 
		 
			 
			
			
			Kan inderdaad. Ben zelf heel erg blij met m'n NS, maar ik moet zeggen dat de Nudie Thin Finn fit bij mijn bouw veel mooier staat.quote:Op zaterdag 30 oktober 2010 18:25 schreef Seam het volgende:
[..]
APC vind ik maar niksIk zal dan maar even in het centrale jeans topic gaan kijken
 
											 
			 
			
			
			Veeel te vroeg gewassen. Een maand eerder wilde je hem ook al wassen maar dat werd toen afgeraden. Verwachtte je nou echt een verschil te zien na die maand langer? Hahaquote:Op maandag 27 september 2010 20:26 schreef AskBrad het volgende:
Hmm op de foto zie je het niet super goed. Resultaat valt me ook enigzins tegen... Anyway
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Mn TFDS ga ik zeker tot april of nog langer niet wassen. Eerst in de winter maar trashen. Alleen als je goed kijkt zie je de eerste kleine fades tot dus ver.quote:Op zaterdag 30 oktober 2010 18:42 schreef fokvragen het volgende:
[..]
Veeel te vroeg gewassen. Een maand eerder wilde je hem ook al wassen maar dat werd toen afgeraden. Verwachtte je nou echt een verschil te zien na die maand langer? Haha
Ik heb die van mij nu al dik een jaar aan en denk er nog niet aan hem te wassen, miss ga ik hem wel nooit wassen.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 . Maar ik denk dat het nog wel een jaartje meekan
. Maar ik denk dat het nog wel een jaartje meekan  .
.
											 
			 
			
			
			Hahaha nice, die draag je vast niet zo vaak.quote:Op donderdag 4 november 2010 00:11 schreef Brembo het volgende:
Mijn zeven jaar oude Nudie begint nu toch wel ouderdomsverschijnselen te vertonen. Maar ik denk dat het nog wel een jaartje meekan
.

 
											 
			 
			
			
			Het verschil tussen de SJ en TF staat redelijk goed beschreven op de site. De SJ heeft rechte pijpen en een normaal kruis en normaal geplaatste achterzakken waar de TF meer een skinny is met toelopende pijpen lager geplaatste achterzakken en lager kruis. Vrij duidelijk dacht ik zo.quote:Op woensdag 3 november 2010 23:47 schreef fokvragen het volgende:
Wat is het verschil tussen de Slim Jim en Thin Finn?
Ik heb nu ook al een tijdje de Thin Finn black coated maar die is behoorlijk uitgelopen trouwens... Wist dat hij zou uitlopen maar een maat kleiner kon ik wel dichtkrijgen maar zat als een legging...dat ging ik echt niet aan doen.
Ik heb de AJ Dry Dirt Organic in 30x32 en de Thin Finn Black Coated in 31x32. (de 30x32 van de TF black coated was te klein over de bovenbenen)
De AJ Dry Dirt Organic heb ik nu trouwens 13 maanden gedragen zonder wassen...hij stinkt wel enorm maar goed, af en toe even uithangen doet wonderen
 
			 
			
			
			Gemiddeld genomen twee keer per week inclusief stappen etc. Nee, Nudie Jeans gaan langzaam kapot in tegenstelling tot G-star wat vaak ergens kapot gaat. Maar binnenkort maar mijn derde kopenquote:Op donderdag 4 november 2010 12:50 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Hahaha nice, die draag je vast niet zo vaak.
Ik ruik mijn AJDS al de hele ochtend vanwege de regen.
 .
.
											 
			 
			
			
			Future tip: geen G-Star denim kopen: rotzooi!quote:Op donderdag 4 november 2010 14:19 schreef Brembo het volgende:
[..]
Gemiddeld genomen twee keer per week inclusief stappen etc. Nee, Nudie Jeans gaan langzaam kapot in tegenstelling tot G-star wat vaak ergens kapot gaat. Maar binnenkort maar mijn derde kopen.
 
			 
			
			
			Nee, koop ik al paar jaar niet meer :p.quote:Op donderdag 4 november 2010 14:32 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Future tip: geen G-Star denim kopen: rotzooi!
 
			 
			
			
			Lekker door blijven dragen. Ik heb ook een SJDEE (die ik eig nooit draagquote:Op dinsdag 9 november 2010 13:13 schreef stef040 het volgende:
Niet super duidelijk maar het is iets:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
 ) en die was vrij snel verkleurd maar de fading wou nog niet lukken.
 ) en die was vrij snel verkleurd maar de fading wou nog niet lukken.  
			 
			
			
			Gewoon maken door er dan tzt een stukje stof achter te naaien. Je kunt dan mailen dat je SJ gescheurd is bij het kruis en dan kun je een repair kit krijgen met draad en een stukje stof.quote:Op dinsdag 9 november 2010 13:54 schreef stef040 het volgende:
Ben alleen bang dat die eerdaags kapot scheurt bij mijn kruis
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Nee ik heb hem nog nooit gewassen. Denk dat het door de stretch komt, de broek is namelijk heel zacht. Heb hem ruim een half jaar, en echt heel veel aangehad. Ik zie hem nu pas heel licht faden.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:47 schreef bokkepoot het volgende:
Die TFDS had je toch al gewassen>?
Tadaa daarom fade ie zo slecht/langzaam.
En van Slim Jim Org. Dry Dark weet nog bijna niemand hoe die fade dus ben benieuwd
Persoonlijk vind ik de fit van een SJ ook totaal niet fijn..
Pijpen lopen vanaf de knie heel raar (bij mij dan)
Geef mij maar een Average joe/Regular Ralf/ Even steven/ Thinn finn
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Heb ook een TFDS, nu drie weken of zo en hij begint al te faden op sommige plekjes. Ligt denk ik niet aan de stretch hoorquote:Op woensdag 17 november 2010 21:00 schreef Bafrokapper het volgende:
[..]
Nee ik heb hem nog nooit gewassen. Denk dat het door de stretch komt, de broek is namelijk heel zacht. Heb hem ruim een half jaar, en echt heel veel aangehad. Ik zie hem nu pas heel licht faden.
Vind de SJ wel chill, heb er een pre-wash van. Het enige nadeel van een SJ vind ik dat er veel stress op het kruis komt.
TF begint me een beetje teveel om m'n kuiten te knellen.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nope... Dragen tot je er dood bij neervalt. En dan je nabestaanden vragen hem te wassen.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:19 schreef Bafrokapper het volgende:
Haha okVind de TFDS alleen zo slap en zacht aanvoelen, dacht dat het daardoor kwam.
 
			 
			
			
			Ik denk dat ik mijne rond de 150 dagen heb gedragen.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:17 schreef bokkepoot het volgende:
Percies je moet gewoon doorraggen en dan komt er vanzelf wel wat mooi's uit.
Dat is eigenlijk het simpele van dry denim.
Het enige wat je moet doen is dragen,dragen,dragen en naar heeeeel lang dragen misschien een keer wassen.
Een dry moet je minimaal een 6-9 maanden dragen zonder te wassen ( en zeker een nudie)
Let op het gaat om draagtijd dus je moet hem ongeveer 200-300 dagen dragen..
Mijn lijstje zit ongeveer qua draagtijd zo in elkaar
Normaal
Masa 25 x
Even steven Blue 170 x
ALD presott 6 x
Edwin ED-35 20 x
Werk (Veel zand en water en beweging)
Slim jim Dry black 40 x
Levi STF verde 3 x
Hangt nog in de kast
Thinn finn DBC 0 x
Levi STF Knight 0 x
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 17 november 2010 21:21 schreef M1stral het volgende:
[..]
Nope... Dragen tot je er dood bij neervalt. En dan je nabestaanden vragen hem te wassen.
 
  
    
 Heb je misschien ook foto's?quote:Op woensdag 17 november 2010 21:21 schreef Bafrokapper het volgende:
[..]
Ik denk dat ik mijne rond de 150 dagen heb gedragen.
 
			 
			
			
			Bullshit, Nudie is een van de slechtst ge-dye-ede (ja, dat zuig ik zo even uit mijn duim) denims die er zijn. Met 6 maanden boek je al prachtige resultaten, sterker nog... Je kan high contrast fades krijgen na al een maandje of drie als je ze hard draagt. Op MyNudies.com staan voldoende afgeragde Nudie's, sommigen hebben er nog geen 3 maanden draagtijd opzitten.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:17 schreef bokkepoot het volgende:
Een dry moet je minimaal een 6-9 maanden dragen zonder te wassen ( en zeker een nudie)
 
			 
			
			
			Zal even kijken of ik wat moois kan maken met mn iphone. Er zitten wel ranzige zweetplekken bij mn kuiten van een flink avondje feestenquote:Op woensdag 17 november 2010 21:24 schreef bokkepoot het volgende:
[..]



[..]
Heb je misschien ook foto's?
 Hoe krijg je die eraf zonder te wassen?
 Hoe krijg je die eraf zonder te wassen?
											 
			 
			
			
			Muah ligt een beetje aan de persoon en levenstijl.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:24 schreef M1stral het volgende:
[..]
Bullshit, Nudie is een van de slechtst ge-dye-ede (ja, dat zuig ik zo even uit mijn duim) denims die er zijn. Met 6 maanden boek je al prachtige resultaten, sterker nog... Je kan high contrast fades krijgen na al een maandje of drie als je ze hard draagt. Op MyNudies.com staan voldoende afgeragde Nudie's, sommigen hebben er nog geen 3 maanden draagtijd opzitten.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			SJDBC heb ik heel vaak bij de m@w zien liggen. Voor de rest weet ik geen fysieke shops.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:20 schreef IJST het volgende:
Zal hier ook maar eens posten na meer als 2 jaar al een dry slim jim fan te zijn! Heb een SJDJ en een SJDEE. De DJ is inmiddels 3x gewassen en enorm gefaded en geleefd, de DEE na meer als een jaar nog steeds niet gewassen en voorlopig nog niet van plan ook. Zal morgen wel pics plaatsen mocht er behoefte aan zijn.
Iemand trouwens een idee waar ze SJ Dry Black Coated verkopen? Degene die ik tegenkom zijn allemaal TF, maar die vind ik niet lekker zitten.
 
			 
			
			
			Ik ook vorig jaar maar toen had ik niet genoeg centjes (arme student) en toen ik eenmaal weer centjes genoeg had, hadden ze hem niet meer want zo wist een medewerker mij te vertellen, het was een winter model. En nu heb ik dus heel braaf zitten wachten tot de winter mode weer kwam maar tot nu toe nergens succes gehad.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:30 schreef don-diablo het volgende:
[..]
SJDBC heb ik heel vaak bij de m@w zien liggen. Voor de rest weet ik geen fysieke shops.
 
			 
			
			
			Dan weet ik het ook niet meer. Ik heb mijn TFDBC in augustus gekocht dus zo'n 'winter' model vond ik em ook al niet.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:40 schreef IJST het volgende:
[..]
Ik ook vorig jaar maar toen had ik niet genoeg centjes (arme student) en toen ik eenmaal weer centjes genoeg had, hadden ze hem niet meer want zo wist een medewerker mij te vertellen, het was een winter model. En nu heb ik dus heel braaf zitten wachten tot de winter mode weer kwam maar tot nu toe nergens succes gehad.
 
											 
			 
			
			
			 Wou nog een dry (red) selvage.
 Wou nog een dry (red) selvage.  
											 
			 
			
			
			Eerst even snel indragen. Kreeg em in de winkel net niet dicht tenzij ik em optrok en m'n buik inhield. Inmiddels is ie al een beetje uitgerekt. Wil deze iets losser hebben dan m'n RR's.quote:Op vrijdag 19 november 2010 19:33 schreef bokkepoot het volgende:
Fitpics?
Ik ben wel benieuwd naar die red selvage..
 
			 
			
			
			 )
 ) 
			 
			
			
			Nice! Hoe is een AJ tegenover een SJ eigenlijk?quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:37 schreef don-diablo het volgende:
As requested:
[ afbeelding ]
En om de selvage lining even te showen:
[ afbeelding ]
(hardloop pose)
Heb nog geen foto's van de rivets ets.
 
			 
			
			
			Thnx!quote:Op zaterdag 20 november 2010 14:50 schreef Bafrokapper het volgende:
[..]
Nice! Hoe is een AJ tegenover een SJ eigenlijk?
 De broekspijpen zijn beduidend ruimer en de waist is een fractie ruimer naar mijn gevoel.
 De broekspijpen zijn beduidend ruimer en de waist is een fractie ruimer naar mijn gevoel.
											 
			 
			
			
			Ah ok, dan ga ik toch voor een SJ. Vind alleen de omslag van een selvage een stuk mooier.quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:39 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Thnx!De broekspijpen zijn beduidend ruimer en de waist is een fractie ruimer naar mijn gevoel.
 
			 
			
			
			Ik heb 2 SJ's en daar ben ik een beetje op uitgekeken. Jammer ook dat ze relatief snel scheuren rond het kruis en de dubbele stiksels aan de buitenkant vind ik ook niet meer zo. De omslag is idd beduidend mooier, maar als je een maat kleiner neemt kun je volgens mij wel een beetje een SJ fit krijgen.quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:45 schreef Bafrokapper het volgende:
[..]
Ah ok, dan ga ik toch voor een SJ. Vind alleen de omslag van een selvage een stuk mooier.
 
			 
			
			
			Goeie fitquote:Op zaterdag 20 november 2010 12:37 schreef don-diablo het volgende:
As requested:
[ afbeelding ]
En om de selvage lining even te showen:
[ afbeelding ]
(hardloop pose)
Heb nog geen foto's van de rivets ets.
 
			 
			
			
			Thnx, hij is nog iets te strak op dit moment dus nog even wat losser krijgen rond mn waist en de whiskers rond het kruis moeten nog iets beter vormen omdat de zakken nog heel stug zijn.quote:
 
			 
			
			
			Die dubbele stiksels maakt me niet zoveel uit, vind het allebei wel mooi. Alleen het kruis is kut ja, helemaal als je de broek wat lager op je heupen draagt.quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:49 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik heb 2 SJ's en daar ben ik een beetje op uitgekeken. Jammer ook dat ze relatief snel scheuren rond het kruis en de dubbele stiksels aan de buitenkant vind ik ook niet meer zo. De omslag is idd beduidend mooier, maar als je een maat kleiner neemt kun je volgens mij wel een beetje een SJ fit krijgen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |