#balphysics niet realistischquote:Op woensdag 15 september 2010 18:36 schreef Friesz het volgende:
[..]
Welke storende factoren? Een demo is meestal lang niet de uiteindelijke versie. Meestal komen er ook wel patches beschikbaar om de minpunten er uit te halen.
Bij de vorige pes heeft konami een patch uitgebracht met eerst bijgewerkte transfers (dat was ook belachelijk trouwens dat bijv. Sneijder en Huntelaar nog bij Madrid zaten). Later hebben ze nog een gameplaypatch uitgebracht. Op een eerder forum over pes hier op fok waren de mensen daar redelijk over te spreken, al speelde het nog steeds ruk tov fifa btw.quote:Op woensdag 15 september 2010 18:58 schreef child_of_the_matrix het volgende:
[..]
#balphysics niet realistisch
#logge besturing
# vertraging bij schieten/scoren
# rommelige verdedigende acties
# geluid/sfeer weer matig
# scoren te makkelijk (vooral vanuit de 2e lijn)
En over die patches......wanneer heeft konami een patch uitgebracht om al die slordigheden uit de vorige pes edities te halen?
Dat dus! Al mag het tempo soms wat vluggerquote:Op woensdag 15 september 2010 20:13 schreef HAL9000S het volgende:
Ik ben positief verrast door de demo, met name het passing systeem is echt een enorme verbetering, de duels zijn prachtig uitgewerkt ditmaal; ze gebruiken volop hun lichaam, maken zich ook breed enzo. Schieten vind ik een stuk pittiger, om een fatsoenlijk afstandsschot te maken heb je echt wat tijd en ruimte nodig. Refs zijn nog wat aan de strenge kant imo.... keeper heb ik tot nu toe nog geen blunders zien maken.
Kan niet wachten tot ik aan de slag kan met de complete game
Je kan game speed op +1 zettenquote:Op woensdag 15 september 2010 20:21 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dat dus! Al mag het tempo soms wat vlugger
Daar zijn de meningen over verdeeld...Ik vind FIFA echt pure ruk.quote:Op woensdag 15 september 2010 19:44 schreef kreuk050 het volgende:
Tja....op dit moment wint toch echt Fifa 11 het...
bij die spelers plakt de bal ook in het echt aan de voeten, ik zie het probleem nietquote:Op woensdag 15 september 2010 23:23 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wel idd het gevoel dat de bal plakt aan de voeten, vooral als je RT gebruikt
quote:Op woensdag 15 september 2010 18:58 schreef child_of_the_matrix het volgende:
[..]
#balphysics niet realistisch
#logge besturing
# vertraging bij schieten/scoren
# rommelige verdedigende acties
# geluid/sfeer weer matig
# scoren te makkelijk (vooral vanuit de 2e lijn)
En over die patches......wanneer heeft konami een patch uitgebracht om al die slordigheden uit de vorige pes edities te halen?
Daarnaast valt het nog te bezien of het hele online gebeuren dit jaar nog fatsoenlijk uitgevoerd is. Naast de ontiegelijke lag vind ik het bijvoorbeeld ook enorm storend dat je nog niet eens een optie als rematch hebt, dat geeft de burger niet bepaald moed.
Ga toch weg man.quote:Op donderdag 16 september 2010 01:33 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
![]()
Bij FIFA is het niet eens mogelijk je directe tegenstander uit te spelen, laat staan dat de balphysics ook maar een beetje realistisch zijn. Schoten vliegen er alleen in als je geplaatst schiet. De bal verwisselt om de 5 sec van eigenaar. Spelers gaan de duels aan als luciferhoutjes. En zo kan ik nog wel even doorgaan.
dat noemen ze de 2e helftquote:Op woensdag 15 september 2010 20:13 schreef mie_at_work het volgende:
Ik heb er veel moeite met de camera instelling. Heb het gevoel dat die af en toe draait, wat niet erg prettig is gedurende de wedstrijd.
Wat? Hoe dan? Zeker weer heel omslachtig?quote:Op donderdag 16 september 2010 12:01 schreef neen het volgende:
Goal en stadiontunes had ik vorig jaar ook al in pes zitten. De camera zal ook wel aan te passen zijn. Dat hele optellingsgebeuren zal ik wel keihard aan moeten wennen trouwens.
Helemaal mee eens, die nepclubs bij PES daar is echt geen bal aan.quote:Op donderdag 16 september 2010 14:19 schreef Erik1991 het volgende:
Demo bevalt goed op de PS3, maar die van Fifa ook. Kies toch voor Fifa, vind de licenties gewoon erg belangrijk. Dat nieuwe opstellingensysteem bij PES vind ik echt vet gedaan. Makkelijk te bedienen ook.
Viel mee, kon bij PES 2009 volgens mij ook al trouwens. Mp3's in een bepaalde map zetten en dan in PES toewijzen aan bijvoorbeeld goaltune/stadiongeluid/gejuich bij doelpunt/standaard situatie.quote:Op donderdag 16 september 2010 12:13 schreef Friesz het volgende:
[..]
Wat? Hoe dan? Zeker weer heel omslachtig?
Na 2 weken komt er een file waardoor alle namen van spelers en clubs weer goed zijnquote:Op donderdag 16 september 2010 14:19 schreef Erik1991 het volgende:
Demo bevalt goed op de PS3, maar die van Fifa ook. Kies toch voor Fifa, vind de licenties gewoon erg belangrijk. Dat nieuwe opstellingensysteem bij PES vind ik echt vet gedaan. Makkelijk te bedienen ook.
snap niet dat ze dat niet meteen goed kunnen doenquote:Op donderdag 16 september 2010 16:57 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Na 2 weken komt er een file waardoor alle namen van spelers en clubs weer goed zijn
Licenties die FIFA organisatie aan EA heeft verkochtquote:Op donderdag 16 september 2010 17:42 schreef planethugo het volgende:
[..]
snap niet dat ze dat niet meteen goed kunnen doen
Hoe kom je daar bij?!quote:Op donderdag 16 september 2010 16:57 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Na 2 weken komt er een file waardoor alle namen van spelers en clubs weer goed zijn
Ja dat begrijp ik, nou ja hopelijk beetje makkelijk te doen op de xboxquote:Op donderdag 16 september 2010 18:27 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Al 2 jaar zo
Niet door Konami zelf maar door de fans
Neequote:Op donderdag 16 september 2010 18:54 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik, nou ja hopelijk beetje makkelijk te doen op de xbox. Zal online wel niet werken
Dit is al minstens 6 jaar zoquote:Op donderdag 16 september 2010 18:27 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Al 2 jaar zo
Niet door Konami zelf maar door de fans
de muziek in pesquote:Op donderdag 16 september 2010 19:16 schreef Captainp00face het volgende:
Die muziek in PES![]()
Alsof ik een retro game uit de jaren 70' aan het spelen ben.
ben je ook, heb je wel gekeken hoe het eruit zietquote:Op donderdag 16 september 2010 19:16 schreef Captainp00face het volgende:
Die muziek in PES![]()
Alsof ik een retro game uit de jaren 70' aan het spelen ben.
Trollquote:Op donderdag 16 september 2010 21:35 schreef noobr het volgende:
[..]
ben je ook, heb je wel gekeken hoe het eruit ziet![]()
pes is zo ontzettend kut!
Niet makkelijk of niet onlinequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |