hihi dat jaquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 19:18 schreef Reflectionne het volgende:
Bioloogje, veel plezier met je date!
Dank je, ze was er 's ochtends al, en ik heb haar net weer op de bus gezet.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 19:18 schreef Reflectionne het volgende:
Niks nieuws vandaag? Kom op jongens!Bioloogje, veel plezier met je date!
quote:Op woensdag 20 oktober 2010 11:19 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dank je, ze was er 's ochtends al, en ik heb haar net weer op de bus gezet.![]()
Maar ze is nu officieel mijn vriendinnetje
quote:Haha misschien wel :p Maar ik denk dat veel bij elkaar zijn sneller wentOp donderdag 21 oktober 2010 17:44 schreef maen het volgende:
vandaar.. en na een week ben je er helemaal aan gewend dat je lekker je eigen ding kan doen zonder rekening te houden. Dat was bij mij iig zo na n week
quote:Haha het komt goed, ben allang blij als ik 'm even heb gezien..Op donderdag 21 oktober 2010 18:10 schreef maen het volgende:
samen leren? ohnee je hebt stage. Maar afleiding tussendoor is altijd goed
quote:Tsja, een week nog weer studeren is geen motiverend vooruitzicht natuurlijk.. Maar je kunt het, gewoon zo goed doorgaan als je deed!Op vrijdag 22 oktober 2010 10:24 schreef maen het volgende:
ik ben nu een week (redelijk) goed bezig, maar het idee dat ik ook nog een week moet is niet echt motiverend.. heb het wel een beetje gehad, maar moet nog behoorlijk veel doen :s
maar alles komt goed!
quote:Op de HBO gebruiken wij Biology van Campbell.Op zaterdag 23 oktober 2010 15:42 schreef Sodium het volgende:
Pfff, het viel mij op dat het deze week druk was in de bibliotheek van Forum. Ze hebben ruimte 460 opengesteld om vrij te mogen studeren. Wil je een pc in de bibliotheek bemachtigen, dan kun je het 't best voor elf uur proberen. In tegenstelling tot andere mensen studeer ik echter ook prima thuis en ben dus niet afhankelijk van het aantal beschikbare werkplekken in Forum. Ik vind de tentamenweken niet eens heel vervelend, eigenlijk (behalve als ik zak).
Iemand nog een goed basis-biologie boek in de aanbieding? Of een goede aanschaftip? Bioloogje, misschien een idee? Mijn kennis op het gebied van biologie/ecologie is eigenlijk te fragiel en ik wil graag zelfstandig wat extra kennis opdoen (en eventuele kennisleemtes op kunnen zoeken in een naslagwerk), maar wil voorkomen dat ik een boek aanschaf om dan later te constateren dat het toch niet is wat ik zoek. Ik ben eigenlijk op zoek naar een boek waarin naast beknopte uitleg, ook gebruik gemaakt is van visualisaties (zonder enorme discussie). Soort encyclopedie van de biologie/ecologie.
Oh trouwens, komende week zijn de broodjes hamburger in de Forumkantine ¤1! Ik voorzie een ware run op deze aanbieding.![]()
quote:Ah, supertof! Dat boek ziet er goed uit, voor zover ik op afstand kan inschatten. Prijs is wat mij betreft geen probleem (dus ik zou het meteen aan kunnen schaffen via bol), maar misschien is het wel een idee om het vooraf in te kunnen zien. Ik ga even kijken of ik 'm in Forum in kan zien (mits niet uitgeleend) en anders moeten we even kijken of ik 'm digitaal via jou kan inzien (goede reden voor een snelle meet, haha). Ik had al wel Fundamentals of Ecology en nog een ander basisboek uit de bibliotheek gehaald, maar de onderwerpen per hoofdstuk waren mij net iets te 'verweven' met elkaar. Ik ben echt op zoek naar de basis, maar dan wel een beetje wetenschappelijk verantwoord en ook later nog bruikbaar.Op zaterdag 23 oktober 2010 15:53 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Op de HBO gebruiken wij Biology van Campbell.
http://www.bol.com/nl/p/e(...)005893052/index.html
Op andere universiteiten (bijv. Nijmegen) wordt dit ook gebruikt als biologisch naslagwerk. Er staan over elke richting van de biologie wat hoofdstukken. Dus over ecologie, maar ook evolutie/ dierkunde/ plantenkunde etc. etc. Maar is denk ik zeker bruikbaar. Veel gebruik van platen maar het is wel opgebouwd als een standaard studieboek.
Ik heb hem ook digitaal staan van bijna 400 MB. Dan is ie gratisKun je hem iig inkijken... Moet ik hem alleen bij je krijgen...
quote:Als je bekend bent met torrentsOp zaterdag 23 oktober 2010 16:01 schreef Sodium het volgende:
[..]
Ah, supertof! Dat boek ziet er goed uit, voor zover ik op afstand kan inschatten. Prijs is wat mij betreft geen probleem (dus ik zou het meteen aan kunnen schaffen via bol), maar misschien is het wel een idee om het vooraf in te kunnen zien. Ik ga even kijken of ik 'm in Forum in kan zien (mits niet uitgeleend) en anders moeten we even kijken of ik 'm digitaal via jou kan inzien (goede reden voor een snelle meet, haha). Ik had al wel Fundamentals of Ecology en nog een ander basisboek uit de bibliotheek gehaald, maar de onderwerpen per hoofdstuk waren mij net iets te 'verweven' met elkaar. Ik ben echt op zoek naar de basis, maar dan wel een beetje wetenschappelijk verantwoord en ook later nog bruikbaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 oktober 2010 16:06 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Als je bekend bent met torrentsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik behoor niet echt tot de downloadgeneratie vrees ik...
quote:Prima.. ik ben benieuwd naar je mening...Op zaterdag 23 oktober 2010 17:59 schreef Sodium het volgende:
Zag zojuist dat 'ie beschikbaar is in de universiteitsbibliotheek. Ga daar morgen of maandag even kijken of 't is wat ik zoek. Dan kan ik daarna besluiten of ik 'm aanschaf.
[..]
ik behoor niet echt tot de downloadgeneratie vrees ik...
quote:Op zaterdag 23 oktober 2010 18:29 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Prima.. ik ben benieuwd naar je mening...
quote:Ik heb het zelf ook. Op de HBO is het het enige boek wat we gebruiken op het gebied van de biologie.Op zaterdag 23 oktober 2010 18:49 schreef Sodium het volgende:
[..]Ja, ik ook. Op Amazon.com kun je de inhoudsopgave en enkele van de eerste en laatste pagina's inzien. Er wordt een breed spectrum aan onderwerpen besproken (eigenlijk alles!) en ik hoop dat het naast een brede basis ook enige diepgang heeft. Dat ontdek ik komende week vanzelf. Je hebt het zelf nooit aangeschaft, bio?
quote:Ah oke. Ik dacht dat je enkel de digitale versie had. Vind dat zelf altijd minder fijn. Laat mij maar lekker bladeren. Begon jij trouwens niet afgelopen week met lesgeven in Duiven? Of is dat komende week?Op zaterdag 23 oktober 2010 19:27 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ik heb het zelf ook. Op de HBO is het het enige boek wat we gebruiken op het gebied van de biologie.
quote:Ja, was er even vergeten bij te zetten dat ik het zelf ook heb. Maar digitaal was makkelijker uitwisselbaar want ga niet de papieren versie voor je kopieren.Op zaterdag 23 oktober 2010 19:37 schreef Sodium het volgende:
[..]
Ah oke. Ik dacht dat je enkel de digitale versie had. Vind dat zelf altijd minder fijn. Laat mij maar lekker bladeren. Begon jij trouwens niet afgelopen week met lesgeven in Duiven? Of is dat komende week?
quote:Haha, nee dat zou overdreven zijn. Acht november is nog wel een tijdje weg. Heb je tot die tijd vakantie of moet je lesmateriaal voorbereiden?Op zaterdag 23 oktober 2010 19:39 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ja, was er even vergeten bij te zetten dat ik het zelf ook heb. Maar digitaal was makkelijker uitwisselbaar want ga niet de papieren versie voor je kopieren.
Stage begint 8 november...
quote:Mwa wat verslagen typen, en nog 1 of 2 daagjes naar Nijmegen... Rest vakantie...Op zaterdag 23 oktober 2010 19:49 schreef Sodium het volgende:
[..]
Haha, nee dat zou overdreven zijn. Acht november is nog wel een tijdje weg. Heb je tot die tijd vakantie of moet je lesmateriaal voorbereiden?
quote:Hmm, klinkt helemaal niet verkeerd. Ben benieuwd of je stage je gaat bevallen. Lijkt mij iig heel lastig, lesgeven aan middelbare scholieren. Is het je eerste keer lesgeven of heb je al wat leservaring?Op zaterdag 23 oktober 2010 19:59 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Mwa wat verslagen typen, en nog 1 of 2 daagjes naar Nijmegen... Rest vakantie...
quote:heb al wel ervaring. In Nijmegen les gegeven, Pantarijn Wageningen, Dieren en nu Duiven... Maar dit is weer laag niveau en bovenbouw. Dus dat is wel nieuw voor me. Wordt denk ik wel pittig, maar wel leuk. Die leerlingen zijn lekker eerlijk en zeggen meteen wat ze denken.Op zaterdag 23 oktober 2010 20:05 schreef Sodium het volgende:
[..]
Hmm, klinkt helemaal niet verkeerd. Ben benieuwd of je stage je gaat bevallen. Lijkt mij iig heel lastig, lesgeven aan middelbare scholieren. Is het je eerste keer lesgeven of heb je al wat leservaring?
quote:Oke, oke, ik prik wel drie data. Dan kijken we wanneer de meeste mensen kunnen en kiezen we die dag. Neem voor het gemak even drie donderdagen omdat dan de meesten wel kunnen. Diner in Grand cafe 18.00 uur, dan maar?Op zondag 24 oktober 2010 14:46 schreef Reflectionne het volgende:
Nog steeds geen data voor de meet? Haha, alles rustig aan!
quote:Het is niet 100% zeker of ik de 4e ook om 18.00u er kan zijn omdat ik dan in Wageningen zou moeten werken, maar dat weet ik pas vlak van te voren.Op zondag 24 oktober 2010 17:40 schreef Sodium het volgende:
[..]
Oke, oke, ik prik wel drie data. Dan kijken we wanneer de meeste mensen kunnen en kiezen we die dag. Neem voor het gemak even drie donderdagen omdat dan de meesten wel kunnen. Diner in Grand cafe 18.00 uur, dan maar?
Donderdag 4 november 2010:
-Sodium
-Reflectionne
-
...
Donderdag 11 november 2010:
-Sodium
-
-
...
Donderdag 18 november 2010:
-Sodium
-Reflectionne
-
...
Aanvullen maar!
quote:Nou hè? Soms heb ik lef. Nu maar hopen dat ik ook voldoende lef heb om mezelf over de drempel van 'gaan' te duwen.Op zondag 24 oktober 2010 18:41 schreef Reflectionne het volgende:
Wel een lef dat er data zijn geprikt Sodium!
quote:Uit ervaring weet ik dat je in het Grand cafe soms heel snel na opname van de bestelling je eten op tafel kunt krijgen. De mensen die na het eten nog een koffie, thee of biertje aan de bar willen nemen, kunnen dan blijven, terwijl de mensen die andere verplichtingen hebben, kunnen gaan. Daarom leek Grand cafe me wel een handige plek. Goedkoop, gemakkelijk en best oke.Op zondag 24 oktober 2010 18:52 schreef maen het volgende:
ik kan op donderdagen eigenlijk nooit vanwege repetitie, maar als we snel eten moet dat nog net kunnenmaar 11&18 wordt sowieso niet wat voor mij..
quote:ja dat is wel, maar ik vind het zo stom om daar te komen, te eten en direct weer weg te moeten... dat is niet echt mijn idee van met een groep etenOp zondag 24 oktober 2010 20:24 schreef Sodium het volgende:
Uit ervaring weet ik dat je in het Grand cafe soms heel snel na opname van de bestelling je eten op tafel kunt krijgen. De mensen die na het eten nog een koffie, thee of biertje aan de bar willen nemen, kunnen dan blijven, terwijl de mensen die andere verplichtingen hebben, kunnen gaan. Daarom leek Grand cafe me wel een handige plek. Goedkoop, gemakkelijk en best oke.
quote:Ik vind het in ieder geval niet stom als je dat doet en daar (goede) redenen voor hebt. Iedereen is uiteindelijk vrij om (om welke reden dan ook) eerder te gaan. Misschien was het beter geweest wanneer ik ook twee andere weekdagen had toegevoegd als keuzemogelijkheid. Zal ik er een voorstel op een andere dag bij zetten (of hebben anderen wellicht een goed voorstel)?Op zondag 24 oktober 2010 20:35 schreef maen het volgende:
[..]
ja dat is wel, maar ik vind het zo stom om daar te komen, te eten en direct weer weg te moeten... dat is niet echt mijn idee van met een groep eten
al is het wel een goed excuus als het niet zo gezellig blijkt te zijn![]()
quote:Die lef moet ik ook zoeken! En ik hoop dat ik niemand ken, ik kom wel als laatste en loop voorbij als ik mensen kenOp zondag 24 oktober 2010 20:24 schreef Sodium het volgende:
[..]
Nou hè? Soms heb ik lef. Nu maar hopen dat ik ook voldoende lef heb om mezelf over de drempel van 'gaan' te duwen.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 21:13 schreef Reflectionne het volgende:
Met goedkeuring:
Donderdag 4 november 2010:
-Sodium
-Reflectionne
- maen
- Bioloogje
- Jappas
-Momo...
...
Donderdag 11 november 2010:
-Sodium
-Bioloogje
-Jappas
-Momo...
...
Donderdag 18 november 2010:
-Sodium
-Reflectionne
-Bioloogje
-Jappas
-Momo...
...
quote:maar toch sla ik over...
quote:Jammer, ik ken ook niemand op Reflectionne na, maar anders zou je ook mensen ergens leren kennen toch? Dan zou het ook zo kunnen lijkt me.Op maandag 25 oktober 2010 13:06 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
maar toch sla ik over...
het idee lijkt me leuk, maar zo goed ken ik jullie nou nog niet genoeg voor een meet
quote:ach maar ik vond zelfs de snackbar beter dan sommige mensa's... al deed die van KSV me altijd denken aan een snackbarOp maandag 25 oktober 2010 15:37 schreef Reflectionne het volgende:
http://resource.wur.nl/student/detail/mensa_met_een_jurkje/
quote:Toch is het wel eng :pOp maandag 25 oktober 2010 17:33 schreef Momo... het volgende:
Ik ken ook niemand, maar ik ga gewoon. Ik heb niets te verliezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |