Haha wij hadden er ook exact zo één !quote:Op maandag 23 augustus 2010 13:52 schreef Mupz het volgende:
Ik stond 50 meter schuintegenover die bomen richting camping 4. Denk je een herkenbare oranje partytent mee te kunnen nemen ivm onverwachte toestanden in de luwte v/d nacht, staan er nog eens 3 rond die van ons
quote:Op maandag 23 augustus 2010 14:00 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Haha wij hadden er ook exact zo één !![]()
Overigens vonden mijn mates het leuk toen ik weg was met een meisje op het festival terrein mijn binnentent in mijn tent compleet om te draaien, ( dat de ingang van de binnentent niet op de plek zit van d ingang van de buiten tent maar precies verkeerd om ) en alles weer netjes vast haringen.
Haha ik met mijn dronken hoofd "WTF? " Waar is mijn ingang van mijn tent?!_!
![]()
Zoetermeerquote:Op maandag 23 augustus 2010 14:23 schreef Terrorizing_Cookie het volgende:
[..]
Zullen we een topic maken voor zoetermeerders op camping 4?
Dan zaten wij erg dicht bij elkaar, ik zat namelijk vaak met die gast (Sander) te pilsmanzenquote:Op maandag 23 augustus 2010 13:45 schreef Inverted_World het volgende:
Ik ben wel benieuwd, camping 4 was dit jaar echt een stuk chaotischer dan de afgelopen jaren, drummen en stampen in het toiletgebouw, een parade schreeuwend over het terrein en een hoop andere geweldige situaties!
Ik stond tussen de bomen in het midden met wat partytenten!(samen met een gast in boerkini / gunther outfit en een enkele keer een string/speedo ding
)
OH HEY GASTquote:Op maandag 23 augustus 2010 13:45 schreef Inverted_World het volgende:
Ik ben wel benieuwd, camping 4 was dit jaar echt een stuk chaotischer dan de afgelopen jaren, drummen en stampen in het toiletgebouw, een parade schreeuwend over het terrein en een hoop andere geweldige situaties!
Ik stond tussen de bomen in het midden met wat partytenten!(samen met een gast in boerkini / gunther outfit en een enkele keer een string/speedo ding
)
Hahahaha wtfquote:Op maandag 23 augustus 2010 14:57 schreef RickoKun het volgende:
[..]
OH HEY GAST![]()
Nu zie ik het! Jij was één der onze buren ja
Was wel tof daar! Maar volgend jaar zorg ik wel ff dat ik niet terecht kom in één groot amersfoort kamp
quote:Op maandag 23 augustus 2010 15:37 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Hahahaha wtf_! Gast, dus jij bent die rickokun player van fok
![]()
![]()
![]()
Haha geniaal dit!
Haha was je nog erg naar de klote van gister in de bravo??Ik was om 8 uur alles gaan inpakken en trok het echt niet meer !
Was wel echt lachen nog, ik kon je alleen niet meer vinden in de bravo eventually
TEVENS ZIP ZIP BOING HOP HOP![]()
![]()
Je moet officieel nog 2 atjes nemen !!
Lol, zat iedereen aan de brandgang op FOK ofzo,quote:Op maandag 23 augustus 2010 15:40 schreef Haunter het volgende:
Ik. Stond links van het sanitairgebouw, bij de brandgang.
Jij moest anders ook aardig vaak een shotje nemenquote:Op maandag 23 augustus 2010 15:55 schreef RickoKun het volgende:
[..]![]()
Ik ben helemaal naar den tering vandaag
Moet morgen jammer genoeg weer werken (al ben ik na dond. alweer vrij) Gisteren lukte het mij nog maar ik zou niet nog een dag overleven daar
Wat tof dat jij ook op FOK! zit, maarja dat vraag je natuurlijk ook niet jijWEETZELLUF!
Ik moest echt fokking hard lachen met dat zip spelletje![]()
Hilarisch om te zien hoe die Frank telkens de lul was en maar door moest zuipen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |