Die meerderheid heeft anders gisteren wel iets anders geadviseerd aan de koningin.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:24 schreef HiZ het volgende:
[..]
Een meerderheid van de Tweede Kamer geeft aan dat ze een kabinet willen formeren en dan gaat de Koningin nee zeggen? Ik dacht het niet.
Aanleiding is het mislukken van de onderhandelingen over rechts, dus als die nu hervat worden, en daar lijkt het dus op, dan is er een hele andere situatie, die wellicht geen debat meer rechtvaardigt.quote:
Je gelooft echt dat Wilders en co zich 4 jaar lang kunnen inhouden?quote:
Nee, maar dat geloof ik nog minder van PvdA en CDA samen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:31 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Je gelooft echt dat Wilders en co zich 4 jaar lang kunnen inhouden?
Gisteren is achterhaald door vandaag.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:26 schreef Toad het volgende:
Die meerderheid heeft anders gisteren wel iets anders geadviseerd aan de koningin.
"e:Op dinsdag 7 september 2010 13:31 schreef Arcee het volgende:
[..]
Aanleiding is het mislukken van de onderhandelingen over rechts, dus als die nu hervat worden, en daar lijkt het dus op, dan is er een hele andere situatie, die wellicht geen debat meer rechtvaardigt.
Ik snap wat je bedoelt, maar ik ben er eigenlijk niet zo voor dat de procedures op z'n kop worden gezet omdat Wilders zich weer eens bedenkt. De formatie is mislukt en laten we nu maar eens kijken wat de koningin beslist.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Gisteren is achterhaald door vandaag.
En vandaag is morgen alweer gisteren.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Gisteren is achterhaald door vandaag.
Hij zat net nog in wageningen bij de uni, vraag me af of hij er op tijd isquote:Op dinsdag 7 september 2010 13:16 schreef eriksd het volgende:
Pechtold zal wel weer de slechte verliezer uit willen hangen.
Al het gezeik van afgelopen weken nog voordat er een akkoord is, geeft aan (is mijn ervaring met eerdere instabiele kabinetten) dat ze er niet zo lang zullen blijven zitten, zeker ook gezien de krappe meerderheid. Daar durf ik gif op in te nemen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 13:31 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Je gelooft echt dat Wilders en co zich 4 jaar lang kunnen inhouden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |