In New Moon ook al even.quote:Op maandag 30 augustus 2010 00:25 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
dat andere kind ooknog nooit zulke zeik kinderen gezien
![]()
[..]
in eclips? die heb ik nog niet gezien
Ja ik krijg seizoen 1 op dvdquote:
^^quote:
had her niet eens herkendquote:Op maandag 30 augustus 2010 00:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
In New Moon ook al even.
[ afbeelding ]
Ik heb ook genoten, ben echt geraakt, mooie strijdbaarheidquote:Op zondag 29 augustus 2010 23:24 schreef Stroekie het volgende:
en wat een mooie zomergasten met Erwin Olaf !!!!!!! en wat baal ik dat ik helaas niet naar zijn theekransje kan
probeer dat eens met een scheermesje! minstens zo pijnlijk!quote:Op maandag 30 augustus 2010 08:17 schreef Ang3l het volgende:
Je 1 week baard afscheren met een scheerapparaat is PIJNLIJK!
Iiiif it's a crime then I'm guiltyyyyquote:Op maandag 30 augustus 2010 09:12 schreef Tha_Erik het volgende:
Blijftquote:
Da's stomquote:
Die Optimel-drankjes bijvoorbeeld.. ik vind die dus officieel niet te zuipen... de kwark, yoghurt en de vla is prima... maar die drankjes zijn echtquote:
Wat een gaaf dingquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:36 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Zo ik heb nu een gezellig balkon. Nu nog een jongen vinden die met mij ervan wil genieten
[ afbeelding ]
En iedere jongen wil fikkie stoken dus ik ook. Heb zaterdagavond nog op m'n balkon gezeten en met de warmte van dat ding was het best aangenaamquote:
Ik zit altijd naakt op het balkon dus zo'n ding is dan wel handigquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:39 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
En iedere jongen wil fikkie stoken dus ik ook. Heb zaterdagavond nog op m'n balkon gezeten en met de warmte van dat ding was het best aangenaam
Ah, daar ga ik morgen heen. Ik kwam er laatst pas achter dat dat Tilda Swinton is in de hoofdrol. Ik heb haar altijd geweldig vonden (vooral in Orlando), maar ik herkende haar gewoon niet.quote:Op maandag 30 augustus 2010 09:42 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga woensdag naar Io Sono L'Amore
Eindelijk weer eens een lekkere arthouse-film kijken
Ik hoop dat het helpt...quote:
O, je doet mee met de Ramadan.quote:Op maandag 30 augustus 2010 12:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik hoop dat het helpt...
Misschien komt het omdat ik bepaalde voedingsstoffen mis
Ik ben 10 kg afgevallen de afgelopen 3 maanden... zonder Ramadanquote:Op maandag 30 augustus 2010 12:54 schreef GenusButeo het volgende:
[..]
O, je doet mee met de Ramadan.
Kennelijk had ik het mis. Ehum.quote:Op maandag 30 augustus 2010 12:46 schreef Ang3l het volgende:
Frustratie? FRUSTRATIE?!
HELEMAAL NIET!
Welke frustratie?!
Goed dat je geen moslim bent dan.quote:Op maandag 30 augustus 2010 12:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben 10 kg afgevallen de afgelopen 3 maanden... zonder Ramadan
Eerst trimmen is dé oplossing.quote:Op maandag 30 augustus 2010 08:17 schreef Ang3l het volgende:
Je 1 week baard afscheren met een scheerapparaat is PIJNLIJK!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |