Slecht betaald, (vaak) ondankbaar werk.quote:Op zondag 12 september 2010 21:04 schreef IHVK het volgende:
[..]
Jup. Wat mensen bij mij in de familie werken daar.
Ja maar je kan er wel lekker bij slapen denkquote:Op zondag 12 september 2010 21:24 schreef wikwakka2 het volgende:
Wat een saaie stem heeft die documentairemaker.
Dat is waar, maar dat lijkt mij nou niet helemaal de bedoeling van zijn docu.quote:Op zondag 12 september 2010 21:25 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ja maar je kan er wel lekker bij slapen denk
ik.
quote:Op zondag 12 september 2010 21:11 schreef turnazz het volgende:
volgens mij gaan we niet winnen van USA
quote:Op zondag 12 september 2010 21:49 schreef turnazz het volgende:
ik weet niet of jullie de wedstrijd kijken maar ik zag net Sahan Gökbakar aka Recep Ivedik langs de lijn opstaan en schreeuwen Amina koyum tegen die negert Durant.. Adam gerįek life da da terbiyesizin tekiymis..
Echt he..quote:Op zondag 12 september 2010 21:53 schreef turnazz het volgende:
die negerts van USA spelen netals maymun man
Birsey yok. Gewoon blij. Heel erg blij. Dit is een heerlijke klap in het gezicht van alle mensen die zo erg tegen Islam zijn in Turkije.quote:
Bewaren en op eBay gooien. Collector's itemquote:Op zondag 12 september 2010 22:43 schreef IHVK het volgende:
Kijk eens wat ik heel toevallig in de kast vond vandaag![]()
![]()
De grondwet van 1982, in fysieke vorm.
Verbranden of bewaren?
[ afbeelding ]
Was grapje.quote:Op zondag 12 september 2010 22:47 schreef Bilmiyorem het volgende:
Bewaren of gwn weggooien, verbranden neymis
Zeg ook maar tgn AKP. Denk niet dat alle mensen stemden wetend wat al die veranderingen waren.quote:Op zondag 12 september 2010 22:45 schreef Burakius het volgende:
[..]
Birsey yok. Gewoon blij. Heel erg blij. Dit is een heerlijke klap in het gezicht van alle mensen die zo erg tegen Islam zijn in Turkije.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |