ooh ligt je hoofd ook nog op bed dan?quote:
Kvind t niet gekquote:Op zondag 5 september 2010 11:37 schreef Frishe het volgende:
Ik zou zelf nog een 2e tepelpiercing willen.... Maar ik durf niet.
Ja.quote:Op zondag 5 september 2010 12:13 schreef Frishe het volgende:
Iedereen ram naar de kloten hier.
Ben ik de enige die fris en fruitig is?
Het was op Mysteryland in 2005 ofzo.... Bier en andere geestverruimende middelen maakten me een stoere vent. Ik naar die piercingtent toe.quote:Op zondag 5 september 2010 12:14 schreef Poeketje het volgende:
[..]
Kvind t niet gek.. No way in life or hell dat er ooit een 2de bijkomt.. The pain....
Dat vond ik trouwens reuze meevallen. Zou het zo weer doen.quote:Op zondag 5 september 2010 12:14 schreef Poeketje het volgende:
[..]
Kvind t niet gek.. No way in life or hell dat er ooit een 2de bijkomt.. The pain....
Ik voel me ook eenzaam nu.... Helemaal alleen aan het werk, in het donker....quote:Op zondag 5 september 2010 12:14 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ja.
Ik hoop dat je je eenzaam voelt
Ik ga vanmiddag ergens op een terras zitten denk ik, weer is best oke
Ahh. Werk je in de mergelgrotten?quote:Op zondag 5 september 2010 12:20 schreef Frishe het volgende:
[..]
Ik voel me ook eenzaam nu.... Helemaal alleen aan het werk, in het donker....
Nog effe.
quote:Op zondag 5 september 2010 12:23 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ahh. Werk je in de mergelgrotten?
Waarom? PRACHTIG WEERquote:Op zondag 5 september 2010 12:23 schreef Frishe het volgende:
[..]
![]()
Nee, ik zit gewoon met de rolluiken naar beden en het licht uit.
quote:Op zondag 5 september 2010 12:25 schreef Softfeel het volgende:
waarom zijn alle mooie dames binnen voor vandaag![]()
volgens mij zijn ze bang voor de zon
Ja stel je voor dat ik bruin wordquote:Op zondag 5 september 2010 12:25 schreef Softfeel het volgende:
waarom zijn alle mooie dames binnen voor vandaag![]()
volgens mij zijn ze bang voor de zon
quote:Op zondag 5 september 2010 12:19 schreef Frishe het volgende:
[..]
Het was op Mysteryland in 2005 ofzo.... Bier en andere geestverruimende middelen maakten me een stoere vent. Ik naar die piercingtent toe.
Zo'n klein Aziatisch meisje verteld dat ik een tepelpiercing wilde, dat kon. Werd ik naar zo'n brancard/bedje gedirigeerd. Ik op dat bedje liggen, zegt dat meisje tegen me dat ik beter kan gaan staan....![]()
Vreemd want mijn tepels hingen een halve meter hoger dan haar hoofd.... Maar goed, ze heeft er verstand van.
Komt ze op een gegeven ogenblik met een schuifmaat aanlopen en begint ze zo mijn navel op te meten. Ik zeg mijn navel, wat doe je!!!!??![]()
Oh zegt ze, je wilde toch een navelpiercing?
Aziaatje aan de kant geduwd en haar collega heeft me een mooie tepelpiercing gezet. Of het pijn deed? Geen idee. Ik kan me wel nog dat smerige geluid herinneren. Een soort van scheurgeluid.
koopzondag in geleen tot 17u, maar dat ligt beetje uit de buurt hahahhaquote:Op zondag 5 september 2010 12:43 schreef Frishe het volgende:
Iemand enig idee tot hoelaat de rommelmarkt in Wyck Maastricht duurt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |