Heb ik alquote:Op zaterdag 18 september 2010 15:30 schreef huuphuup het volgende:
Oeh wij hebben net slofsokken gekocht bij H&M![]()
ik vind ze meestal ontzettend lelijkmaar deze vond ik wel leuk weer
(lekker standvast ik...)
Ze kosten 6,95, ik heb ze in ieder geval van maat 16 t/m maat 20/21 gezien maar ik heb er niet erg op gelet of ze ook groter of kleiner gingen dan dat.
Oh en ze zijn allemaal anders. Het ene paar is wat meer roze, het andere wat meer wit of bruinig, net hoe het met het breiseltje uitkomt zeg maar. Dat zag ik bij de kassa pas, ik heb gewoon t eerste paar in de goeie maat uit het rek gevist
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 18 september 2010 15:43 schreef octopussy het volgende:
[..]
Heb ik alZe passen leuk bij het paars gebreide jurkje
quote:Op zaterdag 18 september 2010 18:31 schreef Beessie-Jen het volgende:
er staan echt nog veel meer leuke nieuwe dingen op de DPAMsite zag ik; bij mij kriebelt het alweer...
ik zou wel mogen, maar heb geen ccquote:Op zaterdag 18 september 2010 18:57 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
ssshhht!ik mag niet
Keshet![]()
ze zijn inderdaad zó fout dat ze weer om te gillen zijn haha![]()
Oef!quote:Op zaterdag 18 september 2010 18:31 schreef Beessie-Jen het volgende:
er staan echt nog veel meer leuke nieuwe dingen op de DPAMsite zag ik; bij mij kriebelt het alweer...
Hij doet een Ivanquote:Op zaterdag 18 september 2010 19:11 schreef oeke het volgende:
[..]
Oef!
* zweet van voorhoofd veegt
Het is vooral leuk voor meisjes zo te zien, dat bespaart me weer wat centen.
Leuk die soksloffen Huup, bij de Hema hebben ze ook leuke vond ik, een beetje etnisch.![]()
Gezellige fotoserie Groof!
Vandaag had Ko het desbetreffende grijze trainingsbroekje van de Hema aan. Ik moest nog denken: Hij doet een Ivan!
euh ja van die doosjes net als rozijntjes maar dan met aardbeienstukjes. Je hebt ze ook met appelstukjes. Amélie is er gek opquote:
Oh, wat suf. Ik ging er zo vanuit dat ze bij de hema maar één soort joggingbroekje verkopen... Nou ja, deze heeft R dus van de hema.quote:Op zaterdag 18 september 2010 18:34 schreef Claudia_x het volgende:
Groofsken: dat is toch een ander broekje dan het joggingbroekje van Ivan!
Oh, dat is hier heel logisch. We hebben in principe allebei ons eigen geld en betalen alles 50-50, dus als de een iets koopt overlegt die even met de ander. En hij heeft zo zijn mening over wat hij leuk vindt voor Ivan, al legt hij de uiteindelijk beslissing meestal bij mij.quote:Op zaterdag 18 september 2010 10:45 schreef Poppejans het volgende:
en dat er hier mensen zijn die overleggen over kleding met hun man hihi, ik overleg helemaal niks.Kleding kopen v Wolf is mijn ding, ik koop alles (niet dat hij dat niet mag hoor, maar dat doet hij gewoon nooit)
Ik vind het altijd gaaf te zien wat hij Wolf aantrekt, echt prima leuke combi's
quote:Op zaterdag 18 september 2010 19:11 schreef oeke het volgende:
Vandaag had Ko het desbetreffende grijze trainingsbroekje van de Hema aan. Ik moest nog denken: Hij doet een Ivan!
Het ziet eruit als een heel lekker broekje! Iets dikker dan het broekje dat wij hebben. Maar misschien zie ik het niet goed, hoor. Zit er een koordje in?quote:Op zaterdag 18 september 2010 19:30 schreef Groofsken3 het volgende:
[..]
Oh, wat suf. Ik ging er zo vanuit dat ze bij de hema maar één soort joggingbroekje verkopen... Nou ja, deze heeft R dus van de hema.
Als ik 't al eventueel zou vragen (quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:10 schreef huuphuup het volgende:
Als ik iets écht leuk vindt dan koop ik het gewoon, niet alles hoeft oeverloos overlegd te worden, maar het gaat meestal gewoon heel casual, het is meer een soort "wat vind je hier van?" dan echt toestemming vragen![]()
Omgekeerd koopt hij het ook gewoon als hij iets heel leuk vindt en ik vind het wat minder. Dat mag, t is ook zijn kind
Ja daarom, dat bedoel ik dus ook.quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:13 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Als ik 't al eventueel zou vragen () krijg ik toch een 'ik zou 't niet weten hoor, kies jij maar
'.
Nee hoor.quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:20 schreef Claudia_x het volgende:
Maar overleggen jullie dan een maandbudget of zo?
Nou, ik vind dat echt niet raar. Gezamenlijk geld, gezamenlijke beslissing. Als ik toevallig in de Hema ben en ik zie wat nuttige dingen dan ga ik niet bellen om te overleggen, maar online aankopen en grote aankopen (een jas, relatief dure slofjes) overleg ik wel.quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:23 schreef Keshet het volgende:
Ik vraag ook absoluut geen toestemming om iets te kopen. Dat zou een mooie zijn zeg!
Wij doen het precies zo!quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:23 schreef Stiemie het volgende:
Uh nee. We maken maandelijks allebei een bedrag over naar onze gezamenlijke rekening. Daar koop ik alles voor de kinderen van. Is het op, dan storten we bijWe hebben eigenlijk geen vast bedrag. En wat we op onze eigen rekening over houden, daar kan je mee doen wat je wil. Dus ik zeur niet als hij weeeeeer wat voor zijn gitaar koopt en ik hoor niks als ik echt nieuwe laarzen nodig heb
Als je los van elkaar ook dingetjes koopt is het handig, anders heb je zelfde dingen etc.quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:26 schreef huuphuup het volgende:
Maar eigenlijk is er niemand hier die echt toestemming vraagt toch? Gewoon overleg is niet zo raar lijkt me?
ik begrijp het eerlijk gezegd niet zo, dit thema is al een paar keer terug gekomen en ik zie niet zo waarom het gek is. Als je de enige bent die kleertjes koopt lijkt het me logisch dat je weinig overlegt, maar als je allebei koopt dan lijkt het me weer niet meer dan logisch. Wij doen ook om en om boodschappen en overleggen dan ook over wat nodig is![]()
ik vraag natuurlijk geen toestemming van B. of ik alsjeblieft wat van mn eigen geld mag kopen.
quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:30 schreef oeke het volgende:
Anders verzand ik al te vaak in discussies over waarom mensen zoveel in een auto willen zitten oid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |