48 schreef loveli het volgende:
Bij de weg, de huisvrouw in me is bouillon aan het trekken. Van echte mergpijpen en schenkel. En ik heb sukadelappen geprutteld en stoofperen gekocht.
:9

quote:
Op maandag 20 september 2010 21:48 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Heel geen reiger gezien. ;-)

En dat vergeet ik dus soms - nu net mijn familie en vrienden achtergelaten voor nieuwe baan, en dat maakt 't allemaal net iets zwaarder, als je alleen maar het gedoe hebt, zeg maar. Maar goed, in principe is 't maar voor een jaartje (mijn mantra these days ;) ).
Ben je ver weg gaan wonen?
pi_86654981
Phaidra ik zeg trots aan de kant en neem die hulp! ^O^
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 20 september 2010 @ 21:56:43 #150
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86655001
getverderrie, wat een eng filmpje over een man die in hoge palen klimt....Bah.
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86655014
Nynke wat fijn dat de duutser komt! Zie je het wel een beetje zitten om in Zweden te blijven?

quote:
Op maandag 20 september 2010 21:55 schreef j.t het volgende:

[..]

Uhmmmm, hoe moet dat?? En nu heb ik een pakje mini biscuitjes met chocolade opgegeten. :'(
Weg van de PC, boeke erbij, wijntje inschenken, muziekje op, of en filmpje en dan geen boekje natuurlijk, en even chillen :)
  maandag 20 september 2010 @ 21:58:50 #152
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86655111
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:56 schreef Perruche het volgende:
Nynke wat fijn dat de duutser komt! Zie je het wel een beetje zitten om in Zweden te blijven?
[..]

Weg van de PC, boeke erbij, wijntje inschenken, muziekje op, of en filmpje en dan geen boekje natuurlijk, en even chillen :)
op dit moment helemaal niet. Ik vind het moeilijk hier een sociaal leven op te bouwen, en ben op de ene of andere manier toe aan iets nieuws, ik ben sinds m'n 16e minstens elke 3 jaar van stad veranderd, en ik zit hier nu al twee jaar. Maar, het zou ook goed voor me zijn om eens ergens wat langer te blijven plakken, zitvlees te kweken, so to say!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86655199
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:52 schreef conleche het volgende:

[..]

Lekker! :9 Dat spul wat uit de mergpijp komt als de bouillon klaar is: dat is met peper en zout op een stukje geroosterd brood een delicatesse. Schijnt.
Da's toch gewoon merg?
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86655275
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:58 schreef AKnynke het volgende:

[..]

op dit moment helemaal niet. Ik vind het moeilijk hier een sociaal leven op te bouwen, en ben op de ene of andere manier toe aan iets nieuws, ik ben sinds m'n 16e minstens elke 3 jaar van stad veranderd, en ik zit hier nu al twee jaar. Maar, het zou ook goed voor me zijn om eens ergens wat langer te blijven plakken, zitvlees te kweken, so to say!
Hm begrijpelijk. Is het ook niet een beetje "angst" om te settelen? Daar heb ik een beetje last van. Beetje bang om een echt volwassen leven te hebben, met een baan, een huis, een leuke vriendengroep, zo'n leven waar je eigenlijk niet weg van wilt...
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 22:04:51 #155
70532 loveli
N
pi_86655418
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:37 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja, daar zit ik wel over te denken. Maar het is ook een soort (misplaatste?) trots, als ik nu al niet een huishouden draaiende kan houden terwijl ik niet eens fulltime werk, hoe moet dat dan als we ooit kindjes zouden krijgen? Het voelt een beetje als falen :@ .

En ik heb in mijn tas het mobiele nr. van een goede en betaalbare huishoudelijke hulp. Al een maand of 3.

En ik hoop dat jij binnenkort ook je knop weer vindt... en de blijheid terugkrijgt :* .
Hello? Als je ooit kindjes krijgt, dan leen je de betaalbare huishoudelijke hulp van je ma. Dus.
crap in = crap out
pi_86655452
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:56 schreef Perruche het volgende:
Nynke wat fijn dat de duutser komt! Zie je het wel een beetje zitten om in Zweden te blijven?
[..]

Weg van de PC, boeke erbij, wijntje inschenken, muziekje op, of en filmpje en dan geen boekje natuurlijk, en even chillen :)
Ik heb tegen meneer gezegd: kom even bij me zitten, kan ik op je liggen en mag je kriebelen, dan val ik in slaap. :+ En toen zei hij: oké na mn peuk!
*O*
Tot morgen :W
Zoekt en gij zult vinden, vindt gij het niet, dan is het zoek.
pi_86655476
Thanks voor het meedenken. Ik ga er nog een nachtje over slapen en in de groep gooien. Nu eerst even boekje lezen en knuffelen met vriendje!
Venus in pocketformaat
© loveli
  maandag 20 september 2010 @ 22:09:27 #158
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86655670
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:02 schreef Perruche het volgende:

[..]

Hm begrijpelijk. Is het ook niet een beetje "angst" om te settelen? Daar heb ik een beetje last van. Beetje bang om een echt volwassen leven te hebben, met een baan, een huis, een leuke vriendengroep, zo'n leven waar je eigenlijk niet weg van wilt...
Nee, wnat dat wil ik eigenlijk wel graag. Maar ik weet niet of ik hier ooit echt heel erg gelukkig ga worden..

Aan de andere kant, dit is the place to be, in mijn vakgebied. Lastig dilemma...
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86655915
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:04 schreef loveli het volgende:

[..]

Hello? Als je ooit kindjes krijgt, dan leen je de betaalbare huishoudelijke hulp van je ma. Dus.
De huishoudelijke hulp van mijn ma is een kamper van 20 die denkt dat je ramen kan lappen met glassex. No thanks. :') En via thuiszorg, denk niet dat ik daarvoor in aanmerking kom op één of andere manier :P .
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86656042
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:00 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

Da's toch gewoon merg?
Ja! Spul! Merg! Tomato, potato!!
pi_86656230
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:09 schreef AKnynke het volgende:

[..]

Nee, wnat dat wil ik eigenlijk wel graag. Maar ik weet niet of ik hier ooit echt heel erg gelukkig ga worden..

Aan de andere kant, dit is the place to be, in mijn vakgebied. Lastig dilemma...
Moeilijk lijkt me. Maar er dient zich vast een oplossing aan :Y

Ik ga weer even breien :') truste kinders :*
pi_86656956
Wat doen jullie als je een gigantische vreetbui hebt? Ik heb dat namelijk elke avond de laatste tijd, ik sta vol van de stress en dan ga ik eten als een vuilnisbak. Tenminste, ik bedwing me....maar mijn maag rommelt als een idioooooooooooot.

Oh en vanaf vandaag ben ik mod :D!
pi_86656962
Nou, ik heb een puistenkop en nu ben ik chagrijnig. :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86656991
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:31 schreef Swietje het volgende:
Nou, ik heb een puistenkop en nu ben ik chagrijnig. :')
Herkenbaar..... ik word meestal chagerijnig VAN die puistenkop :{ en depressief.
pi_86657008
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:31 schreef Siral het volgende:
Wat doen jullie als je een gigantische vreetbui hebt? Ik heb dat namelijk elke avond de laatste tijd, ik sta vol van de stress en dan ga ik eten als een vuilnisbak. Tenminste, ik bedwing me....maar mijn maag rommelt als een idioooooooooooot.

Oh en vanaf vandaag ben ik mod :D!
Hip hoor, modje!

Geen idee. Ik doe er niks tegen want ik heb het niet vaak dus dan geef ik er soms maar aan toe.. dan ben ik na die vreetbui weer een tijdje bestand tegen snaaien.. :{
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86657045
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:32 schreef Siral het volgende:

[..]



Herkenbaar..... ik word meestal chagerijnig VAN die puistenkop :{ en depressief.
Ja, dat bedoel ik :'( Grafkop }:|
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86657079
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:32 schreef Swietje het volgende:

[..]

Hip hoor, modje!

Geen idee. Ik doe er niks tegen want ik heb het niet vaak dus dan geef ik er soms maar aan toe.. dan ben ik na die vreetbui weer een tijdje bestand tegen snaaien.. :{
Ik heb net twee mini brosjes naar binnen gewerkt, gewoon voor de smaak (want ze zijn echt heul klein HAHA echt) Maar ik heb gewoon honger!! Echt erg.. na het avondeten verder niks meer gepakt.
pi_86657095
Neem een boterham als je echt honger hebt. :)
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 22:34:35 #169
70532 loveli
N
pi_86657119
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:31 schreef Siral het volgende:
Wat doen jullie als je een gigantische vreetbui hebt? Ik heb dat namelijk elke avond de laatste tijd, ik sta vol van de stress en dan ga ik eten als een vuilnisbak. Tenminste, ik bedwing me....maar mijn maag rommelt als een idioooooooooooot.

Oh en vanaf vandaag ben ik mod :D!
Gefeli.
Vreetbuien? Meestal geef ik eraan toe. Alleen sinds ik minder troep eet, heb ik ook minder vreetbuien.

En als ik halverwege een zak koekjes/zoete zooi/chips ben en me realiseer wat ik naar binnen werk, flikker ik 'em leeg in de kliko.
crap in = crap out
pi_86657155
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:33 schreef Swietje het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik :'( Grafkop }:|
Het valt heus wel mee joh :) Niet aan zitten!! Lekker met rust laten, dat is de manier.

Ik heb dat een keer in de zoveel tijd, en dan valt het ook wel mee.. maar ik kan me er zò druk om maken.. bah... vooral omdat ik als puber er erg veel last van had en ermee gepest werd.
pi_86657240
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:34 schreef Swietje het volgende:
Neem een boterham als je echt honger hebt. :)
Ik denk dat ik het maar negeer anders voel ik me echt in en in slecht :P

quote:
Op maandag 20 september 2010 22:34 schreef loveli het volgende:

[..]

Gefeli.
Vreetbuien? Meestal geef ik eraan toe. Alleen sinds ik minder troep eet, heb ik ook minder vreetbuien.

En als ik halverwege een zak koekjes/zoete zooi/chips ben en me realiseer wat ik naar binnen werk, flikker ik 'em leeg in de kliko.
Naja zie mijn lijstje blzs terug.
Opzich heb ik genoeg gegeten vandaag, maar heb serieus honger. Of is dat gewoon iets wat je moet negeren?
pi_86657331
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:55 schreef Perruche het volgende:

Ben je ver weg gaan wonen?
Relatief ver weg. Zo'n 200 km verderop. Maar (nog?) geen sociaal leven hier en kan hier ook echt niet op mijn werk heen zodra ik een voet buiten de deur zet, helaas!
  maandag 20 september 2010 @ 22:38:08 #173
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_86657332
:O
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_86657357
Honger moet je niet negeren denk ik. Lekkere trek wel. En zo lang ik daar niet aan begin, heb ik er ook minder behoefte aan. Vaak gooi ik het ook halverwege weg of ik verzin 'n excuus waarom ik het wel mag eten 8)7
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86657390
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:38 schreef _Calimero_ het volgende:
:O
:Z ? Of zijn wij zo saai
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86657446
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:51 schreef sigme het volgende:

[..]

Koop een fast car en drive home for the weekends ;)

't Is maar een jaartje (of korter, als ze in de ***** kunnen zakken :{w ).
Heb een huurcontract voor een jaar, dus dat jaar moet 'm eigenlijk wel worden. Maar goed, zijn hier natuurlijk ook vast wel andere banen te krijgen (niet dat ik al vacatures bekeken heb natuurlijk :@ ).
pi_86657578
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:38 schreef Swietje het volgende:
Honger moet je niet negeren denk ik. Lekkere trek wel. En zo lang ik daar niet aan begin, heb ik er ook minder behoefte aan. Vaak gooi ik het ook halverwege weg of ik verzin 'n excuus waarom ik het wel mag eten 8)7
Klopt, als je gewoon goed eet ga je minder snoepen. Maarja, om 11 uur nog een boterham gaan eten is ook zoiets. :P
pi_86657617
Ik ken iemand die dat altijd doet en graatmager is dus wie weet is dat de toverformule juist wel :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86657622
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:58 schreef AKnynke het volgende:

[..]

op dit moment helemaal niet. Ik vind het moeilijk hier een sociaal leven op te bouwen, en ben op de ene of andere manier toe aan iets nieuws, ik ben sinds m'n 16e minstens elke 3 jaar van stad veranderd, en ik zit hier nu al twee jaar. Maar, het zou ook goed voor me zijn om eens ergens wat langer te blijven plakken, zitvlees te kweken, so to say!
Heb ik ook wel een beetje, dat ik denk dat 't goed voor me zou zijn, maar om de een of andere reden wil 't settelen niet zo lukken. Vind 't allemaal al gauw erg benauwend als ik eenmaal commitments aanga op welk gebied dan ook - wat dan weer wel verklaart waarom ik zo goed in het single zijn ben. ;)
  maandag 20 september 2010 @ 22:49:29 #180
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_86657844
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:39 schreef Swietje het volgende:

[..]

:Z ? Of zijn wij zo saai
nee, moe :) kwam om 22.00 thuis van mijn werk (vergadering) en direct nog even aan de studie gegaan en nu ga ik denk ik slapen.
snip verkouden, en net niet fit-gevoel..

Slaap lekker! volgende keer lees ik wat meer bij :)
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 22:50:26 #181
70532 loveli
N
pi_86657887
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:36 schreef Siral het volgende:

[..]



Ik denk dat ik het maar negeer anders voel ik me echt in en in slecht :P
[..]



Naja zie mijn lijstje blzs terug.
Opzich heb ik genoeg gegeten vandaag, maar heb serieus honger. Of is dat gewoon iets wat je moet negeren?
Hoeveel kcals zijn het? Ik heb daar niet echt kijk op (weet alleen dat er in zoete en vette zooi +/- 500 kcals per 100 gram zit), maatr heb het idee dat het toch wel tegen kan vallen. Er zijn ook eetmeters/sites waar je lijstje kunt invullen en dat je ziet hoe de verhouding tuissen vetten/carbs en eiwit is.

Ik zag vanaf de kruidkoek aardig wat snelle carbs achter elkaar. Van snelle carbs krijg je honger. Eiwitten en vetten (nootjes :9 ) geven sneller een verzadigingsgevoel.

Heb het wel vaker gemeld, 'vroeger' kocht ik een kilo Guylian en dat was in 2 dagen op. Het heeft zeker in het begin moeite gekost om geen troep te eten (mijn regime: verpakkingen lezen en niet in m'n mond stoppen als er glucose/fructosestroop of gehard plantaardig vet op de ingredientenlijst stond), maar na een paar weken had ik de drang niet meer om een doos gevulde choco in een automatisme leeg te eten.
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 22:51:29 #182
70532 loveli
N
pi_86657940
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:43 schreef Swietje het volgende:
Ik ken iemand die dat altijd doet en graatmager is dus wie weet is dat de toverformule juist wel :')
Wacht maar tot ze 30 wordt.
crap in = crap out
pi_86658027
:+ Ja, ik ben benieuwd.
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86658041
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:51 schreef loveli het volgende:

[..]

Wacht maar tot ze 30 wordt.
Nou dat zegt niks, mijn moeder eet elke dag chips en koeken (geen grap, ELKE dag) en die word voor geen meter dik. Helaas kan ik dat niet veroorloven...
pi_86658106
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:53 schreef Siral het volgende:

[..]



Nou dat zegt niks, mijn moeder eet elke dag chips en koeken (geen grap, ELKE dag) en die word voor geen meter dik. Helaas kan ik dat niet veroorloven...
Hier 2 van die gezinsleden. :( Hoop toch stiekem dat zuslief gaat uitdijen als ze 30 is. :@ Want nu maakt ze altijd flauwe grappen over mijn fat ass. :(
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 22:56:25 #186
70532 loveli
N
pi_86658140
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:53 schreef Siral het volgende:

[..]



Nou dat zegt niks, mijn moeder eet elke dag chips en koeken (geen grap, ELKE dag) en die word voor geen meter dik. Helaas kan ik dat niet veroorloven...
Schildklier? Glutenallergie? Of neemt ze een portie (30 gram) chips en 2 koekjes?
crap in = crap out
pi_86658244
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Schildklier? Glutenallergie? Of neemt ze een portie (30 gram) chips en 2 koekjes?
Die mankeert niks joh.
En die pakt op een avond zo drie porties chips, en een paar koeken op een dag, soms echt wel meer dan twee. Als ik dat zou doen was ik nu nog vetter.
pi_86658666
Hoi, in trein, moe!

neen zegt altijd dat ie dik is maar hij gaat er volgens mij steeds slanker uitzien :{w

Verder niet zoveel te melden. Saai, eigenlijk :{
pi_86658740
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:31 schreef Siral het volgende:
Wat doen jullie als je een gigantische vreetbui hebt? Ik heb dat namelijk elke avond de laatste tijd, ik sta vol van de stress en dan ga ik eten als een vuilnisbak. Tenminste, ik bedwing me....maar mijn maag rommelt als een idioooooooooooot.

Oh en vanaf vandaag ben ik mod :D!
Een bak kwark met een beetje muesli, lijnzaad en wat fruit pakken.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In kwark zit vrij veel eiwit en dat vult enorm en geeft lang een verzadigd gevoel dus het helpt goed tegen trek. Ik eet dat iedere avond rond een uur of 10. Lekker de verbranding op gang houden en het voorkomt snektrek. :P
There is no love sincerer than the love of food.
pi_86658767
Oh en gefeli! *O*

Ik duik mijn nest in. Trusten :* :W
There is no love sincerer than the love of food.
pi_86658879
Vandaag weer normale hoeveelheden voedsel gegeten, geen snaaitrek meer in de avond, niet gesnackt voor het koken ... geweldig O+. En woensdag komt een vriendinnetje koken + eten *O*.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_86659455
vroeg slapen: faal.

moet nog een miljoen dingen doen voor mn gevoel, maar weet nu toch niet wat, dus ga maar slapen en hopen dat ik morgen niet de helft van mijn spullen vergeet in mn tas te stoppen...

ik maak nog maar even een lijstje voor ik ga slapen denk ik
Kwak
pi_86659855
Ik ben een jongen 17 eigenlijk al 18, en ik wil ong. 15 kg verliezen en dat wil ik in december al bereikt hebben
hoe kan ik dat het beste doen. :X
Drankjes die goed zijn eten dat goed is? tips?
website links?
GIVE ME HELP or something (to eat) lol.
pi_86659940
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:44 schreef electrocrash het volgende:
Ik ben een jongen 17 eigenlijk al 18, en ik wil ong. 15 kg verliezen en dat wil ik in december al bereikt hebben
hoe kan ik dat het beste doen. :X
Drankjes die goed zijn eten dat goed is? tips?
website links?
GIVE ME HELP or something (to eat) lol.
15kg in 3 maanden? Dat kan je het beste níet doen. Eet gezond, eet veel groente, drink water, sport veel en koop een meetlint ipv een weegschaal. Oh en probeer het niet in 3 maanden te doen, dat kan bijna niet op een gezonde manier.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_86659971
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:47 schreef Chicolate het volgende:

[..]

15kg in 3 maanden? Dat kan je het beste níet doen. Eet gezond, eet veel groente, drink water, sport veel en koop een meetlint ipv een weegschaal. Oh en probeer het niet in 3 maanden te doen, dat kan bijna niet op een gezonde manier.
Hoeveel kun je het beste afvallen dan?
Stel je voor

101kg
-15
___
86kg
Met beweging enzo kan dat wel toch?
iK Wil ook een plat buikje hebben.
  Vis een optie? maandag 20 september 2010 @ 23:49:07 #196
70532 loveli
N
pi_86659976
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:44 schreef electrocrash het volgende:
Ik ben een jongen 17 eigenlijk al 18, en ik wil ong. 15 kg verliezen en dat wil ik in december al bereikt hebben
hoe kan ik dat het beste doen. :X
Drankjes die goed zijn eten dat goed is? tips?
website links?
GIVE ME HELP or something (to eat) lol.
Je bent jong en man, gaat nog wel goedkomen. Geen zooi eten, ijzer tillen en bewegen. Niet voor december alles kwijt willen zijn, gewoon voor de zomer.
crap in = crap out
pi_86660017
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:49 schreef loveli het volgende:

[..]

Je bent jong en man, gaat nog wel goedkomen. Geen zooi eten, ijzer tillen en bewegen. Niet voor december alles kwijt willen zijn, gewoon voor de zomer.
Ja maar ik wil op zn minst wel maatje 90 en dat gaat me lukken met veel water en beweging en zweet :D :D :D
  Vis een optie? dinsdag 21 september 2010 @ 00:16:46 #198
70532 loveli
N
pi_86660887
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:48 schreef electrocrash het volgende:

[..]

Hoeveel kun je het beste afvallen dan?
Stel je voor

101kg
-15
___
86kg
Met beweging enzo kan dat wel toch?
iK Wil ook een plat buikje hebben.
Pond per week en niet te snel ivm loshangend vel.
crap in = crap out
  dinsdag 21 september 2010 @ 00:24:19 #199
236335 neen
schone schijn
pi_86661118
Ja gast, gewoon beetje gezonder doen en dan komt het vanzelf wel. Als je heul snel veul afvalt is het er ook weer heul snel bij :') Daarnaast is het lekker warm in de winter.

Nu nog even een biertje doen met een huisgenoot, lekker hoor. Hmm, ik zou ook nee toch niet.
het lijkt niet wat het is
pi_86663266
XM, ik zal voor je duimen!

Zieken die vandaag toch moeten gaan werken, succes!

Rest: goedemorgen!
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_86663358
Morrrrguh :{
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86663367
:W
There is no love sincerer than the love of food.
pi_86663373
Wil je één keer doordeweeks in Utrecht blijven slapen omdat je daar al was, kom je om zes uur uit bed, ruim op tijd, rijdt er niets tussen Gouda en Rotterdam!
Alsnog grandioos laat dus.
XM: ik hoop zo voor je dat het niets te betekenen heeft!
pi_86663399
Balen Puff!

Hm. Ochtendmisselijkheid :r
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86663443
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 07:21 schreef Swietje het volgende:
Balen Puff!

Hm. Ochtendmisselijkheid :r
Augurkje erbij?
pi_86663445
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 07:30 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Augurkje erbij?
Neh :N
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86663491
goedemorgen :z

mijn laatste volle dag als bestuurder! O+ morgen gaan we wisselen!

straks telefonisch interview voor dat callcenter baantje. Ja, ik ga m'n best doen, maar nee, ik denk niet dat 't me gaat lukken :') zodra mensen zeggen 'ik heb geen interesse, bedankt' houdt 't voor mij op, en laat dat nou net niet de bedoeling zijn... :X ben benieuwd :')!
Ja doei.
pi_86663500
Succes met je telefonische sollicitatie Mo! Ik hoop dat het je toch gaat lukken! ^O^
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_86663543
XM, hou je taai vandaag! :*.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_86663562
ja, :* succes XM! Hoe laat moet je?
Ja doei.
  dinsdag 21 september 2010 @ 07:57:38 #211
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86663609
Succes, XM, vandaag!

Vandaag prinsjesdag, vind ik altijd een bijzondere dag...

De kat heeft mij flink wakker gehouden vannacht. Kwam m'n kamer binnen, sprong op m'n bed en begon te snurken. Dus m'n kamer weer uitgegooid. Vervolgens toen ik bijna weer sliep begon hij aan m'n deur te krassen. En nu ligt ie nog te slapen op m'n bed.... 8)7
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:04:19 #212
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663680
Succes XM!

Vandaag prinsjesdag idd. De koets komt langs mijn school, dus ik ga miss gewoon vanuit het raam staan kijken, op de eerste verdieping 8-).
Niet meer actief op Fok!
pi_86663694
Ja hoor, nu 20 minuten wachten in den haag!
Succes Mo, je kan het wel!
pi_86663700
Nee, ik kan het niet :') ik heb een hekel aan verkopen namelijk :') maar toch bedankt, ga 't proberen :')!
Ja doei.
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:06:35 #215
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663701
De moeder van Nachtwacht is hier en zij slaapt in zijn bed, dus moesten Nachtwacht en ik in mijn (tweepersoons)bed slapen. Wat sliep dat kut zeg! :o. Heb geen oog dichtgedaan van al dat gedraai. Gelukkig heb ik het bed vanavond weer voor mij alleen *O*
Niet meer actief op Fok!
pi_86663707
Succes vandaag XM :*

En Mo ook succes.

Wow dikke mist hier :'). Het zou toch eens mooi weer zijn op dinsdag (mijn langste dag, 8 uur achter elkaar, en tot nu toe was het iedere ochtend noodweer met regen enzo).
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:07:30 #217
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663716
Ik ga morgen naar Zwolle om m'n diploma op te halen :'). Echt, 1,5 uur heen en 1,5 uur terug voor dat papiertje :').
Niet meer actief op Fok!
pi_86663724
ja, hier is de mist ook enorm dicht, en Mr.Mo zit op de motor :')

hij is ineens 5 dagen gaan werken, nou ja, 3, en dan 2 dagen daar aan z'n afstuderen werken.. en ik vind 't stiekem echt kut :') omdat ik nu alleen thuis zit als ik geen college heb -O- en ik hoopte dat hij er bij zou zijn als ik dat telefonisch interview zou hebben :X

en het is oneerlijk van mij, want hij heeft ook gewoon geld nodig enzo, :+ maar ik ben gewoon jaloers denk ik :')!
Ja doei.
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:08:41 #219
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663729
Pfff, ¤ 22,50 gewoon :r :').
Niet meer actief op Fok!
pi_86663765
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:07 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga morgen naar Zwolle om m'n diploma op te halen :'). Echt, 1,5 uur heen en 1,5 uur terug voor dat papiertje :').
Kan dat niet met de post? Of is het je echte echte papiertje, dan weet ik inderdaad niet of ik dat zou durven ivm kwijtraken :P
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:15:00 #221
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663777
Ik hoef maar twee uurtjes les te geven vandaag, maar wel aan de twee drukste klassen :X. Voor de ene klas heb ik echt ontzettend veel werk voorbereid en het is ook moeilijke stof (grammatica: redekundige ontleding) en ik zit alleen maar te hopen dat ze de boel niet in de war zullen schoppen, want ze MOETEN opletten om het te snappen. Ik ben op mijn vorige school nooit echt kwaad geweest, maar nu dus al wel meerdere keren :P.
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:15:15 #222
229513 Blurred86
Live Positive
pi_86663779
Goedemorgen :O mooi die mist buiten zeg!

Heel veel succes vandaag XM! zal voor je duimen voor goed nieuws :*

Mo, weet niet of ik je nou wel of niet succes moet wensen ;) hoe laat is je interview?
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:15:39 #223
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_86663787
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:13 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Kan dat niet met de post? Of is het je echte echte papiertje, dan weet ik inderdaad niet of ik dat zou durven ivm kwijtraken :P
Nee, want ik moet het daar ondertekenen. Daar gaat m'n vrije dag :r. Naja, ik neem wel wat voorbereidingswerk mee in de trein ^O^.
Niet meer actief op Fok!
pi_86663831
Hmmmmmm, Mo, ik wens je echt een andere baan toe, dus geen succes met dit. Ik zou geloof ik liever vakken vullen bij de Appie of schoonmaken, of achter de lopende band staan dan telefonische verkoop. En, belangrijker: volgens mij heb jij hetzelfde.
pi_86663869
Hmm. 12 kilo afvallen in een jaar en dan hoogst verbaasd zijn dat je winterkleren van vorig jaar niet meer passen. :').
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_86663932
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hmm. 12 kilo afvallen in een jaar en dan hoogst verbaasd zijn dat je winterkleren van vorig jaar niet meer passen. :').
Ja, about that. (*streng kijkt) Hoeveel weeg je nu en hoe lang ben je en val je nog steeds af?
pi_86663938
Waarschijnlijk wordt het rotterdam noord trouwens :)
Voordeel: dichtbij, geen verplicht verhuisgedoe of ver reizen dagelijks.
Nadeel: samenwonen was ook leuk geweest, nu blijven we nog even latten.
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hmm. 12 kilo afvallen in een jaar en dan hoogst verbaasd zijn dat je winterkleren van vorig jaar niet meer passen. :').
Zoveel :o nu stoppen hoor!
pi_86663964
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:20 schreef conleche het volgende:
Hmmmmmm, Mo, ik wens je echt een andere baan toe, dus geen succes met dit. Ik zou geloof ik liever vakken vullen bij de Appie of schoonmaken, of achter de lopende band staan dan telefonische verkoop. En, belangrijker: volgens mij heb jij hetzelfde.
als ze me aan zouden nemen had ik dat ook gedaan :X -O-
Ja doei.
pi_86663983
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:29 schreef conleche het volgende:

[..]

Ja, about that. (*streng kijkt) Hoeveel weeg je nu en hoe lang ben je en val je nog steeds af?
56 kilo, 1m73, ben constant.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_86664028
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:32 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

56 kilo, 1m73, ben constant.
Da's te weinig, beeb. Da's een BMI van 18,7. Ik denk dat er op zijn minst 2 kilo bijmoeten. :)
pi_86664138
maar ik ging niet meer praten over werk hier :@
Ja doei.
pi_86664163
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:13 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Kan dat niet met de post? Of is het je echte echte papiertje, dan weet ik inderdaad niet of ik dat zou durven ivm kwijtraken :P
Opsturen doen ze niet aan. Het mijne ligt nog steeds bij de universiteit, ik heb geen zin om er een dag voor uit te trekken om 't op te halen :') (en ik durf niet meer, na 5 jaar komen aankakken :@ ). Ik kon wel iemand machtigen om 't op te halen, maar ja. Ondertussen zijn ze ook verhuisd enzo _O- Ahem.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_86664176
Ik ga wel 7 oktober naar Den Haag voor de diploma-uitreiking van de opleiding die ik heb gedaan :')
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:47:10 #234
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86664226
zo, op het werk. Het regent hier echt heeeeel erg hard...M'n haren druipen nog steeds...
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86664245
Wat een uitreikingen dan! DaD vrijdag, jij okt, november ga ik, nog meer mensen?
pi_86664254
binnenkort propedeuse, maargoed :') da's alleen voor mij heel bijzonder :X
Ja doei.
pi_86664267
Ik ben vrij vandaag. Ben al een uur wakker, maar nog in bed en ik ben nu aan het twijfelen of ik er uit zal gaan of dat ik me nog eens zal omdraaien. :P

Voor de rest denk ik dat ik mezelf trakteer op een massage vanmiddag. :9

O: gekookt eitje, 2 crackers met filet A.
S: stepshape interval
L: restjes entrecôte van gisteren, met wat sla
T: wodka, katjang
D: witlof ham en kaas en restje aardappeltjes van gisteren, toe: optimel vla/yoghurt
pi_86664313
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:49 schreef motorbloempje het volgende:
binnenkort propedeuse, maargoed :') da's alleen voor mij heel bijzonder :X
Heul niet! Jij hoort ook in het lijstje! Zeg op, wanneer :P
Nog 9 minuten wachten op de tram en een half uur erin. Dan ben ik vanaf half 7 onderweg, het is weer fraai :')
pi_86664394
heb nog geen datum... maar ik vind 't best sneu dat ik wil dat m'n ouders naar m'n P-uitreiking komen..
'heeft 't kind toch nog wat bereikt' :')!
Ja doei.
pi_86664473
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:59 schreef motorbloempje het volgende:
heb nog geen datum... maar ik vind 't best sneu dat ik wil dat m'n ouders naar m'n P-uitreiking komen..
'heeft 't kind toch nog wat bereikt' :')!
Die van mij kwamen ook hoor :)
En ze komen ook naar je masteruitreiking!
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:03:42 #241
236335 neen
schone schijn
pi_86664484
Je mag best trots zijn dat je je p hebt gehaald joh! Dat haalt lang niet iedereen.
het lijkt niet wat het is
pi_86664497
niet op z'n 25e nee :')

ah well, ben gewoon erg cranky de afgelopen dagen :') ;(

maar wel morgen bestuur af, eindelijk!!!!!! O+ *O*
Ja doei.
pi_86664508
Goedemorgen. :)

Succes vandaag XM, ik hoop dat de uitslagen meevallen. :*

MoBlo ook succes!
Ik hoop dat je met glans de sollicitatie doorstaat en dan lekker een leuker baantje vindt. :+

Vik succes met de lastige kinders. ^O^
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:05:47 #244
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86664518
Wat zijn jullie toch lief O+. Dank voor de sterkte-wensen :Y. Afspraak is om 11:40, maar vorige keer liep het om 10:00 al uit, dus ik reken er op dat ik pas rond 12:00 aan de beurt ben.

Succes Mo, hoop dat 't goed gaat, zodat je met de rust van 'ik heb iets' kan uitkijken naar wat beters :Y).

En DaD: doe's eten! Ik ben een cm langer en circa 16 kg zwaarder ( :X ).

Ik ga nu kijken of ik wat yoghurt langs die knoop in mn maag krijg..
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86664521
Mo das toch heul niet raar, dat zou ik ook willen. Ik heb ook een tante die altijd zegt dat ik allang afgestuurd had moeten zijn, misschien zou ik die ook uitnodigen :')
pi_86664540
ik moet ook stoppen met het bekijken van de hyves van oud klasgenoten enzo die al lang afgestudeerd zijn met uiteraard 8en gemiddeld en een baan hebben enzo :')
Ja doei.
pi_86664581
Dus. Dan zit je al 10minuten tevergeefs te wachten op een groep studenten voor hun voortgangsgesprek van hun project ^^ (en ze hebben maar 15min per groep)...

Benieuwd hoeveel groepen het gaan 'vergeten'. :')
pi_86664599
Niet dat het heel erg is trouwens, ik vermaak me in de tussentijd wel met administratie-dingetjes en voorbereiden van andere lessen enzo. :p
pi_86664617
Mo, op hyves/facebook/andere openbare profielen lijkt het altijd wel of iedereen belachelijk gelukkig, rijk, succesvol en perfect is. Dus. Sowieso niet teveel van aantrekken :P
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:12:56 #250
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86664639
*O* Ben weer op gewicht. Mét chips eten, mét af en toe een chocolaatje en met slechts ene beetje meer sport *O*
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:14:07 #251
236335 neen
schone schijn
pi_86664664
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:07 schreef motorbloempje het volgende:
ik moet ook stoppen met het bekijken van de hyves van oud klasgenoten enzo die al lang afgestudeerd zijn met uiteraard 8en gemiddeld en een baan hebben enzo :')
Je zult ook van die afgestudeerde gasten hebben die op de Hyves van jou kijken en zich afvragen waarom ze nog alleen zijn en niet getrouwd. Iedereen maakt toch gewoon andere keuzes voor zichzelf.
het lijkt niet wat het is
pi_86664677
Tink, woei! *O*
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:14:31 #253
137776 boem-dikkie
Jedi Mind Baby!
pi_86664679
Succes iedereen met de dingen-die-ik-niet-heb-meegekregen-omdat-ik-pas-weer-sinds-2-topics-meelees vandaag!

Ik begin vandaag met twee bruine broodjes snijworst en melk.

En spierpijn van gister. In mijn rug.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_86664694
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mo, op hyves/facebook/andere openbare profielen lijkt het altijd wel of iedereen belachelijk gelukkig, rijk, succesvol en perfect is. Dus. Sowieso niet teveel van aantrekken :P
^O^ daarom heb ik zo'n ding niet.
Tink, heel goed! Gelukkig stimuleert deze idiote reis me ook om weer netjes te gaan fietsen :{ .
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:19:37 #255
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86664745
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:14 schreef neen het volgende:

[..]

Je zult ook van die afgestudeerde gasten hebben die op de Hyves van jou kijken en zich afvragen waarom ze nog alleen zijn en niet getrouwd. Iedereen maakt toch gewoon andere keuzes voor zichzelf.
Dat...En mo, volgens mij moet jij eens beginnen met je gelukigheid afmeten aan jezelf, en niet aan de andere mensen om je heen. Wat zij bereikt hebben maakt voor jouw geluk helemaal niets uit! :*
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86664746
*O* Tink ^O^

oh, en misschien ga ik mn hyves idd wel gewoon vernietigen ofzo :')
Ja doei.
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:21:21 #257
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86664774
XM, sterkte vandaag
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_86664784
Wat nynk zegt.
Het ziet er naar uit dat ik toch ga beginnen. Meer dan een uur te laat :o
Succes allemaal :W
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:23:17 #259
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86664812
Wat de rest zegt over geluk: ik heb het al eerder gepost: in de ogen van sommigen anderen heb ik alles wat het hartje begeert, maar dat wil niet zeggen dat mijn hartje dat ook begeert. Geluk en het vervullen van wensen is zo iets persoonlijks. Zelfs iemand die op het oog een perfect leven heeft kan diep ongelukkig zijn.

Oh, voor het verkeerd begrepen wordt, ik ben dus niet ongelukkig :P

[ Bericht 20% gewijzigd door Tinkepink op 21-09-2010 09:29:43 ]
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_86665176
mogguh!

Ik heb er voor mijn gevoel al een halve dag opzitten :P

Wasje opgehangen en nog een wasje aangezet, gestofzuigd, vaatwassen een douw gegeven. Alvast eten gekookt voor vanaaf, dan moet lief alleen rijst koken en de chili opwarmen, des te eerder kan ik beginnen met het leggen van die vloer. Ik begin de troep in huis nu wel aardig zat te worden }:|

Lijstje:

O: Havermoutprutje
T: Shake
L: 2 roggebrood met pindakaas en kipfilet
T: 1 komkommer
D: Rijst en chili con carne
T: eitjes?

Oh en kan 1 iemand mijn een fb link sturen? Dan kan ik die toevoegen en dan weet de rest ook wie ik ben / aagje :)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86665225
Op zich is er niks mis met een beetje ambitie, maar je moet niet in de valkuil stappen dat je daar je geluk aan ophangt. Ik hoor zo vaak: als ik eerst maar eens dat of dat heb bereikt, gedaan of whatever, dán zou ik echt gelukkig zijn. En dan vergeten ze te genieten van het nu, van de kleine dingen die een mens gelukkig kunnen maken: fietsen op de gracht in de eerste lentezon, lopen door verse sneeuw, een onverwacht leuk gesprek met iemand, in bad liggen niksen met een fijn boek, op het dakterras/in de tuin liggen om te kijken naar de sterrenhemel, nou ja, vul maar in. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 21-09-2010 10:14:07 ]
pi_86665238
oh en ik vind hyves/FB net zoals iets als een virtuele schoolreunie van vroeger. Iedereen heeft een dik huis, dikke auto, kinderen/relatie. Perfecte baan en is supergelukkig.

yeah right :')

Ik heb ook een schurfthekel aan mensen van vroeger die je toevoegen om alleen even de statuscheck te doen. En vervolgens hoor je er niks meer van. Opzouten :{w
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86665277
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:42 schreef conleche het volgende:
Op zich is er niks mis met een beetje ambitie, maar je moet niet in de valkuil stappen dat je daar je geluk aan ophangt. Ik hoor zo vaak: als ik eerst maar eens dat of dat heb bereikt, gedaan of whatever, dán zou ik echt gelukkig zijn. En dan vergeten ze te genieten van het nu, van de kleine dingen die een mens gelukkig kan maken: fietsen op de gracht in de eerste lentezon, lopen door verse sneeuw, een onverwacht leuk gesprek met iemand, in bad liggen niksen met een fijn boek, op het dakterras/in de tuin liggen om te kijken naar de sterrenhemel, nou ja, vul maar in. :)
^^

teveel mensen denken dat hoe ze er voor de buitenwereld uitzien bepaalt hoe gelukkig ze zijn.
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86665290
ik schrijf ook over dingen die minder goed aan op hyves en FB :@

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja doei.
pi_86665325
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:23 schreef Tinkepink het volgende:
Wat de rest zegt over geluk: ik heb het al eerder gepost: in de ogen van sommigen anderen heb ik alles wat het hartje begeert, maar dat wil niet zeggen dat mijn hartje dat ook begeert. Geluk en het vervullen van wensen is zo iets persoonlijks. Zelfs iemand die op het oog een perfect leven heeft kan diep ongelukkig zijn.

Oh, voor het verkeerd begrepen wordt, ik ben dus niet ongelukkig :P
En zo is het.

Ik vind het echt naar dat je geen leuke bijbaan kan vinden Mo. Zo te lezen is het niet goed voor je zelfvertrouwen en dat is zo jammer :* .

XM, heel veel sterkte vandaag. Hou je taai :* :* :* .
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_86665353
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:45 schreef motorbloempje het volgende:
ik schrijf ook over dingen die minder goed aan op hyves en FB :@

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
heb je een voorbeeldcase van ze gekregen? Of is het een telefonisch sollicitatiegesprek, als in een 'normaal' solli gesprek maar dan over de foon?
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:50:32 #267
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_86665424
Goedemorgen! ik ga me vandaag ziekmelden. heb de hele nacht wakker gelegen, krijg geen lucht en heb koppijn en wil alleen in bed/op de bank hangen ;(

XM héél veel succes vandaag meid!!

Mo: de rest heeft al een hoop waarheden gezegd: lees je geluk niet af aan wat je omgeving zal denken, maar heb genoeg zelfvertrouwen om je eigen pad te kiezen en achter je eigen keuzes te staan.
Solliciteren op een baan die je totaal niet wil en waar je ook niet voor in de wieg bent gelegd,lijkt me vrij nutteloos,en alleen een reden om je straks weer een mislukkeling te kunnen noemen "zie je wel, zelfs daar willen ze me niet hebben..." Zo word je ongelukkige,minderwaardige gevoel een beetje een selffullfilling prophecy...
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_86665494
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:48 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

heb je een voorbeeldcase van ze gekregen? Of is het een telefonisch sollicitatiegesprek, als in een 'normaal' solli gesprek maar dan over de foon?
5 voorbeeld cases...
Ja doei.
pi_86665648
beterschap Cali! Volgens mij heb ik je ook gevonden op FB...en rest herken ik niet :+

@ Mo: Heb je die cases met Mr. Mo doorgenomen?
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_86665747
eh, nee :')
Ja doei.
pi_86665852
Morning!

Mo, als het de baan niet wilt, gewoon nu bellen en zeggen ik doe het niet. Want daar word je uiteindelijk toch niet gelukkig van. Doe dan wat Co zegt en ga vakkenvullen ofzo. Just my two cents.

XM; sterkte vandaag :*

DaD, jij weegt wel weinig hoor :o
pi_86665865
quote:
Op maandag 20 september 2010 22:38 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Relatief ver weg. Zo'n 200 km verderop. Maar (nog?) geen sociaal leven hier en kan hier ook echt niet op mijn werk heen zodra ik een voet buiten de deur zet, helaas!
Ikke niet snappen :@

quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:24 schreef neen het volgende:
Ja gast, gewoon beetje gezonder doen en dan komt het vanzelf wel. Als je heul snel veul afvalt is het er ook weer heul snel bij :') Daarnaast is het lekker warm in de winter.

Nu nog even een biertje doen met een huisgenoot, lekker hoor. Hmm, ik zou ook nee toch niet.
:D
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:09:05 #273
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_86665869
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:03 schreef motorbloempje het volgende:
eh, nee :')
jij verdient nu een hele grote schop onder je kont. Je wilt werk, wat voor werk dan ook. Liever niet in een callcentrum, maar iets anders is lastig op het moment. Dus hup, ga eens even wat oefenen, niet zo sarcastisch overh et werk en dan heb je een baan op zak. Met baan op zak kun je weer rustig verder kijken en hoef je niet zo te stressen....En vorige week was je nog redelijk positief over dit werk! Hup, je kunt het!

Natuurlijk, ook was kusjekroel.. :*
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_86666018
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:09 schreef AKnynke het volgende:

[..]

jij verdient nu een hele grote schop onder je kont. Je wilt werk, wat voor werk dan ook. Liever niet in een callcentrum, maar iets anders is lastig op het moment. Dus hup, ga eens even wat oefenen, niet zo sarcastisch overh et werk en dan heb je een baan op zak. Met baan op zak kun je weer rustig verder kijken en hoef je niet zo te stressen....En vorige week was je nog redelijk positief over dit werk! Hup, je kunt het!

Hier ben ik het ook wel weer mee eens. :') doen of niet doen maar niet iets ertussenin :P
pi_86666246
ik kan het nog wel willen :') maar ik ga echt gewoon vastlopen (vanuit ethisch oogpunt) zodra ik door moet vragen of 'druk moet zetten'. Dat zit er gewoon niet in... niet dat ik m'n best niet zal doen, want ja, werk, maar ik wéét gewoon dat ik ga falen omdat ik het gewoon niet kan. Is net zoiets als solliciteren naar de functie van hartchirurg ofzo. Ja, leuk dat je 't wilt, maar je kunt 't gewoon niet.

Oh, en de reden dat ik niet met Mr.Mo oefen is omdat hij dat ook gewoon niet kan :')

[/werk]
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 21 september 2010 @ 10:26:40 #276
70532 loveli
N
pi_86666337
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:23 schreef motorbloempje het volgende:
ik kan het nog wel willen :') maar ik ga echt gewoon vastlopen (vanuit ethisch oogpunt) zodra ik door moet vragen of 'druk moet zetten'. Dat zit er gewoon niet in... niet dat ik m'n best niet zal doen, want ja, werk, maar ik wéét gewoon dat ik ga falen omdat ik het gewoon niet kan. Is net zoiets als solliciteren naar de functie van hartchirurg ofzo. Ja, leuk dat je 't wilt, maar je kunt 't gewoon niet.

Oh, en de reden dat ik niet met Mr.Mo oefen is omdat hij dat ook gewoon niet kan :')

[/werk]
Net als al die tentamens van je, ook allemaal gefaald.
crap in = crap out
pi_86666387
.

[ Bericht 100% gewijzigd door motorbloempje op 21-09-2010 10:30:16 ]
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 21 september 2010 @ 10:30:17 #278
70532 loveli
N
pi_86666422
Faal schmaal. Kanniet ligt op 't kerkhof en wilniet ligt ernaast. (quote van m'n opa)
crap in = crap out
pi_86666472
nee, ik WIL dit niet nee.

Ik zit hier nu dingen op te schrijven. Argumenten om mensen te overtuigen een watercooler te nemen. En ik kan er géén bedenken, omdat ik watercoolers en mineraalwater onzin vind en het argument 'we hebben een kraan' helemaal valide vind!

Niet voor 5 werknemers, niet voor een advocatenkantoor, niet voor niemand. En dat water is meestal toch te koud om te drinken, behalve in de zomer, maar het wordt nu winter. En mineraalwater is overrated.
Ja doei.
pi_86666480
Nou niet iedereen doet het als je pusht hoor. Je kan het toch ook gewoon lief vragen... Maak je niet druk!
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:33:22 #281
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86666510
Wat is er vanuit een ethisch oogpunt mis met doorvragen ?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_86666514
Mogguh!

Beterschap Cali!
Succes moblo! (ook al zie je er tegenop)

Inhakend op dat over hyves/fb, lijkt me nogal evident dat mensen veelal de goede dingen erop plaatsen.
Het is dan nogal een oppervlakkig medium. Hetzelfde wanneer iemand, tussen neus en lippen door, vraagt hoe het gaat. Dan antwoord je toch ook eigenlijk altijd met 'goed'?
Heeft ook wel iets weg van dat NLP, zolang ze maar vaak genoeg iets positiefs over zichzelf lezen...

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_86666529
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:32 schreef motorbloempje het volgende:
nee, ik WIL dit niet nee.

Ik zit hier nu dingen op te schrijven. Argumenten om mensen te overtuigen een watercooler te nemen. En ik kan er géén bedenken, omdat ik watercoolers en mineraalwater onzin vind en het argument 'we hebben een kraan' helemaal valide vind!

Niet voor 5 werknemers, niet voor een advocatenkantoor, niet voor niemand. En dat water is meestal toch te koud om te drinken, behalve in de zomer, maar het wordt nu winter. En mineraalwater is overrated.
Als het je zo tegenzit, hou dan de eer aan jezelf en bel dat je het niet doet. Als je geldzorgen harder wegen dan je ethische bezwaren, wat nynke zei.
  Vis een optie? dinsdag 21 september 2010 @ 10:34:09 #284
70532 loveli
N
pi_86666532
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:32 schreef motorbloempje het volgende:
nee, ik WIL dit niet nee.
Okidoki. Niet doen dus. Je hebt andere opties, je eet nog geen kattevoer omdat je geld op is.
crap in = crap out
  Vis een optie? dinsdag 21 september 2010 @ 10:35:29 #285
70532 loveli
N
pi_86666575
Minpunt: ziekjes. Pluspunt: zelfgepruttelde bouillon c_/
crap in = crap out
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:35:43 #286
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86666584
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:32 schreef motorbloempje het volgende:
nee, ik WIL dit niet nee.

Ik zit hier nu dingen op te schrijven. Argumenten om mensen te overtuigen een watercooler te nemen. En ik kan er géén bedenken, omdat ik watercoolers en mineraalwater onzin vind en het argument 'we hebben een kraan' helemaal valide vind!

Niet voor 5 werknemers, niet voor een advocatenkantoor, niet voor niemand. En dat water is meestal toch te koud om te drinken, behalve in de zomer, maar het wordt nu winter. En mineraalwater is overrated.
*image (zie ons eens hip en trendy zijn)
* voor de klanten
* uit gezondheidsoogpunte (wij hebben er ook een op kantoor, en er wordt vreemd genoeg sneller wat uit dat ding gehaald dan uit de kraan door mijn collega's)
* als je loden leidingen hebt is dit veel gezonder
* gemak
* transportabel
* drinkwater op een plaats waar je normaal gesproken geen kraan hebt
etc.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:37:31 #287
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_86666650
maar dan hoef je die hele sollicitatie toch niet te doen, met deze instelling?
Ik vind trouwens dat je het nu niet wil, ipv dat je het niet kunt. Wat begrijpelijk is, ik zou het ook niet willen, maar als je dit nog niet hebt gedaan of geoefend,is het wel heel simpel om te zeggen dat je het niet kan,.

Ik kan zo een paar argumenten bedenken trouwens: de smaak van mineraalwater is lekkerder( vinden veel mensen onzin, maar sommigen vinden dat echt), het water is gekoeld, u hoeft nooit meer ijsblokjes in uw water te doen, of van dat vieze lauwe water te drinken, het heeft een zakelijke, luxe uitstraling. De machine kan overal geplaatst worden, zodat iedereen bij het water kan, zonder dat er een keuken/kraan beschikbaar gesteld moet worden.. enz
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_86666689
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:32 schreef motorbloempje het volgende:
nee, ik WIL dit niet nee.

Ik zit hier nu dingen op te schrijven. Argumenten om mensen te overtuigen een watercooler te nemen. En ik kan er géén bedenken, omdat ik watercoolers en mineraalwater onzin vind en het argument 'we hebben een kraan' helemaal valide vind!

Niet voor 5 werknemers, niet voor een advocatenkantoor, niet voor niemand. En dat water is meestal toch te koud om te drinken, behalve in de zomer, maar het wordt nu winter. En mineraalwater is overrated.
Truc is dan, om van de negatieve punten die je erin ziet, het tegenovergestelde te nemen.
Jij zegt het is vaak te koud om te drinken -> Altijd lekker koud water
Jij zegt iedereen kan zonder -> Niemand kan zonder
Stukje verder lopen naar de kraan is geen moeite -> Grote moeite wanneer je verder moet lopen + tijdsverlies voor de baas.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:39:00 #289
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_86666694
Mensen vinden het ook gewoon léuker om water uit zo'n ding te tappen dan uit de kraan. Het is fancy, ofzo.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_86666734
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Ja doei.
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:42:36 #291
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_86666791
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:32 schreef motorbloempje het volgende:
nee, ik WIL dit niet nee.

Ik zit hier nu dingen op te schrijven. Argumenten om mensen te overtuigen een watercooler te nemen. En ik kan er géén bedenken, omdat ik watercoolers en mineraalwater onzin vind en het argument 'we hebben een kraan' helemaal valide vind!

Niet voor 5 werknemers, niet voor een advocatenkantoor, niet voor niemand. En dat water is meestal toch te koud om te drinken, behalve in de zomer, maar het wordt nu winter. En mineraalwater is overrated.
Wij hebben ze ook staan en het is 'een stukje beleving': het geeft een luxe gevoel dat je werkgever zo'n ding voor je neerzet en dat je niet ordinair uit de kraan hoeft te tappen. Daarnaast staan ze strategisch opgesteld, bijv. bij het kopieerapparaat: kun je even wat water drinken terwijl je kopieën gemaakt worden. En het kan, net als een koffie-automaat, een plek zijn waar collega's elkaar even treffen voor een gesprekje.
The love you take is equal to the love you make.
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:43:06 #292
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_86666807
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Prima dat je er zo over denkt, maar waarom ga je dan in godsnaam die sollicitatie doen? dat slaat toch helemaal nergens op? Het afgelopen uur ben je bovendien van ik vind het niet echt leuk maar het moet maar, naar NO WAY dat ik dit ga doen, gegaan.... ipv je voor te bereiden, wordt de tegenzin alleen maar steeds groter...
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:43:42 #293
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_86666820
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Ben het met je eens. En toch is het mogelijk succesvol te verkopen. Je hoeft de mensen toch neits door de strot te drukken :') Echt niet.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_86666826
Doe het dan niet, zo faal je sowieso
pi_86666827
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Wat wil je nou horen? Doe het dan gewoon niet? Mensen geven je tips, doe je niets mee, bel dan op dat je het niet wilt doen?

Daarnaast lijkt et alsof je heel erg neerkijkt op dit soort werk. Ik heb het ook iets van 2 jaar gedaan, heb van alles aan de man gebracht van kinderboeken tot UPC abonnementen. Soit, er zijn praktijken die niet door de beugel kunnen. Maar persoonlijk heb ik nooit een verkoop gemaakt waar ik niet achter stond. Dat er leuker werk is staat buiten kijf, maar het is echt geen sodom & gomorra.
pi_86666833
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Maart dat is wél wat je moet gaan doen, want niemand zegt op de vraag of ze een waterkoeler willen: "Ja, goed idee, doet u mij er maar één."

En je krijgt heel veel mensen aan de telefoon die heel onaardig tegen je gaan zijn. Daar moet je ook maar tegen kunnen.
pi_86666844
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
met 'kunnen' bedoel ik dus dat ik dat werk niet over m'n hart verkrijg. Nee is nee, punt. Los van of ik kan 'acteren' of weetikveel hoe je het noemt.

Als mensen al zo'n ding hebben en je kunt het ze goedkoper aanbieden ofzo, prima, maar mensen die zo'n ding niet hebben en zeggen geen interesse te hebben overhalen, no way :{w
Als je altijd zo moralistisch bent, knap! Echt waar!

Ik ben dan gewoon een huichelachtige verkoophoer. Geen problemen mee andermans domheid te gebruiken voor m'n eigen financiële gewin.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_86666849
Straks hebben alle slankies een watercooler thuis 8)
pi_86666869
quote:
3. Je belt een advocatenkantoor waar vijf advocaten werkzaam zijn. Je krijgt mevr.
mr. Janneke baronesse van Zuijlen Van Nijevelt aan de lijn. Zij is binnen het
kantoor de verantwoordelijk voor de inkoop. Het kantoor heeft nog geen
watercoolers en mevr. Van Zuijlen Van Nijevelt ziet er ook eigenlijk de noodzaak niet
zo van in. Ze geeft aan het erg druk te hebben met een belangrijke rechtszaak.
Probeer haar te overtuigen dat een afspraak slechts een half uur kost en noem de
voordelen van een watercooler voor zowel het bedrijf zelf als voor de cliënten die op
bezoek komen.
ik ga't niet doen. bah.
Ja doei.
pi_86666877
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:42 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Wij hebben ze ook staan en het is 'een stukje beleving': het geeft een luxe gevoel dat je werkgever zo'n ding voor je neerzet en dat je niet ordinair uit de kraan hoeft te tappen. Daarnaast staan ze strategisch opgesteld, bijv. bij het kopieerapparaat: kun je even wat water drinken terwijl je kopieën gemaakt worden. En het kan, net als een koffie-automaat, een plek zijn waar collega's elkaar even treffen voor een gesprekje.
Als iemand tegen me zou zeggen dat het een stukje beleving is zou ik de hoorn erop gooien :P

-edit-Niet dat ik nog een hoorn heb :+
pi_86666897
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:43 schreef Perruche het volgende:

[..]

Daarnaast lijkt et alsof je heel erg neerkijkt op dit soort werk.
ja, ik kijk er op neer. ik vind 't afgrijselijk, dus ik ga straks vriendelijk bedanken ^O^
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')