Het ziet er inderdaad heel sneu uit maar volgens mij heeft ze er (nog) geen last van.. Gelukkig!quote:Op maandag 6 september 2010 12:12 schreef Vicky het volgende:
[..]
a gossie, wat sneu zeg!! Dat ziet er iid niet uit als de 5e/6e ziekte.
Zo zag de 6e ziekte er bij Amber uit:
[ afbeelding ]
ja klopt. Hier zie je ze beterquote:Op maandag 6 september 2010 12:14 schreef Raissa het volgende:
[..]
Het ziet er inderdaad heel sneu uit maar volgens mij heeft ze er (nog) geen last van.. Gelukkig!
Amber had allemaal kleine rode stippeltjes zie ik dat goed?
het doet me hier aan denken om eerlijk te zijn raissa: http://nl.wikipedia.org/wiki/Psoriasisquote:Op maandag 6 september 2010 12:04 schreef Raissa het volgende:
Daarvoor is het wel erg heftig DJMO, ze zit vanaf dr enkels tot aan dr neus onder de grote rode vlekken.. Zowel op dr buik als op haar rug..
Dit is een foto van vanochtend toen het nog wel iets meeviel, nu zitten er dus veel meer grote vlekken...
[ afbeelding ]
Psoriasis ken ik als geen ander, dat is het zeker nietquote:Op maandag 6 september 2010 12:26 schreef DJMO het volgende:
[..]
het doet me hier aan denken om eerlijk te zijn raissa: http://nl.wikipedia.org/wiki/Psoriasis
Wat superschattigquote:Op maandag 6 september 2010 15:51 schreef bodpa09 het volgende:
Mijn zoon is aan t spelen bij het buurmeisje van 11. Hij is echt knalverliefd op haar. Gek hoor, zo alleen thuis,
ahwquote:Op maandag 6 september 2010 15:51 schreef bodpa09 het volgende:
Mijn zoon is aan t spelen bij het buurmeisje van 11. Hij is echt knalverliefd op haar. Gek hoor, zo alleen thuis,
Fee had ook zulke vlekken, nog veel erger zelfs. Het was volgens de huisarts de 5e ziekte of een allergische reactie. We zijn er nooit achter gekomen wat het nou precies was.quote:Op maandag 6 september 2010 12:04 schreef Raissa het volgende:
Daarvoor is het wel erg heftig DJMO, ze zit vanaf dr enkels tot aan dr neus onder de grote rode vlekken.. Zowel op dr buik als op haar rug..
Dit is een foto van vanochtend toen het nog wel iets meeviel, nu zitten er dus veel meer grote vlekken...
[ afbeelding ]
Helaas, dat kan dus wel. Sommige kindjes kunnen overal uit klimmenquote:Op maandag 6 september 2010 20:02 schreef Tinuviel het volgende:
Bar het enige wat ik nog kan bedenken is zo'n badring. Daar kunnen kindjes denk ik niet in opstaan. Probleem is wel dat je er echt een ligbad of iets van een bibabad of zo voor moet hebben, waar dat ding in kan drijven. Kan me voorstellen, dat je dit teveel werk vind als jullie geen ligbad hebben. Zou Roy ook uit zo'n badzitje opstaan, die je in het babybad kan leggen? Misschien kan je een en ander eens lenen van iemand om te kijken wat prettig is. Of is de Aquacarrier van Tan misschien iets voor je? Kijk snel in het vraag en aanbod topic.
zullen we Iris en Tess een keer naast elkaar zetten? Volgens mij hebben de dametjes hetzelfde karakter/temperament. Ik heb ook zo actrice die boos kan worden.quote:Op maandag 6 september 2010 20:23 schreef Nijna het volgende:
Iris die gaat voor de Oscars hoor... tjonge wat kan die acteren! En boos worden. Stiekum lach ik me rot, maar wat een type zeg...
Dat van het vuistje herken ik niet.quote:Op maandag 6 september 2010 20:27 schreef Vicky het volgende:
[..]
zullen we Iris en Tess een keer naast elkaar zetten? Volgens mij hebben de dametjes hetzelfde karakter/temperament. Ik heb ook zo actrice die boos kan worden.
Tess moet donderdag weer een prik maar als ze nog steeds zo verkouden is en zo hoest stellen we die prik wel ff uit.
Het valt me op dat Tess regelmatig nog 1 hand als vuistje houdt. Bijvoorbeeld met op tafel slaan. Rechts is een platte hand maar links is nog regelmatig een vuistje. Herkenbaar?
Dat word nog eens wat, die van ons kan ook nog eens niet kiezen. Vanochtend ging hij dan met een dametje van zijn kinderdagverblijf zoenen. Wel heelquote:Op maandag 6 september 2010 21:04 schreef bodpa09 het volgende:
Grappig he, die verliefde mannen van ons.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |