Persoonlijk doe ik het niet, omdat ik het dan teveel ga zitten vergelijken.quote:Op donderdag 2 september 2010 09:23 schreef PPL het volgende:
Het komt steeds dichterbij
DH een dezer dagen nog maar ens herlezen, of zal ik het niet doen...
twijfel, twijfel.
Ik kon dat nooit laten en ging het zowel in engels als in nederlands (nogmaals) lezen alleen maar om de tijd om te krijgen in HP stijlquote:Op donderdag 2 september 2010 09:24 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Persoonlijk doe ik het niet, omdat ik het dan teveel ga zitten vergelijken.
Of je leest hem deze week uit en dan laat je hem liggen tot november.quote:Op donderdag 2 september 2010 09:23 schreef PPL het volgende:
Het komt steeds dichterbij
DH een dezer dagen nog maar ens herlezen, of zal ik het niet doen...
twijfel, twijfel.
Dat mag ik toch hopen. 3D is echt zwaar overratedquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:20 schreef Vicky het volgende:
De film zal toch ook wel in niet-3D in de bios komen hoop ik..
* Vicky kan niet tegen 3D beelden.. Misselijk enzulks...
Dan zet je er maar ff een stop op.quote:Op donderdag 2 september 2010 09:46 schreef Koningin het volgende:
Ik ga het wel lezen, zal zowiezo wel wat langer op de film wachten omdat ik rond 12 november moet gaan bevallen...
Ik zal zeggen tegen de baby dat ie na de 19e mag pas komen...quote:Op donderdag 2 september 2010 09:53 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dan zet je er maar ff een stop op.
Duidelijk verkeerde prioriteiten.
Een van de betere audioboeken imho. Stephen Fry is een held!quote:Op donderdag 2 september 2010 10:07 schreef AlphaOmega het volgende:
Ik heb het Engelse luisterboek geluisterd, voorgelezen door Stephen Fry. Ik ben heel erg benieuwd wat ze met de films gaan doen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens Pathé:quote:Op donderdag 2 september 2010 12:31 schreef Catwoman1986 het volgende:
Volgens de OP komt hij 19 nov, maar volgens IMDB komt hij in NL de 18e (mijn bday)
quote:VERWACHT
Woensdag 17 11 2010
Hoe eerder, hoe beterquote:
Hehe ja. Denk dat ze de film gewoon om middernacht startenquote:Op donderdag 2 september 2010 13:03 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Hoe eerder, hoe beterAlhoewel ik toch wel de 18e ga waarschijnlijk
Haha ja echt een drukte geeft dat, zo'n eerste dag.quote:Op donderdag 2 september 2010 14:23 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Hehe ja. Denk dat ze de film gewoon om middernacht startenDoen ze toch meestal? Wel een tof verjaardagscadeau!
Ik weet nog vorig jaar met HBP, ik wilde per se de eerste donderdag dattie draaideMijn hemel, wat een chaos bij Pathé ArenA
Ja bedoelde idd woensdag op donderdagquote:Op donderdag 2 september 2010 14:34 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Haha ja echt een drukte geeft dat, zo'n eerste dag.
Maar het is zeker een tof verjaardagskado. Ik doe op de dag zelf toch nooit wat als ik doordeweeks jarig ben dus dit komt uitermate goed uit
Maar je bedoelt middernacht van woensdag op donderdag dan ofzo?
Nouja, dan moet ik maar vrij nemen, vervelend
quote:Op donderdag 2 september 2010 15:53 schreef Bellatrix het volgende:
Maar nogmaals watskeburt in de foto met Lupin?
quote:Op donderdag 2 september 2010 12:17 schreef Daph_ het volgende:
Weet niet wie het vroeg, maar de scene van LupinSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Stephen Fry. De man met de Beste Engelse Stem ooit. Wat een held.quote:Op donderdag 2 september 2010 10:07 schreef AlphaOmega het volgende:
Ik heb het Engelse luisterboek geluisterd, voorgelezen door Stephen Fry. Ik ben heel erg benieuwd wat ze met de films gaan doen...
Oquote:
Eigenlijk zou hij een rol in deze film moeten hebben, en dan een fijne dialoog met Alan Rickmanquote:Op donderdag 2 september 2010 15:56 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Stephen Fry. De man met de Beste Engelse Stem ooit. Wat een held.
Daarom ga ik nooit op de dag dat de film uitkomt. Mij veel te druk.quote:Op donderdag 2 september 2010 14:34 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Haha ja echt een drukte geeft dat, zo'n eerste dag.
Maar het is zeker een tof verjaardagskado. Ik doe op de dag zelf toch nooit wat als ik doordeweeks jarig ben dus dit komt uitermate goed uit
Maar je bedoelt middernacht van woensdag op donderdag dan ofzo?
Nouja, dan moet ik maar vrij nemen, vervelend
Eens. Stephen is leuk. Offtopic: hij moet sowieso nog meer gaan doen op tv. Genot om naar de kijken. Die docu in Amerikaquote:Op donderdag 2 september 2010 16:03 schreef Sequencial het volgende:
[..]
Eigenlijk zou hij een rol in deze film moeten hebben, en dan een fijne dialoog met Alan Rickman
Alleen is het probleem met dit soort films dat het best lang zo druk blijft, dat is dan wel weer een beetje jammer. Maarja zolang mensen hun muil dichthouden hoor je mij niet klagen.quote:Op donderdag 2 september 2010 16:20 schreef Koningin het volgende:
[..]
Daarom ga ik nooit op de dag dat de film uitkomt. Mij veel te druk.
Alan Rickmans stemquote:Op donderdag 2 september 2010 16:03 schreef Sequencial het volgende:
[..]
Eigenlijk zou hij een rol in deze film moeten hebben, en dan een fijne dialoog met Alan Rickman
QFT!quote:Op donderdag 2 september 2010 19:03 schreef Bellatrix het volgende:
Wat een badassen![]()
En trouwens Emma over Twilight![]()
Nou bedankt, ik schrok me dood met die snor van daniel en de pukkelkop van rupertquote:Op donderdag 2 september 2010 19:02 schreef luffyd het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vetquote:Op dinsdag 7 september 2010 19:51 schreef luffyd het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zeker, maar ook wel een beetje overspannenquote:
quote:
Haha ja dat blauwe vestje doet hem geen goedquote:Op woensdag 22 september 2010 13:07 schreef Bellatrix het volgende:
En wat ziet Harry er gay uit in die 7 Potterspic.
*kijkt op kalender*quote:Op woensdag 22 september 2010 19:15 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ziet er veelbelovend uit..![]()
Snape![]()
Is het al November?
Same here! Maar zou er belabberd uit zien, als het niet per nieuwe film beter werdquote:Op donderdag 23 september 2010 19:35 schreef Oliviertje1994 het volgende:
mag ik zeggen dat ik dit de beste hp traielr ooit vind? ik kan dus echt niet wachten!
Dat mag je zeker zeggenquote:Op donderdag 23 september 2010 19:35 schreef Oliviertje1994 het volgende:
mag ik zeggen dat ik dit de beste hp traielr ooit vind? ik kan dus echt niet wachten!
Ja, die twee hebben de meeste chemistry van alle jonge stelletjes in de film(s).quote:Op donderdag 23 september 2010 19:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik vind die vriendschap tussen Harry en Hermelien altijd zo mooi in de films, en ik zie nu al weer mooie scenes met hun 2en
quote:Op donderdag 23 september 2010 19:44 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ja, die twee hebben de meeste chemistry van alle jonge stelletjes in de film(s).
Ik denk ook niet dat Ginny zal overtuigen als 20 jaar ouder.quote:Op donderdag 23 september 2010 20:02 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ja, daar zou ik het wel van geloven! Ze komen samen ook het meest volwassen over. Ron ziet er uit als zo'n onhandige klungel (wat ie ook wel een beetje is) en dat ziet er niet echt uit naast zo iemand als Hermione.
En Ginny blijft er in mijn ogen gewoon veel te kinds uitzien waardoor het er veel te brugklas-achtig uit ziet als ze samen is met Harry.
Haha nee daar ben ik ook bang voorquote:Op donderdag 23 september 2010 20:11 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat Ginny zal overtuigen als 20 jaar ouder.
Inderdaadquote:Op donderdag 23 september 2010 20:02 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ja, daar zou ik het wel van geloven! Ze komen samen ook het meest volwassen over. Ron ziet er uit als zo'n onhandige klungel (wat ie ook wel een beetje is) en dat ziet er niet echt uit naast zo iemand als Hermione.
En Ginny blijft er in mijn ogen gewoon veel te kinds uitzien waardoor het er veel te brugklas-achtig uit ziet als ze samen is met Harry.
Ja dat is wel waar, ik begrijp wel wat je bedoeld. En tegenpolen trekken elkaar aan zeggen ze he? Nou wat dat betreft is het wel erg logisch dat Ron en Hermione samen zijn. Hij is te lui om huiswerk te maken en zij is er alleen maar mee bezig, zij is handig, hij juist niet en ga zo maar doorquote:Op donderdag 23 september 2010 20:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
InderdaadAl vind ik Hermelien en Harry niet echt een romantische band hebben, echt puur beste vrienden. Al zou ik het leuker hebben gevonden als ze er naar toe hadden gewerkt om Harry en Hermelien wel samen te laten komen..maarja.
En aan de andere kant vind ik het juist logisch dat ze met Ron een wat meer romantische verbinding heeft. Harry kan elk moment doodgaan, kwetsbaar en wil toch veel dingen alleen doen. Ron was wat afhankelijker en juist omdat hij zo was, en juist omdat hij zo onhandig is, kreeg hij zon love-hate relatie met Hermelien, weet het niet beter uit te leggen
Dat heb ik nooit begrepen. Hoe moeilijk is het om lenzen te dragen.quote:Op donderdag 23 september 2010 22:27 schreef egeltje1985 het volgende:
Wel jammer dat ze Harry's ogen niet wat duidelijker groen maken. Maar verder heb ik niks te zeuren hoor.
Ja, of om een stagiair t ff achteraf aan te laten passen. Ze bewerken al zoveel digitaal, dan kan dat er ook wel bij.quote:Op donderdag 23 september 2010 22:28 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Dat heb ik nooit begrepen. Hoe moeilijk is het om lenzen te dragen.
The College Years zou tof zijn. Alleen debiel dat Rowling zonodig een epiloog moest schrijven aan het laatste boek waarinquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 21:01 schreef luffyd het volgende:
[ afbeelding ]
"I could definitely write an eighth, ninth, 10th [book]," author J.K. Rowling tells Oprah Winfrey in an interview airing Friday.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Hele film denk ik, maar is popup 3D, zoals Clash en Alice.quote:Op donderdag 23 september 2010 22:14 schreef TheMagnificent het volgende:
Zal de 3D-versie van de film compleet in 3D zijn of slechts een aantal scènes?
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 09:27 schreef Stefan het volgende:
[..]
The College Years zou tof zijn. Alleen debiel dat Rowling zonodig een epiloog moest schrijven aan het laatste boek waarinOver die spoiler (epilogue):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |