quote:
Shiver me timbers.quote:
Wel als die in het bezit is van Jo Gijsen...quote:Op zaterdag 18 september 2010 12:36 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik kan niet echt lachen om een rood kruis.
Avondquote:
Nou, weltrusten dan.quote:
Je maakte een tikfout, ik heb het even voor je verbeterd.quote:
Kijk, dat zal mijn oudste zoontje leuk vinden. Al associeert hij dat vooral met de Scheve Schuitquote:Op zondag 19 september 2010 03:07 schreef Etcetera het volgende:
Nog beter, het is International Talk Like A Pirate Day vandaag
quote:Op zondag 19 september 2010 07:39 schreef Bart het volgende:
[..]
Je maakte een tikfout, ik heb het even voor je verbeterd.
Erg rustig. Ik heb maar wat nieuwe instructie films over chemische strijdmiddelen zitten kijken.quote:Op zondag 19 september 2010 09:34 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
He Cobra,
nog wat gebeurd tijdens de wacht of was het rustig?
Alleen (bijna alle) goodguys houden zich aan de verdragen. Ontwikkelingen genoeg dus.quote:Op zondag 19 september 2010 09:40 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Zijn daar nog steeds ontwikkelingen in of liggen die al een tijd stil sinds er zo het en der verdragen zijn afgesloten? Ik kan me namelijk best voorstellen dat men ten koste van alles zal proberen dit uit het nieuws te houden
Zeker erg interessant.quote:Op zondag 19 september 2010 09:52 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Dat zal wel ja. Maar het nu niet een product waar men graag reclame voor maakt
Houdt het voor jou dan wel weer interessant (denk ik)
Nee, je kunt niet mee.quote:Op zondag 19 september 2010 09:59 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Dat is vast geen toeristische rondleiding waar je gewoon kaartjes voor kan kopen waarschijnlijk?
Komt er daar nog veel boven de grond wat verwerkt moet worden? Een aantal jaren terug was het toch in het nieuws dat er voor de Belgische kust nog een enorme partij instabiele munitie zou liggen?
Hebben ze bij de KLU geen Grolsch dan?quote:
Nee, wij hebben smaak.quote:Op zondag 19 september 2010 10:23 schreef Bart het volgende:
[..]
Hebben ze bij de KLU geen Grolsch dan?
Jajaquote:
Wordt het gas niet geneutraliseerd doordat het eerst door een laag water moet opstijgen voordat het in de lucht komt? Water werkt voor veel stoffen als een filter...quote:Op zondag 19 september 2010 10:10 schreef Cobra4 het volgende:
Het zal niet lang duren voor we een bericht horen/lezen dat er slachtoffers zijn gevallen door het vrijkomen van mosterdgas uit die rotte zooi.
Bij de meeste strijdgassen gaat dat inderdaad zo. Maar helaas bij mosterdgas niet. En mosterdgas verliest ook niet aan werking gedurende de jaren.quote:Op zondag 19 september 2010 10:26 schreef Bart het volgende:
[..]
Jaja.
[..]
Wordt het gas niet geneutraliseerd doordat het eerst door een laag water moet opstijgen voordat het in de lucht komt? Water werkt voor veel stoffen als een filter...
Hmm das wel minder danquote:Op zondag 19 september 2010 10:28 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Bij de meeste strijdgassen gaat dat inderdaad zo. Maar helaas bij mosterdgas niet. En mosterdgas verliest ook niet aan werking gedurende de jaren.
Als er dus bv een visserschip is dat zo'n granaat opvist en hij is lek, dan kun je de bemanning afschrijven.
En als ander voorbeeld. In België is het afgelopen jaar nog zo'n 190 ton aan bommen en granaten boven de grond gekomen. Groten deels "IJzeren Oogst" door het ploegen. En als je bedenkt dat zo'n 30 % vermoedelijk gassen bevat.quote:Op zondag 19 september 2010 10:30 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Hmm, dan krijgt de titel Deadliest Catch wel een andere lading
Dan zou het aantal gesneuvelden binnen Defensie explosief (woordgrapjequote:Op zondag 19 september 2010 10:36 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik zou die boeren en vissers meteen een baan bij defensie aanbieden. Zoveel als zij bovenhalen....
Ja, ik geloof dat er afgelopen jaar in België "maar" drie boeren en één DOVO man zijn omgekomen.quote:
Maar het ontploffen van die bom of het visserschip had tenminste nog een voordeel. De NL Marine kreeg erg snel extra budget om de ruiming op te voeren.quote:Op zondag 19 september 2010 10:46 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
het is met als de meeste (bedrijfs)ongevallen.
Regels zijn alleen maar lastig (en gelden voor iedereen behalve voor mij) en als jet het voorzichtig doet kan je er wel omheen werken....
Maar als het misgaat zijn er niet voldoende regels
iets met kalf en put dempen. Gaat altijd zoquote:Op zondag 19 september 2010 10:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Maar het ontploffen van die bom of het visserschip had tenminste nog een voordeel. De NL Marine kreeg erg snel extra budget om de ruiming op te voeren.
De Belgische collega's hebben al jaren geen extra personeel gekregen.
niet mee eens. Ligt eraan welk foutje.quote:Op zondag 19 september 2010 10:49 schreef Bart het volgende:
Laatste dode bij ons bedrijf is gelukkig al een tijdje terug... En dat ondanks de gevaarlijke installaties waar we dagelijks mee werken. Regels zijn er genoeg, maar als je je strikt 100% aan de regels houdt, dan kan er niets gebeuren. Ongelukken gebeuren echter door een opeenstapeling van fuckups, als je één of twee foutjes maakt is er eigenlijk nog niets aan de hand...
Een foutje is klein, en een kleine fout kan je maken bij ons. Genoeg andere safeguards die ervoor zorgen dat er niets ernstigs gebeurt. Voorbeeld: wij moeten af en toe kabels aarden om er veilig aan te kunnen werken. Daarvoor moet de kabel eerst spanningsloos zijn, anders veroorzaak je een kortsluiting. Eerst moet de monteur dus de kabel spanningsloos maken, hiervoor maakt een uitvoerder een werkplan. Als de monteur dat werkplan volgt, dan is de kabel spanningsloos. Gaat hij echter gewoon aarden, dan moet hij eerst testen of de kabel spanningsloos is. Doet hij dat niet, dan heeft hij echter nog veiligheidskleding en een helm met gelaatscherm die hem beschermen. Dus wil er een ernstig ongeluk voordoen, dan moet de monteur ten eerste zich niet aan het werkplan houden, ten tweede geen spanning testen, en ten derde geen veiligheidsmiddelen gebruiken. Je kan één fout maken, zelfs twee, en er gebeurt niets ernstigs. Pas bij drie fuckups ben je de sjaak.quote:Op zondag 19 september 2010 10:53 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
niet mee eens. Ligt eraan welk foutje.
Dat is waar, ervaring laat je de gevaren eerder zien, maar je wordt ook gemakzuchtig, en je gaat fouten maken door herhaling waardoor je niet meer nadenkt bij je handelen.quote:Door het grote aantal regels dat er meestal is is het eigenlijk niet meer mogelijk gewoon te werken (zoals je zelf al aangeeft) . De kunst is welke regel je wel of niet moet toepassen in een bepaalde situatie. Ervaring is hierbij een voordeel en een zeer groot nadeel omdat het meestal goed gaat en je een kritische regel over het hoofd gaat zien.
En daarom kan je nu voor 4,95 dollar Tales of Monkey Island aanschaffenquote:Op zondag 19 september 2010 03:07 schreef Etcetera het volgende:
Nog beter, het is International Talk Like A Pirate Day vandaag
Dank je wel!quote:Op zondag 19 september 2010 12:00 schreef Bart het volgende:
Voor C4 (en andere geïnteresseerden):
Dewi - Sour
quote:
quote:
quote:Op zondag 19 september 2010 12:32 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
altijd mooi om te zien dat wat je in gedachten hebt er in het echt dan ook zo uitziet (C4, ik het hier over de keuken van Diaan)
Alsjeblieftquote:
quote:Op zondag 19 september 2010 12:32 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
altijd mooi om te zien dat wat je in gedachten hebt er in het echt dan ook zo uitziet (C4, ik het hier over de keuken van Diaan)
Rente gaat per jaar, dus ((512,50/300)-1)/28*365=923,30%.quote:Op zondag 19 september 2010 12:37 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
staat bij mij als reclame een advertentie voor Reddingsgeld - Klik en leen 30-300¤
met als kleine letters
Bijvoorbeeld ¤300 met 28 dagen leentijd, totale kosten: ¤512.50![]()
Da's 70% rente.
Ik zeg DOEN![]()
En bedankt! Nu heb ik 'm.quote:Op zondag 19 september 2010 12:45 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
sinds ik de advertentie hier net genoemd he is de reclamebalk onderin m'n scherm leeg
quote:
quote:
quote:
quote:
Ik denk dat dat heel snel verveeldquote:Op zondag 19 september 2010 12:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]Moeten we nog piratiaans praten? Arghhh
Dankjewel... alleen Twan heeft (nog) nergens last van!!quote:Op zondag 19 september 2010 12:50 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
It runs in the family, zo te zien. Beterschap voor iedereen
quote:Op zondag 19 september 2010 12:52 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik denk dat dat heel snel verveeld
net als wat Cobra zegt, ben maar een arme procestechnoloogquote:
Ik hou je niet tegen hoorquote:Op zondag 19 september 2010 12:53 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
En ik maar zoeken naar een papegaai voor op mijn schouder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |