Kom hier een keer fietsen dan!quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 16:12 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik ben een echte wandelaar, dat sowieso. Het fietsen voelt zo kwetsbaar. Ik kan ook heel gauw boos worden als iemand niet goed oplet. Misschien is het een Amsterdamding.
Rienk heeft niet dat zitje hoor, Rienk heeft deze:quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 16:46 schreef happyme28 het volgende:
Oh ik kan niet wachten tot ik kan gaan fietsen met Daan. En wat een leuk zitje is dat Vlindur en die rol lijkt me inderdaad handig (al kan ik me niet voorstellen dat Daan in slaap valt, want als er iets te zien valt, wil meneer nooit slapen tot nu toe).
Vlindur, Rienk gaat echt rap!
Poppejans, grappig dat Wolf dat ook doet. Daan doet ook af en toe op handen en voeten staan maar dan verplaatst hij zich niet. Vraag me af of hij ook snel zal kruipen. Het hoeft van mij ook niet zo snel te gaan hoor. Merk nu al dat ik af en toe gek wordt van 'm overal weghalen waar hij niet mag komen (gordijnen, snoeren, planten etc.), laat staan als hij echt hard kan kruipen.
Lekker dat ze het lust!quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:10 schreef Lijnloos het volgende:
Rienk gaat echt snel... dat duurt inderdaad niet lang meer met lopen als ie dit tempo aanhoudt...
Wij hebben vandaag voor het eerst in lange tijd weer eens chili con carne gehad en ook Minke heeft een hapje meegegeten (gestaafmixert) en vond het ook best goed te eten...Meteen alles wat over was maar ingevroren... kunnen we de komende tijd wel vaker geven
Wij zijn ook aan het kijken naar een fietsstoeltje, manlief heeft pas een nieuwe fiets gekocht en wil dan ook graag met minke op pad. We gaan denk ik voor de Yepp, en dan ook zo'n extra adapter dat ie ook op mijn fiets gezet kan worden... ik wil ook wel es
blik of pot is relatief 'modern'. vroeger werden ze gedroogd en zo worden ze nog steeds verkocht (net als spliterwten bijvoorbeeld, die gebruik je voor erwtensoep)quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:31 schreef Linda2205 het volgende:
Maar bruine bonen komen toch altijd uit blik of pot en zijn dus zout? Ik heb nog nooit op een andere manier bruine bonen gezien....
Gewoon in een zakje dus? En dan kook je ze in water, zoals normale andere groente? Wanneer zijn ze dan klaar?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:32 schreef simmu het volgende:
[..]
blik of pot is relatief 'modern'. vroeger werden ze gedroogd en zo worden ze nog steeds verkocht (net als spliterwten bijvoorbeeld, die gebruik je voor erwtensoep)
ff denken hoor, ik doe dat meestal met kikkererwten. die zet je dan de avond ervoor (!) in water om te weken. dan ff afspoelen en een uurtje koken (of stoven met een beetje knoflook en ui). ik ben niet heel zeker van de tijden, maar zo doe ik het iigquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:33 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Gewoon in een zakje dus? En dan kook je ze in water, zoals normale andere groente? Wanneer zijn ze dan klaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |