Heb nergens mijn gegevens vermeld dus dat lijkt me sterk.quote:Op donderdag 25 november 2010 18:26 schreef bokkepoot het volgende:
Je krijgt ook geen mailtje terug ...alleen eefje paar weken later een brief waarin een stukje stof en draad
De dry Japan is misschien een optie voor je. Die fade wel oke. Pas alleen op voor evt. crotch rips. Die komen sneller voor bij SJ's is mijn ervaring.quote:Op zondag 28 november 2010 22:41 schreef DubzOne het volgende:
Ok thanks... maar wil wel graag een Slim Jim hebben, welke zou ik dan het beste kunnen nemen?
Het is een prima fit, al draag ik nu alleen m'n AJDRSquote:Op zondag 28 november 2010 23:02 schreef DubzOne het volgende:
Had het inderdaad al gelezen dat die redelijk snel kapot gaan daar, maar vind dat voor mij echt de beste fit... Zat ook al te kijken naar die Dry Japan inderdaad. Zou alleen niet weten welke (web)shop die verkoopt. De enige die ik kon vinden stond op shop.nudiejeans.com, alleen niet meer in mijn maat, dus ben bang dat dat een redelijk lastige opgage gaat worden. Misschien koop ik wellicht eerst die organic dry en wordt het even doorbikkelen. Zodra ik die Dry Japan tegenkom kan ik hem altijd nog kopen...
Nee ik draag gewoon normal fit broeken niet zo'n emo shit. Denham/SI/Blueblood/True Religion dat soort merken. Denk daar maar eens over na de volgende keer dat je weer niet uit je veel te strakke broek komt.quote:Op maandag 29 november 2010 11:38 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ga jij maar lekker rondlopen in je baggy 'kijk mij met een pak Taksi in mn kontzak' broeken.
Ik draag zelf geen SJ's of andere skinny modellen (meer), ben vrij lang en niet al te breed, en een skinny accentueert dat nog eens. Maar om het gay te noemen omdat je het zelf niet mooi vindt en dus niet draagt vind ik gewoon slap. Die SJ's van Nudie zijn echt wel toffe broeken.quote:Op maandag 29 november 2010 20:41 schreef Agentperry het volgende:
[..]
Nee ik draag gewoon normal fit broeken niet zo'n emo shit. Denham/SI/Blueblood/True Religion dat soort merken. Denk daar maar eens over na de volgende keer dat je weer niet uit je veel te strakke broek komt.
True Religionquote:Op maandag 29 november 2010 20:41 schreef Agentperry het volgende:
[..]
Nee ik draag gewoon normal fit broeken niet zo'n emo shit. Denham/SI/Blueblood/True Religion dat soort merken. Denk daar maar eens over na de volgende keer dat je weer niet uit je veel te strakke broek komt.
Natuurlijk niet die lelijke broeken met die dikke naden maar TR heeft echt wel chille broekenquote:
Natuurlijk alle merken hebben dat wel maar nudie word gewoon geassocieerd met skinny jeans, de merken die ik opnoem niet. Overigens heb ik ook niks gezegd over nudie maar alleen over slim jeans.quote:Verder hebben jouw genoemde merken ook gewoon skinny jeans in het assortiment voor mannen.
Als je zelf gebashed wordt het een kwestie van smaak noemen.quote:Op maandag 29 november 2010 21:18 schreef Agentperry het volgende:
True Religion is gewoon een vet merk, maaja dat is een kwestie van smaak. Alleen jammer dat die halve guido's uit Jersey Shore ze ook dragen, zo verpesten ze weer een merk.
Vooral men at work is erg goed in het verpesten van merken, zodra ze iets in de collectie gooien loopt half mooiboy Nederland weer met die kleren. Hebben ze al gedaan met Adidas Originals, Firetrap en Denham. Zul je zien dat ze dadelijk ook nog Boss en SI in de collectie gaan gooien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |