abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86282883
Oooh Tessie wat een vertederende foto die met je twee prachtkinders samen O+ O+ O+

Wat een mooie duidelijke echo DJMO!

*rent topic weer uit
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_86286699
Wat is Anna mooi! Ook ik ben benieuwd naar haar bos haar natuurlijk!

Fannetje, ik begrijp je helemaal! Ik ben morgen uitgerekend en ik merk dat ik nu ook echt begin te wachten en ongedurig word. Terwijl ik nog zo had bedacht dat ik dat dus niet ging doen! Iedereen vraagt het ook steeds, wat ook wel logisch is. Ik wil haar ziehien!!! Ook al vind ik het nog steeds doodeng, maar goed.

DJMO, wat een mooie duidelijke echo zeg. Erg leuk om te zien.
pi_86287089
Tessie, gefeliciteerd met je mooie dochter Anna *O* , lief die foto met Graeme haar "grote" broer.

Floria, jij ook gefeliciteerd met je "Joop" *O*
"I'm not expecting to grow flowers in a desert, but i can live and breathe and see the sun in wintertime"
https://www.youtube.com/watch?v=jbhtJh1LXHQRoll
pi_86287151
Tessie, ik was op vakantie dus ik heb niet meegekregen dat je ingeleid werd. Wat fijn dat je bevalling voorspoedig is verlopen. Heel erg gefeliciteerd met je prachtige meisje *O* *O* *O* Ze lijkt inderdaad op Graeme!

En even een :* voor Fannetje. Hoe voel je je lichamelijk? Fijn dat je ukkie in ieder geval ingedaald is.
pi_86287726
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 18:45 schreef octopussy het volgende:

En even een :* voor Fannetje. Hoe voel je je lichamelijk? Fijn dat je ukkie in ieder geval ingedaald is.
Lichamelijk gaat het wel redelijk hoor. Merk wel dat lang lopen of bukken lastiger wordt, maar dat lijkt me vrij normaal :)

Noa, aan mij wordt ook al heel vaak gevraagd of er nog geen baby is. Dat zal de komende week alleen maar erger worden vrees ik ;)
pi_86289440
Ja dat denk ik ook wel.
Ik wil alleen zelf niet meer wachten..ik voelde net heeele lichte krampjes en dan denk ik, zet dan door! Wordt maar pijnlijker haha.
pi_86289466
Lief al jullie reacties O+ zal vanavond nog even een foto van Anna dr bos haar plaatsen.
Oh en voor Huup en Claudia: die buntingbag is echt zo geweldig! Super handig en fijn ding! O+
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_86291871
Anna O+ Wat ben je móóói!
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_86292255
Hier nog twee foto's van O+ Anna O+ zonder mutsje op :) Helaas nogal slechte kwaliteit, want mijn fototoestel vond dit blijkbaar goede timing om ineens raar te gaan doen ofzo -O-

...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_86292334
Dat is echt veel haar :o
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_86292431
Wow!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86292545
Aaaaahw Anna O+ O+

Haha heerlijk dat haar O+ ik kan niet wachten en ik hoop dat mijn meiske ook weer zo'n bos heeft :D ik vond het bij Amélie zo lekker om erdoor te kroelen
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  vrijdag 10 september 2010 @ 21:03:03 #113
313287 Groofsken3
1,2,3, wat maakt het uit...
pi_86292789
Wat is ze leuk Tessie. Tof koppie O+ .
pi_86293060
wat een hoop haar heeft ze zeg :o
en wat een grappig koppieheeft ze O+
  vrijdag 10 september 2010 @ 21:09:41 #115
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_86293156
Wowie wat een hoop haartjes! En wat een lief tuit mondje!
  vrijdag 10 september 2010 @ 21:11:31 #116
313287 Groofsken3
1,2,3, wat maakt het uit...
pi_86293265
Ik vind trouwens dat ze op haar broer lijkt :o O+ .

Vraag me niet waarom, ik zou het niet kunnen benoemen. :@
pi_86293373
de vorm bsn dr hoofdje denk ik groof...althans ik herken t gevoel haha
vond dr ook op dr broer lijken :)
  zaterdag 11 september 2010 @ 08:01:49 #118
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_86305699
Ohja, waarom ik meer insuline vervelend vind. Nou eigenlijk, omdat mijn lichaam gewoon weer eens ergens in faalt. De kans is heel klein dat je uberhaupt diabetes krijgt, en dan is de kans weer heel klein dat je het niet onder controle krijgt met een dieet, en dan ook nog eens meer insuline spuiten. Geeft een beetje "meh" gevoel eigenlijk. Slaat nergens op, maar ja.

Ben onderhand ruim 4 kilo kwijt in 3 weken, ben dus in totaal bijna 7 kilo aangekomen, met 32 weken, terwijl je juist nu zu moeten aankomen toch? Zal het eens aan de gyneacoloog vragen woensdag.
  zaterdag 11 september 2010 @ 08:35:27 #119
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_86305866
Tessie, wat heeft ze een prachtige bos haar O+
En zo donker, wat een gave combinatie met de roodharige Greame :Y
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zaterdag 11 september 2010 @ 09:46:48 #120
186094 Floria
Ghost of shark
pi_86306497
Jeetje wat heeft Anna haar ogen vroeg, groot open! Joop kon zijn ogen niet open krijgen de eerste 2 dagen van het vocht :-D
En dat haar! cuteness!

Silmarwen, wat balen van de insuline. Ik kan me je gevoel wel voorstellen hoewel het niet zo is, objectief bekeken. Je faalt niet, je doet alles wat je kan om je baby te laten groeien in je fijne baby huis. Maar dat gevoel he... :-( Hang in there!

Ik had pas verwacht/gehoopt rond dit weekend te bevallen en nu is meneer alweer 5 dagen oud. Raar! Zo snel kan het gaan Fannetje en Noa!
Do you feel helpless, anxxious, malcontent, pissed off at the government, antisocial, anarchistic and seriously fatalisitic?
pi_86306656
quote:
Op zaterdag 11 september 2010 08:01 schreef Silmarwen het volgende:
Ohja, waarom ik meer insuline vervelend vind. Nou eigenlijk, omdat mijn lichaam gewoon weer eens ergens in faalt.
Je lichaam is een baby aan het bouwen, dat zou ik geen falen noemen. Het maakt een mens uit wat jij eet!
Das best een moeilijke klus, hierven daar stottert het wat. Doet elk lichaam op zn eigen manier.
Het mijne hangt met losse draadjes aan elkaar zodat ik nu al fanatiek mijn best moet doen bij de fysio, maar ik bouw mooi wel een baby.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_86309250
Wow, wat een bos haar heeft Anna! ^O^ Ik verwacht een kale baby, gezien het feit dat manlief en ik allebei kaal waren bij de geboorte :)

Vannacht weer goed geslapen en alles is nog steeds helemaal rustig. Vandaag alweer 39 weken! *O*
Vandaag zou ik niet zo'n leuke geboortedatum vinden, blijft toch een beetje een beladen datum. Maar ik geloof ook niet dat ze zich vandaag gaat aandienen! :')

Noa, hoe is het bij jou?
pi_86310150
quote:
Op zaterdag 11 september 2010 12:17 schreef Fannetje het volgende:
Wow, wat een bos haar heeft Anna! ^O^ Ik verwacht een kale baby, gezien het feit dat manlief en ik allebei kaal waren bij de geboorte :)

Vannacht weer goed geslapen en alles is nog steeds helemaal rustig. Vandaag alweer 39 weken! *O*
Vandaag zou ik niet zo'n leuke geboortedatum vinden, blijft toch een beetje een beladen datum. Maar ik geloof ook niet dat ze zich vandaag gaat aandienen! :')

Noa, hoe is het bij jou?
Heeel rustig..geen krampje te bekennen. Wel al de nodige telefoontjes en smsjes gehad, omdat ik vandaag uitgerekend ben :D Ik ga vanmiddag maar even een goede wandeling maken met vriend, misschien dat dat wat op gang helpt.
pi_86312752
Oh, dat kan ik volgende week dus ook verwachten? :')

Veel plezier met wandelen! :)
pi_86312844
Schiet nou een op Fannetje, hup persen! *O* *O* *O* *O* *O* O-)

Wat een moppie tessie! O+ als je je adres pm't, stuur ik je een badjasje met 'Anna' erop. Niet gedragen, maar ik kan niet zomaar aan iedereen geven natuurlijk
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')