Ik niet, want in dit subforum is niet gestart met 001. Dat was elders, en die 001 werd geopend door.....jawel.......onze eigenste Manuquote:
Flikker toch eens op met die gezelligheid Heks, gezelligheid doet mij denken aan de jaren vijftig, thee met koekjes en picknickquote:Op maandag 13 september 2010 18:13 schreef Toverheks het volgende:
900 zozo dat krijg je met gezellig ouwehoeren
ok.quote:Op maandag 13 september 2010 18:38 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ja, m'n FF spellingchecker sloeg geen alarm, dus is het goed!! OK!?!
Flikker eens op met die koffie, dat drinken we hier om half achtquote:Op maandag 13 september 2010 18:41 schreef Laysa het volgende:
En toen was er koffie![]()
[ afbeelding ]
Zooooooooooooooooooooooooooooooo gezellig!!!!
Okquote:Op maandag 13 september 2010 18:40 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik zit zo terug te lezen, en Manu draait zich geheid om in z'n graf bij al dat gewauwel hier over Beterschap ed![]()
Kan het alsjeblief weer wat normaal hier?![]()
Flikker zelf opquote:Op maandag 13 september 2010 18:42 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Flikker eens op met die koffie, dat drinken we hier om half acht
quote:Op maandag 13 september 2010 18:40 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik zit zo terug te lezen, en Manu draait zich geheid om in z'n graf bij al dat gewauwel hier over Beterschap ed![]()
Jezus Piet, je bent net een domineequote:Op maandag 13 september 2010 18:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
. Er is echt geen grens meer heel bij je gevoel voor fatsoen.
oke Teun, zal nu alleen maar hard en gemeen en vol met vloekwoorden gaan posten hierquote:Op maandag 13 september 2010 18:37 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Flikker toch eens op met die gezelligheid Heks, gezelligheid doet mij denken aan de jaren vijftig, thee met koekjes en picknick![]()
Het moet wat harder gespeeld worden en alle support topics moeten gewoon dicht geknald worden![]()
[ afbeelding ]
hahahahaha moet ff lachen hoor hahahah go go girlquote:Op maandag 13 september 2010 18:43 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ok
Dat je je vannacht maar de tyfus mag hoesten
Moet je aan Kally vragen, ik ga niet over haar tekstenquote:Op maandag 13 september 2010 18:46 schreef Toverheks het volgende:
[..]
waarom noemt Kally jou nou steeds zeikwijf
Ja....ik ben niet de moeilijkste hoor...Als teun afgezeken wil worden dan mag dat...snap de lol dr niet van maar goedquote:Op maandag 13 september 2010 18:47 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hahahahaha moet ff lachen hoor hahahah go go girl
Zijig, .... neuh, dat past me nietquote:Op maandag 13 september 2010 18:34 schreef Teun_ZHV het volgende:
En dit was nummer 2 [RLS SC #002] Openingsfeestje van oud [CBL]
Toen was het nog wel ok of zo. Sinds we hier van die zijige figuren hebben, ook als moderator, is er geen fuck meer te beleven![]()
Dat schrijf ik nergens, leer eens lezen dom wichtquote:Op maandag 13 september 2010 18:48 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ja....ik ben niet de moeilijkste hoor...Als teun afgezeken wil worden dan mag dat...snap de lol dr niet van maar goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |