De Randstad IS het rioolputje voor de grote rivieren toch?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:06 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Wat voor rioleringen hebben ze daar in de randstad?!!!
Het front dat nu Frankrijk intrekt, dat is het heftige werk voor vandaagquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:27 schreef Drassss het volgende:
Onweer zal in het aankomende front moeten zitten lijkt me. ( achterkant ervan ).
Dat sowieso, maar volgens mij gaat dat front in de nacht pas hier zijn.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:29 schreef leroytje het volgende:
[..]
Het front dat nu Frankrijk intrekt, dat is het heftige werk voor vandaag
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:28 schreef gerard96 het volgende:
http://www.rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/binnenland/)/components/actueel/rtlnieuws/2010/08_augustus/26/binnenland/regen_zorgt_voor_zware_ochtendspits.xml
check dit fotos zelfs een kleine tsunami!
Tjonge, wat is het prominent in het nieuws....quote:Trams en bussen ontregeld
In Amsterdam is al zeker even veel regen gevallen als normaal in een maand valt. Het openbaar vervoer in de stad is daardoor ontregeld geraakt. Sommige trams en bussen stoppen eerder of wijken af van de route omdat straten compleet onbegaanbaar zijn geworden.
Ik woon er vlakbij en de auto´s staan hier in de straat al tot de bovenkant van de wielen onder water. Zou me niks verbazen dusquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:38 schreef TheKC het volgende:
[..]
Staat de tunnel bij het station inmiddels ook blank?
dat lijkt me wel... die foto's op rtv oost zijn ook leukquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:38 schreef TheKC het volgende:
[..]
Staat de tunnel bij het station inmiddels ook blank?
Aan de G.J. van Heekstraat staat het al tot boven de stoeprandenquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:42 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik woon er vlakbij en de auto´s staan hier in de straat al tot de bovenkant van de wielen onder water. Zou me niks verbazen dus
Overigens spuit het water hier serieus gewoon uit/langs de putdeksels
vier putten in één tuin? Hoe fokking groot is je tuin dan wel nietquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:48 schreef wobbel het volgende:
[..]
Aan de G.J. van Heekstraat staat het al tot boven de stoeprandenalle 4 de putten die ik in de tuin heb overstromen nu
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:48 schreef wobbel het volgende:
[..]
Aan de G.J. van Heekstraat staat het al tot boven de stoeprandenalle 4 de putten die ik in de tuin heb overstromen nu
Flinke bak water gevallen in Enschede dan, zo erg is het hier nietquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:48 schreef Frutsel het volgende:
[..]
dat lijkt me wel... die foto's op rtv oost zijn ook leuk
http://www.rtvoost.nl/nieuws/?nid=114635
Zuchtquote:Op donderdag 26 augustus 2010 12:14 schreef Burakius het volgende:
Hier regent het niet eens meer. Wat een opgeblazen lariekoek weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |