Dus je hebt informatie gebruikt uit haar werk dat nog ze nog niet gepubliceerd heeft? Zal ze blij mee zijn..quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:02 schreef floor922 het volgende:
[..]
begrijpelijk ik heb de info uit werk van Dinana Crowell een 59-jarige voormalige Goldman Sachs medewerkster die zich nu heeft toegelegd op het schrijven van een boek ik heb haar mogen ontmoeten tijdens de vakantie in St Louis US. Goldman Sachs doet er alles aan om dit geheim te houden omdat het bang is om een volkswoede te ontketenen
het is geen beschuldiging het is een mededeling van dit in mijn ogen obscene feestquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:06 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Ja dat is toch belachelijk, jij komt met beschuldigingen die je niet wilt ondersteunen omdat ze in het Nederlands zijn.
Dat is met recht het meest belachelijke wat ik vandaag op FOK heb gelezen.
klopt en ik mocht deze info hebben om deze zaak ook in Nederland aan het licht te brengen overgens is dit een fractie van haar werk en ik vond dit een schrijnend voorbeeld dat bankiers niets geleerd hebben van de crisis en op oude voet doorgaanquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:08 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dus je hebt informatie gebruikt uit haar werk dat nog ze nog niet gepubliceerd heeft? Zal ze blij mee zijn..
En die informatie gaf ze je zomaar?
ja ik vind het gewoonweg onverantwoord dat zoiets kanquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:07 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Wat een extravagante luxe, godverdomme![]()
.
Dat mensen een duur feest kunnen hebben? Dat mag niet van jou?quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:11 schreef floor922 het volgende:
[..]
ja ik vind het gewoonweg onverantwoord dat zoiets kan
En waarom vindt je dat?quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:11 schreef floor922 het volgende:
[..]
ja ik vind het gewoonweg onverantwoord dat zoiets kan
Aan wie 'moeten' deze bankiers verantwoording afleggen (ervan uitgaand dat je informatie niet uit de duim gezogen is, wat ik nog betwijfel). Ben jij soms hun voogd of baas, dat ze toestemming en verantwoording bij je moeten vragen om overdreven decadent te doen...?quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:11 schreef floor922 het volgende:
[..]
ja ik vind het gewoonweg onverantwoord dat zoiets kan
Een onderzoeksjournalist die met iets belangwekkends bezig is heeft jou nodig om iets aan het licht te brengen?quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:10 schreef floor922 het volgende:
[..]
klopt en ik mocht deze info hebben om deze zaak ook in Nederland aan het licht te brengen overgens is dit een fractie van haar werk en ik vond dit een schrijnend voorbeeld dat bankiers niets geleerd hebben van de crisis en op oude voet doorgaan
nouja ze hebben eerst voor grote verliezen gezorgd en nu het weer beter lijkt te gaan wordt er weer meteen gefeest lijkt wel of ze geen geweten hebbenquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:21 schreef Marouska het volgende:
[..]
Aan wie 'moeten' deze bankiers verantwoording afleggen (ervan uitgaand dat je informatie niet uit de duim gezogen is, wat ik nog betwijfel). Ben jij soms hun voogd of baas, dat ze toestemming en verantwoording bij je moeten vragen om overdreven decadent te doen...?
Onrendabele slechte bedrijven laten verdwijnen is goed voor een land ja.quote:Op zondag 22 augustus 2010 20:56 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Jah, failliet laten gaan, daar help je de burger mee....
laat dit duidelijk gaan het gaat over 106 bankiers en niet over 311 een typefout van mijn kant (excuus daarvoor) en veelal de meeste vrouwen van de 106 zijn (voormalige) topmodellen zoals op Dabagirls.org en bankersball te lezen staat en 50 vrouwen hoe kom je daarbij ,er is voor elke vrouw 100.000.000 gedeeld door 106 wat neer komt op 943.396 euro per vrouw uitgetrokken (had voor het gemak even afgerond voor 9 dagen shoppen is dus 943.396 euro beschikbaar niet voor 50 vrouwen maar voor 106 vrouwen en de heen en weer vlucht is evenduur want het is beide een gezelschap wat bestaat uit 106 personenquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:24 schreef grindfreakje het volgende:
Je tekst rammelt nogal vreselijk,
Alle 106 bankiers verblijven volgens jou in de 106 presidential suites, mens dan weet je echt niet waar je het over hebt.
- Burj Al Arab heeft maar 1 presidential suite, en dat is de gehele 24ste verdieping. En daar mogen maar 5 volwassenen in. En dus niet 106 bankiers met aanhang.
- Je hebt het over 106 bankiers, maar ook over 311, wat is het nu?
-De meerderheid (veelal zeg je zelf) gaat met Ex-Fotomodellen, hmm dan blijvne hun eigen vrouwen dus thuis, want in de pers krijg ik hier toch een ander beeld van.
- shoppen op rekening van de bank hiervoor is 100.000.000 euro gereserveerd wat
neer komt op 1.000.000 euro tijdens het verblijf en 125.000 per dag
Dat is niet veel, want voor 8 dagen is dat 2.000.000 per vrouw, dus er zijn maar 50 vrouwen, dus meer dan de helft is vrijgezel, dat geloof je toch niet zelf.
- De heen en weer vlucht is voor 50 vrouwen even duur als voor 106 mannen, dat kan toch niet?
Verder is er dus geen enkel bron beschikbaar, klopt de info van geen kant, en komt dit volgens jou van een oud werknemer die het niet met de bank eens is.
snap je wel dat Dit vreselijk slap en bij elkaar gelogen gelul is
van die vrouwen, daar had ik al een edit over bij geplaatst, (terwijl jij typte) verder blijf ik bij mijn conclusie.quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:37 schreef floor922 het volgende:
[..]
laat dit duidelijk gaan het gaat over 106 bankiers en niet over 311 een typefout van mijn kant (excuus daarvoor) en veelal de meeste vrouwen van de 106 zijn (voormalige) topmodellen zoals op Dabagirls.org en bankersball te lezen staat en 50 vrouwen hoe kom je daarbij ,er is voor elke vrouw 100.000.000 gedeeld door 106 wat neer komt op 943.396 euro per vrouw uitgetrokken (had voor het gemak even afgerond voor 9 dagen shoppen is dus 943.396 euro beschikbaar niet voor 50 vrouwen maar voor 106 vrouwen en de heen en weer vlucht is evenduur want het is beide een gezelschap wat bestaat uit 106 personen
Newsflash: bedrijven zijn geen liefdadigheidsinstellingen, ze zijn er om geld te verdienen. Als de Grieken zo graag een swap wilden om de cijfers wat op te poetsen dan is dat hun verantwoordelijkheid, niet die van GS.quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:41 schreef rutger05 het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)Grieken_te_sjoemelen
Immorele bende.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |