Deze competitie (Limburg) ben ik ook maar 1x een niet-gravel baan tegegekomen.quote:Op dinsdag 21 september 2010 18:24 schreef JonkersR het volgende:
[..]
Dat leek mij ook het meest waarschijnlijk, maar ik dacht dat gravel zijn langste tijd wel zo'n beetje gehad had in Nederland. Hier in de regio kom ik het iig nog maar amper tegen.
Dat is ook de regio waar ik speel, dus vandaar dat ik ook de indruk had dat kunstgras gravel definitief verdrongen had. Aan de andere reacties te zien is dat nog niet het geval though.quote:Op woensdag 22 september 2010 11:32 schreef magik7777 het volgende:
Hier in de buurt (brabant) zie je steeds meer kunstgras, voordeel is dat het all weather is. Als je willekeurig toernooien gaat zoeken in een straal van 30 kilometer op toernooi.nl, dan zul je veelal kunstgras toernooien tegenkomen.
Competitie spelen we met ons team al jaren, en verschillende klasses, maar hier in de regio, kom je zowel met de voorjaarscompetitie, als de najaarscompetitie, bijna alleen maar kunstgras tegen.
De reden waarom ik m'n pasje altijd een uur later hang dan dat ik begin.quote:Op woensdag 22 september 2010 11:36 schreef Drassss het volgende:
*haatmodus*
Clubs die 45 min hanteren als tennistijd, zodat daarna andere mensen op de baan kunnen. Ik wil verdomme 2 uur spelen, zodat ik voldaan kan gaan douchen!
*haatmodus uit*
Hier wel zo'n systeem blegh.quote:Op woensdag 22 september 2010 15:16 schreef senswal het volgende:
[..]
De reden waarom ik m'n pasje altijd een uur later hang dan dat ik begin.![]()
En nee we hebben niet zo'n luxe Jiba-afhangbord.
Maar je kunt daarmee wel van thuis uit reserveren of niet?quote:
Geen flauw idee...quote:Op woensdag 22 september 2010 19:36 schreef senswal het volgende:
[..]
Maar je kunt daarmee wel van thuis uit reserveren of niet?
Tenminste dat dacht ik ooit gezien te hebben op een promotie filmpje van dat scherm...
Smash Court gaat de shit worden. Banen die overgaan op wat anders dan gravel pakken allemaal Smash Court omdat het meer op gravel lijkt. Gelukkig maar, want kunstgras is echt een verschrikking.quote:Op woensdag 22 september 2010 12:05 schreef JonkersR het volgende:
[..]
Dat is ook de regio waar ik speel, dus vandaar dat ik ook de indruk had dat kunstgras gravel definitief verdrongen had. Aan de andere reacties te zien is dat nog niet het geval though.
Het is op zich een fijne baansoort. Ik vind alleen de kleur niet echt relaxt.quote:Op donderdag 23 september 2010 19:40 schreef Outlined het volgende:
Canada Tenn: beste baansoort by far. Combineert de beste eigenschappen van hardcourt en gravel:
- glijden als op gravel,
- fijne stuit zoals hardcourt en gravel,
- egaal zoals hardcourt,
- langer en eerder in het seizoen op spelen in vergl met gravel
- bij (zachte) regen kan je doorspelen itt sommige hardcourt banen.
vergeten: de kleur is prachtig lichte gedempt groen/grijs, erg prettig voor de ogen , beter dan dat felle rood.quote:Op vrijdag 24 september 2010 09:36 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het is op zich een fijne baansoort. Ik vind alleen de kleur niet echt relaxt.
same herequote:Ik ben een mooiweer tennisser
Dat is juist waar ik minder blij mee ben.quote:Op vrijdag 24 september 2010 11:09 schreef Outlined het volgende:
[..]
vergeten: de kleur is prachtig lichte gedempt groen/grijs, erg prettig voor de ogen , beter dan dat felle rood.
[..]
same here
Nu er nog wat mee doen en je bent een proquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:58 schreef Drassss het volgende:
Ik ben nu die fuzzyyellowballs aan het bekijken. Wat een geweldige uitleg
Hier is de voorspelling ook ellendequote:Op zaterdag 25 september 2010 10:13 schreef Bak_Beest het volgende:
[..]
Nu er nog wat mee doen en je bent een pro![]()
Ik hoop dat het vandaag meevalt met de buien, maar gezien buienradar vrees ik het ergste. Vooral omdat ik vandaag bij een club op gravel moet, ik zit niet te wachten op verzopen banen en uren wachten tot de plassen zijn verdwenen.
In de dubbel ?quote:Op zondag 26 september 2010 14:33 schreef luckass het volgende:
Ja hoor, ik had gewoon weer moeite met een 8je gisteren, voornamelijk door de wind.
Kreeg op 4-5 zelfs een setpunt tegen, maar een goede service voorkwam setverlies.
7-5, 6-4 uiteindelijk, schandalig.
Totaal 5-0 gewonnen, onder andere omdat de tegenstander maar 1 man beschikbaar had.
Onze club heeft 8 mixteamsquote:Op zondag 26 september 2010 15:40 schreef Outlined het volgende:
een najaarscompetitie waar nog gemixt wordt ?
Ohquote:Op zondag 26 september 2010 15:45 schreef Outlined het volgende:
bedoel gesingled
fok lag er uit, kon het niet tijdig aanpassen
Goed zo!quote:Op zondag 26 september 2010 14:33 schreef luckass het volgende:
Ja hoor, ik had gewoon weer moeite met een 8je gisteren, voornamelijk door de wind.
Kreeg op 4-5 zelfs een setpunt tegen, maar een goede service voorkwam setverlies.
7-5, 6-4 uiteindelijk, schandalig.
Totaal 5-0 gewonnen, onder andere omdat de tegenstander maar 1 man beschikbaar had.
Jazeker. We misten alleen 2 dames, we speelden met een invalster uit een ander teamquote:Op zondag 26 september 2010 18:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Goed zo!
En had je een leuk team?
http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=523quote:Op maandag 27 september 2010 17:57 schreef Schunckelstar het volgende:
yeah, gisteren clubkampioen geworden in de dubbel, nadat ik nog maar 2 maanden tennis![]()
wel in mijn eigen klasse uiteraard maar toch![]()
we waren in de poulefase ingedeeld in de laagste categorie, maar na eerste te zijn geworden in de poule begonnen we het afvalsysteem in de middelste klasse, het hele toernooi (8 wedstrijden) maar één set ingeleverd![]()
dat had ik echt niet verwacht na nog maar 2 maanden(ok, wel 2 maanden bijna elke dag op de baan gestaan, gemiddeld zo'n 5/6 keer per week maar toch)
nu staan we volgend jaar alleen wel in de hoogste klasse ingedeeld waarschijnlijk, en wat ik daarvan gezien heb heb ik daar echt nog niks te zoeken![]()
maar goed, ik heb nog een heel jaar om me te verbeteren.
is er trouwens een makkelijke site om open toernooien in de buurt te vinden?
want dat toernooi.nl vind ik maar lastig zoeken
bedanktquote:Op maandag 27 september 2010 17:58 schreef Drassss het volgende:
[..]
http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=523
Klik op toernooi kalender
Ik ken het virusquote:Op maandag 27 september 2010 18:04 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
bedankt![]()
heb het toernooi virus aardig te pakken, vond het erg gezellig![]()
kan niet wachten op het volgende toernooi
Ja herfstcompetitie trek ik nog net als het weer een beetje mee zit. Dan is het weer uitzitten tot maart/aprilquote:Op maandag 27 september 2010 18:19 schreef Norrage het volgende:
Herfsttoernooitjes zijn wel leuk daarentegenmaar ja...het weer...
Vorig jaar speelde ik Welgelegen open herfst, was erg leuk..En kunstgras, dus je kan door met slecht weerquote:Op maandag 27 september 2010 18:22 schreef luckass het volgende:
[..]
Ja herfstcompetitie trek ik nog net als het weer een beetje mee zit. Dan is het weer uitzitten tot maart/april.
ik ken het probleem!quote:Op maandag 27 september 2010 10:32 schreef Salamando het volgende:
Halve finale in de HD5 verloren met 6-7 5-7, ik zoek een vaste dubbelpartner die ook een beetje snapt hoe het dubbelspel werkt want dit was eigenlijk niks
Tja, iedereen die goed kan dubbelen heeft al een partnerquote:Op maandag 27 september 2010 19:38 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
ik ken het probleem!
in de 7 had ik een leuke mix-partner, we voelden elkaar goed aan.
maar ik ben flink gegroeid in het spel, volgend seizoen in de 5 spelen, maar dit seizoen in de 6 geen prettige dubbelpartners gehad. wel lekker veel ge-enkeld.
Geen wintercompetitie in de hal?quote:Op maandag 27 september 2010 18:22 schreef luckass het volgende:
[..]
Ja herfstcompetitie trek ik nog net als het weer een beetje mee zit. Dan is het weer uitzitten tot maart/april.
Als ik de keus zou hebben tussen bevriezen of binnen spelen zou ik het wel weten hoor. Helaas hier in de buurt niet veel hallen (kan er maar 1 zo opnoemenquote:Op donderdag 30 september 2010 15:38 schreef senswal het volgende:
Vanaf volgende week moet ook ik eraan gaan geloven, we gaan naar binnen
Haha ja dat sowieso. Maar ik kan maar niet lang genieten van het gravel.quote:Op donderdag 30 september 2010 20:42 schreef Komakie het volgende:
Vandaag eerste training gehad. Allemaal nieuwe mensen en het ging niet eens zo slecht. Tenminste, 3 weken niets gedaan en dan toch wel weer een bal over het net krijgen is niet slecht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |