quote:Op vrijdag 17 september 2010 20:13 schreef JoeBravo het volgende:
ik heb me gedragen vandaag
Jij bent toch altijd lief?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♥ || Baby catcher in training || ♥
True, het is niet de meest fijne beurt.quote:Op vrijdag 17 september 2010 20:14 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja maar dan heb je het over negatief naaien
Eerst zien, dan gelovenquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:14 schreef Yuki het volgende:
[..]
Maar... Gister...
Ik schijn heel goed te kunnen rijden
quote:
qua rijsnelheidquote:
Moet nog drie kwartier wachten hoorquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:17 schreef xFriendx het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
veel plezier
Ik val niet op mannen die als ouwe oppaatjes rijdenquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:15 schreef xFriendx het volgende:
[..]
True, het is niet de meest fijne beurt.
Volgende keer maar met 70 km/h die kant op schuiven.
Ga je doen?quote:Op vrijdag 17 september 2010 20:18 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Moet nog drie kwartier wachten hoor
T gebeurt me echt 1x in de maand, wel altijd op rare tijden.quote:Op vrijdag 17 september 2010 20:15 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
en daarom ben ik blij dat ik mn huis niet hoef te delen.. Alleen met varken en lurch, maar die gebruiken mijn oven en douche niet
TIjdje terug echt het stomste mee gemaakt, ik had een sms gehad voor een flitser, ik hoorde em op de radio en ik knalde er doodleuk met 160 langsquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:15 schreef xFriendx het volgende:
[..]
True, het is niet de meest fijne beurt.
Volgende keer maar met 70 km/h die kant op schuiven.
En terechtquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:19 schreef PeuRac het volgende:
[..]
T gebeurt me echt 1x in de maand, wel altijd op rare tijden.
[..]
TIjdje terug echt het stomste mee gemaakt, ik had een sms gehad voor een flitser, ik hoorde em op de radio en ik knalde er doodleuk met 160 langsDoei 170 euro
![]()
je hebt er duidelijk zin in, het enthousiasme straalt er vanafquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:19 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wat drinken met zo'n gozer..
(als hij op komt dagen)
Ik ben liever wat voorzichtigquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:20 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
je hebt er duidelijk zin in, het enthousiasme straalt er vanaf
Nah, ze willen gewoon graag een Alfa op de foto zetten en terecht. Kunnen ze op zo'n bureau ook nog eens kwijlen.quote:
quote:Op vrijdag 17 september 2010 20:21 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Nah, ze willen gewoon graag een Alfa op de foto zetten en terecht. Kunnen ze op zo'n bureau ook nog eens kwijlen.
Daar kom ik gelukkig zeldenquote:
Zo ver was ikquote:
Ik heb er niks meequote:
lijkt mij beter om het open te benaderen dan (zoals het op mij nu overkomt:) negatiefquote:Op vrijdag 17 september 2010 20:21 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik ben liever wat voorzichtig![]()
Heb er zeker zin inMaar mijn diepste zegt dat hij niet komt opdagen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |