Altijd balen dit. Gaat ook nog best wel wat tijd inzitten. Ik ben er niet in 20 min mee klaar in ieder geval.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:09 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Nu mag ik vandaag voor de tweede keer een fiets schoonmaken aangezien ik m'n crosser ook al helemaal opgepoetst heb na gister
Wel oppassen dan, in de regen rijden met dergelijke snelheden. Maar de bochtjes zullen jullie wel voorzichtig genomen hebben.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 21:26 schreef marcodej het volgende:
Een hoop (vlagerige) wind vanavond, de renners met hoge velgen hadden een probleem. Tegen de wind in rustig gereden en zoveel mogelijk binnendoor. Ook een klimmetje een paar keer gepakt, gemiddelde lag rond de 25. Terug door de duinen kwamen de eerste druppels en uiteindelijk werd het echt nat. Maar het ging alsnog erg hard omdat we voor de wind reden. Het was gelukkig erg rustig, dus we konden aardig doorstampen, uiteindelijk een maximumsnelheid van 58 per uur... Werd me toch iets te gortig en ben doorgereden met een snelheid van 'maar' ca. 45... Heerlijk die zingende bandjes bij die snelheden.
Het begon echt te hozen toen we net in het clubhuis waren.
Wilde je meteen op je nieuwe werk een douche gaan eisen dan, zou een mooie binnenkomer zijnquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 19:40 schreef twisteddlogic het volgende:
Op mijn nieuwe werk hebben ze geen douche.
Hoe is hier precies de regelgeving in? Mij staat er iets van bij dat dit verplicht is bij meer dan 75 werknemers?
Weet iemand hier iets van?
De wielmaat van je fietscomp groter instellenquote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:08 schreef Freddeh het volgende:
Zit nu op 4762km dit jaar. Mijn doel was 8000km. Je hoeft geen kernfysicus te zijn om te zien dat ik ietsjes achterlig op schema. Iemand tips om dat nog een beetje recht te trekken voor de laatste dag van week 52?
Wijsneusquote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:14 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
De wielmaat van je fietscomp groter instellen
Ik weet dat je het eigenlijk moet meten door een volledige omtrek van je wiel op de grond op te meten, maar wat is eigenlijk de standaardmaat in mm?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:14 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
De wielmaat van je fietscomp groter instellen
Die van Fizik schijn je redelijk makkelijk met wasbenzine af te kunnen nemen.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:43 schreef Yankee het volgende:
Zo, ik heb weer een wit stuurlintje.....de vorige was inmiddels meer grijs / zwart dan wit
Volgens mij is 2100 mm de standaardomtrek van een band, maar zoals we bij ons in de laboratoria altijd zeggen "meten is weten"quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:43 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik weet dat je het eigenlijk moet meten door een volledige omtrek van je wiel op de grond op te meten, maar wat is eigenlijk de standaardmaat in mm?
Klopt, alleen die had de FM even niet dus heb maar een ander merk gekozen; Lizardskins DSP.....volgens de fm ook goed schoon te houden. Voelt daarnaast erg lekker aan, stuk beter dan stuurlint van easton.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:55 schreef Freddeh het volgende:
[..]
Die van Fizik schijn je redelijk makkelijk met wasbenzine af te kunnen nemen.
Viel mij overigens op dat de hoods van m'n remgrepen ook wat vieze vegen erop krijgen. Haal ik vanavond dus ook ff een doekje met wasbenzine overheen.
Laat me even weten hoe die bevallen. Ik heb nu een setje BBB carbonlook liggen wat ik er op ga doen voor de winter (en misschien langer). Maar ik houd wel van comfort, dus ben altijd benieuwd. Gezien het feit dat die Lizardskins DSP wat duurder zijn (rond de ¤25 dacht ik?) ga ik in dat geval wel uit van iets meer comfort.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:01 schreef Yankee het volgende:
[..]
Klopt, alleen die had de FM even niet dus heb maar een ander merk gekozen; Lizardskins DSP.....volgens de fm ook goed schoon te houden. Voelt daarnaast erg lekker aan, stuk beter dan stuurlint van easton.
Omdat het een zwart lintje is en je het dus niet kunt zien?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:42 schreef SuperWeber het volgende:
Ik heb nog gewoon zo'n stuurlint van synthetische kurk (past wel bij dat ouwe barrel) en eigenlijk bevalt dat spul mij wel. Het ziet er iig nooit smerig uit
Exactlyquote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:44 schreef Yankee het volgende:
[..]
Omdat het een zwart lintje is en je het dus niet kunt zien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |