abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 8 september 2010 @ 15:56:10 #1
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86207403

Play

Farmville is hét spel van Facebook waarbij je je eigen farm kan aanmaken om er vervolgens veel verschillende crops op te planten, het naar je eigen smaak in te richten én ook nog eens bomen en dieren kan oogsten.


XP - Je krijgt voor het aankopen van bepaalde items een hoeveelheid XP.
Deze XP heb je nodig om te kunnen levelen. In totaal zijn er 90 levels.

Ribbons - Je kan verschillende ribbons halen, door bepaalde hoeveelheden te voltooien.
Hieronder valt bijvoorbeeld: 50 buren toevoegen aan je farm, of zoveel soorten bomen te oogsten.
Op het moment zijn er 37 ribbons, maar er zullen er vast nog wel een aantal bij komen.

Masterys - De mastery kan je zien in de Market, dat is het balkje onder de crops hun foto en die 3 sterren.
Als je met je muis op dat balkje gaat staan krijg je te zien hoeveel je van die soort moet oogsten om dan de eerste mastery ster te halen. Je kan ook zien hoe ver je bent, die balk wordt langzamerhand blauw.
Als je een ster hebt gehaald krijg je een hoeveelheid xp.

Bushels - Als je gewassen oogst kun je bushels van dat gewas krijgen. Voor 30.000 coins kun je een marktkraampje kopen waarin je je bushels voor een bepaalde tijd kunt aanbieden. Als anderen een bushel van je kopen kun als beloning kiezen uit coins, XP of fuel. Zelf kun je ook bushels van anderen pakken, dit kost je (vooralsnog) niets. Als je bij voorbeeld grapes oogst en net voor het oogsten een grape bushel activeert dan krijg je dubbele masterypunten. Ook zijn bushels nodig om producten te produceren in je crafting building, lees hier meer over bij "goods".

Goods - Goods zijn producten die je in kunt leveren voor fuel, hoe hoger het level van het product hoe meer fuel het oplevert. In een crafting building, dat kan een bakkerij een wijnboerderij of een spa zijn, kun je goods maken om ze daarna te verkopen aan je buren. Goods maak je van verschillende bushels die je bij je buren kunt pakken, elk product heeft andere bushels nodig. Elke keer als je een product maakt of verkoopt kan het een level omhoog gaan, dat houdt in dat ze duurder voor je buren zijn om ze te kopen maar ook dat ze meer fuel opleveren. Als een bepaalds aantal goods een level omhoog zijn gegaan kan je je crafting building upgraden met coins.

Co-op - Het samen boeren. Met een aantal mensen moet je zo snel mogelijk een opdracht voltooien voor een beloning in de vorm van xp en coins, en daarnaast een aparte beloning bij het behalen van een gouden medaille. Je kan Co-ops joinen via de wall of via de co-op knop in het spel zelf. Voor meer info: klik hier.


De Dairy Farm - Deze stal is bedoeld voor koeien, en heeft ruimte voor 20 koeien. Als je er een stier bij plaatst heb je kans op kalfjes. De kalfjes kunnen overigens NIET in de Dairy Farm.

De Chicken Coop - Deze opslag is bedoeld voor kippen, en heeft ruimte voor 20 kippen.
Sinds kort is deze opslag ook uit te breiden tot een opslag van 60 kippen. Deze stal heeft ruimte voor 20 kippen, van allerlei soorten. Het voordeel van deze stal is dat het eieren kan produceren. Als je een ei weet te produceren uit je Chicken Coop kan je deze posten op je startpagina. Iedereen die een ei open maakt, kan allerlei verschillende cadeautjes krijgen.

Horse Stable - Deze stal is bedoeld voor paarden, en heeft ruimte voor 20 paarden. Sinds kort is hij in stappen uit te breiden naar ruimte voor 40 paarden. Bij het oogsten van deze stal maak je kans op verschillende bonussen. Als je een stallion in je stal zet (via de feed) dan heb je kans op een veulentje. Het leuke aan deze stal is dat je hem zelf moet opbouwen. Je moet 50 items verzamelen om de stal compleet te krijgen en te kunnen gebruiken voor je paarden. Via hulp van vrienden kan je je stal zo snel mogelijk af maken.

Deze 50 items zijn opgedeeld in de volgende categoriën:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Harness
- Horseshoe

De Nursery - Een speciale stal voor kalfjes en veulens. De Nursery is net als de Horse Stable een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Blanket
- Bottle

Je kalfjes en veulens kunnen opgroeien in de Nursery tot volwassen beesten die je dan weer in je Dairy Farm of Horse Stable kunt zetten Als je in de Nursery kijkt en met je muis over de verschillende beesten gaat kun je zien waarin ze opgroeien. Want ze veranderen niet per definitie in een volwassen versie van hun soort. Je moet het volgroeide jong wel vervangen voor een nieuw exemplaar.

De Beehive - Je kunt nu ook bijen verzamelen in de daarvoor bestemde Beehive, deze wordt steeds groter naarmate er meer bijen in zitten. Ook de Beehive is een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de categoriën:
- Smoker
- Bees wax
- Wooden board
- Brick
- Nail

Om de bijen te kunnen verzamelen in je Beehive moet je eerst een "Queen Bee" vinden, deze kun je vinden tijdens het fertilizen van land van je buren óf bij het oogsten van bloemen op je eigen farm. De bijen zelf kun je krijgen door gifts van je buren of door ze te kopen van FC. Het nut van de bijen is dat je pollinated seeds (bestuivde zaden) krijgt van crops die gefertilized zijn. Ze zorgen ervoor dat je Pollinated crops krijgt in je market waarmee je een grotere kans krijgt dat je meer bushels bij het oogsten van die crops vind.

De Pigpen - Sinds kort is het mogelijk om je varkens onderdak te geven in dit hok, in totaal is er ruimte voor 20 varkens. Ook de Pigpen is een verzamelgebouw waarvoor je ditmaal maar 30 items moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de volgende 3 categoriën:
- Brick
- Nail
- Wooden board

De Garage- Je kunt hier niet alleen al je voertuigen kwijt maar je kunt ze hierin ook nog eens upgraden! Door vehicle parts (die je kan krijgen als gifts van buren) toe te voegen aan je voertuig kun je ervoor zorgen dat ze over een groter stuk land hun werk doen, stel je tractor kan 2x2 ploegen en je upgrade hem één keer dan kan hij 2x3 ploegen! De maximale grote dat je je voertuig kan laten ploegen is 9x9. Vanaf level 20 kun je de garage in de farmers market kopen voor 50.000 coins, daarna moet je nog eens 30 items verzamelen om hem op te kunnen bouwen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Brick
- Nail
- Wooden board

Storage Cellar - Dit is een opslagplaats die weinig plaats in beslag neemt maar die ervoor zorgt dat je tot maarliefst 500 spullen kan opslaan. Hier moet je natuurlijk wel iets voor doen. Door shovels toe te voegen vergroot je het aantal spullen die je kwijt kan, elke shovel zorgt voor 1 plekje ruimte meer. Het leuke is dat je ook prijzen kan claimen met je shovels, zo kun je bijv. voor 60 shovels een miner sheep claimen en voor 200 shovels een antique tractor!


FarmVille Calculator
FarmVille Wiki
FarmVille Freak
Hoeveel moet ik planten voor ik een mastery haal?


Wanneer je level 10 bereikt kan je collections verzamelen. Onderdelen hiervoor vind je bij vrienden of op je eigen farm. Zodra je een collection compleet hebt kan je deze op je prikbord of op het forum plaatsen zodat anderen hier weer een collectible door krijgen.
Complete Handleiding
Uitleg Firefox
Uitleg Chrome
Uitleg Internet Explorer


Als buren kan je elkaar gifts sturen. Wil je een gift versturen die niet in je lijstje staat?
Gebruik dan deze handleiding.

FOK!kers op farmville:

! Je wordt vriendelijk verzocht bij het toevoegen van een van deze personen erbij te vermelden dat je van FOK! bent en/of dat het voor FV is !

Borisz
Buurvrouw_Rietman
CasB
Cat22
DjFrodo
Gateway
Hara
just me
Krioro
liesje1979
Mirjam
Morrisz
NelisZ
Nizno
Lienzz
Lorteti
Peekies
Pindanoot
Pisces29
ry4life
sbientje
Sjowhan
Solique
TJV
Tombolafan
Trainfreak

Wel meespelen maar niet al je gegevens blootgeven?
Hier kun je tips over de privacy settings voor Facebook en Farmville vinden.


Deze OP is hier te vinden.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  woensdag 8 september 2010 @ 15:56:39 #2
250736 lorteti
kalm aan en rap een beetje
pi_86207422
dacht ik toch ff dat ik er 1 moest maken zag ik gelukkig net op tijd dat ik niet de LAPO was
if you don't try you can't fail !!!!
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 8 september 2010 @ 15:57:29 #3
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86207455
quote:
Op woensdag 8 september 2010 15:56 schreef lorteti het volgende:
dacht ik toch ff dat ik er 1 moest maken zag ik gelukkig net op tijd dat ik niet de LAPO was
ben netjes op tijd hoor :6
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  woensdag 8 september 2010 @ 15:58:33 #4
250736 lorteti
kalm aan en rap een beetje
pi_86207507
quote:
Op woensdag 8 september 2010 15:57 schreef Nizno het volgende:

[..]

ben netjes op tijd hoor :6
ben je ook.... zeg toch ook n iet dat het niet zo is
slome
if you don't try you can't fail !!!!
pi_86207515
@Lapo vorige topic,

Ik weiger al die special deliveries ook al een tijd :@
pi_86207671
quote:
Op woensdag 8 september 2010 15:58 schreef Peekies het volgende:
@Lapo vorige topic,

Ik weiger al die special deliveries ook al een tijd :@
Bij mij zaten de eerste 40 special deliveries alleen maar vol met bijen, was benieuwd wat er daarna in zal zitten maar dat zijn alleen materialen waar ik er al genoeg van heb en fuel wat ik niet nodig heb :P
Maar ik blijf terug sturen hoor :)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_86207786
quote:
Op woensdag 8 september 2010 15:58 schreef Peekies het volgende:
@Lapo vorige topic,

Ik weiger al die special deliveries ook al een tijd :@
ik niet, maar ik denk er ook over... komen alleen maar bricks en nails uit en daar heb iker zat van, en van 1/5 fuel refill word ik ook niet heel opgewonden :)
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † woensdag 8 september 2010 @ 16:10:54 #10
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_86207948
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:02 schreef ry4life het volgende:

[..]

Bij mij zaten de eerste 40 special deliveries alleen maar vol met bijen, was benieuwd wat er daarna in zal zitten maar dat zijn alleen materialen waar ik er al genoeg van heb en fuel wat ik niet nodig heb :P
Maar ik blijf terug sturen hoor :)
Het blijft spannend om een pakje open te maken! Er zijn meer mensen die aangegeven hebben dat ze ze niet meer hoeven maar soms doe ik het per ongeluk toch :@
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_86208057
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:10 schreef just me het volgende:

[..]

Het blijft spannend om een pakje open te maken! Er zijn meer mensen die aangegeven hebben dat ze ze niet meer hoeven maar soms doe ik het per ongeluk toch :@
oh nou ja, het is niet dat ik het irritant vind hoor, als ik ze krijg :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  † In Memoriam † woensdag 8 september 2010 @ 16:15:54 #13
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_86208112
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:14 schreef sbientje het volgende:

[..]

oh nou ja, het is niet dat ik het irritant vind hoor, als ik ze krijg :D
* just me wist zweet van voorhoofd

;)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_86208117
ik kijk vaker een aantal weken niet in mijn inbox van facebook :P
En dat kan zomaar.....?
  woensdag 8 september 2010 @ 16:24:16 #15
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86208431
Kan iemand mij aub puppy kibble sturen :)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86208463
):O
You dream it, I live it.
pi_86208719
Coppers en centipedes zijn volgens mij echt niet zeldzaam meer :P
DIe krijg ik echt continu... :D
Cowbells en shears daarentegen :{
  woensdag 8 september 2010 @ 16:37:44 #20
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86208909
quote:
Hoe heet je op facebook?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 8 september 2010 @ 16:45:29 #21
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86209185
een Jack; vraag me af wat voor speelgoed dit is,, ziet er uit als 18+

http://apps.facebook.com/(...)iLUutmKZBVoUi&ref=nf
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_86209236
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:32 schreef Peekies het volgende:
Coppers en centipedes zijn volgens mij echt niet zeldzaam meer :P
DIe krijg ik echt continu... :D
Cowbells en shears daarentegen :{
Coppers heb ik al lang niet gehad hoor
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86209505
Toch nog maar weer proberen.. nog 5 klikjes nodig.
Is een gift naar keuze een goede motivatie? :')

http://apps.facebook.com/(...)nFriendReward&ref=mf
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_86209628
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:54 schreef TJV het volgende:
Toch nog maar weer proberen.. nog 5 klikjes nodig.
Is een gift naar keuze een goede motivatie? :')

http://apps.facebook.com/(...)nFriendReward&ref=mf
Ben nog geen buurtjes met je ):O
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  woensdag 8 september 2010 @ 17:01:21 #25
250736 lorteti
kalm aan en rap een beetje
pi_86209699
if you don't try you can't fail !!!!
  woensdag 8 september 2010 @ 17:03:27 #26
250736 lorteti
kalm aan en rap een beetje
pi_86209781
if you don't try you can't fail !!!!
  woensdag 8 september 2010 @ 17:05:21 #27
250736 lorteti
kalm aan en rap een beetje
pi_86209851
ik denk dat met nog 8 topaz 6 amethist en 4 topaz een 5e collectie er neit meer in zit :(
if you don't try you can't fail !!!!
pi_86210426
quote:
Op woensdag 8 september 2010 17:05 schreef lorteti het volgende:
ik denk dat met nog 8 topaz 6 amethist en 4 topaz een 5e collectie er neit meer in zit :(
Gewoon wat zaaien, alles verwijderen, opnieuw zaaien enz.
You dream it, I live it.
pi_86210713
Nog een complete button collectie!

http://apps.facebook.com/(...)B%2Akey%2A%7D&ref=nf
  Moderator / Kerstkaart terrorist woensdag 8 september 2010 @ 17:52:28 #30
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86211403
quote:
Op woensdag 8 september 2010 17:21 schreef Meddo het volgende:

[..]

Gewoon wat zaaien, alles verwijderen, opnieuw zaaien enz.
zo krijg ik nu maar 1 gemstone en de rest speelgoed...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  woensdag 8 september 2010 @ 18:02:41 #31
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86211713
Kunnen jullie asjeasjeblieft puppy kibble naar me sturen :)
Ik ben L vd Heide op facebook
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 18:09:32 #32
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86211892
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:46 schreef sbientje het volgende:

[..]

Coppers heb ik al lang niet gehad hoor
THX voor de kibble _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86212161
quote:
Op woensdag 8 september 2010 18:09 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

THX voor de kibble _O_
geen dank hoor :) kleine moeite toch :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  woensdag 8 september 2010 @ 18:34:38 #34
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86212693
quote:
Op woensdag 8 september 2010 18:18 schreef sbientje het volgende:

[..]

geen dank hoor :) kleine moeite toch :D
Ik zat al een paar uur te wachten :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 18:37:59 #35
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86212826
Heeft iemand nog een Stallion voor me? Heb ik eindelijk mijn horse stable af, ben ik steeds te laat bij de die stallions :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 18:44:22 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86213059
Ik heb ineens een voorraadje van 4 puppy kibble _O_ ^O^
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86213201
quote:
Op woensdag 8 september 2010 16:58 schreef ry4life het volgende:

[..]

Ben nog geen buurtjes met je ):O
Je hebt een verzoek.

Zo'n expansion mag toch 3 dagen duren? Hij houdt er nu alweer mee op.. ik wacht er wel even mee tot ze het gefixt hebben.
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_86213443
quote:
Op woensdag 8 september 2010 18:48 schreef TJV het volgende:

[..]

Je hebt een verzoek.

Zo'n expansion mag toch 3 dagen duren? Hij houdt er nu alweer mee op.. ik wacht er wel even mee tot ze het gefixt hebben.
Geaccepteerd :P
Dat probleem is er al heel lang en veel mensen hebben er last van volgens mij, ik had het ook een paar maanden geleden maar toen na een tijd deed hij het wel opeens...
Ze mogen het wel eens goed gaat fixen ;(

Oh en ik heb geen enkele gemstone gevonden op mijn land, alleen wat speelgoed, I'm sorry -O-
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  woensdag 8 september 2010 @ 19:20:43 #40
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_86214437
Emerald, voor degene die dat nog nodig hebben: http://apps.facebook.com/(...)B%2Akey%2A%7D&ref=nf

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  woensdag 8 september 2010 @ 19:24:28 #41
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86214608
Nails zijn welkom trouwens heb er nog 7 nodig :)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 19:26:01 #42
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86214672
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86214719
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86214913
jeeej heb mn queen beeeee *O*
pi_86215056
quote:
Op woensdag 8 september 2010 19:32 schreef Piertjj het volgende:
jeeej heb mn queen beeeee *O*
*O*

Aardbeivarkentje ;) :
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  woensdag 8 september 2010 @ 19:36:44 #46
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86215118
quote:
Op woensdag 8 september 2010 19:32 schreef Piertjj het volgende:
jeeej heb mn queen beeeee *O*
Eindelijk :D

Ik had er al een voordat ik een beehive had O-)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 19:39:08 #47
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86215230
quote:
THX, er kwam een post office uit dat ei :s)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 19:45:02 #48
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86215511
Nog 4 Nails wie o wie :s) *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  † In Memoriam † woensdag 8 september 2010 @ 20:11:23 #49
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_86216772
Had ik 'n truffel kon ik het niet kwijt omdat er niet op die persoon's prikbord geplaatst kon worden :(
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  woensdag 8 september 2010 @ 20:12:34 #50
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86216844
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:11 schreef just me het volgende:
Had ik 'n truffel kon ik het niet kwijt omdat er niet op die persoon's prikbord geplaatst kon worden :(
:o lullig :P

edit: nog 3 nails mensen! *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86217995
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:11 schreef just me het volgende:
Had ik 'n truffel kon ik het niet kwijt omdat er niet op die persoon's prikbord geplaatst kon worden :(
Dat is zo irritant }:|

Zou iemand zo vriendelijk willen zijn Raspberry Blondie en/of Mocha-Berry Cake te kopen in mijn bakery, kan ik hem eindelijk helemaal upgraden :@ Ik beloof plechtig elke dag bij je langs te komen om iets te kopen :s)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  woensdag 8 september 2010 @ 20:36:06 #52
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_86217997
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:11 schreef just me het volgende:
Had ik 'n truffel kon ik het niet kwijt omdat er niet op die persoon's prikbord geplaatst kon worden :(
Heb ik af en toe ook. Kan je niets aan doen :)
  woensdag 8 september 2010 @ 20:41:03 #53
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86218215
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:36 schreef ry4life het volgende:

[..]

Dat is zo irritant }:|

Zou iemand zo vriendelijk willen zijn Raspberry Blondie en/of Mocha-Berry Cake te kopen in mijn bakery, kan ik hem eindelijk helemaal upgraden :@ Ik beloof plechtig elke dag bij je langs te komen om iets te kopen :s)
Hoe heet je :P

domme vraag
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 20:43:06 #54
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86218293
Waarom kan ik gebouwen nou niet gewoon draaien :'( ;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86218673
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:36 schreef ry4life het volgende:

[..]

Dat is zo irritant }:|

Zou iemand zo vriendelijk willen zijn Raspberry Blondie en/of Mocha-Berry Cake te kopen in mijn bakery, kan ik hem eindelijk helemaal upgraden :@ Ik beloof plechtig elke dag bij je langs te komen om iets te kopen :s)
Gekocht! :)

En Dagoduck, wat is je facebook-account? Dan kan ik je ook toevoegen!
  woensdag 8 september 2010 @ 20:52:21 #56
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_86218890
Ik wist al dat ik iets mistte, dit topic dus :P

Tot welk level kan je die dingen uit je bakkerij upgraden?
En kan je niet zelf kiezen wat er in die special delivery's zit? Ik krijg altijd bijen :?
  woensdag 8 september 2010 @ 20:55:39 #58
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86218905
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:50 schreef NieuweUser het volgende:

[..]

Gekocht! :)

En Dagoduck, wat is je facebook-account? Dan kan ik je ook toevoegen!
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000951850664
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86219007
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000951850664
OK toegevoegd! :)
pi_86219085
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:55 schreef trainfreak het volgende:
Ik wist al dat ik iets mistte, dit topic dus :P

Tot welk level kan je die dingen uit je bakkerij upgraden?
En kan je niet zelf kiezen wat er in die special delivery's zit? Ik krijg altijd bijen :?
is je korf al vol? :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86219369
Erg bedankt Dago en NieuweUser! _O_ ^O^
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_86219395
quote:
Op woensdag 8 september 2010 20:59 schreef sbientje het volgende:

[..]

is je korf al vol? :D
Nee, maar ik heb liever shovels...
pi_86219397
Ik ga vanavond weer wat collecties lozen :D
Verwachting: 10 buttons, aantal bugs, aantal vlinders, gemstone.
pi_86220138
quote:
Op woensdag 8 september 2010 21:06 schreef Peekies het volgende:
Ik ga vanavond weer wat collecties lozen :D
Verwachting: 10 buttons, aantal bugs, aantal vlinders, gemstone.
vanavond als in over 10 min of tegen 12en? :D
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86220555
quote:
Op woensdag 8 september 2010 21:21 schreef sbientje het volgende:

[..]

vanavond als in over 10 min of tegen 12en? :D
22:00 :)
  woensdag 8 september 2010 @ 21:29:23 #67
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86220588
Hoe kom je aan zoveel verzamelingen dan? :D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 21:30:19 #68
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86220632
Ik moet nog 5 turquoise en 8 topaz :(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86220897
quote:
Op woensdag 8 september 2010 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Hoe kom je aan zoveel verzamelingen dan? :D
Gespaard tot alles op 10 stond :P
  woensdag 8 september 2010 @ 21:48:03 #70
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86221551
quote:
Op woensdag 8 september 2010 21:35 schreef Peekies het volgende:

[..]

Gespaard tot alles op 10 stond :P
Kom maar op, heb je ook veren? :)

Ik hoef van bijna alle collecties nog maar 1tje :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 21:49:33 #71
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_86221619
Nog 10 minuutjes. *O*

Ben ik vandaag voor de eerste keer eens op tijd geloof ik. :')
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_86221876
quote:
Op woensdag 8 september 2010 21:48 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Kom maar op, heb je ook veren? :)

Ik hoef van bijna alle collecties nog maar 1tje :P
Ik ga nu inwisselen en dan post ik :P
Veren komen morgen denk ik...
  woensdag 8 september 2010 @ 22:00:27 #74
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86222151
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 22:03:32 #75
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_86222296
Alles gepakt, kan alles wel gebruiken sinds 't inwisselen van mijn collecties eerder vandaag. Dank je wel. :)
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  woensdag 8 september 2010 @ 22:05:17 #77
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86222406
Als iedereen collecties dumpt zal ik ook maar meedoen...

Buttons:
http://apps.facebook.com/(...)B%2Akey%2A%7D&ref=nf

Bugs:
http://apps.facebook.com/(...)B%2Akey%2A%7D&ref=nf

Veel is het niet, maar beter dan niets ;)
  woensdag 8 september 2010 @ 22:06:41 #79
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86222442
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_86222492
Ik moet nog één zo'n banded quil veer en dan heb ik daarvan ook alles op 10 :D
En dan deel ik ze natuurlijk hier.
  woensdag 8 september 2010 @ 22:10:28 #81
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86222604
3 pearl buttons en ik heb 3 collecties
3 centipedes en ik heb 3 collecties :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 8 september 2010 @ 22:14:08 #83
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86222788
quote:
Op woensdag 8 september 2010 22:12 schreef Peekies het volgende:
Oh, een verdwaalde Button #11

http://apps.facebook.com/(...)B%2Akey%2A%7D&ref=nf
:s)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 8 september 2010 @ 22:24:56 #84
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_86223261
35 farmville giftrequest :'(

Ik durf zo niet meer naar school te gaan hoor :')

Maar toch bedankt :D
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
pi_86224075
quote:
Op woensdag 8 september 2010 22:24 schreef DeLuna het volgende:
35 farmville giftrequest :'(

Ik durf zo niet meer naar school te gaan hoor :')

Maar toch bedankt :D
Oef :P Ik kan me nog wel herinneren wat voor nachtmerrie dat was toen ik terug kwam van vakantie.
Steeds als ik ze alle 80 had geaccept/geignored kwamen er weer 80 bij omdat ze niet tegelijk konden worden weegeven :')
pi_86224651
Heb dit veulentje van de feed gepakt :D
pi_86224801
haha hoe cute is die :D En zwaarbeladen, dat ook :D

[ Bericht 0% gewijzigd door sbientje op 08-09-2010 23:19:54 ]
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Redactie Sport woensdag 8 september 2010 @ 23:11:48 #88
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_86225117
quote:
Op woensdag 8 september 2010 22:57 schreef Peekies het volgende:
Heb dit veulentje van de feed gepakt :D
[ afbeelding ]
Ik ga de dierenbescherming bellen!
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 9 september 2010 @ 01:18:01 #89
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86228971
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 9 september 2010 @ 01:21:06 #90
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86229051
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 9 september 2010 @ 08:00:26 #91
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_86231469
Ik wil weer tickets, Frontierville is toegevoegd:

http://lotto.zynga.com?ref=fbt&zid=31086786951&h=7c74
*O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 9 september 2010 @ 10:13:32 #92
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86233856
je kan nu arborists giften. Ik heb een heel aantal van jullie eentje gestuurd :)
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86234319
You dream it, I live it.
pi_86234397
waarom krijg je uit die bruine truffels een tof varken, en uit zwarte truffels 300 coins? :')
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_86234517
oh huh, nu krijg ik uit een zwarte truffel ook een strawberry pig... confusing
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 9 september 2010 @ 11:21:32 #98
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_86235608
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_86237338
You dream it, I live it.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 9 september 2010 @ 12:36:13 #100
163650 Greys
pi_86237810
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')