quote:
Een oneindige partij gezeik op mijn werk en collega's die zich opstellen als grote matennaaiers.quote:Op dinsdag 7 september 2010 17:16 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
OK, het was iets minder weer als gisteren, en verder ??
Ellenbogen werkquote:Op dinsdag 7 september 2010 19:11 schreef Duvel het volgende:
[..]
Een oneindige partij gezeik op mijn werk en collega's die zich opstellen als grote matennaaiers.
4 wekenquote:Op dinsdag 7 september 2010 19:46 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Hoe lang had ik ook alweer gegokt?
quote:Op dinsdag 7 september 2010 19:50 schreef Alexxxxx het volgende:
nee hoor, ik was niet gestopt met fappen of zo, geen zin in natte dromen.
quote:Op dinsdag 7 september 2010 19:54 schreef Barcaconia het volgende:
Nou, ben je nu dus klaar om je de rest van je leven te settelen en te binden aan 1 enkele vrouw?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op vrijdag 24 augustus 2007 09:50 schreef PretKroket het volgende:[/b]
dude? :') ik hoop voor je dat je niet serieus bent
Even voor jou: 2x1/2 = 1/2 x 1/2
[b]Neem mij niet tè serieus, dat doe ik zelf ook niet[/b]
Neequote:Op dinsdag 7 september 2010 19:54 schreef Barcaconia het volgende:
Nou, ben je nu dus klaar om je de rest van je leven te settelen en te binden aan 1 enkele vrouw?
nee, nee, binnekort in KPD, nee, nee.quote:Op dinsdag 7 september 2010 19:52 schreef Alfisti het volgende:
[..]
![]()
naam? specs? pics? eenmalige sexdate? mogelijke serieus relatie potentieel? enz enz
Neequote:Op dinsdag 7 september 2010 19:56 schreef Anne het volgende:
[..]
.
Maar idd, dat was wel de afspraak. Maarja, de afspraak was ook dat je bij je 100.000e post zou stoppen.
Je doet niet echt wat je allemaal roept en zegt.
quote:Op dinsdag 7 september 2010 19:57 schreef Barcaconia het volgende:
Idd, enneuh, hoe heette Oxy ook alweer?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah, yuck. Wil je dat vooral niet hier melden? Zodat we het per ongeluk missen?quote:Op dinsdag 7 september 2010 20:03 schreef Alexxxxx het volgende:
nee, nee, binnekort in KPD, nee, nee.![]()
ik post ze zelf niet, op de blootfotos die ik maak staat mijn naam en copyright niet, ikhost ze zelf niet, en ik heb nog nooit gemeld als er fotos van mijn hand in kpd stonden, want dat is toch al een heel aantal keren gebeurd inmiddels.quote:Op dinsdag 7 september 2010 20:04 schreef Anne het volgende:
[..]
Ah, yuck. Wil je dat vooral niet hier melden? Zodat we het per ongeluk missen?
oh, ik krijg juist in vliegende vaart notes de laatste tijdquote:Op dinsdag 7 september 2010 20:06 schreef Barcaconia het volgende:
Ik ben al een tijdje aan het kijken wat je allemaal moet doen voor een note in PTA, maar je kunt best ver gaanEen ban zit ik niet op te wachten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |