quote:Hmm ik weet niet hoe het voor anderen is, maar dat is voor mij best moeilijk uit te leggen. Ik kan wel zeggen, fris en zoet maar dat kan voor iedereen weer wat anders zijn, en als ik sommige hoor praten over base en mid notes of wat dan ook, daar wordt het niet echt duidelijker op.Op donderdag 28 oktober 2010 14:04 schreef joostieh het volgende:
hugo boss night time ofzo
misschien wel leuk idee om er bij te vermelden waarnaar je geurtje ruikt ?
Daar zit niet zozeer een leeftijd aan. Ik had rond mijn 17e/18e genoeg van axe en toen ging ik over op de wat duurdere geurtjes. Het is gewoon wanneer je er zelf aan toe bent. Als jij nu al geurtjes wilt dragen dan moet je dat gewoon doen.quote:Op zondag 31 oktober 2010 16:43 schreef idiot---boy het volgende:
Ben 14, draag nooit geurtjes, vanaf welke leeftijd is het eigenlijk verstandig een geurtje te gaan dragen?
okajquote:Op zondag 31 oktober 2010 21:28 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Daar zit niet zozeer een leeftijd aan. Ik had rond mijn 17e/18e genoeg van axe en toen ging ik over op de wat duurdere geurtjes. Het is gewoon wanneer je er zelf aan toe bent. Als jij nu al geurtjes wilt dragen dan moet je dat gewoon doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |