Indirect wel, met zijn provocerende uitspraken in Australiëquote:Op vrijdag 3 september 2010 17:43 schreef karton het volgende:
zou Geert de stekker eruit getrokken hebben?
Hoe heeft dat er iets mee te maken? Heb je de brief van Klink wel gelezen?quote:Op zaterdag 4 september 2010 11:48 schreef moussie het volgende:
[..]
Indirect wel, met zijn provocerende uitspraken in Australië
Het resultaat is hetzelfde: Er is geen vertrouwen tussen de rechtse partijen, dus einde formatie.quote:Op zaterdag 4 september 2010 11:52 schreef Boekenwurm het volgende:
[..]
Hoe heeft dat er iets mee te maken? Heb je de brief van Klink wel gelezen?
Ik wil mezelf helemaal niet op de borst slaan maar jij begint erover dat ik een n00b ben, dat weerleg ikquote:Op zaterdag 4 september 2010 11:35 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Dat is dan aan het niveau van je posts niet te merken. Voor welk periodiek schrijf je?
Overigens zijn journalisten er om feiten weer te geven, niet om zichzelf voor de borst te slaan hoeveel ze ervan weten allemaal. Komt echt heeeel zielig over.
Ah jah. Nou dan stel ik voor dat je voortaan wat beter oplet bij college, want je kraamt bedenkelijke onzin uit.quote:Op zaterdag 4 september 2010 12:00 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik wil mezelf helemaal niet op de borst slaan maar jij begint erover dat ik een n00b ben, dat weerleg ik
Ik schrijf niet voor een periodiek, ik werk (af en aan) voor een ander mediumOp het moment ben ik druk bezig met afstuderen (politicologie
)
Ja, en dat komt dus op hetzelfde neer, meneer Wilders volgt alleen zijn eigen agenda, zowel nationaal als internationaal .. en als je als CDA'er al aan het twijfelen bent, dan zijn uitspraken als die in Australië uiteraard een knuppel in het hoenderhokquote:Op zaterdag 4 september 2010 11:52 schreef Boekenwurm het volgende:
[..]
Hoe heeft dat er iets mee te maken? Heb je de brief van Klink wel gelezen?
Valt me nog mee dat je niet over aliens begint.quote:Op zaterdag 4 september 2010 12:23 schreef moussie het volgende:
[..]
Ja, en dat komt dus op hetzelfde neer, meneer Wilders volgt alleen zijn eigen agenda, zowel nationaal als internationaal .. en als je als CDA'er al aan het twijfelen bent, dan zijn uitspraken als die in Australië uiteraard een knuppel in het hoenderhok
Een linkse formatie is nog niet onderzocht. Als je dan toch alles onderzoekt doe dat dan ook, of je er nu blij mee bent of niet.quote:Op zaterdag 4 september 2010 12:36 schreef ouderejongere het volgende:
Er zijn nog maar twee mogelijkheden over, een extraparlementair kabinet of nieuwe verkiezingen. Geen enkele andere optie is mogelijk.
VVD wil niet, ze schuiven geen millimeter op. PVV zet zichzelf buitenspel met hun fascistische standpunten en CDA wil absoluut niet met PvdA. Toch is een van de partijen VVD/PVV/CDA nodig voor een meerderheid. Tevens is het niet uit te sluiten dat Klink, Ferrier en Koppejan de ARP heroprichten, zodat CDA maximaal 18 zetels overhoudt.
quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:16 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Een linkse formatie is nog niet onderzocht. Als je dan toch alles onderzoekt doe dat dan ook, of je er nu blij mee bent of niet.
Het is een feit dat er te veel partijen nodig zijn. Pvda-CDA-SP-GL is mijn favoriete combinatie. Verder zou ik Cohen adviseren om toch met Wilders te praten. Een groot deel van het links-sociale programma van Wilders zou prima bij PvdA/SP passen. Ik ben alleen een realist, het is gewoon niet mogelijk. Nieuwe verkiezingen dus, helaas.quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:16 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Een linkse formatie is nog niet onderzocht. Als je dan toch alles onderzoekt doe dat dan ook, of je er nu blij mee bent of niet.
Ik denk dat je gelijk hebt, maar ik vind wel dat het onderzocht moet worden. Als we toch bezig zijn.quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:31 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Het is een feit dat er te veel partijen nodig zijn. Pvda-CDA-SP-GL is mijn favoriete combinatie. Verder zou ik Cohen adviseren om toch met Wilders te praten. Een groot deel van het links-sociale programma van Wilders zou prima bij PvdA/SP passen. Ik ben alleen een realist, het is gewoon niet mogelijk. Nieuwe verkiezingen dus, helaas.
Nope..quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:53 schreef joers1 het volgende:
Onderzoeken wel, maar zie het niet positief in. Zullen wel nieuwe verkiezingen worden.
En die zetels gaan voornamelijk naar de PVV, en een beetje naar links. Per saldo verschuift er tussen de grote blokken links en rechts bijna niks. Formeren wordt dus zeker niet makkelijker.quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:35 schreef joers1 het volgende:
Nieuwe verkiezingen zullen een compleet ander beeld geven lijkt me zo.....CDA gaat hun dieptepunt bereiken wss.
Zucht.quote:Op zaterdag 4 september 2010 14:24 schreef okiokinl het volgende:
links moet nog onderzocht worden. rechts heeft zn kans gehad.
maar goed, dat zal de pvda wel weer blokkeren. wat een stelletje idioten toch, en dan bedoel ik allemaal.
wij stemmen voor die gasten, zodat ze een standpunt representeren voor ons. al die standpunten samen is wat de kiezers willen, dus ze MOETEN compromissen sluiten, dat is hun werk. als je dat niet doet, en alleen maar je zin loopt door te drammen, dan snap je het systeem niet.
Geen vertrouwen van PVV in CDA. PVV trekt stekker er uit.quote:Op zaterdag 4 september 2010 14:29 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Zucht.
Deze informatiepoging is NIET misgelopen op het feit dat ze geen compromissen wilden sluiten. Lees nou eens gewoon de krant ofzo, voor je komt klagen en zeuren dat alles kut is.
lol, de formatie poging is mislukt gisteren, heb je dat meegekregen?quote:Op zaterdag 4 september 2010 14:29 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Zucht.
Deze informatiepoging is NIET misgelopen op het feit dat ze geen compromissen wilden sluiten. Lees nou eens gewoon de krant ofzo, voor je komt klagen en zeuren dat alles kut is.
noem er eens een??quote:Op zaterdag 4 september 2010 18:09 schreef Kingstown het volgende:
Rutte loopt weg bij Paars+ en Wilders bij rechts.
Tijd voor mensen die niet weglopen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |