Je ziet ze dan altijd haastig om zich heen kijken en dan snel helemaal naar het achterste deel van de trein rennen als de deur van de coupé open gaat.quote:
Lijkt me meer kans een conducteur tegen te komen als je aan het einde van de reis de hele trein gezien hebt.quote:
Ze proberen die zure lucht van je te ontlopenquote:Op maandag 13 september 2010 17:14 schreef aarsschimmel het volgende:
Altijd als ik met de trein ga lopen er constant Marokkanen door de trein heen (niets op voorhand tegen Marokkanen hoor). Ook midden in de spits als de trein stampvol is en er bijna geen enkele stoel over is, denken zij nog even ergens een hele eigen bank voor zich te kunnen vinden. Sta gewoon stil of pak gewoon de eerste plaats die je ziet
Bij mij zijn dat altijd van die Jordy en Wesley types met petjes.quote:Op maandag 13 september 2010 17:14 schreef aarsschimmel het volgende:
Altijd als ik met de trein ga lopen er constant Marokkanen door de trein heen (niets op voorhand tegen Marokkanen hoor).
Maar dat weten zij niet.quote:Op maandag 13 september 2010 17:42 schreef Synthesist het volgende:
ze zijn op zoek naar scooters om te stelen, maar die heb je natuurlijk niet in de trein
Nogal dom. Theoretisch kom je er dan juist later.quote:Op maandag 13 september 2010 17:59 schreef AskBrad het volgende:
Ze lopen trouwens altijd van achter naar voor door de trein he, ze denken dan eerder op de bestemming aan te komen !
Dan kunnen ze snel de trein uit wanneer ze een conducteur zien instappen.quote:Op maandag 13 september 2010 18:20 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Inderdaad, de conducteur voorblijven.
Beter een patatzak dan een frietzak moet je maar denken.quote:Op maandag 13 september 2010 18:36 schreef Maanvis het volgende:
om hun conditie op peil te houden. zou jij ook eens moeten doen, patatzak.
een frietzak is gewoon een zak met friet, een patatzak is een zak aardappelen.quote:Op maandag 13 september 2010 18:37 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Beter een patatzak dan een frietzak moet je maar denken.
Maar aan je naam te zien ben je dan ook geen allochtoon.quote:
Dit.quote:Op maandag 13 september 2010 17:15 schreef Ulliee het volgende:
ahaha, ik vraag me altijd af waarom ze precies hetzelfde kapsel hebben
Dit.quote:Op dinsdag 14 september 2010 11:26 schreef Starkiller het volgende:
Op zoek naar matties om te vragen "Eh EH Waar Ga Je?" of om mensen lastig te vallen met muziek uit hun telefoons.
En dat.quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:03 schreef fruitellafantastic het volgende:
[..]
Dit.
En waarom ze hun pet niet normaal op hun hoofd zetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |