ik heb zo een feestjequote:Op vrijdag 10 september 2010 21:47 schreef Diconnected het volgende:
Straks bier drinkenop andermans kosten
Autisten, downers, je trekt ze wel aan he?quote:Op vrijdag 10 september 2010 21:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb zo een feestjeVan mijn autistische ex-overbuurjongen
dit is een intelligente autist met sociale vaardighedenquote:Op vrijdag 10 september 2010 21:51 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Autisten, downers, je trekt ze wel aan he?
Ik vind 'm wel heel mooiquote:Op vrijdag 10 september 2010 21:44 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik ook niet meer, dat leek echt op kots
Geloof dat ik die te saai vindquote:Op vrijdag 10 september 2010 21:46 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Nee![]()
Ik wil vooral Glove You Snow Much nog
Dat is toch juist 1 van de eerste symptomen van autisme? Het ontbreken aan sociale vaardigheden?quote:Op vrijdag 10 september 2010 21:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dit is een intelligente autist met sociale vaardigheden
Jaja, smoesjes...quote:Op vrijdag 10 september 2010 21:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dit is een intelligente autist met sociale vaardigheden
Hehe ja rood hequote:Op vrijdag 10 september 2010 21:53 schreef mirannie het volgende:
Nog maar 7 minuten te gaan en dan breekt mijn ene vrije dag aan![]()
[..]
Ik vind 'm wel heel mooi
[..]
Geloof dat ik die te saai vind
Nee, helemaal niks.. alleen zeikdingen, dus die hou ik maar even voor mequote:Op vrijdag 10 september 2010 22:33 schreef AmyGrace het volgende:
Hehe, poehpoeh.. Iemand nog wat leuks te melden?
Ehmz..ik ga over een week op verkansie naar Corsicaquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:39 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, helemaal niks.. alleen zeikdingen, dus die hou ik maar even voor me
Jij nog iets leuks?
En als je zeikdingen wil delen, mag dat gewoon. Desnoods onder een spoilerquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:39 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, helemaal niks.. alleen zeikdingen, dus die hou ik maar even voor me
Jij nog iets leuks?
Tof!!! dat is inderdaad leuk ja! Ik ben stiekem wel een beetje jaloers op je. Maar ik ga misschien half oktober een dag of 6 naar Egyptequote:Op vrijdag 10 september 2010 22:40 schreef AmyGrace het volgende:
[..]
Ehmz..ik ga over een week op verkansie naar Corsica2 weken zon en aangename temperaturen
(hoop ik)
Dat is lief, maar het is gewoon standaard gezeik en ik heb in 4 dagen maar 1 antidepressiepilletje op (wel vanmiddag nieuwe gehaald, dus komt weer goed!), dus alles is momenteel kutquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:41 schreef AmyGrace het volgende:
[..]
En als je zeikdingen wil delen, mag dat gewoon. Desnoods onder een spoiler
Oh, dat is balen! Ik zou niet eens een pilletje over durven slaan, maar ik ben dan ook een schijterdquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:45 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Dat is lief, maar het is gewoon standaard gezeik en ik heb in 4 dagen maar 1 antidepressiepilletje op (wel vanmiddag nieuwe gehaald, dus komt weer goed!), dus alles is momenteel kut
Yay!! Is altijd handigquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:46 schreef Daph_ het volgende:
Nog 37 minuten tot mijn gratis navigatie is gedownload, hoezee!
Egypte staat bij mij ook op de 'places-I-must-go'-list!quote:Op vrijdag 10 september 2010 22:44 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Tof!!! dat is inderdaad leuk ja! Ik ben stiekem wel een beetje jaloers op je. Maar ik ga misschien half oktober een dag of 6 naar Egypte
Nou, ik sla ze ook liever niet over. Maar ik ben zo vergeetachtig soms, dat als mijn reet niet vast zou zitten, ik m overal zou laten liggen... en met zo;n drukke week (vvor mij, moet nog erg wennen aan de combi werk en uni) dus ik vergat ze steeds te halen. Ik wilde aan het einde van de dag alleen maar naar huis toe, dus dat was dan het enige waar mijn hoofd was.. Maar vanmiddag gelukkig er aan gedacht!quote:Op vrijdag 10 september 2010 22:47 schreef AmyGrace het volgende:
[..]
Oh, dat is balen! Ik zou niet eens een pilletje over durven slaan, maar ik ben dan ook een schijterdNiet dat ik me nou veel beter voel door de AD, maar goed..
Dat snap ik, dat je er heel veel zin in hebtquote:Op vrijdag 10 september 2010 22:49 schreef AmyGrace het volgende:
[..]
Egypte staat bij mij ook op de 'places-I-must-go'-list!
Maar ik heb er wel veel zin in!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |