Jepquote:Op maandag 4 oktober 2010 22:10 schreef Nieuwschierig het volgende:
En zijn dat nou palmbomen langs die jachthaven of niet?
Dat vind ik lullig voor je ...quote:Op maandag 4 oktober 2010 23:32 schreef Nieuwschierig het volgende:
Hehe ik heb m
http://maps.google.nl/map(...)bp=12,213.26,,0,7.38
edit damn net te laat
Het lullige is dat ik daar rond Biscayne Boulevard een jaar of 20 geleden rondgelopen heb. maar toen zag het er heel anders uitquote:
Volgens mij Rickenbacker Causewayquote:Op maandag 4 oktober 2010 23:47 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het lullige is dat ik daar rond Biscayne Boulevard een jaar of 20 geleden rondgelopen heb. maar toen zag het er heel anders uit
Ik kan trouwens die brug moeilijk in beeld krijgen
Ja dat is 'm. Met inzoomen komt de brug inderdaad tevoorschijn.quote:
eindelijkquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 00:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Pompeï Italie
http://maps.google.nl/map(...)bp=12,65.82,,0,-0.78
Close but no cigarquote:Op woensdag 6 oktober 2010 00:56 schreef tralalala het volgende:
Iets zegt mij dat het Spanje is, maar ik kan het niet vinden.
Waarom staan die bussen en trams daar eigenlijkk allemaal? Weet iemand dat?quote:
Moet er wel zijn, het is een transfer voor bus, tram (metro genoemd door google maps), boot Transtejo http://www.transtejo.pt/pt/homepage/index.html klopt ook want er staat bij de hal Cais do Sodré en dat is aan de overkant van de Taag in Lisboaquote:Op woensdag 6 oktober 2010 09:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Waarom staan die bussen en trams daar eigenlijkk allemaal? Weet iemand dat?
Ik zie geen veerpont ofzo, ook niet aan de overkant.
juistquote:Op woensdag 6 oktober 2010 13:28 schreef bork het volgende:
Avenida Marechal Deodoro da Fonseca, Guarujá - São Paulo, Brasil
Nee, het is zelfs niet in Europaquote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
Is er misschien een heel klein vergeten hoekje in Oost-Europa waar ze stiekem toch Streetview hebben?
quote:
Juistquote:
Is goed, maar In Chrome werken die links niet meer..quote:
Echt wel, alleen minder scherpquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 23:39 schreef chufi het volgende:
[..]
Is goed, maar In Chrome werken die links niet meer..
Ja maar dan kan ik er niks meer mee ... Uitzoomen of wat dan ook, gaat niet.. Geeft verder niets maar het was simpel een constateringquote:
Waarom denk ik dat dit in Brasilie is .quote:
Geen idee, het is echt in het oude Europa.quote:Op zondag 10 oktober 2010 00:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Waarom denk ik dat dit in Brasilie is .
Het is een vuurtoren Ik dacht een moskeequote:
quote:Op zondag 10 oktober 2010 13:20 schreef bork het volgende:
18 Smetanovo nábřeļí, Prague, Česká republika
1 seconde en ik wist het, zaten vorig jaar daar in een parkje
quote:
Leuk pleinquote:Op maandag 11 oktober 2010 18:00 schreef chufi het volgende:
Piazza della Loggia / Vicolo Legnaiuolo, Brescia, Italia
kloptquote:Op maandag 11 oktober 2010 21:16 schreef bork het volgende:
Ik krijg de juist bocht niet gevonden maar volgens mij kijken we naar Monaco
Hier was hetquote:Op maandag 11 oktober 2010 21:16 schreef bork het volgende:
Ik krijg de juist bocht niet gevonden maar volgens mij kijken we naar Monaco
thx!quote:Op maandag 11 oktober 2010 21:55 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Hier was het
http://maps.google.nl/map(...)000969,0.002411&z=19
Geen bocht maar de tegenliggende rijstrook ligt een paar meter lager.
Dus toch in SP ....quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:09 schreef Skande het volgende:
Viaduto Jose Bonifacio C. Nogueira, Sao Paulo, Brazilie
+1quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:09 schreef Skande het volgende:
Viaduto Jose Bonifacio C. Nogueira, Sao Paulo, Brazilie
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:37 schreef bork het volgende:
Coronado bridge, San Diego, CA, United States
Yupsquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 22:57 schreef Nieuwschierig het volgende:
http://maps.google.nl/map(...)cbp=12,315.91,,0,1.2
Stirling, Schotland
Nee, zeker niet.quote:Op zondag 17 oktober 2010 02:02 schreef chufi het volgende:
Ok dus geen Ierland of UK gezien de N-pijl ....
Uiteraard goedquote:
Juistquote:Op zondag 17 oktober 2010 23:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
http://maps.google.nl/map(...)bp=12,105.37,,0,6.51
De E20 in Denemarken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |