FOK!forum / Lifestyle / Slank #1139 - Met bleekscheten in .pdf formaat
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:47


Het vorige deel: Slank #1137 - met baksels

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).


Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

[ afbeelding ]


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!


Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!


Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
FiPO!
w/
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
Ohw, dat is wel balen, loveli.

Dat van Mo is toch weer heel tof. Die zei gistermiddag nog dat ze ass ging kicken en vervolgens heeft ze dat ook gewoon gedaan! *O*.

Ik ga morgenochtend ws eerst nog even langs Windesheim, want ik moet m'n diploma aanvragen en hoe dat precies moet is allemaal nogal wazig en ik heb er geen zin in dat er dingen retour komen omdat bepaalde documenten niet kloppen, dus dan maar even zo. Ben toch al om 7 uur wakker ofzo morgenochtend :').
Syrenawoensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
TVPPPPPP! De knop is weg O-)
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
nee heb je, ja kun je krijgen.Die 2 sollicitanten kunnen het net niet zijn.
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
*bleekscheet meldt zich*
Swietjewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:48
Balen loveli! -O-

Een laptop kopen kiezen is nog niet zo makkelijk zeg... :N
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:49
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:48 schreef loveli het volgende:
*bleekscheet meldt zich*
*boks*
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:49
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:48 schreef _aurum_ het volgende:
nee heb je, ja kun je krijgen.Die 2 sollicitanten kunnen het net niet zijn.
Die 2 zijn geselecteerd uit ronde 1... Zag in het archief dat deze vacature eerder gehangen heeft.
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:49
ja, ik ben goed in asskicken! 8-)

Burp, lunch zit erin.. :o
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:50
En loveli, vet balen van die sollicitatie..
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:51
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:49 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

*boks*
*meebokst
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:51
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:50 schreef Cocotrimonium het volgende:
En loveli, vet balen van die sollicitatie..
Yup, dat vraagt om B&J.

Kom er wel overheen hoor, komt wel weer wat nieuws langs. En tot die tijd verdien ik gewoon m'n geld met m'n lichaam ~O>
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 14:51
ik ben getrouwd met een bleekscheet :o Als hij in de zon gaat zitten, dan krijgt hij alleen maar iets meer sproetjes. And that's it :')
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:52
sproetjes-boks!
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:52
Oh ja, over ass kicken gesproken, krijg net mail:
quote:
Hoi Gaby,

Ik ben bezig om je voor te stellen bij <insert naam kookstudio>.

Leuk bedrijf waar gezellige choatische kookworkshops gegevens worden met erg exclusieve ingrediënten.

Zelf heb ik vijf jaar lang bij <naam> gewerkt en er heel veel geleerd en veel plezier gehad.
Ik denk dat jouw profiel daar goed zou passen en je daar veel zult leren…

Ik kan je daar voorstellen tegen een brutoloon van 9,50, ga je daarmee akkoord als ik dat voorstel?

Vervolgens de vraag of je volgende week maandag of dinsdag langs kunt komen?
*) *O* iets minder salaris dan ik hoopte, maar /care, kan daar zóveel leren! :o
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 14:52
:'( ik was net zo blij dat ik m'n moeder niet meer zie voordat ik het gesprek heb (omdat zij altijd allemaal beren op de weg ziet en die hoef ik nu even niet te horen), kom ik er net achter dat m'n portfolio daar nog ligt en dat wil ik toch echt nog even doornemen in de trein morgen :'). Dus nog maar even langsgaan vanavond, als het kan.
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:52
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:52 schreef loveli het volgende:
sproetjes-boks!
Die ook, yay! :D

*boks* :7
P.F.woensdag 25 augustus 2010 @ 14:53
Mensen, jpg2 is net als burberry britt geen geur voor overdag ;(
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:53
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:52 schreef motorbloempje het volgende:
Oh ja, over ass kicken gesproken, krijg net mail:
[..]



*) *O* iets minder salaris dan ik hoopte, maar /care, kan daar zóveel leren! :o
Lijkt me ook een geweldige plek om te werken :D

Gratz!
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 14:54
Hou es op met dat geboks de hele tijd :').
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:55
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:54 schreef Viking84 het volgende:
Hou es op met dat geboks de hele tijd :').
Sporten is goed man!
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:56
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:55 schreef loveli het volgende:

[..]

Sporten is goed man!
*boks*

:')
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 14:56
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:54 schreef Viking84 het volgende:
Hou es op met dat geboks de hele tijd :').
*tik em aan*
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:56
oh ja, volgende week *boksen*

:')!
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 14:58
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:56 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

*boks*

:')
vergeetmewelletjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:01
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 14:54 schreef Viking84 het volgende:
Hou es op met dat geboks de hele tijd :').
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:02
Kookstudio in kwestie, haal 'm zo weer weg, niet kwooten gaarne O+

SPOILER
te laat, PM-men mag!


[ Bericht 8% gewijzigd door motorbloempje op 25-08-2010 15:12:24 ]
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:03
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:02 schreef motorbloempje het volgende:
Kookstudio in kwestie, haal 'm zo weer weg, niet kwooten gaarne O+

Uh..


Not Found

The requested URL was not found on this server.
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:04
even het 'i'-tje in de link weghalen loveli :P
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:04
ja, de i :+ gefixed ;)
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:05
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
even het 'i'-tje in de link weghalen loveli Mo :P
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:05
Wel wow!
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:05
Weten we meteen waar de volgende meet is c_/
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 15:05
Klinkt leuk moblo

O-)

[ Bericht 83% gewijzigd door Bla_Bla_Bla op 25-08-2010 15:15:51 ]
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:06
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:05 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Klinkt moblo
:D
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:07
8-)

zou erg tof zijn als ik daar aan de slag kan! Kan dan zóveel leren! en en en het is dichtbij! en en en :o
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 15:07
Kom ik net mijn kamertje binnen, BAM 30 graden BAM fles AXE for MEN leeggespoten.

Mensen, een maal per daags douchen is ook prima en voor nare geurtjes gebruik je een geurloze anti transpirant.
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 15:07
Leuk Mo!!
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:08
P.F, domme vraag, waarom eigenijk een armband als vriendje in SF zit?
Sarabiwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:08
Vanavond eindelijk weer zumba O+
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 15:09
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:07 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Kom ik net mijn kamertje binnen, BAM 30 graden BAM fles AXE for MEN leeggespoten.

Mensen, een maal per daags douchen is ook prima en voor nare geurtjes gebruik je een geurloze anti transpirant.
:D

Heb je dat ook tegen hun gezegd?
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:09
Ik vind trouwens de lijstjes van sommigen in het dieettopic ook om te janken. Kan je nagaan!
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 15:09
ziet er goed uit moblo!
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:10
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:05 schreef loveli het volgende:
Weten we meteen waar de volgende meet is c_/
ik vond 't heul niet zo gek duur voor een 4 gangen diner INCL wijnarrangement én meekoken! :o
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 15:10
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:09 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

:D

Heb je dat ook tegen hun gezegd?
M'n broertje logeert hier en kwam hem net tegen op de trap.

Zijn argument: ja de helft van de geur waait weg dus ik doe altijd extra veel (8>
Dus ik: voor een lekkere geur gebruik je parfum oO< Geen deo :|W
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:11
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:07 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Kom ik net mijn kamertje binnen, BAM 30 graden BAM fles AXE for MEN leeggespoten.

Mensen, een maal per daags douchen is ook prima en voor nare geurtjes gebruik je een geurloze anti transpirant.
:') als m'n huisgenoot de douche uitstapt komt er ook zo'n walm m'n kamer binnen, hij heeft dan ook 3 soorten axe douchegel.

Axe werkt niet, heb ik hem verteld maarja het is z'n laatste hoop.
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 15:12
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:11 schreef neen het volgende:

[..]

:') als m'n huisgenoot de douche uitstapt komt er ook zo'n walm m'n kamer binnen, hij heeft dan ook 3 soorten axe douchegel.

Axe werkt niet, heb ik hem verteld maarja het is z'n laatste hoop.
Zo'n huisgenoot heb ik ook.

Ik hóór het niet als 'ie aan het douchen is, ik rúik het :').
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:12
Wat tof Mo!

Lijst:
O: boterham komijnkaas, boterham rookvlees, beschuit jam, beker melk
T's: nectarine, peer
S: 1.15 uur wandelen
L: boterham komijnkaas, boterham gekookt ei
T's: huge appel, 200 yoghurt+200 vla, blokje choco, flesje bier
D: gekookte bietjes met sjalotjes, sperziebonen, gebakken aardappelen, kabeljauwfilet uit de oven met wat witte wijn en een komkommersalade.
T: cola berenburg, kommetje nibb-it, druifjes
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 15:14
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:12 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo'n huisgenoot heb ik ook.

Ik hóór het niet als 'ie aan het douchen is, ik rúik het :').
:X gatver
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 15:15
Het stomme is dat ik nooit deo gebruik (soms met sporten, soms zo maar, maar dan wel een vrij neutrale) en bijna nooit parfum. En toch hoor ik vaak: wat ruik je lekker! (o.a. naar babies en puppy buikjes, maar dat is positief :')?!!)
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:15
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:12 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo'n huisgenoot heb ik ook.

Ik hóór het niet als 'ie aan het douchen is, ik rúik het :').
Die Mark toch...
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:15
M_M, ben je al naar de ekjsun geweest? Waarschijnlijk ben je dan langs ons huis gefietst?? Ahoewel nu niet denk ik, de straat is tot december half afgesloten.
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:16
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:12 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo'n huisgenoot heb ik ook.

Ik hóór het niet als 'ie aan het douchen is, ik rúik het :').
Wij hebben zo'n collega. Als die het hok binnenkomt hoef je je niet om te draaien om te weten wie het is. Wel dure aftershave btw (want het is een patser).
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 15:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:14 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

:X gatver
Nee hoor, het ruikt wel lekker.

Lekkere mannelijke luchtjes :9~.
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:20
Mijn lijstje loopt in de soep. Ik heb nog geen lunch gehad (broccoli-preisoep met dot monchou) en ik had als tussendoortje twee bammen met pindakaas en appelstroop gepland maar als ik dat nu allemaal nog ga eten dan lust ik vanavond mijn bloemkool, piepers en gehaktbal niet. Halp?
de_nachtwachtwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:22
Nou ja zeg. Het is toch logisch dat je iets ruikt als iemand doucht? Of gebruiken jullie geen douchespul/shampoo? Stelletje zeikerds. :{w
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:22
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:15 schreef uniekhoorn het volgende:
M_M, ben je al naar de ekjsun geweest? Waarschijnlijk ben je dan langs ons huis gefietst?? Ahoewel nu niet denk ik, de straat is tot december half afgesloten.
Nee nog niet maar ik ga ook meestal naar Roden om boodschappen te doen want ik vind Roden stiekem een leukere plaats. :@

Woon jij aan die weg tussen het hoofddiep en het politiebureau? :D
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:22
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:18 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee hoor, het ruikt wel lekker.

Lekkere mannelijke luchtjes :9~.
Ik zie een nieuwe markt voor axe
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:23
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:22 schreef de_nachtwacht het volgende:
Nou ja zeg. Het is toch logisch dat je iets ruikt als iemand doucht? Of gebruiken jullie geen douchespul/shampoo? Stelletje zeikerds. :{w
Bij mij ruik je het voor ik ga douchen
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:23
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:22 schreef de_nachtwacht het volgende:
Nou ja zeg. Het is toch logisch dat je iets ruikt als iemand doucht? Of gebruiken jullie geen douchespul/shampoo? Stelletje zeikerds. :{w
Iets ruiken is niet zo erg maar als je twee verdiepingen lager kan ruiken dat iemand onder de douche staat doet diegene toch iets verkeerd. oO<
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:25
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:20 schreef MinderMutsig het volgende:
Mijn lijstje loopt in de soep. Ik heb nog geen lunch gehad (broccoli-preisoep met dot monchou) en ik had als tussendoortje twee bammen met pindakaas en appelstroop gepland maar als ik dat nu allemaal nog ga eten dan lust ik vanavond mijn bloemkool, piepers en gehaktbal niet. Halp?
Monchou (= machtig) weglaten en soep combineren met 2 crackers met beleg?
vergeetmewelletjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:25
MoBlo, Als de kookstudio in Arnhem is wil ik wel graag weten welke. :Y
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 15:26
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:25 schreef vergeetmewelletje het volgende:
MoBlo, Als de kookstudio in Arnhem is wil ik wel graag weten welke. :Y
Dan weet je welke je moet vermijden }) .
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 15:27
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:22 schreef neen het volgende:

[..]

Ik zie een nieuwe markt voor axe
Mannenluchtjes voor lesbische vrouwen? :9~
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:29
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:25 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Monchou (= machtig) weglaten en soep combineren met 2 crackers met beleg?
Maar het is wel lekker. :@
Je hebt gelijk, ik heb ook al die gebakken eitjes gehad dus het is niet echt nodig. oO<
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:30
Heb de link gemist maar werken in een kookstudio lijkt me geweldig leuk en echt iets voor jou Mo!
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:34
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:25 schreef vergeetmewelletje het volgende:
MoBlo, Als de kookstudio in Arnhem is wil ik wel graag weten welke. :Y
Niet in Arnhem ;)
vergeetmewelletjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:37
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:26 schreef Viking84 het volgende:
Dan weet je welke je moet vermijden }) .
:')
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 15:41
zo, douchen, ik stink :')!
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 15:50
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 12:20 schreef neen het volgende:
L: beker halfvolle melk, 4 bruine broodjes en 2 gekookte eitjes
T: koffie + 2 lempers
S: rondje lopen
D: shoarma maar natuurlijk veel groente :')
T: Koffie en ?
#ANONIEMwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:00
't Gaat snel vandaag! Even bijlezen..

Vik & Coco - Ik ben ook een bleekscheet. Als ik een dag geen rouge opsmeer dan vragen mensen of ik ziek ben :').
Loveli - succes met de brief! ..Oh wacht -O- toch niet. Wat stom zeg! Oh toch wel! Hopen dat je open sollicitatie zo'n indruk achterlaat dat ze je toch nog op gesprek vragen :).
Mo, klinkt leuk zeg! Maar "choatische" workshops, wat moet ik me daar bij voorstellen :+ ?

Verder ben ik nog geen 30 en ben ik ook erg geschrokken van de Dieetclub-lijstjes, hoe zou dat nou komen? Worden mensen die meer gewicht kwijt willen minder kritisch over hun gezondheid?
#ANONIEMwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:02
En dan mijn lijstje van vandaag:

O: beschuit rookvlees, beschuit appelstroop, karnemelk
S: naar de stad fietsen, op de terugweg de weg kwijtraken en dus 45 minuten gefietst :')
L: wrap met pesto/rucola/tomaatjes/olijven, yoghurt met nectarine
D: spaghetti bolognese, yoghurt met rode bessen na
T: koffie verkeerd en zo'n kokosbiscuitje
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:02
ik denk vooral gewoon 'gezellig' en niet strak omlijnd; mensen lekker laten kloten en ontdekken en vooral veel plezier hebben en maken :+

da's mijn interpretatie iig :+
horned_reaperwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:09
Ik ben weer terug..... en ik baal een beetje.

Het tentamen ging op zich niet heel slecht, maar op het moment dat ik het tentamen inleverde en het lokaal uitliep sloeg ik mezelf voor m'n hoofd.
Plotseling drong het tot me door dat ik één opgave helemaal fout had gemaakt die ik eigenlijk wel wist! :'(
Zo zonde als je punten verspeeld op iets dat je eigenlijk gewoon wist.....

Nouja, het is nu wachten op de uitslag ... :{


quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 12:04 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Dus al die vrouwen, jong / oud, 35 of 45 kilo, al jaaaaren patiënt of pas sinds een paar maanden, ongeacht bouw en lengte, zouden exact met dezelfde kcal op gewicht blijven? Het spijt me, maar dat vind ik erg moeilijk te geloven. Weet je ook wat dat veroorzaakt? Een specifieke stofwisseling bij anorexiapatiënten? Dat is namelijk het enige wat ik me nog enigszins kan voorstellen.
In anorexia klinieken hanteren ze hele strenge richtlijnen die niet zijn gebaseerd op leeftijd of lengte... enkel op gewicht in combinatie met die lengte.
De eetpatronen zijn daarom voor iedereen hetzelfde, en generalisatie is daar de standaard.

Het gekke is... m'n vriendin was vroeger altijd een stevig meisje met echt een aanleg om aan te komen. Dat was simpelweg haar bouw en haar metabolisme.
Echter sinds ze anorexia kreeg is ze afgevallen naar (momenteel) 44 kilo.
Een paar weken geleden is ze begonnen met een zeer strenge eetlijst waar ze zich MINIMAAL aan zal moeten gaan houden, dit bestaat uit ongeveer 1500 calorieën. Een hoeveelheid waarmee ze 6 jaar geleden simpelweg nog 65 kilo mee woog, tegenwoordig is haar stofwisseling dusdanig gesloopt dat ze er van blijft afvallen, zelfs al weegt ze momenteel 44 kilo. ;(
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:12
Yep MM..
Roden vind ik trouwens ook leuker hoor :P
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:12
Zo, 'lunch' zit erin. :9

Tot nu toe:

O: Gebakken ei met een eigeel en twee eiwitten tomaat en champignons op twee volkoren boterhammen
T: Banaan
L: Broccoli-preisoep met een kwart broccoli, een halve prei, een teentje knoflook en toch nog een klein dotje monchou, een meergranen-wasa-cracker-geval met kaas en een met ham

Straks:
S: 20 km fietsen
D: gestoomde piepers, bloemkool en een gehaktbal
T: trifle met perzik, peer en ricotta

Comments please?
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:15
Nog een reden om te sporten!

http://www.nu.nl/gezondheid/2319158/sneller-gevoel-sport.html
anna82woensdag 25 augustus 2010 @ 16:16
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 15:15 schreef uniekhoorn het volgende:
M_M, ben je al naar de ekjsun geweest? Waarschijnlijk ben je dan langs ons huis gefietst?? Ahoewel nu niet denk ik, de straat is tot december half afgesloten.
Ik was zaterdag in Leek! Heb ook een afgesloten straat gezien, en onverharde wegen waar ik overheen moest :) Was ik dan in de neighbourhood?
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:16 schreef anna82 het volgende:

[..]

Ik was zaterdag in Leek! Heb ook een afgesloten straat gezien, en onverharde wegen waar ik overheen moest :) Was ik dan in de neighbourhood?
Ik denk het wel. Hoeveel afgesloten straten kunnen er zijn in zo'n durp? :')
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:18
MM, ik pieker me suf, maar ik begrijp niets van dat gebakken ei met 2 eiwitten (had je gisteren ook al). Eieren met dubbele dooiers ken ik, maar dubbele eiwitten?
Of gooi je telkens 1 dooier weg?
En WAAROM DAN???!!! :o
Want in het eigeel zit toch juist de lecitine?
Verlos me van dit raadsel! :'(
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:18
Heeft het überhaupt meer dan 1 straat?! :o
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 16:19
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:18 schreef Laureline het volgende:
MM, ik pieker me suf, maar ik begrijp niets van dat gebakken ei met 2 eiwitten (had je gisteren ook al). Eieren met dubbele dooiers ken ik, maar dubbele eiwitten?
Of gooi je telkens 1 dooier weg?
En WAAROM DAN???!!! :o
Want in het eigeel zit toch juist de lecitine?
Verlos me van dit raadsel! :'(
Hoi! Had je al meegekregen dat ik morgen een solligesprek heb in jouw stad? :7.

Ik wilde dit de hele tijd al aan jou vertellen :@, maar ik zag je maar niet online :'(.
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:21
Verder lees ik nu terug (het gaat wel weer erg snel hoor, dames }:| ) en lig ik in een deuk om de baby van Mark's zus die "Iets met SJ..." heet. En de Sjien/Sjeen/Shawn Konneriediscussie.
Als hart onder de riem voor P.F: ik zeg altijd, tot ieders ergernis Harvie Kietel. En ga dan zelf als enige lopen gniffelen :')
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:22
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoi! Had je al meegekregen dat ik morgen een solligesprek heb in jouw stad? :7.

Ik wilde dit de hele tijd al aan jou vertellen :@, maar ik zag je maar niet online :'(.
Ja, ik lees het ook net! Waar moet je? Haagse scholieren zijn erg hoor :P !
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:24
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:18 schreef Laureline het volgende:
MM, ik pieker me suf, maar ik begrijp niets van dat gebakken ei met 2 eiwitten (had je gisteren ook al). Eieren met dubbele dooiers ken ik, maar dubbele eiwitten?
Of gooi je telkens 1 dooier weg?
En WAAROM DAN???!!! :o
Want in het eigeel zit toch juist de lecitine?
Verlos me van dit raadsel! :'(
Dat eigeel gooi ik inderdaad weg tenzij ik die dag nog iets anders maak waar ik het voor kan gebruiken. Die tip kreeg ik ooit eens van een diëtist. Van de eiwitten raak je voller en in het eigeel zit juist meer vet e.d. dus daarom beter niet teveel eigeel en op deze manier kan je dan toch nog lekker gebakken eitjes eten als ontbijt met wel de voordelen maar niet de nadelen.
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 16:27
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:22 schreef Laureline het volgende:

[..]

Ja, ik lees het ook net! Waar moet je? Haagse scholieren zijn erg hoor :P !
Zie pm :).
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:31
Ik zit in een overvolle tram soms een beetje te gniffelen om jullie, volgens mij ziet dat er heel weird uit. Maar jullie zijn wel O+
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:31
Haagse Rijkeluiskindjes ;(
Phaidrawoensdag 25 augustus 2010 @ 16:31
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:09 schreef horned_reaper het volgende:
Ik ben weer terug..... en ik baal een beetje.

Het tentamen ging op zich niet heel slecht, maar op het moment dat ik het tentamen inleverde en het lokaal uitliep sloeg ik mezelf voor m'n hoofd.
Plotseling drong het tot me door dat ik één opgave helemaal fout had gemaakt die ik eigenlijk wel wist! :'(
Zo zonde als je punten verspeeld op iets dat je eigenlijk gewoon wist.....

Nouja, het is nu wachten op de uitslag ... :{
[..]

In anorexia klinieken hanteren ze hele strenge richtlijnen die niet zijn gebaseerd op leeftijd of lengte... enkel op gewicht in combinatie met die lengte.
De eetpatronen zijn daarom voor iedereen hetzelfde, en generalisatie is daar de standaard.

Het gekke is... m'n vriendin was vroeger altijd een stevig meisje met echt een aanleg om aan te komen. Dat was simpelweg haar bouw en haar metabolisme.
Echter sinds ze anorexia kreeg is ze afgevallen naar (momenteel) 44 kilo.
Een paar weken geleden is ze begonnen met een zeer strenge eetlijst waar ze zich MINIMAAL aan zal moeten gaan houden, dit bestaat uit ongeveer 1500 calorieën. Een hoeveelheid waarmee ze 6 jaar geleden simpelweg nog 65 kilo mee woog, tegenwoordig is haar stofwisseling dusdanig gesloopt dat ze er van blijft afvallen, zelfs al weegt ze momenteel 44 kilo. ;(
Dat gaat volgens mij helemaal in tegen de meeste inzichten, namelijk dat als je lang te weinig eet en daardoor je stofwisseling stillegt, je juist eerst aan zou moeten komen zodra je meer gaat eten. Dan gaat je lichaam toch (meestal) in no-time vet opslaan als reserve? Wel interessant (en dat bedoel ik niet vervelend naar jouw vriendin...) dat het bij anorexiapatiënten niet zo werkt!

Balen van het tentamen! Hopelijk toch wel voldoende voor jou.
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 16:32
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:31 schreef motorbloempje het volgende:
Haagse Rijkeluiskindjes ;(
Ssst!

Optimisme ftw! *O*.
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 16:34
Harvie Kietel :D

Ohai. Meuh oO<
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:35
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:24 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Dat eigeel gooi ik inderdaad weg tenzij ik die dag nog iets anders maak waar ik het voor kan gebruiken. Die tip kreeg ik ooit eens van een diëtist. Van de eiwitten raak je voller en in het eigeel zit juist meer vet e.d. dus daarom beter niet teveel eigeel en op deze manier kan je dan toch nog lekker gebakken eitjes eten als ontbijt met wel de voordelen maar niet de nadelen.
Over die eieren: wat ik me nog herinner van de laatste berichten erover, zaten in het eigeel juist de goede stoffen voor je lichaam! Qua calorieën zal er in die dooier dus ook wel het meeste inzitten, maar ach, een eitje zelf is maar 75 kcals, de olie waarin je ze bakt zal eigenlijk nog het meeste zijn. Ik zou dus gewoon de twee complete eitjes verslinden :Y)

Maar goed, in ons gezin is de mini een echte eierfetishist, die zou je echt geen dooier kunnen onthouden. De mini heeft ook een heel eiereet-ritueel: eerst voorzichtig en genietend eromheen al het wit opeten, waarna het eigeel langzaam opgeslurpt wordt. :')
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 16:35
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
Harvie Kietel :D
Zo spreek ik het ook altijd uit, hoor :') (maar niet zo ontzettend Nederlands als Lau 't ws doet). Hoe moet het dan? :@.

quote:
Ohai. Meuh oO<
Sup? :*.
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:36
*O* dinsdag om 14.00uur maandag om 10.00uu kennismakingsgesprek in de kookstudio 8-)

[ Bericht 5% gewijzigd door motorbloempje op 25-08-2010 16:43:28 ]
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 16:40
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:35 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo spreek ik het ook altijd uit, hoor :') (maar niet zo ontzettend Nederlands als Lau 't ws doet). Hoe moet het dan? :@.
[..]

Sup? :*.
Meh-dagje @ werk :')
SPOILER
Weggehaald gemekker!.


[ Bericht 37% gewijzigd door MariaEtcetera op 25-08-2010 20:34:36 ]
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:50
Wat goed Mo! Wat zou je daar moeten gaan doen?

En Maria, ik kan me niet voorstellen dat iemand jou niet leuk vindt!
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:51
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat goed Mo! Wat zou je daar moeten gaan doen?

En Maria, ik kan me niet voorstellen dat iemand jou niet leuk vindt!
Helpen met kookworkshops, maar wellicht ook gewoon echt koken en zulks.. ga ik maandag horen :)

vind 't wel spannend! :o
Phaidrawoensdag 25 augustus 2010 @ 16:51
Bah vervelend Maria. Daar kan ik zo onzeker door worden... :{ En verder eens met XM!! *;

En loveli, wat irritant dat ze al kandidaten uit hebben gezocht... Beetje jammer dat ze je niet hebben gemeld dat de sollicitatieprocedure al zo ver gevorderd was... -O-
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 16:52
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:35 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo spreek ik het ook altijd uit, hoor :') (maar niet zo ontzettend Nederlands als Lau 't ws doet). Hoe moet het dan? :@.
[..]

Sup? :*.
Wie :o?
AKnynkewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:52
balen is dat zeg, Maria! Kun je er eens voorzichtig wat van zeggen? Of een grapje over maken ofzo?

Lijstje:
O: yoghurt met mango, banaan en muesli
T: /
L: 2 kommen tomatensoep
T: twee stroopwafels
S: 30 minuten hardlopen
D: broccolisalade met amandelen, rozijnen en rode ui.

hardlopen sloeg als een kut op dirk, zat te dicht op m'n eten dus ik kreeg een hele erge pijnlijke maag en het regende heel hard, waardoor ik er eerder als gepland mee ben gestopt, want ik was tot op het bot doorweekt..
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 16:53
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:51 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


Helpen met kookworkshops, maar wellicht ook gewoon echt koken en zulks.. ga ik maandag horen :)

vind 't wel spannend! :o
Kan ik me voorstellen, maar komt vast goed!

Het zou voor mij echt de hel op aarde zijn :')
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 16:57
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:52 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Wie :o?
Ja, wie ja :') ik heb dus echt geen idee
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 16:58
Lievigheid O+ Nja ik word er ook wat onzeker door, en kruip een beetje in mn schulp ofzo :') :@
Toen ze zich klaarmaakten om naar de andere locatie te gaan zei ik wel "En wat doe ik? :) " Als in: moet/kan ik mee, moet ik blijven, maar toen werden er meteen klusjes verzameld die ik kon doen :') Dus toen zei ik: "Ah, ik bewaak het fort? :P " En nouja, ja dus :+

Achja, gnork. Nog een paar weekjes :') En nu naar huis! Yeehaaa *O*
Syrenawoensdag 25 augustus 2010 @ 17:00
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
Lievigheid O+ Nja ik word er ook wat onzeker door, en kruip een beetje in mn schulp ofzo :') :@
Toen ze zich klaarmaakten om naar de andere locatie te gaan zei ik wel "En wat doe ik? :) " Als in: moet/kan ik mee, moet ik blijven, maar toen werden er meteen klusjes verzameld die ik kon doen :') Dus toen zei ik: "Ah, ik bewaak het fort? :P " En nouja, ja dus :+

Achja, gnork. Nog een paar weekjes :') En nu naar huis! Yeehaaa *O*
Kom maar hier werken, ik heb wel iemand die ik wil ruilen O-) (en ik niet alleen :') >:) ).
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 17:00
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:00 schreef Syrena het volgende:

[..]

Kom maar hier werken, ik heb wel iemand die ik wil ruilen O-) (en ik niet alleen :') >:) ).
Limburg is wat ver weg voor me ben ik bang! :D Anders zou ik wel willen :+

*;

Overigens is mijn andere locatie/collega heel tof! O+ Dat moet ook gezegd worden :+
Ewelinawoensdag 25 augustus 2010 @ 17:01
:W
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:02
En Den Haag? Ik zoek ook nog iemand voor mijn afdelinkje! :D
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:02
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:52 schreef AKnynke het volgende:
balen is dat zeg, Maria! Kun je er eens voorzichtig wat van zeggen? Of een grapje over maken ofzo?

Lijstje:
O: yoghurt met mango, banaan en muesli
T: /
L: 2 kommen tomatensoep
T: twee stroopwafels
S: 30 minuten hardlopen
D: broccolisalade met amandelen, rozijnen en rode ui.

hardlopen sloeg als een kut op dirk, zat te dicht op m'n eten dus ik kreeg een hele erge pijnlijke maag en het regende heel hard, waardoor ik er eerder als gepland mee ben gestopt, want ik was tot op het bot doorweekt..
Dus ook te snel dus. Hebben we weer een wijze les geleerd vandaag ;)
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:03
Verder vind ik slaan als kut op Dirk een hele leuke uitdrukking :P
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 17:06
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
En Den Haag? Ik zoek ook nog iemand voor mijn afdelinkje! :D
En dan de hele dag kletsen zeker :P.
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:07
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En dan de hele dag kletsen zeker :P.
Ik ben heel streng *).
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:07
Als ik die hardloop verhalen zo lees kan ik beter op de bank blijven liggen.
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:09
Nou Maria, dat ligt iig niet aan jou, jij bent lief, heel lief!!
Tenminste hier dan, misschien ben je IRL wel een enorme kenau met een valse lach :P

Mijn draadloos internet draait als een zonnetje! nerdmodus/ zelluf gedaan!! Tis gewoon heel logisch via je router een ander kanaal kiezen :o

?? Nou ja, snap het zelf niet maar het werkt :D
AKnynkewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:09
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:09 schreef uniekhoorn het volgende:
Nou Maria, dat ligt iig niet aan jou, jij bent lief, heel lief!!
Tenminste hier dan, misschien ben je IRL wel een enorme kenau met een valse lach :P

Mijn draadloos internet draait als een zonnetje! nerdmodus/ zelluf gedaan!! Tis gewoon heel logisch via je router een ander kanaal kiezen :o

?? Nou ja, snap het zelf niet maar het werkt :D
Ja, vond ik wel!
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:10
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:09 schreef AKnynke het volgende:

[..]

Ja, vond ik wel!
:D!
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:11
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:07 schreef neen het volgende:
Als ik die hardloop verhalen zo lees kan ik beter op de bank blijven liggen.
neen.
Volgens mij hebben we een afspraak }:|
Principessa.Farfalluswoensdag 25 augustus 2010 @ 17:11
Hmm, Maria, ze zijn denk ik vooral met zichzelf bezig? En vinden het wel makkelijk als jij daar blijft?
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:12
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:09 schreef uniekhoorn het volgende:
Nou Maria, dat ligt iig niet aan jou, jij bent lief, heel lief!!
Tenminste hier dan, misschien ben je IRL wel een enorme kenau met een valse lach :P
:Y *;

Maria kan niet anders dan lief zijn in het echt. Wat ik trouwens nog steeds zelf een keer wil ondervinden ;)
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:13
O+ Maria is een schatje O+
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:13
En ik heb geld. Ze hebben gewoon genoeg salaris gestort. En ik heb nog geld op mijn spaarrekening. En ik heb nog 70 euro in mijn portomenee. Hoe is het mogelijk. :o
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:14
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:13 schreef shinydiscoball het volgende:
En ik heb geld. Ze hebben gewoon genoeg salaris gestort. En ik heb nog geld op mijn spaarrekening. En ik heb nog 70 euro in mijn portomenee. Hoe is het mogelijk. :o
Ik zeg, trakteren *O*
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:15
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik zeg, trakteren *O*
Ik zeg doen
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:15
Valt het erg op dat ik in de trein zit en niks beters te doen he? :')
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:15
God P.F. en neen, jullie zijn echt jong. o|O
Harvie Kietel is de originele Bad Lieutenant, niet janksmoel Cage. En hij is ook natuurlijk:
Welke kleur Mister hij was in Reservoir Dogs weet ik even niet meer.
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:15
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik zeg, trakteren *O*
Nu ga je te furrr. Ik blijf Nederlander he.
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:16
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik zeg, trakteren *O*
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:16
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:15 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Nu ga je te furrr. Ik blijf Nederlander he.
Ah well, can't blame me for trying! :7
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:16
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:15 schreef XcUZ_Me het volgende:
Valt het erg op dat ik in de trein zit en niks beters te doen he? :')
Ik Fok altijd als ik reis. Daarom Fok ik zo vaak :+
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:11 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

neen.
Volgens mij hebben we een afspraak }:|
Oke
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:16 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Ik Fok altijd als ik reis. Daarom Fok ik zo vaak :+
*boks*
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:16 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Ik Fok altijd als ik reis. Daarom Fok ik zo vaak :+
Plus dat ik geen leven heb natuurlijk :7
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:15 schreef XcUZ_Me het volgende:
Valt het erg op dat ik in de trein zit en niks beters te doen he? :')
Oh ja, dat doe ik ook altijd :') en dan de hele tijd chagrijnig kijken :@
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:18 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Plus dat ik geen leven heb natuurlijk :7
*boks* ^2
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:20
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:18 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


*boks* ^2
O+

Jij hebt wel een leven trouwens. Jij hebt een man :'(
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 17:20
Dat is niet tof Maria, ik zou daar ook echt onzeker van worden. Het zijn vast gewoon stomme mensen :)
Gelukkig heb je op de andere locatie wel een toffe collega, iedereen moet minstens 1 toffe collega hebben!

Zo, zalm/ui salade is op. Was niet zo lekker...vergeet steeds dat 1x in de week zalm meer dan genoeg is voor mij :D Dus dat heb ik weggespoeld met koffie en een stukje pure chocolade :P
En (8> zou een burrito voor me bewaren die ik evt nog kan eten na t paardrijden..en anders een boterham met pindakaas O+
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:21
zeg, mijn man is mijn leven niet :{w

:+

ik houd gewoon mijn eigen non-leven en blijf allemaal goede voornemens maken om mensen te gaan leren kennen en veel dingen te doen, om uiteindelijk lekker met mijn man op de bank te zitten en series te kijken in 't weekend O-)
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 17:22
Harvie Kietel was mr. White in Reservoir Dogs.

En het liedje!

Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 17:22
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:21 schreef motorbloempje het volgende:
zeg, mijn man is mijn leven niet :{w

:+

ik houd gewoon mijn eigen non-leven en blijf allemaal goede voornemens maken om mensen te gaan leren kennen en veel dingen te doen, om uiteindelijk lekker met mijn man op de bank te zitten en series te kijken in 't weekend O-)
Whehe, dat had ik me ook voorgenomen als ik naar de Randstad zou gaan en nu wil 'ie mee :'( :')
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 17:24
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:22 schreef Viking84 het volgende:
Harvie Kietel was mr. White in Reservoir Dogs.

En het liedje!

Steelers Wheel - Stuck In The Middle is natuurlijk beter he
plus dat ik ben afgeknapt op Georgie, hij is live echt slecht met z'n slechte grappen :@

Goed dat je erover begint trouwens, ik zit op m'n vaders computer en die heeft allemaal ouwe lullen muziek O+
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 17:28
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:21 schreef motorbloempje het volgende:
ik houd gewoon mijn eigen non-leven en blijf allemaal goede voornemens maken om mensen te gaan leren kennen en veel dingen te doen, om uiteindelijk lekker met mijn man op de bank te zitten en series te kijken in 't weekend O-)
:D komt me bekend voor
anna82woensdag 25 augustus 2010 @ 17:33
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Whehe, dat had ik me ook voorgenomen als ik naar de Randstad zou gaan en nu wil 'ie mee :'( :')
O+ :P

Ik kom net aan bijlezen toe, fatsoenlijk reageren is er niet meer bij.
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 17:53
De Belastingdienst :')

Brief in de bus:

Uw recht op zorgtoeslag: 0
Door ons uitgekeerd: 0
Door u ontvangen: 0
Door u te betalen: 0

Kortom, onder de streep -44 cent voor de postzegel van de belastingdienst.

:')!
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 18:02
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
En Den Haag? Ik zoek ook nog iemand voor mijn afdelinkje! :D
verdient het ok? parttime? reiskosten vergoeding?

De UU is 'm niet geworden want ze wilden perse iemand voor de vrijdagen en dan heb ik school ;(
P.F.woensdag 25 augustus 2010 @ 18:05
Zo. Bbq!
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 18:24
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
De Belastingdienst :')

Brief in de bus:

Uw recht op zorgtoeslag: 0
Door ons uitgekeerd: 0
Door u ontvangen: 0
Door u te betalen: 0

Kortom, onder de streep -44 cent voor de postzegel van de belastingdienst.

:')!
Hoe triest :') !
Blurred86woensdag 25 augustus 2010 @ 18:34
hi. ik heb net een halve kilo druiven opgegeten :') maar wel beter dan de doos tompoucen waar ik mee in mijn handen stond in de supermarkt toch? en ik moet nog avondeten.. eens kijken of ik na 1.5 topic (!) bijlezen misschien weer honger heb.. weet alleen niet of ik wel een hele maaltijd wil dan. Wat kan ik dan het beste weglaten? De gebakken aardappeltjes, de wortels/champ uit de oven, of de kipsateschnitzel? of gewoon van alles wat minder? Heb eigenlijk nergens meer zin in nu :')
Phaidrawoensdag 25 augustus 2010 @ 18:43
Druiven zijn zeker beter dan tompouchen :Y .

Mijn aardappels waren niet meer goed, dus helaas is het geen gepofte aardappel geworden. Maar ik kwam nog venkel tegen in de koelkast en toen heb ik die even kort gebakken en bij de garnalen en avocado gedaan. Heerlijk!!

Er zat trouwens een rare vrouw naast me in de trein. Ik kom de drukke trein binnen en ga naast de bewuste vrouw zitten. Niets aan de hand. Tot er bij de eerstvolgende stop mensen uitgaan en zij ongeveer óver mij heen loopt om aan de overkant te gaan zitten in een lege tweezits... Ben ik dan zo afschrikwekkend :'( .
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 18:44
lijstje;
o: beschuitje met appelstroop, cracker met kipfilet en komkommer, glaasje optimel drink
t: cappuccino
m: 2 boterhammen met kipfilet en tomaat
t: glas optimeldrink
a: pittige romige kippensoep en half stokbrood met pesto, tomaat, mozzarella
t: halve bak chipolatapudding :|W ( :9 )

en vriendjelief heeft een doos ferrero roger chocolaatjes gekocht, omdat ik vandaag ongesteld ben geworden :%
Laurelinewoensdag 25 augustus 2010 @ 19:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 18:44 schreef Noukjee het volgende:
lijstje;
o: beschuitje met appelstroop, cracker met kipfilet en komkommer, glaasje optimel drink
t: cappuccino
m: 2 boterhammen met kipfilet en tomaat
t: glas optimeldrink
a: pittige romige kippensoep en half stokbrood met pesto, tomaat, mozzarella
t: halve bak chipolatapudding :|W ( :9 )

en vriendjelief heeft een doos ferrero roger chocolaatjes gekocht, omdat ik vandaag ongesteld ben geworden :%
loveli is ook dol op ferrero roger!
j.twoensdag 25 augustus 2010 @ 19:27
Zo! De man met de hamer kwam gisteren langs en sloeg me na het avond eten. Heb van half 8 gisterenavond tot 6 uur vanmorgen geslapen!
Dus lekker op tijd naar het werk en extra lang gebleven. Heb een hoop gedaan! Yay!

O1: kokosmelk en 3 happen magere yoghurt
O2: broodje chocopasta
T: kruidkoek
L: broodje kipfilet, kipbouillon en aarbeikwark
T: 2 plakjes kaas en 1 broodje kipfilet
D: 3 stukjes vlees en 1 maiskolf

Weinig fruit/groenten, maar moest eigenlijk boodschappen doen vandaag, maar was zo lekker aant werk. Dus dat kan morgen pas weer!
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 19:34
Ik vind dat je wel erg weinig eet, j.t. Of had je ook geen brood meer :P


Mijn lijstje vandaag:

O: kom brinta
T: boterham appelstroop, banaan
L: 2 boterhammen coburger ham
T: boterham appelstroop, appel
D: varkenshaas met jachtsaus, spruitjes, halve aardappel (ik houd niet van gekookte aardappels)
T: een bakje volle aardbeienkwark van almhof :9~
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:37
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:18 schreef Laureline het volgende:

[..]

loveli is ook dol op ferrero roger!
[ afbeelding ]
Weet je dat ik je grapje nu pas door heb.
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:45
Er ging iets niet goed in mijn darmen vandaag. Zal jullie de details besparen en volstaan met de opmerking dat avondeten niet meer gaat gebeuren en er de komende dagen ook niet veel in zal gaan. -O-

Ik verdenk de volkoren boterhammen, de prei of de meergranen-wasa-cracker-dingen. De banaan was kneiterrijp dus die kan het niet zijn. Dat wordt dus testen volgende week. -O-
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:46
Vulde de eetmeter weer eens in... kwam op 1976 (mijn geboortejaar!) kcal, zonder alcohol..
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 19:47


En heb er alweer 4 van op :% help me nouhou :')
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 19:47
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:46 schreef uniekhoorn het volgende:
Vulde de eetmeter weer eens in... kwam op 1976 (mijn geboortejaar!) kcal, zonder alcohol..
Netjes :Y
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:49
Oooh muts...
Prei? Kan een nasty groente zijn!
Heb je pijn?
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 19:50
Nou, uit eten was ook een dikke fail. Zag iets staan van een salade met parmaham en truffelmayonaise. Het klonk lekkerder dan 't was -O-

Gewoon wat veldsla met stukjes tomaat en kappertjes en een berg parmaham erop. En dan nog wat mayo.

Dus nog maar 4 kleine broodjes gegeten en gedipt in olijfolie en balsamico/olijventapenade.
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:55
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:49 schreef uniekhoorn het volgende:
Oooh muts...
Prei? Kan een nasty groente zijn!
Heb je pijn?
Beetje wel ja. :%
Het ging de laatste tijd zo goed dat ik dacht dat ik het wel weer een keertje kon proberen. Had ik alleen beter kunnen doen op een dag dat ik geen andere nieuwe dingen had want nu weet ik nog niet of het de boosdoener is. :')

Magoe... vandaag niks meer eten en morgen ook niet om mijn darmen leeg te maken. Dan rustig weer beginnen met vloeibare prut waarvan ik weet dat het goed gaat en dan langzaamaan weer vezels toevoegen tot ik weer normaal eet. En alles op mijn zeldenlijst en somslijst voorlopig maar weer even mijden.
Placebo-effect of niet, dat werkt voor mij goed omdat ik dan echt zelf iets kan doen in plaats van wachten of en wanneer het over gaat.
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:56
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:50 schreef _aurum_ het volgende:
Nou, uit eten was ook een dikke fail. Zag iets staan van een salade met parmaham en truffelmayonaise. Het klonk lekkerder dan 't was -O-

Gewoon wat veldsla met stukjes tomaat en kappertjes en een berg parmaham erop. En dan nog wat mayo.

Dus nog maar 4 kleine broodjes gegeten en gedipt in olijfolie en balsamico/olijventapenade.
Jammer. -O-
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:57
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:46 schreef uniekhoorn het volgende:
Vulde de eetmeter weer eens in... kwam op 1976 (mijn geboortejaar!) kcal, zonder alcohol..
Netjes! Waar vul je die in?
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 19:58
Kwartet! *O*
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 19:59
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:47 schreef Noukjee het volgende:
[ afbeelding ]

En heb er alweer 4 van op :% help me nouhou :')
ik hou van pure chocola, maar die vind ik echt niet lekker?

En 4 is meer als zat. Doos in de kast en wat gaan doen.
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 20:00
Wat heb je dan met je darmen MiMu?
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:02
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:00 schreef _aurum_ het volgende:
Wat heb je dan met je darmen MiMu?
Ik heb Crohn, al was het de laatste tijd aardig rustig.
Syrenawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:02
Mimu, ik kan niet zo goed tegen prei, dus die verdenk ik ;) Hoop dat je je snel beter voelt :*
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:04
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:07 schreef neen het volgende:
Als ik die hardloop verhalen zo lees kan ik beter op de bank blijven liggen.
qft
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 20:08
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:02 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Ik heb Crohn, al was het de laatste tijd aardig rustig.
oh, da's vervelend ja :Y
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:08
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 19:57 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Netjes! Waar vul je die in?
Zelf doe ik dat bij voedingscentrum.nl -> eetmeter...
Heb op zich een vast eetpatroon waarbij ik om en na bij de 2000 kom. Zit zo vast in mijn eetpatroon.

1 x per week maak ik sowieso een enorme misser met enorme hoeveelheid kcal maar heb ook wel een dag dat ik wat te weinig eet.
Elke dag ruim een uur beweging, als ik werk wel 2 uur :)
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:11
Ik ga zo bijlezen. Heb van 7:30 tot 18:45 gewerkt dus ik ben op.

In de tussentijd een lijstje:
O - yoghurt met muesli
T - blikje chocomel
L - klein bakje pastasalade, bruine boterham met mosterdkaas, bruine boterham filet americain, witte boteham pure hagelslag, beker melk, zakje wortelbolletjes
T - pakje evergreens
D - patat met mayo en een kroketje met mosterd :@ :9
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 17:21 schreef motorbloempje het volgende:
zeg, mijn man is mijn leven niet :{w

:+

ik houd gewoon mijn eigen non-leven en blijf allemaal goede voornemens maken om mensen te gaan leren kennen en veel dingen te doen, om uiteindelijk lekker met mijn man op de bank te zitten en series te kijken in 't weekend O-)
Maar jij hebt er tenminste een! Ik word zo'n oud kattenvrouwtje :')
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:19
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 16:24 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Dat eigeel gooi ik inderdaad weg tenzij ik die dag nog iets anders maak waar ik het voor kan gebruiken. Die tip kreeg ik ooit eens van een diëtist. Van de eiwitten raak je voller en in het eigeel zit juist meer vet e.d. dus daarom beter niet teveel eigeel en op deze manier kan je dan toch nog lekker gebakken eitjes eten als ontbijt met wel de voordelen maar niet de nadelen.
Tip van flip: niet weggooien!!! Lekker zacht opeten, bomvol vitamientjes (zoals A, die zit niet zomaar in veel gezonde dingen) en goede vetten en lechitine. Als je graag dingen wilt weggooien mag je beginnen met ontbijtkoek en de dietiste.
ihatefastcarswoensdag 25 augustus 2010 @ 20:21
Lijstje:

O: 2 boterhammen met pindakaas
T: kiwi
L: 2 boterhammen met pindakaas
S: :'(
D: geen idee wat ik precies gegeten heb, maar sowieso veel en slecht

SPOILER
Onze (familie) hond is zojuist overleden. Niet onverwachts maar we zijn samen 'oud' geworden en 't hakt er toch echt wel in. Ik had wel alvast afscheid genomen vorige week, maar toch.


[ Bericht 6% gewijzigd door ihatefastcars op 25-08-2010 20:28:39 ]
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:22
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:17 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Maar jij hebt er tenminste een! Ik word zo'n oud kattenvrouwtje :')
Jij hebt ten minste een kat :')

Bij de weg, ik ben gehakt aan het rullen. Is het normaal dat je je gehakt moet afgieten?
Blurred86woensdag 25 augustus 2010 @ 20:23
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:17 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Maar jij hebt er tenminste een! Ik word zo'n oud kattenvrouwtje :')
oh ja ik ook! dat is echt mijn grootste angst ook :')


heb net toch maar 'gewoon' avondeten gegeten, wel een wat kleinere portie dan normaal... maar toch behoorlijk vol nu!

meteen ook maar even een lijstje:
O: havermout, banaan, lijnzaad
verspreid over de dag: 5 sneetjes volkorenbrood (1x kaas/mosterd, dubbele ham/yogonaise, dubbele pindakaas) 3x cappuccino, nectarine, negerzoen
T: 500g druiven
D: gebakken aardappeltjes, kipsateschnitzel, wortels/champ +lepel yogonaise
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 20:23
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij hebt ten minste een kat :')

Bij de weg, ik ben gehakt aan het rullen. Is het normaal dat je je gehakt moet afgieten?
Erg hè, dat had ik laatst ook :r .
Blurred86woensdag 25 augustus 2010 @ 20:24
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij hebt ten minste een kat :')

Bij de weg, ik ben gehakt aan het rullen. Is het normaal dat je je gehakt moet afgieten?
ja ik vind ook altijd dat er absurd veel vet van gehakt afkomt, zelfs van extra mager rundergehakt.. ik bak gehakt altijd als eerst even en dan gooi ik het in een zeef om uit te lekken :') en dan later weer terug gooien bij de groente of wat dan ook
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:25
Och, ahatefastcars wat erg! Sterkte!

Eigeel, zacht is zo heerlijk! Eet het net zoals Mini :P
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:28
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:24 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja ik vind ook altijd dat er absurd veel vet van gehakt afkomt, zelfs van extra mager rundergehakt.. ik bak gehakt altijd als eerst even en dan gooi ik het in een zeef om uit te lekken :') en dan later weer terug gooien bij de groente of wat dan ook
Da's vocht (en wat vet) maar dat geeft ook de smaak :9
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:29
Thuis en gegeten! :Y)

*teruglees-pluizige gevoelens* *; Op Nynke na dan, maarja, je kan niet door iedereen leuk gevonden worden he ;( :P

Den Haag? Hmmm Da's op het randje! :+ Anderhalf uur reistijd methinks! Als je nog een vacature hebt nadat ik terug ben uit Engeland klop ik misschien wel bij je aan O-)

En Calikuiken, jammer! -O- Maar misschien maar goed ook, er komt een grote reorganisatie en ik weet nog niet precies hoe leuk dat wordt (ook voor mij na Engeland) oO<

En een koesje voor MiMu met de auwa :*
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 20:29
Das niet zo mooi MiMu!!

En fastcars ;( Dat is inderdaad iets verdrietigs..

Bweuh..

SPOILER
Ik voel me zo raar :'(. Zo moe...En dat stomme gevoel in die voortanden zit er ook nog. En Duvel voelt een bult op m'n kaak, maar ik niet :? en nu haal ik me van alles in m'n hoofd :'(

Word soms zo moe van mezelf, maar vooral van m'n lijf dat maar gewoon niet wil

Sorry voor het gezeur -O-
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:30
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:22 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij hebt ten minste een kat :')

Bij de weg, ik ben gehakt aan het rullen. Is het normaal dat je je gehakt moet afgieten?
O ja? oO<
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:32
Ihatefastcars: :* awww RIP hondje, en sterkte aan jou!

quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:17 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Maar jij hebt er tenminste een! Ik word zo'n oud kattenvrouwtje :')
Wel the purrrrdiest crazy catlady I ever did see :Y)
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:32
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:04 schreef loveli het volgende:

[..]

qft
Nou het ging hier ook kut, nog geen 4k gelopen. De loser van het topic, jawel. Last van m'n kuit en omdat mannen erg gevoelig zijn is het extra stoer dat ik zo lang door ben gegaan ondanks deze pijn.
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:32
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
Das niet zo mooi MiMu!!

En fastcars ;( Dat is inderdaad iets verdrietigs..

Bweuh..

SPOILER
Ik voel me zo raar :'(. Zo moe...En dat stomme gevoel in die voortanden zit er ook nog. En Duvel voelt een bult op m'n kaak, maar ik niet :? en nu haal ik me van alles in m'n hoofd :'(

Word soms zo moe van mezelf, maar vooral van m'n lijf dat maar gewoon niet wil

Sorry voor het gezeur -O-
Meuh, nee het is gewoon kut. En niet zeggen dat je zeurt :{
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:33
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
Das niet zo mooi MiMu!!

En fastcars ;( Dat is inderdaad iets verdrietigs..

Bweuh..

SPOILER
Ik voel me zo raar :'(. Zo moe...En dat stomme gevoel in die voortanden zit er ook nog. En Duvel voelt een bult op m'n kaak, maar ik niet :? en nu haal ik me van alles in m'n hoofd :'(

Word soms zo moe van mezelf, maar vooral van m'n lijf dat maar gewoon niet wil

Sorry voor het gezeur -O-
Nie sorry zeggen :* Tis ook niet niks! Probeer niet teveel te googelen en laat Duvelmans je maar goed vertroetelen :Y
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:34
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:21 schreef ihatefastcars het volgende:
Lijstje:

O: 2 boterhammen met pindakaas
T: kiwi
L: 2 boterhammen met pindakaas
S: :'(
D: geen idee wat ik precies gegeten heb, maar sowieso veel en slecht

SPOILER
Onze (familie) hond is zojuist overleden. Niet onverwachts maar we zijn samen 'oud' geworden en 't hakt er toch echt wel in. Ik had wel alvast afscheid genomen vorige week, maar toch.
Bah wat naar. Sterkte :*
Blurred86woensdag 25 augustus 2010 @ 20:34
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:32 schreef neen het volgende:

[..]

Nou het ging hier ook kut, nog geen 4k gelopen. De loser van het topic, jawel. Last van m'n kuit en omdat mannen erg gevoelig zijn is het extra stoer dat ik zo lang door ben gegaan ondanks deze pijn.
maar je bent wel maar mooi gegaan, dat is ook wat waard! *O* en volgende keer gaat het vast beter :)

en :* voor XM en je mag zoveel 'klagen' en 'zeuren' als je wilt hier hoor! (en volgens mij spreek ik niet alleen voor mezelf nu..)
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:36
XM, niet meer dan logisch dat je zorgen maakt!! Probeer goed voor jezelf te zorgen... uitgebreid douchen, lekker insmeren, met een dekentje op de bank tegen Duvel aan ??
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:37
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:32 schreef neen het volgende:

[..]

Nou het ging hier ook kut, nog geen 4k gelopen. De loser van het topic, jawel. Last van m'n kuit en omdat mannen erg gevoelig zijn is het extra stoer dat ik zo lang door ben gegaan ondanks deze pijn.
Algehele Slankie-baaldag? :o

Je hebt 4k meer gelopen dan ik heur! *; En 4k met kuitpijn is baas 8-) Nu rustig aan doen!
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:38
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:32 schreef neen het volgende:

[..]

Nou het ging hier ook kut, nog geen 4k gelopen. De loser van het topic, jawel. Last van m'n kuit en omdat mannen erg gevoelig zijn is het extra stoer dat ik zo lang door ben gegaan ondanks deze pijn.
Maar je hebt wel gelopen!
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:39
Lijstje!

O: twee sneetjes met nutella
L: twee grote meergranen-met-zaden-knackebrots met mango-sinaasappeljam
T: piccolini met kaas
D: tagliatelle met tomatensaus, paprika, wortel en gehakt
T: cola tijdens het paper schrijven oO< misschien ook stukje chocola.

Op laatste T na best okee! :+ :')
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:40
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:19 schreef loveli het volgende:

[..]

Tip van flip: niet weggooien!!! Lekker zacht opeten, bomvol vitamientjes (zoals A, die zit niet zomaar in veel gezonde dingen) en goede vetten en lechitine. Als je graag dingen wilt weggooien mag je beginnen met ontbijtkoek en de dietiste.
Ik eet echt nooit ontbijtkoek. Waar komt dat nou ineens vandaan? :D
Ben het ook doorgaans niet met diëtisten eens trouwens maar dit is een van de weinige tips die ik wel nuttig vond. Kan ook in de vuilnisbak dus. :')

Ik eet mijn eitjes trouwens niet zacht en al helemaal niet als ze gebakken zijn. Gewoon klutsen. :9
Phaidrawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:40
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:32 schreef neen het volgende:

[..]

Nou het ging hier ook kut, nog geen 4k gelopen. De loser van het topic, jawel. Last van m'n kuit en omdat mannen erg gevoelig zijn is het extra stoer dat ik zo lang door ben gegaan ondanks deze pijn.
Ben jij gek!! Ik heb het niet eens geprobeerd! Je bent wel maar mooi gegaan, dus kudo's *O* .

XM :* ! En laat Duvel ophouden met nog meer enge dingen zoeken op je lichaam :o o|O .
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:41
Naar fastcars. :*

En wat heb jij stomme collega's Maria! Hoe lomp. :')
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 20:41
Doet ie niet uit zichzelf hoor, ik vraag 'm meestal of ie iets raars voelt :@.
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:43
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ihatefastcars: :* awww RIP hondje, en sterkte aan jou!
[..]

Wel the purrrrdiest crazy catlady I ever did see :Y)
:@ *;
MinderMutsigwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:45
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
Das niet zo mooi MiMu!!

En fastcars ;( Dat is inderdaad iets verdrietigs..

Bweuh..

SPOILER
Ik voel me zo raar :'(. Zo moe...En dat stomme gevoel in die voortanden zit er ook nog. En Duvel voelt een bult op m'n kaak, maar ik niet :? en nu haal ik me van alles in m'n hoofd :'(

Word soms zo moe van mezelf, maar vooral van m'n lijf dat maar gewoon niet wil

Sorry voor het gezeur -O-
:*
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 20:46
ihfc, wat naar zeg. Wij hebben ook al 10 jaar een hond, en die begint ook ouderdoms kwaaltjes te krijgen.
Sterkte :* !!
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 20:49
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:41 schreef MinderMutsig het volgende:
Naar fastcars. :*

En wat heb jij stomme collega's Maria! Hoe lomp. :')
Ik hoop dat het mee gaat vallen nu er een grote baal werk afgerond is, ik geloof graag in het aardige in de mensch :+ en ik hoop dus ook dat mijn verdere werkdagen daaro minder deprimerend worden :') toen ik naar huis liep had ik helemaal waterige oogjesheid :') :@ :|W </mietje>

Maar goed! Genoeg gemiept, er is werk aan den winkel >:O Nu paper schrijven, morgen weer met positief petje op naar mn werk! Ik voel me nu ik thuis ben iig al weer stukken beter :Y) :P
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 20:52
Oh, Maria! :* O+ Niets van aantrekken, hoor!

Al snap ik wel een beetje wat je bedoelt, ik word op mijn nieuwe werk ook door niemand meegevraagd met de pauzes. Maar nu ik vandaag voor mezelf heb besloten dat het niet uitmaakt omdat ik er toch maar voor een paar maandjes zit en ik zelf even lekker naar buiten ga, voel ik me al een stuk beter. :Y
neenwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:52
Ik heb wel veel gelopen ja :') nu even fietsen want voetbal kijken met vrinden.

:* voor wie wil :@ :')
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 20:53
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:49 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik hoop dat het mee gaat vallen nu er een grote baal werk afgerond is, ik geloof graag in het aardige in de mensch :+ en ik hoop dus ook dat mijn verdere werkdagen daaro minder deprimerend worden :') toen ik naar huis liep had ik helemaal waterige oogjesheid :') :@ :|W </mietje>
Aaaw! Niet doen hoor, daar ben je veel te leuk voor. Dit zou mij ook kunnen gebeuren, waarschijnlijk denken ze gewoon 'die is lief, zegt vast geen nee' enzo. Van die stomme over-je-heen-loop-menschen. :(
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 20:57
ahw, dat is echt verdrietig, als je huisdier overlijdt... sterkte ihfc :*

Een beetje raar, in dezelfde post, maar ik ben straks dus weer écht een catlady... maar moet nog wel een naam voor het beest hebben! Dus kom maar op met ideeen voor dat lieve schattige rode stoere pluizebolletje (dat ikmisschien vrijdag al ga meenemen en dan een paar dagen bij mijn ouders laat logeren, want het is zo ver reizen...)
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 20:59
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:49 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik hoop dat het mee gaat vallen nu er een grote baal werk afgerond is, ik geloof graag in het aardige in de mensch :+ en ik hoop dus ook dat mijn verdere werkdagen daaro minder deprimerend worden :') toen ik naar huis liep had ik helemaal waterige oogjesheid :') :@ :|W </mietje>

Maar goed! Genoeg gemiept, er is werk aan den winkel >:O Nu paper schrijven, morgen weer met positief petje op naar mn werk! Ik voel me nu ik thuis ben iig al weer stukken beter :Y) :P
oh wat naar! Het is zo bepalend voor je werk, of je leuke collega's hebt! hoe kunnen zou nou zo stom doen tegen jou? misschien voelen ze zich bedreigd door jouw hoge leukheidsgehalte en doen ze extra stom uit jaloezie >:O

:*
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:00
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:53 schreef shinydiscoball het volgende:

[..]

Aaaw! Niet doen hoor, daar ben je veel te leuk voor. Dit zou mij ook kunnen gebeuren, waarschijnlijk denken ze gewoon 'die is lief, zegt vast geen nee' enzo. Van die stomme over-je-heen-loop-menschen. :(
Ik denk nie eens dat dat het is! Meer een soort van dat ze het druk hebben en dan mij een simpel klusje geven ivm weinig uitleggen en dan praten ze met elkaar wel want zij weten waar ze mee bezig zijn ofzo? In vrije tijd en tijdens werk oO< I dunno. Achja! Ik zet het van me af, morgen weer positief verder (zie edit van eerdere post 8-) )

Andere werkplek is lief, daar halen we thee voor elkaar en vertellen we tussendoor over ons weekend en vakantieplannen enzo O+
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:01
Mijn kat heet heel origineel 'Poes'. :@
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:02
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:01 schreef Goodbye het volgende:
Mijn kat heet heel origineel 'Poes'. :@
Zo das wel heel wild hoor! hoe ben je daar nou ooit opgekomen!
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:04
Ginger :P, Esso (rode tijger)
Goodbyewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:05
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:02 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Zo das wel heel wild hoor! hoe ben je daar nou ooit opgekomen!
Géén idee :N

Toen we eenmaal een naam hadden was het al te laat en luisterde ze alleen naar Poeeeespoespoespoes :P
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:06
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:00 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik denk nie eens dat dat het is! Meer een soort van dat ze het druk hebben en dan mij een simpel klusje geven ivm weinig uitleggen en dan praten ze met elkaar wel want zij weten waar ze mee bezig zijn ofzo? In vrije tijd en tijdens werk oO< I dunno. Achja! Ik zet het van me af, morgen weer positief verder (zie edit van eerdere post 8-) )

Andere werkplek is lief, daar halen we thee voor elkaar en vertellen we tussendoor over ons weekend en vakantieplannen enzo O+
O heremijntijd, ik haat werk waar ze me proberen te vertellen wat ze in het weekend gedaan hebben en wat de vakantieplannen zijn. Dan grom ik. En ga demonstratief thee halen voor mijzelf alleen }:|.

Ik ben vast jouw stomme collega's ;).
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:07
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:52 schreef neen het volgende:
Ik heb wel veel gelopen ja :') nu even fietsen want voetbal kijken met vrinden.

:* voor wie wil :@ :')
Ik. :*.

Je bent met glans de beste Slankman die ik ooit gelezen heb.
shinydiscoballwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:09
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:00 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik denk nie eens dat dat het is! Meer een soort van dat ze het druk hebben en dan mij een simpel klusje geven ivm weinig uitleggen en dan praten ze met elkaar wel want zij weten waar ze mee bezig zijn ofzo? In vrije tijd en tijdens werk oO< I dunno. Achja! Ik zet het van me af, morgen weer positief verder (zie edit van eerdere post 8-) )

Andere werkplek is lief, daar halen we thee voor elkaar en vertellen we tussendoor over ons weekend en vakantieplannen enzo O+
Ah, ja kan ook. Gelukkig is die andere locatie wel tof :)

Cali: ik wilde altijd een roodharige kat en hem Anatoly noemen, naar een kat uit een boek. Maar toen wist ik nog niet dat dat een naam is voor Russische spierbonken :P

What about Cleo? Poekie? :+
Of zo'n droge naam als Bob of Henk. Hehe.

Kweenie wat voir namen jij leuk vind.
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:11
Mijn eerste kat heette Keesje en de tweede Jack :+
Cocotrimoniumwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:11
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 20:21 schreef ihatefastcars het volgende:
SPOILER
Onze (familie) hond is zojuist overleden. Niet onverwachts maar we zijn samen 'oud' geworden en 't hakt er toch echt wel in. Ik had wel alvast afscheid genomen vorige week, maar toch.
Zuigt! Sterkte :*
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:12
Lijst
• Brinta
• Licht tuinwerk (beetje knippen)
• Broodmaaltijd: 4 boterhammen mayo & haringkoninkjes, 8 krekkers boter & chocopasta
• 12 km fietsen
• 2 espreschock (iets uit een automaat dat vage gelijkenis vertoont met iets dat ooit leek op fantasiecacaopoeder en nescafe met water)
• 8 km fietsen
• 2 gietijzeren houtkachels verplaatsen, 2 tafels naar boven verhuizen (met liefste)
• 1 leffe tripel
• Avondeten: vissoep, salade, roggebrood, boter. Toe: ongezoete pruimencompote
• 5 25kg zakken varkensvoer uitladen & vervolgens 1 meter optillen
da' was 't wel geloof ik
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:13
Sterkte Ihatefastcars, kan me voorstellen dat zoiets er toch wel even inhakt :*

MiMu, beterschap en hopelijk zijn je darmen snel weer op orde!

Maria, nogmaals :* niks aantrekken van die stomme mensen, nog ff? en je bent van ze af!!

XM probeer afleiding te zoeken, filmpje, boek whatever...al kan ik me voorstellen dat het lastig is als je steeds vanalles voelt. :*

Zo, een dik uur paardgereden, heerlijk eigenwijs beest dus flink gezweet :)
Nu lekker douchen en dan mischien nog iets eten
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:15
Jaap. Lijkt me een prima kattennaam.

Mijn katten heten Miep, Saar en Teun. Die van de meneer heet Gijs. Toen ik dat hoorde wist ik meteen dat we een match waren.
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:15
Cali-kuiken *; ik hoop gewoon dat alles morgen beter is!

Sigme: :D groot verschil: met elkaar praten ze wel, zij het ook niet veel :P En halen heel soms drinken voor elkaar, of delen eten ofzo. Van mij willen ze dan niet, of ze hebben dan al :+ Ik kan best een hoge mate van stoïcijnsheid verkroppen heur :+

Neen-koesjes O+ :*
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:15
En ik ben nog niet bijgelezen, dus sorry als ik iets oversla!
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:15
Eindstand..
O: 1 boterham met komijnekaas, 1 boterham met aardbeien, glas verse jus
T: appel
L: 2 boterhammen appelstroop pindakaas
T: perzik
S: RPM
T: handje zoute sticks
D: pasta met veel verse groente

En nu ga ik maar slapen.
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:15
Neen... is slinger met jou heen en weer van O+ naar :D naar :'( naar _O- naar -O- naar :*

Maar *; you!
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:16
Slaap lekker, XM :*.
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:17
Huisdierennamen, puik!

Chronologisch:
Konijn: Pelusa (oftewel: Pluis)
Parkieten: Choncho en Volantín (vliegertjes)
Vissen: ontelbare namen in die ene week dat we ze hadden :')
Konijnen: Winnie en Macarena oO<
Cavia: Dinkie
Hamsters: Mamster en Tumi
Konijn: Tamina
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:15 schreef Merel het volgende:
Jaap. Lijkt me een prima kattennaam.

Mijn katten heten Miep, Saar en Teun. Die van de meneer heet Gijs. Toen ik dat hoorde wist ik meteen dat we een match waren.
Leuke namen,dat soort namen vind ik heel leuk voor een kat!
Jip of Sam ook wel...
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:18
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:13 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

Zo, een dik uur paardgereden, heerlijk eigenwijs beest dus flink gezweet :)
Nu lekker douchen en dan mischien nog iets eten
Tof! Ook 10 jaar gedaan... 2 pony's en 1eigen paard gehad (kon al snel op de boerderij)
Hoogste: M dressuur en M springen..
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:19
Trusten XM en een heel fijn lijstje O+
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:20
Op de valreep hier de huisdiernamen nog even:

Katten:
- Lodewijk
- Bibo
- Doortje
- Dommel
- Doerak
- Sooty
- Snoet
- Dons
- Lola
- Bo

En één konijn: Ernie.

Truste :W
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:21
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Op de valreep hier de huisdiernamen nog even:

Katten:
- Lodewijk
- Bibo
- Doortje
- Dommel
- Doerak
- Sooty
- Snoet
- Dons
- Lola
- Bo

En één konijn: Ernie.

Truste :W
slaap lekker!

Lodewijk --.roepnaam luuk ofzo vind ik ook leuk:)
en Ernie ook!
en Fritz
floris
Tjibbe
Casper
Bram
Bob
'joris
Sjaak
Mus
joep
jip
sam
tom
:')

[ Bericht 1% gewijzigd door _Calimero_ op 25-08-2010 21:48:43 ]
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:22
Lola O+ Lola en Lodewijk lijkt me ook een puik koppel :D

Trusten! :*
Blurred86woensdag 25 augustus 2010 @ 21:24
SOS Sonja wordt mede mogelijk gemaakt door Peijenburg :')
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:26
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:24 schreef Blurred86 het volgende:
SOS Sonja wordt mede mogelijk gemaakt door Peijenburg :')
:D
j.twoensdag 25 augustus 2010 @ 21:27
:o Noukje, wil je dat soort plaatjes niet meer laten zien (chocolade ding! Das echt :o ik wil ook, maar koop niet!)

En Goodbye, valt wel mee toch? Zat aardig vol, maar meneer heeft er nog 2,5 pitabroodje met kaas ingepropt bij me, is dat wat? :P

* j.t gaat verder Casanova kijken O+
ihatefastcarswoensdag 25 augustus 2010 @ 21:29
Jullie zijn lief. O+ Bedankt allemaal!
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:30
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:27 schreef j.t het volgende:
:o Noukje, wil je dat soort plaatjes niet meer laten zien (chocolade ding! Das echt :o ik wil ook, maar koop niet!)

En Goodbye, valt wel mee toch? Zat aardig vol, maar meneer heeft er nog 2,5 pitabroodje met kaas ingepropt bij me, is dat wat? :P

* j.t gaat verder Casanova kijken O+
Ik had mijzelf ook gewoon zover gekregen om niks lekkers te halen. Want soms verwen ik mezelf wel eens met chocola als ik ongesteld ben (jaar geleden ofzo), en nu koopt m'n vriend het voor mij.. wel lief, maar had liever een watermeloen gehad o.i.d. :')
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:30
Mijn konijnen heetten trouwens Pluis en Poes. En de hamsters Kikker en Mus. Echt waar.
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:31
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:30 schreef Merel het volgende:
Mijn konijnen heetten trouwens Pluis en Poes. En de hamsters Kikker en Mus. Echt waar.
:D _O-

Ik hou van dat soort namen O+ Cali's katje vind ik ook wel een Mus of een Mees :P
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:33
Mus is ook heel lief en leuk ja! Of Muis :s)
XcUZ_Mewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:37
Ik vind het echt een Sjoerd of een Joep.

En nu ben ik écht weg :W

Thnx lieverds voor de support :* O+.
motorbloempjewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:37
conny mus ;(
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:37
Wij hadden eens een mus. Die heette Erasmus.
_Calimero_woensdag 25 augustus 2010 @ 21:40
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:37 schreef sigme het volgende:
Wij hadden eens een mus. Die heette Erasmus.
_O-
sigmewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:43
Huidige poezen: Tomas (Tomasi) en Salomo (ofwel Pootjes en de Zwarte)
Vorige poezen: Jari & Mika
Ouderlijk huispoezen: Minet & Whitney
Daarvoor: Sam (en heel kort: Moos)
Ook ooit: Donder & Bliksem
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:44
Conred :D
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:45
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:18 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Tof! Ook 10 jaar gedaan... 2 pony's en 1eigen paard gehad (kon al snel op de boerderij)
Hoogste: M dressuur en M springen..
Whoa, dat is mijn grote wens, een eigen paard O+ Als sinds ik een klein meisje was :D
Maar voor nu (tot mijn dochtertje ouder is) ben ik heel blij dat ik een fijne stal heb gevonden en 2 keer per week superles heb. Geen wedstrijdniveau nog aangezien ik pas een jaartje echt rij.
horned_reaperwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:46
Mijn poes heet Sarah :)
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 21:48
Ik heb ook paard gereden, ben er nu 3,5 jaar mee gestopt denk ik, maar mis het nog wel af en toe!
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:48
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:37 schreef sigme het volgende:
Wij hadden eens een mus. Die heette Erasmus.
Poëzie! _O_


Dat moet met poezels ook kunnen!
Katterina
Feline
Franz Katka
Oedipoes
?
j.twoensdag 25 augustus 2010 @ 21:50
Mijn katten en hond bij mn moeder: Moortje en Moosie en hond Speedyen daarvoor (tijgertje en Woody)
Mn zusje heeft 2 katten: Kip en Ei _O-

Hier heb ik geen huisdieren, vind het wel heel leuk en liev, maar zo onpraktisch voor als ik weg wil enzo

Oh Noukje, ik snap het. Als er bij mij iets in huis is wil ik het meteen en gaat he top ook. Ik heb geen rem, dus daarom is er niets in huis! Ben nu ongesteld trouwens, omdat ik 5 dagen de pil vergeten was :o omg, nog nooit gebeurd!
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:53
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:48 schreef Noukjee het volgende:
Ik heb ook paard gereden, ben er nu 3,5 jaar mee gestopt denk ik, maar mis het nog wel af en toe!
Bij mij heeft het heel lang geduurd voordat ik eindelijk echt kon gaan paardrijden (ouders vonden het te duur, te druk met school en werk en toen ik op mezelf woonde geen geld)en ik gok dat ik er nu ook nooit meer mee ga stoppen :D Even tijd voor mezelf buiten werk huishouden man en kind :)
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 21:53
Ik ben ook ongesteld. En ik mag er van mezelf lekker in zwelgen, ha!
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 21:53
Erasmus :D O+
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 22:16
Haha iedereen ongesteld hier.

@ j.t. Ja raar is dat hè. Ik heb een keer gehad dat ik 3 avonden achter elkaar de pil vergeten was zonder het te weten. Toen wou ik die 4e dag de pil in nemen, en ik dacht WTF, heb ik het de afgelopen 3 dagen vergeten? Nee dat kan niet? Toen snel nagegaan of ik in die periode sex heb gehad, en in de stress geraakt en aan m'n moeder gevraagd wat ik moest doen. Maar 't is allemaal goed gekomen.
Maar apart een paar dagen achter elkaar. Als je het 1 dag vergeet, okéeee, maan een paar dagen is echt weird! 8)7
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 22:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:53 schreef Merel het volgende:
Ik ben ook ongesteld. En ik mag er van mezelf lekker in zwelgen, ha!
Groot gelijk :Y
uniekhoornwoensdag 25 augustus 2010 @ 22:19
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:53 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Erasmus :D O+
Tompoes..
Bla_Bla_Blawoensdag 25 augustus 2010 @ 22:21
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:53 schreef Merel het volgende:
Ik ben ook ongesteld. En ik mag er van mezelf lekker in zwelgen, ha!
me2, maar kan me dit keer inhouden qua zelfmedelijden en emo eten :P
Mini_rulezwoensdag 25 augustus 2010 @ 22:25
Haai! :W
* Mini_rulez is net terug van een paar daagjes New York met het vriendje. O+

Wat heb ik allemaal gemist?
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 22:31
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 22:16 schreef Noukjee het volgende:
aan m'n moeder gevraagd wat ik moest doen
Dat zou ik nou nooit aan m'n moeder vragen. Daar hebben we loveli voor.
Merelwoensdag 25 augustus 2010 @ 22:32
Mini! Is het leuk met het vriendje? O+
loveliwoensdag 25 augustus 2010 @ 22:34
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 22:31 schreef Merel het volgende:

[..]

Dat zou ik nou nooit aan m'n moeder vragen. Daar hebben we loveli voor.
U riep?
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 22:58
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 22:31 schreef Merel het volgende:

[..]

Dat zou ik nou nooit aan m'n moeder vragen. Daar hebben we loveli voor.
Nouja, dat was sowieso nog voordat ik op fok! zat. Maar vindt het wel fijn dat ik over zulke dingen met m'n moeder kan praten. Anders schiet ik helemáaaaal in de stress!
MariaEtceterawoensdag 25 augustus 2010 @ 22:59
Bedstiems! Slaap lekker slankiefaces :z
_aurum_woensdag 25 augustus 2010 @ 23:01
al onze huisdieren heetten Miki :+
j.twoensdag 25 augustus 2010 @ 23:05
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 22:16 schreef Noukjee het volgende:
Haha iedereen ongesteld hier.

@ j.t. Ja raar is dat hè. Ik heb een keer gehad dat ik 3 avonden achter elkaar de pil vergeten was zonder het te weten. Toen wou ik die 4e dag de pil in nemen, en ik dacht WTF, heb ik het de afgelopen 3 dagen vergeten? Nee dat kan niet? Toen snel nagegaan of ik in die periode sex heb gehad, en in de stress geraakt en aan m'n moeder gevraagd wat ik moest doen. Maar 't is allemaal goed gekomen.
Maar apart een paar dagen achter elkaar. Als je het 1 dag vergeet, okéeee, maan een paar dagen is echt weird! 8)7
Mijn meneer ook half in stress, ik niet hoor! Paar dagen de pil vergeten, wordt je toch meteen ongesteld? Tis echt heus niet meteen dat je zwanger bent! Ik ben daar lekker laconiek mee, want ik heb toch wel gelijk :9 En ik vergeet mn pil NOOIT behalve dus nu, voor het eerst, sinds 10 jaar! :%
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 23:25
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 21:53 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Erasmus :D O+
Dat idd :D.

Maar Muis vind ik wel leuk voor de poes van Calimero :Y.

Ik kom net bij mijn ouders vandaan. Mijn moeder hoopte, toen ze het nieuws hoorde, in eerste instantie dat het niets zou worden, maar later snapte ze dat ik enthousiast ben en graag een avontuur aan wil gaan etc en nu staat ze er helemaal achter ^O^. Niks gezeik over beren op de weg dus *; . Het enige wat me nu nog in de weg staat is een betere concurrent of een stomme directeur :').
Viking84woensdag 25 augustus 2010 @ 23:27
En ik zeg meteen welterusten, want morgen om 9 uur zit ik in de trein. Eerst naar Zwolle om diploma-shizzle te regelen en dan door naar het Haagsche O+. Ik zal Nachtwacht even sms'en als het gesprek geweest (afspraak is om 14:30) en dan zal hij het hier ook wel posten :).
DevilsAndDustwoensdag 25 augustus 2010 @ 23:27
Trusten, dames! Ik heb het idioot druk en het idioot naar m'n zin, dus ik post nauwelijks meer, maar ik denk wel aan jullie en kusjes voor iedereen! :*.
#ANONIEMwoensdag 25 augustus 2010 @ 23:34
Succes morgen Vik! Zal voor je duimen ^O^ .
En mooi zo DaD! Wanneer begint je stage?

Onze katten heten Eros en Amor. En ja, ik weet dat ze dan eigenlijk dezelfde naam hebben :'). Maar Amor was eerst Aafje (naar Afrodite :7 ) maar toen bij de inentingen vroeg de dierenarts of we "dit mannetje bewust Aafje hadden genoemd.." :@ dus toen maar Amor.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 25-08-2010 23:39:07 ]
j.twoensdag 25 augustus 2010 @ 23:45
Ha, cool! Eros en Amor!

Ik ga op bed :W
Noukjeewoensdag 25 augustus 2010 @ 23:53
Amor O+

Hier komt de regen met bakken uit de hemel. En dat blijft tot morgen ochtend geloof ik!

Nouja, ik ga ook maar slapen! Trusten :W
Cocotrimoniumdonderdag 26 augustus 2010 @ 00:17
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 23:53 schreef Noukjee het volgende:
Amor O+

Hier komt de regen met bakken uit de hemel. En dat blijft tot morgen ochtend geloof ik!

Nouja, ik ga ook maar slapen! Trusten :W
Hier (Z-Limburg) is het nog droog. Ik hoop stiekem dat het vannacht een beetje gaat stormen, ik vind dat altijd zo gezellig als ik in mijn warme bed lig O+
Zolang de kelder tenminste niet weer onderloopt }:| :')
Cocotrimoniumdonderdag 26 augustus 2010 @ 00:18
Ik ga ook slapen, sweet dreams allemaal :*
lovelidonderdag 26 augustus 2010 @ 00:24
Ik hoop dat het morgenochtend gaat stromen van de regen en dat de krantenbezorger van her AD zeik en zeiknat wordt O+

Verder ben ik niet haatdragend.

Weltrusten iedereen, zal ik het licht even uitdoen?
motorbloempjedonderdag 26 augustus 2010 @ 06:22
onweer! O+

regen! O+

O+ bed O+
sigmedonderdag 26 augustus 2010 @ 06:24
Goeiemorgen!
_Calimero_donderdag 26 augustus 2010 @ 06:46
Morning!
_aurum_donderdag 26 augustus 2010 @ 07:13
Mogguh!

Hier komt het ook met bakken de lucht uit en ik moet vandaag heel de dag op pad (jeuj voor filerijden *O* -O- )

En succes Vik :)
Phaidradonderdag 26 augustus 2010 @ 07:19
Het is niet goed he, als de gootsteen gaat borrelen als het hard regent :{ En een stank, iiieeeuuwww!

Vik, succes vanmiddag!!
Viking84donderdag 26 augustus 2010 @ 07:41
Nee, dat klinkt niet goed :X.

Tnx voor de succeswensen, dames! Kort nachtje: om 3:30 was ik al klaarwakker en om 7 uur werd ik weer slaperig, terwijl om 7:15 de wekker ging :').
Bla_Bla_Bladonderdag 26 augustus 2010 @ 07:49
Goedemorgen !

Viking succes vanmiddag!!

Bij ons slaat de hele tijd een groep stroom eruit als het hard regent, dus vanacht ook weer..meh, snap er niks van

nou lijstje voor vandaag dan maar
o: 1 snee kh arm brood met pindakaas
t: activia
t: ik geloof dat we iets van appelflappen ofzo krijgen
L: 2 sneen kh arm brood met kipfilet
t: cashews
t: ananas
D: spitskool met gehaktballen
T: koffie en stukje chocola
VulcanJdonderdag 26 augustus 2010 @ 07:56
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 00:24 schreef loveli het volgende:
Ik hoop dat het morgenochtend gaat stromen van de regen en dat de krantenbezorger van her AD zeik en zeiknat wordt O+

Verder ben ik niet haatdragend.
Whehe, dat zal toch wel gelukt zijn als ik hier zo naar buiten kijk.

Wacht, ik gooi nog een emmer water })

*klots*
Blurred86donderdag 26 augustus 2010 @ 08:06
succes vandaag Vik!
Mereldonderdag 26 augustus 2010 @ 08:20
Vik, doe eens PM'en om welke school het gaat!
Blurred86donderdag 26 augustus 2010 @ 08:45
bah wilde vanmiddag/vanavond hardlopen, maar het gaat regenen en onweren }:|
en ik heb niks om aan te trekken want ik heb alleen maar stomme kleren }:|

valt het op dat ik chagrijnig ben? :')
Phaidradonderdag 26 augustus 2010 @ 08:58
Er kwam uiteindelijk geen water omhoog, dus ik ben gewoon gaan werken. En hopen dat ik vanavond geen waterballet aantref oO< .

Bla, stroomuitval bij regen klinkt eigenlijk nog veel enger, het lijkt me dan dat de bedrading niet helemaal goed zit!

Kort nachtje dan Vik. -O-

Blurred, ik ken het probleem. Ik heb op zich wel genoeg kleding, maar wat ik naar mijn werk wil aantrekken is echt maar een klein deel. En dat is dus halverwege de week in de was en op. Laatst wel een heel leuk colbertjasje gekocht! Ik wil misschien nog wel de mouwen wat laten innemen, ze zijn nét iets te lang.
#ANONIEMdonderdag 26 augustus 2010 @ 09:06
Goodmorning :) Blurred, ik deel je pijn, ik wilde ook rennen en een beetje miezer vind ik niet erg maar dit gaat wel erg ver, heel de polder loopt onder hier :o moest al omrijden omdat een tunnel onder het spoor door helemaal onder water stond :').

Net de auto naar de garage gebracht, 't ding kraakt nogal eng bij drempels. Duimen dat het geen mega-reparatie wordt :X .

Lijstje voor vandaag:
O: twee beschuiten met appelstroop, thee
T: appeltje
L: wrap met pesto/rucola/tomaat/olijven, kop cup-a-soup
T: yoghurt met rode bessen
D: nog geen idee, even afwachten of lief mee-eet of niet
lovelidonderdag 26 augustus 2010 @ 09:08
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:06 schreef Razztwizzle het volgende:
Net de auto naar de garage gebracht, 't ding kraakt nogal eng bij drempels. Duimen dat het geen mega-reparatie wordt :X .
Gokje: rubbers van de schokbrekers ff behandelen met een spray ;)
XcUZ_Medonderdag 26 augustus 2010 @ 09:09
Het lijkt wel nacht hier in Den Haag en het hóóst. Straat die ik doorloop van tram naar werk stond ook onder water, putten kunnen het niet meer aan.

Oh en as we speak gaat het nog een tandje harder regenen.

Ik heb gewoon een panty aan en laarzen. Laarzen! In augustus! 8)7
#ANONIEMdonderdag 26 augustus 2010 @ 09:09
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:08 schreef loveli het volgende:

[..]

Gokje: rubbers van de schokbrekers ff behandelen met een spray ;)
Gij techneut _O_ ik weet niks van auto's, alleen dat we vorig jaar allebei een auto hadden, die gingen steeds stuk, stress, tranen, stress, toen de twee kloteauto's (Ka en Toledo) ingeruild voor 1 goede (Golf) met een hele berg garantie op alles, dus geen stress meer. Hopelijk.
Mereldonderdag 26 augustus 2010 @ 09:09
Ik ga met de trein vandaag. Niet omdat ik niet wil fietsen, maar omdat ik direct na werk een afspraak heb die niet op fietsbare afstand is. Die regen kan ik best hebben 8-)
#ANONIEMdonderdag 26 augustus 2010 @ 09:10
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb gewoon een panty aan en laarzen. Laarzen! In augustus! 8)7
Dan kun je in de plassen springen O+.
lovelidonderdag 26 augustus 2010 @ 09:14
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het lijkt wel nacht hier in Den Haag en het hóóst. Straat die ik doorloop van tram naar werk stond ook onder water, putten kunnen het niet meer aan.

Oh en as we speak gaat het nog een tandje harder regenen.

Ik heb gewoon een panty aan en laarzen. Laarzen! In augustus! 8)7
Hoe is het met de afwatering van de tramtunnel? :X
lovelidonderdag 26 augustus 2010 @ 09:16
Jammer Merel, anders had je deze kunnen aantrekken onder je getailleerde regenpak:

XcUZ_Medonderdag 26 augustus 2010 @ 09:23
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:14 schreef loveli het volgende:

[..]

Hoe is het met de afwatering van de tramtunnel? :X
Ik heb geen idee, daar komt lijn 9 niet doorheen.

Het dak op zolder blijkt echter niet geheel waterproof te zijn :').
AKnynkedonderdag 26 augustus 2010 @ 09:40
ook hier regent het de hele morgen al. Ik vind het stiekem wel lekker...
Bla_Bla_Bladonderdag 26 augustus 2010 @ 09:49
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 08:58 schreef Phaidra het volgende:
Bla, stroomuitval bij regen klinkt eigenlijk nog veel enger, het lijkt me dan dat de bedrading niet helemaal goed zit!
Nee inderdaad! Vindt het ook niet zo tof. Zo eens een in het klustopic vragen hoe of wat :)
#ANONIEMdonderdag 26 augustus 2010 @ 09:53
Ben de nieuwe SOS-Sonja aan het bekijken, eens kijken of Sonja nu ook eens wat zinnigere adviezen geeft dan eierkoeken.
motorbloempjedonderdag 26 augustus 2010 @ 09:53
hoi!

ik houd van dit weer, vooral als ik binnen mag blijven :@ O-)

:W

succes Vik! Maar dit lees je vast niet meer, dus ik sms rond 14.00uur nog wel even ;) :*
motorbloempjedonderdag 26 augustus 2010 @ 09:53
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:53 schreef Razztwizzle het volgende:
Ben de nieuwe SOS-Sonja aan het bekijken, eens kijken of Sonja nu ook eens wat zinnigere adviezen geeft dan eierkoeken.
Gevulde koeken!
#ANONIEMdonderdag 26 augustus 2010 @ 09:56
quote:
Op donderdag 26 augustus 2010 09:53 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


Gevulde koeken!
Raadt ze dat aan? Nee toch?
Tot nu toe alleen de drama-intro's gezien van de deelnemers.

Ho, ik sluit 'm. Kan iemand een nieuwe openen? Ik zit op de iPhone.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 26-08-2010 09:56:39 ]
motorbloempjedonderdag 26 augustus 2010 @ 09:57
Slank #1140 - Kijken of Sonja al wat wijzer geworden is...

check :)