Ik gebruik Retread als haarmasker.quote:Op donderdag 16 september 2010 20:19 schreef automatic_ het volgende:
Wat is nu een fijn haarmasker? Ik heb Jasmin&Henna gebruikt en die beviel wel, maar wat is jullie favoriet?
ja nu weet ik waar ik heen moet gaan, ik ben onderweg!!!!quote:Op donderdag 16 september 2010 17:34 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Nee, naast de V&D, recht tegenover de Blokker. Retread is zeker lekker!Honey I washed the kids zeep, Rehab shampoo en anders zou ik voor de Olive Branch douchegel gaan! Hoe laat 'ie open gaat weet ik eigenlijk niet.
Volgens de flyer die ik vanmorgen in Den Haag mee kreeg wel.quote:Op vrijdag 17 september 2010 09:58 schreef automatic_ het volgende:
Ik dacht dat hij pas om 12uur open ging
Oh dat doosje is leukquote:Op vrijdag 17 september 2010 13:38 schreef Lush-lady het volgende:
De openig begon met een grote dansshow van een engelse dance crew, op speciale Lush muziek in het thema van Tuca Tuca. HEt was ongelovelijk druk!!! Er stonden denk ik wel ruim 100 mensen te kijken. Drie kwart dook daarna de winkel in toen deze open ging. En joepie ik was bij de eerste 50 !! en de eerste die 5 lege potjes inleverde.
ik heb een cadeaudoosje gekregen "greetings from..." Nu even snel de boodschappen opruimen.
groetjes
wat een schatje....waar komt tie vandaan??quote:
Lief hequote:
quote:Op vrijdag 17 september 2010 14:22 schreef Lush-lady het volgende:
[..]
wat een schatje....waar komt tie vandaan??
waarschijnlijk gewoon tot 2100 net als de andere winkels daarquote:Op vrijdag 17 september 2010 15:44 schreef Muck het volgende:
Hmm, ik kan helaas vanavond pas naar Rotterdam. Heeft iemand enig idee tot hoe laat de Lush open is?
Dan kan ik nog wel even gaan kijkenquote:Op vrijdag 17 september 2010 15:56 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
waarschijnlijk gewoon tot 2100 net als de andere winkels daar
quote:Op vrijdag 17 september 2010 21:14 schreef LeNeHe het volgende:
Ben vandaag samen met m'n zusje naar R"dam geweest en het was megadruk. We hadden alles in 1 mandje gepletterd en er waren best wat mensen die opmerkingen maakten over de hoeveelheid.![]()
Onze aankopen (bijna de hele winkel leeggehaald)
- Dream Cream 2x
- Oatifix (5 lege potjes ingeleverd)
- Catastrophe Cosmetic (zus had ook 5 lege potjes)
- Big 2x
- The Soft Touch
- Helping Hands
- Dorothy
- Pop in the Bad
- Ultrabalm
- Vulcano
- Babyface 2x
- Eau Roma Water
- Veganese
- Grass
Ik ben alleen nog de RFTE en Full of Grace vergeten, maar ach... er moet wat te wensen overblijven.
Was wel lachen, bij de Sabon stond er helemaal niemand in de winkel...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |