Rookmachine's zijn brandgevaarlijkquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:53 schreef drumstickNL het volgende:
Dat zul je niet vinden aangezien het brandgevaarlijk is.
wat een speciale ideeen heb jij aangaande dat pad..?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:17 schreef tinoz het volgende:
weet niet , altijd al gewild :d ,
Het maakt deel uit van mijn symbolische pad naar mijn levenslot
ik heb precies die usbquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:35 schreef OpperTokkie het volgende:
Steek een usb stick in brand als je mail hebt..
Benodigdheden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Succes
dan steek je toch gewoon een peuk op als je mail hebtquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:11 schreef tinoz het volgende:
heeft iemand een zoek tip ofzo ?
het aantal watt of ampere ? dat weet ik niet maar ik zou denk ik makkelijker iets vinden is wanneer ik daarop kan zoeken
Modeltreinen hebben soms ook zulke machines, zoiets wil ik maar dan iets groter, ongeveer even veel rook als een hijs van een sigaret is genoeg
Rookt ie als je mail krijgt?quote:
Rookmachines zijn vaak groter en gebruiken veilig spul. Iets op formaat van een usb stick moet olie of iets dergelijks gebruiken wat brandgevaarlijk is.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:55 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Rookmachine's zijn brandgevaarlijk
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:46 schreef OpperTokkie het volgende:
[..]
Rookt ie als je mail krijgt?
Zo ja, pm TS die wil je dr een hoop geld voor betalen waarschijnlijk
Zo nee, Wat een waardeloze usb-stick zeg dat er geeneens rook uit komt zeg
juist , ik zal het eens aan mijn neef vragen, die snapt die dingen goed.quote:Op zondag 22 augustus 2010 09:49 schreef Juup© het volgende:
Vind het wel een leuk idee. Rooksignalen zouden nog leuker zijnIk denk zelf dat TS iets moet gaan knutselen dat via USB aangestuurd wordt door een e-mailmelding.
Die onderste heb ik ookquote:Op zondag 22 augustus 2010 10:35 schreef Lod het volgende:
Je hebt wel dit soort dingen: http://www.bestel.nl/catalog/usb-thinklight-p-1104.html . Daar kun je vast wel iets mee knutselen.
Maar die reageren niet op inkomende e-mail. Je zult dus ook de nodige software moeten gaan schrijven om dat voor elkaar te krijgen.
Of de fabrikant mailen met je briljante idee
Deze lijkt me dan wel weer grappig: http://www.bestel.nl/catalog/usb-missile-launcher-p-850.html , vooral voor mijn collega's
Waarvan geen één met usb erinquote:Op zondag 22 augustus 2010 10:59 schreef tinoz het volgende:
Iemand nog een suggestie voor zoek term ?
Ik heb deze al gebruikt :
mini rookmacine
mini rookgenerator
small smoke generatir
small smoke machine en al de combinaties onderling
Een usb poort leverd te weinig vermogen. Je kan hem wel als schakelaar gebruiken.quote:Op zondag 22 augustus 2010 10:28 schreef tinoz het volgende:
Ik ga nu ff verder zoeken op internet , ik kan me niet voorstellen dat zoiets nog niet bestaat !
Dat heb ik nou met kikkersquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:17 schreef tinoz het volgende:
weet niet , altijd al gewild :d ,
Het maakt deel uit van mijn symbolische pad naar mijn levenslot
Waar rook is, is vuur.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:55 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Rookmachine's zijn brandgevaarlijk
owja, USB heb ik ook gedaan , ik heb allerlij USB sites afgezocht ook nogquote:
TS wil zelfmoord plegen.quote:
Ik denk dat alles groter dan modelbouw te groot isquote:Op zondag 22 augustus 2010 11:46 schreef tinoz het volgende:
Hazers zijn nog te groot
ik heb een kleine kamer en een rook melder die ik niet af kan zetten en daarnaast wil ik nog kunnen blijven ademen.
Ik denk dat de modelbouw iets te klein is en ik iets tussenin moet hebben
Chinezen zijn inderdaad erg sterk in compleet nutteloze dingen, dus de kans is grootquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:00 schreef Maraca het volgende:
TS. Probeer het anders ook even in het Chinese webshop topic in GC. Daar staan ook nog andere links naar webshops. Ik vind dit echt zo'n chinezen uitvinding, dus wie weet
Tenzij ie natuurlijk gewoon constant op standby staat... Niet heel best qua veiligheid, maar wel instant rookquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:25 schreef Angst het volgende:
ik weet niet of zo'n ding al bestaat nooit gezien eigenlijk.
Waar je achter zou moeten komen is hoe lang het duurt voordat zo'n ding rook kan uitbraken. Moet hij daarvoor eerst 10 minuten opwarmen, en duurt het ook weer 10 minuten tot hij kan stoppen dan is hij als notifer niet zo handig.
kijk jij hebt er verstand vanquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:29 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Tenzij ie natuurlijk gewoon constant op standby staat... Niet heel best qua veiligheid, maar wel instant rook
Modeltreintjes hebben nog wel eens een klein rook-machientje erin zitten... Als je die zo pakken en vanaf USB-signaal aanstuurt ben je er natuurlijk al. Klein beetje soldeerwerk en wat programmeren, maar niet onmogelijk
modeltreintjes misschien volgens die post.. gaat googlenquote:
Door dus eerst zo'n rookmachientje van modelbouw te nemen en uit te vinden hoe je dat ding aanstuurt... Daarna zoek je effe 't schema van een USB-aansluiting op internet, soldeert de draadjes op de juiste manier aan elkaar, en schrijft een beetje software dat een USB-signaal afgeeft op het moment dat er mail binnen komt. Da's niet heel erg lastig allemaal...kun je zo nazoeken op internet hoe je dat doetquote:
quote:Op zondag 22 augustus 2010 11:56 schreef tinoz het volgende:
[..]
omdat de wereld niet zonder mij kan ?
Zo, zijn nog best duur die dingen. En dan moeten ze nog nagevuld worden ook op een gegeven moment.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:53 schreef Angst het volgende:
http://shop.conrad.nl/hob(...)-en-rookgeneratoren/
tip googlen op rookgeneratoren, verder bouw ik zelf nooit wat
heb net ook naar modeltreinen met rook gegoolged , das toch niet zo makkelijk, mij lijkt het slim om op Watt te zoeken zodat alle grote machines dan afvallen ?quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:49 schreef Angst het volgende:
[..]
modeltreintjes misschien volgens die post.. gaat googlen
http://www.modelbouwforum(...)w-rookgenerator.htmlquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:58 schreef tinoz het volgende:
[..]
heb net ook naar modeltreinen met rook gegoolged , das toch niet zo makkelijk, mij lijkt het slim om op Watt te zoeken zodat alle grote machines dan afvallen ?
quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:11 schreef KloonRucky het volgende:
[..]
http://www.modelbouwforum(...)w-rookgenerator.html
Maar een usb poort leverd te weinig vermogen! Je moet de usb als schakelaar gebruiken en de rook generator extern voeden.
Je hebt van die usb email melders. Ik zou die kopen en ombouwen door er een relais in te zetten. Dat relais gaat dan weer de rook machine aanzetten.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:16 schreef kroegtijger het volgende:
[..]lijkt me inderdaad prima geschikt ervoor
't lastige gaat dan nog de software worden. Een signaal naar USB sturen is nog wel te doen, maar om het met je email te laten samenwerken gaat nog even tricky worden
Ah, dat zou het allemaal nog wat vereenvoudigenquote:Op zondag 22 augustus 2010 13:19 schreef KloonRucky het volgende:
[..]
Je hebt van die usb email melders. Ik zou die kopen en ombouwen.
Je eisen gaan omhoog en je wilt er niet al te veel geld aan uitgeven.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:11 schreef tinoz het volgende:
Zie hier de draak die de rook moet spuwen![]()
[ afbeelding ]
er zit een pijpleiding in het beeld
[ afbeelding ]
ik hoop dat het gaat lukken !
Ik zag het al, effe verder denken. Wat voor een budget heb je in gedachte?quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:32 schreef tinoz het volgende:
dat is geen verbetering van het beeld, het is geen plastic beeld ofzo![]()
Er zit 1 leiding door de hele draak en zoals je kan zien is er ook maar 1 uitgang en ik ga niet aan het beeld zelf prutsen, daar is het me iets te duur voor !
dat dus... lijkt me dat het nu toch wel genoeg is uitgelegd hoe dit te regelen is...Ik snap niet echt het probleem van TS wat dat betreft meerquote:Op zondag 22 augustus 2010 13:33 schreef Adfundum het volgende:
Er zijn genoeg usb devices die werken met een led of geluid als er mail binnenkomt. Die kosten maar een paar euro. De software hoef je dus niet zelf te schrijven. Vervang de led door door een rookgenerator uit een e-sigaret of door een krachtigere van conrad (moet je wel een extra voedingkje aansluieten omdat die op hogere spanning werken) en je bent klaar.
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=usb+mail+notifier
+
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27901
=
rokende draak
Voordeel is dat zo'n sigaret al op 5 volt (usb) werkt, nadeel is misschien dat er te weinig rook uitkomt. (geen idee eigenlijk hoeveel zo'n ding produceert.)
Probleem is wel hoe je het geluid van een echte brullende draak opneemt...quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:39 schreef Meike26 het volgende:
En er zijn ook van die apparaatjes aar je geluid op kan nemen (brullende draak) > programmeren > gebruiken als signaal, samen met de rook![]()
Leuk projectje hoor
Sommige mensen hebben internet en daar kan je eens proberen.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:44 schreef Adfundum het volgende:
[..]
Probleem is wel hoe je het geluid van een echte brullende draak opneemt...
Heel simpel. Proberen ergens een digitale filmversie van Olivier B. Bommel zien te vinden en op zoek te gaan naar een goed geluidsfragment van Zwelgje. Gelijk een stukje nostalgiequote:Op zondag 22 augustus 2010 13:44 schreef Adfundum het volgende:
[..]
Probleem is wel hoe je het geluid van een echte brullende draak opneemt...
ik weet niet of ik wel zo'n sample wil instellen , lijkt mij een beetje over the top you see ...quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:59 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Heel simpel. Proberen ergens een digitale filmversie van Olivier B. Bommel zien te vinden en op zoek te gaan naar een goed geluidsfragment van Zwelgje. Gelijk een stukje nostalgie
Dat is een controller die je rookmachine aanstuurd via usb. Dat er een knop op zit houd in dat je hem ook handmatig rook kan laten blazen.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:28 schreef tinoz het volgende:
die had ik ook gevonden maar is me te ingewikkeld , zoek meer iets dat kant en klaar is , verder snap ik de uitleg niet , er staat dat pc via us met de smoke ding communceren moet , maar er staat ook dat wanneer je wil dat het ding rookt, je een knop in moet houden
Dat is te weinig?quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:06 schreef tinoz het volgende:
Een modeltrein rook ding geeft echt te weinig rook !!
[ afbeelding ]
Het is een soort van tussen maatje dat ik nodig heb denk ik ..
Er zijn wel eens meer dingen niet gelukt , zoals de 3D werelbol.... gewoon de verkeerde prorammeur aangenomen, heb nog wat van het budget over , maar de komende tijd verwacht ik het project niet te her-kick-starten...quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:52 schreef Quannum het volgende:
The fuck?
Ben benieuwd of het je lukt!
Dit moet em worden, TSquote:Q.
16-Aug-2008
Roy Wright
Asheboro Fire Department
United States
I am wanting to sound alarms for secondary dispatch(911 calls). We receive call information through email and will use Microsoft Outlook to make a rule to print the message and activate a relay through usb(an idea) to sound external alarms through-out the fire stations. Does this sound like it will work with the Super4 USB Relay Module, if so, how difficult will it be to setup programming?
A.
The Microsoft outlook rule can be set to 'start application', if the email meets the specified criteria.
The application that is started can be a batch file called 'sound_alarm.bat' with the following line in it:
c:\program files\tctec\relayset.exe -salarm,01 -t10000
The above example will switch on relay one, of the relay board called 'alarm' for 10 seconds.
In this case, relayset.exe is located in C:\program files\tctec\
I tested this example on Microsoft outlook 2007.
Let me know if I can help further.
Regards,
Richard van Wyk
TCTEC Pty LTd
Je zal hoogstwaarschijnlijk een relais moeten hebben aangestuurd door usb (die dingen zijn er wel)quote:Op zondag 22 augustus 2010 16:56 schreef tinoz het volgende:
hoe kan dit daan aangesloten worden op de draak en PC ?
Dat denk ik op dit moment ook, heb ik het goed dat 1 kaart 4 verschillende units kan aansturen ? en klopt het dat er verschillende kaarten op elkaar kunnen worden gezet om nog meer units aan te sturen ?quote:Dit moet em worden, TS
ik snap ff niet wat ik moet maken van dit bericht?quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:32 schreef densmee het volgende:
vloeibare stikstof in een cilinder met een magneetklep te regelen.
als je vloeibare stikstof laat ontsnappen krijg je een soort rook.quote:Op zondag 22 augustus 2010 21:50 schreef tinoz het volgende:
[..]
ik snap ff niet wat ik moet maken van dit bericht?
Ja, maar dan op proffesionale schaalquote:Op zondag 22 augustus 2010 22:08 schreef tinoz het volgende:
Dat is wat we zien in dat filmpje met die schaal ?
géén idee, dat kan ik me niet herinneren. Ik weet wel dat ik ooit een lopende draak had die een beetje rook kon blazen en groene lichtgevende oogjes had .quote:Op zondag 22 augustus 2010 22:41 schreef Joooo-pi het volgende:
Je had toch vroeger ook van die speelgoed auto's waar een druppel olie in moest, zodat er rook gemaakt werd? Kan me eigenlijk niet herinneren of er batterijen in moesten...
Ik weet niet of vloeibare stikstof zo'n succes is voor TS... Stikstof heeft een kookpunt van -196 graden Celsius... Dan zou TS misschien nog beter droogijs kunnen gebruiken. Dan hoef je "maar" tot -78 te gaanquote:Op zondag 22 augustus 2010 21:55 schreef densmee het volgende:
[..]
als je vloeibare stikstof laat ontsnappen krijg je een soort rook.
een magneetklep is een elektrisch gestuurde kraan.
quote:Op woensdag 25 augustus 2010 20:20 schreef Adfundum het volgende:
Droogijs?
Kun je bijvoorbeeld uit een brandblusser halen, beetje (warm) water erbij en je hebt witte rook. Water warm maken met een gloeidraadje, fietslampje of zoiets?
klinkt niet slecht,quote:
http://www.funusb.com/quote:Op zondag 22 augustus 2010 10:59 schreef tinoz het volgende:
Iemand nog een suggestie voor zoek term ?
Ik heb deze al gebruikt :
mini rookmacine
mini rookgenerator
small smoke generatir
small smoke machine en al de combinaties onderling
Dan zul je het onder druk moeten zetten, dan kan het weer wel... maar da's ook geen onverdeeld succes natuurlijk en eigenlijk geen optie voor TS. Een klein rookmachientje is nog altijd 't best denk ik, ondanks de opwarm-tijd... Dan zul je m gewoon op standby-stand moeten zetten en voor lief nemen dat na opstarten je gewoon even een tijdje moet wachten voordat je draak rookt...quote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:59 schreef Adfundum het volgende:
Probleem is dat je droogijs niet bij kamertemperatuur kunt bewaren lees ik net, dus zal niet werken...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |