ik ook... even overleven vandaag. vnv tennissen maar ik ben bezig iemand anders te zoeken. in dit *&^%weer wil ik echt niet tennissen met mn keelquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:34 schreef TAV74 het volgende:
Pff, het was een gezellig weekend, maar om nu echt te zeggen dat ik me uitgerust voel![]()
En nog een drukke dag ook vandaag
hier nietquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:35 schreef DarkElf het volgende:
raar trouwens, gisteren was het noodweer en keek toen laat op buienradar voor vandaag en daar verwachtten ze veel regen enzo. En tis strálend weer!
Waarom zeg je neit gewoon afquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:35 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik ook... even overleven vandaag. vnv tennissen maar ik ben bezig iemand anders te zoeken. in dit *&^%weer wil ik echt niet tennissen met mn keel
Toen ik vertrok wel (zonder paraplu), maar toen ik in Apeldoorn uit de trein stapte was het alweer over met de pretquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:35 schreef DarkElf het volgende:
raar trouwens, gisteren was het noodweer en keek toen laat op buienradar voor vandaag en daar verwachtten ze veel regen enzo. En tis strálend weer!
afspraak staat dat als je niet kunt zelf vervanging moet regelen. Logisch wel toch?quote:Op maandag 30 augustus 2010 09:37 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Waarom zeg je neit gewoon afZe kunnen toch zelf ook wel iemand anders vinden?
Ja en nee. Er is ook overmacht hoor....ziek is ziek. Maar goed..oude discussie. Niet interessantquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:43 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
afspraak staat dat als je niet kunt zelf vervanging moet regelen. Logisch wel toch?
Bofkontquote:
Denk het ook jaquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:57 schreef ColdFeet het volgende:
Prima voor zo straks bij de koffie, dacht ik
hier begint het ook weer dreigender te worden, ach ja iig hardgelopen in de zon . Dat is al heel watquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:38 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Toen ik vertrok wel (zonder paraplu), maar toen ik in Apeldoorn uit de trein stapte was het alweer over met de pretGelukkig niet zo zeiknat geworden als vorige week.
Ah...de fysieke inspanning voor vandaag is weer achter de rugquote:Op maandag 30 augustus 2010 10:16 schreef DarkElf het volgende:
[..]
hier begint het ook weer dreigender te worden, ach ja iig hardgelopen in de zon . Dat is al heel wat
jaja er moet ritme zijn he?quote:Op maandag 30 augustus 2010 10:26 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ah...de fysieke inspanning voor vandaag is weer achter de rug
Zeker wetenquote:
En wat staat er vandaag op t menu? iets van Gino?quote:
mijn tomaten wordt helemaal niets meer, snap niet wat er fout gegaan is maar goed: Volgend jaar beter.quote:Op maandag 30 augustus 2010 10:33 schreef ColdFeet het volgende:
Er zitten wee twee rijpe frambozen aan mijn struikje
Ik denk dat dat het totaal van deze zomer op 25 brengt. En toch ben ik er elke keer weer vrolijk van
Ik ga volgend jaar ook iets beter plannenquote:Op maandag 30 augustus 2010 10:36 schreef DarkElf het volgende:
[..]
mijn tomaten wordt helemaal niets meer, snap niet wat er fout gegaan is maar goed: Volgend jaar beter.
Iig wil ik dan weer bosuitjes van eigen terras. en verder ga ik nog een plannetje maken deze winter
ah okquote:Op maandag 30 augustus 2010 10:42 schreef latislos het volgende:
DE, zeg maar tegen je hubby dat het ongeluk op de A27 wel op nu.nl stond, moet ie maar beter kijken.
http://www.nu.nl/binnenla(...)7-dicht-ongeval.html
echter niet veel info erbij.
Yes m'mquote:Op maandag 30 augustus 2010 10:34 schreef DarkElf het volgende:
[..]
En wat staat er vandaag op t menu? iets van Gino?
Oh yeahquote:Die soep was lekker he?
Klinkt ook best prettigquote:Ik maak vandaag een salade met komkommer, tomaat, peterselie, pijnboompitjes, verse munt, bosui met een dressing van citroensap/knoflook/zout/kaneel en olijfolie... met erbij gegrilde kipfilets.
... en dan is suikernazi nog maar een paar stappen wegquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:00 schreef DarkElf het volgende:
klinkt goed P.
nog even en je wordt ook een soupnazi
Jaquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:00 schreef ColdFeet het volgende:
Had je de uiensoep met pancetta gemaakt P? Die wil ik ook nog eens proberen, lijkt me een geweldige combi
'quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:00 schreef DarkElf het volgende:
nog even en je wordt ook een soupnazi
En dat al helemaal nietquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:00 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
... en dan is suikernazi nog maar een paar stappen weg
quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:03 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
'
Nooit![]()
[..]
En dat al helemaal niethoewel ik wel weer mijn suikerinname aan het beperken ben sinds die discussie
Het sluipt er gewoon in he
Jullie krijgen toch je zin
Mooie leeftijdquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:04 schreef borisz het volgende:
gvd ze vallen per bosjes. Appie Baantjer overleden.![]()
KLIK
RIP.
Maar hij valt toch al goed af?quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:07 schreef ColdFeet het volgende:
[..]Het moet toch érgens vandaan komen Peetje - met enkel wilskracht gaan de kilo's er niet af
![]()
Maar goed, het begin is ook wel echt lastig, zeker als je heel erg bent gewend aan zoet. En als je eenmaal bent gewend aan de smaak van minder zoet, vind je waarschijnlijk dingen die je nu superlekker vindt, veel te zoet
amazon.co.ukquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:06 schreef LieLie het volgende:
Ik hoor volgens mij alleen nog maar lekkere dingen uit dat boek van Gino!
Waar hebben jullie hem besteld?
86, gezegende leeftijdquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:04 schreef borisz het volgende:
gvd ze vallen per bosjes. Appie Baantjer overleden.![]()
KLIK
RIP.
Ja het was ook een geweldige ventquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |