Alvast bedankt, maar ik zie mijn neefje niet direct met een mobiel over straat lopen. Daarnaast moet het (bij voorbaat) ook waterproof zijn (was ik er vergeten bij te vertellen), want het kereltje heeft behalve wandelen slechts twee hobbies; zwemmen en de video's van Brum (kleuterserie over een autootje).quote:Op zaterdag 4 september 2010 02:24 schreef fokemigrant het volgende:
http://www.trackr.nl/
wijz ze er snel op want je hebt een MObiel nodig met internet en de abbo met onbeperkt internet zijn bijna afgelopen
Daar twijfel ik ook niet aan, dat er legio goede oplossingen zijn. Maar tussen alles wat er op het internet staat zitten veel onbetrouwbare oplossingen (van het niveau van alternatieven voor Viagra om maar wat te noemen haha). Vandaar dat ik ook hoop op ervaringsdeskundigen (en natuurlijk dat andere mensen met hetzelfde probleem ook iets aan de oplossingen hebben).quote:Op zaterdag 4 september 2010 02:27 schreef fonsoy het volgende:
Intressant topic. Ik ben benieuwd wat mensen aan gaan dragen. Ik ga deze even volgenEr zijn overigens legio mogelijkheden om dit op te lossen. Welke weet ik niet, maar deze zijn ongetwijfeld vindbaar met onze zoekmachine.
quote:Op zaterdag 4 september 2010 03:45 schreef Scuidward het volgende:
Houten paal in de grond met een touw wil ook wel werken.
Fantastisch!quote:Op zaterdag 4 september 2010 03:42 schreef dvr het volgende:
Wat je zoekt heet een GPS tracker, hier een aantal voorbeelden op eBay.
Perfect, een Nederlandse webwinkel...quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:06 schreef fonsoy het volgende:
Of misschien http://www.securitywebshop.nl/alarmering-ouderen-%26-kinderen
Duur, maar het zou kunnen werken. Ze hebben vast waterbestendige producten.
Heb je in principe gelijk in, maar Fok heeft zoveel bezoekers dat er altijd wel iemand is die het ook weet (en daarnaast stukken sneller om de vraag te beantwoorden).quote:Op zaterdag 4 september 2010 16:52 schreef duiten het volgende:
ik bedoel het niet lullig, maar is die vraag niet aan een of andere organisatie voor autisten te vragen? Lijkt mij dat dit vaker voorkomt..
quote:Op zondag 5 september 2010 02:35 schreef EricOscuro het volgende:
[..]
Heb je in principe gelijk in, maar Fok heeft zoveel autisten bezoekers dat er altijd wel iemand is die het ook weet (en daarnaast stukken sneller om de vraag te beantwoorden).
Dat jongetje van 8 jaar oud is geen dier! Ze houden echt van hem, vind je dat gek?quote:Op zondag 5 september 2010 02:35 schreef Lentilka het volgende:
waarom plaatsen ze hem niet in een inrichting als hij zo vermoeiend is? Maargoed, gewoon een hondenriem.
ja.quote:Op zondag 5 september 2010 03:30 schreef EricOscuro het volgende:
[..]
Dat jongetje van 8 jaar oud is geen dier! Ze houden echt van hem, vind je dat gek?
Ze heeft afgezien van die hondenriem wel een puntquote:Op zondag 5 september 2010 03:30 schreef EricOscuro het volgende:
[..]
Dat jongetje van 8 jaar oud is geen dier! Ze houden echt van hem, vind je dat gek?
Google eens op wegloopalarm, dat zijn simpele systemen die een alarmpje afgeven als het kind meer dan bijv. 2 meter van de ontvanger verwijderd is. Voorbeelden hiervan zijn http://www.kiddostar.nl/ (¤30.-) Deze heeft ook de mogelijkheid een locatie terug te smsen naar de ouders (wel de coordinaten, dus je moet dan even googlen..)quote:Op zondag 5 september 2010 02:28 schreef EricOscuro het volgende:
[..]
Perfect, een Nederlandse webwinkel...
En duur, ja te duur voor mij, maar mijn broer heeft het er geheid wel voor over (en hij kan het ook makkelijk betalen).![]()
Thanks
Sure you are a troll, maar goed... toch; het is een hartstikke lief joch.En het enige echte probleem is dat hij graag aan de wandel gaat (en de woordenschat heeft van een tweejarige).quote:
Jij hebt er werk van gemaakt, enorm bedankt!quote:Op zondag 5 september 2010 14:20 schreef Eltonno het volgende:
[..]
Google eens op wegloopalarm, dat zijn simpele systemen die een alarmpje afgeven als het kind meer dan bijv. 2 meter van de ontvanger verwijderd is. Voorbeelden hiervan zijn http://www.kiddostar.nl/ (¤30.-) Deze heeft ook de mogelijkheid een locatie terug te smsen naar de ouders (wel de coordinaten, dus je moet dan even googlen..)
ZooK (¤15)
Voor de rest klik hier
dat is inderdaad een verdomd handig ding en het werkt prima.quote:Op maandag 6 september 2010 02:58 schreef EricOscuro het volgende:
[..]
Jij hebt er werk van gemaakt, enorm bedankt!
Mijn schoonzusje is volgende maand jarig, dit is misschien wel het beste verjaardagscadeau die ik hun kan geven. Nooit meer naar de dichtst bijzijnde vijver, sloot of kanaal rennen, op het moment dat Thom aan het zicht is onttrokken... maar gewoon het geluid volgen. Geweldige betaalbare oplossing, nogmaals dank!
Africhten met een anti-blaf-stroom-stoot-bandje is idd een optie. Denk dat hij het dan wel snel uit zijn hoofd laat om weg te lopen.quote:Op zondag 5 september 2010 02:35 schreef Lentilka het volgende:
waarom plaatsen ze hem niet in een inrichting als hij zo vermoeiend is? Maargoed, gewoon een hondenriem.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |