Yup, wacht ik ook op. Ik heb Fallout 1 en 2, Tactics en Fallout 3 [+ dlc's] allemaal gekocht. Dit ga ik pas doen met New Vegas als het me niet (teveel) teleursteld.quote:
ivm met geen demo. Aan de demo kan je pas echt zien/voelen/ruiken/horen/proeven of de game goed isquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 19:45 schreef SkyChat het volgende:
Effe serieus maar wat is het nut van een torrent binnen trekken om vervolgens de game te kopen want het bevalt je?
Via Gamefaqs of die Vault Wiki kan ik niet lekker relaxt op bed het spel spelen met het boek ernaast.. dan moet ik de hele tijd heen en weer lopenquote:
Telefoon/Notebook ?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:26 schreef LangeJan het volgende:
[..]
Via Gamefaqs of die Vault Wiki kan ik niet lekker relaxt op bed het spel spelen met het boek ernaast.. dan moet ik de hele tijd heen en weer lopenEn mijn korte termijn geheugen is zo slecht, dat wanneer ik terug ben bij mijn bed (lees : game/loungeplek) het alweer ben vergeten. Afstand hemelsbreed is mss 2 meter... kan je nagaan.
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 19:54 schreef Omkron het volgende:
over 78 minuten uittesten of hij aankoopwaardig is.
Ik geef je geen ongelijk dat je dat denkt. Maar ik kocht bijvoorbeeld Fallout 3 ook nadat ik het gedownload had, en dat heb ik wel vaker.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:59 schreef RickoKun het volgende:
[..]Smoesjes, jullie kopen die meuk heus niet.
Wie wil dit nu niet hebbenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:59 schreef RickoKun het volgende:
[..]Smoesjes, jullie kopen die meuk heus niet.
IK!.. ik wil gewoon het spel.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:01 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Wie wil dit nu niet hebben
[ afbeelding ]
Meh, zou wel kunnen idd.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:00 schreef CrazyAces het volgende:
[..]
Ik geef je geen ongelijk dat je dat denkt. Maar ik kocht bijvoorbeeld Fallout 3 ook nadat ik het gedownload had, en dat heb ik wel vaker.
Waar heb je de CE besteld?quote:Op woensdag 20 oktober 2010 01:30 schreef OMG het volgende:
Hopsa, de collector's edition is binnen en hij staat nu te installeren..
Amazon. Binnen op de dag van de release. Voordeel als je in de VS woont.quote:
Ah, vandaarquote:Op woensdag 20 oktober 2010 02:51 schreef OMG het volgende:
[..]
Amazon. Binnen op de dag van de release. Voordeel als je in de VS woont..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |