Het kan met drugs oid te maken hebbenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:20 schreef cyberbull het volgende:
zou dat dan betekenen dat hij dat nog gedaan heeft op pukkelpop terrein?
vraag ik me af eigenlijk en hoe :/
raar zoiets :S zoals ik gelezen heb was hun optreden niet eens zo slecht :/
Stiekem toch allemaal lachenquote:
Vast een paar pilletjes teveel ingegaanquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:11 schreef zeebeschuit het volgende:
Bij Swell Season was het ook raak gisteren: Die gast viel gewoon het podium op tijdens een concert;
http://www.deathandtaxesm(...)ts-suicide-on-stage/
[..]
Stiekem toch allemaal lachen![]()
Zou zich uit een mast hebben laten vallen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:20 schreef cyberbull het volgende:
zou dat dan betekenen dat hij dat nog gedaan heeft op pukkelpop terrein?
vraag ik me af eigenlijk en hoe :/
raar zoiets :S zoals ik gelezen heb was hun optreden niet eens zo slecht :/
onzinquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:39 schreef Vanky het volgende:
^^^
Dit was al van donderdag, want was donderdagavond al op TV.
we hebben het over 2 verschillende mensenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:10 schreef Bill_E het volgende:
[..]
onzin
Datum en tijd van optreden :
20/08 13h50
Ou Est Le Swimming Pool starts now at Dance Hall.
Nee hoor het topic gaat over de lead zanger van die band. Ik vermelde alleen dat er veel op het festival sterft dit jaar.. Nummer 3 in de rij.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:20 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
we hebben het over 2 verschillende mensen
Ja, dat snap ik, maar vanky bedoelde iemand anders dan jijquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:22 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Nee hoor het topic gaat over de lead zanger van die band. Ik vermelde alleen dat er veel op het festival sterft dit jaar.. Nummer 3 in de rij.
Vraag me dan af wie donderdag op Pukkelpop backstage is overleden?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:10 schreef Bill_E het volgende:
[..]
onzin
Datum en tijd van optreden :
20/08 13h50
Ou Est Le Swimming Pool starts now at Dance Hall.
De geluidsman van Black Rebel Motorcycle Club, die tevens de pa was van de bassist van de band.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:36 schreef Vanky het volgende:
[..]
Vraag me dan af wie donderdag op Pukkelpop backstage is overleden?
Frans Bauer is cool.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 03:43 schreef Daffodil31LE het volgende:
Misschien een optie om volgend jaar Frans Bauer daar te laten optreden? Of die Duijtse Frans?
Mee eens.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 03:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Frans Bauer is cool.
Ik hou niet van zijn muziek. Maar hij deugt.
Jij begrijpt het.quote:
Fout hij is een omhooggevallen ijlbek.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 03:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Frans Bauer is cool.
Ik hou niet van zijn muziek. Maar hij deugt.
volgens mij is hun muziek best middle of the road. maar ik kan me vergissen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 04:18 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind het helemaal niet bij zo'n stoere naam als 'Black Rebel Motorcycle Club' passen om de ouders mee op tournee te nemen.
Neemt niet weg dat het een grote flapdrol is.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 08:25 schreef Mula het volgende:
In een wat uitgebreider artikel staat dat de zelfmoord waarschijnlijk te maken heeft met een ongeluk dat gebeurde tijdens het optreden. De zanger schijnt een meisje tijdens het stagediven ernstig te hebben verwond.
Ik kon vannacht trouwens niet meer info over dat ongeluk vinden dus geen idee of het waar is.
nu.nlquote:Zanger pleegt zelfmoord na optreden Pukkelpop
Uitgegeven: 20 augustus 2010 23:30
Laatst gewijzigd: 21 augustus 2010 07:04
HASSELT - Charles Haddon, de zanger van de Britse band Ou Est Le Swimming Pool, heeft vrijdag na een optreden op het Belgische popfestival Pukkelpop zelfmoord gepleegd.
© NU.nl/rob herstel
De zanger zou van een mast gesprongen zijn op de parkeerplaats voor artiesten.
Een aangeslagen organisator Chokri Mahassine betuigde zijn medeleven aan de familie, de bandleden en de vrienden van Charles Haddon. Het concert, dat jaarlijks tienduizenden muziekliefhebbers trekt, werd na de zelfmoord voortgezet.
Ou Est Le Swimming Pool gaf in de namiddag een concert tijdens het festival in het Limburgse Hasselt. Pukkelpop trekt traditioneel veel bezoekers uit Nederland, aangezien Hasselt niet ver van de grens ligt.
Incident
Haddon beroofde zich omstreeks 19.30 uur van het leven. Volgens waarnemers zou een incident tijdens het optreden van de groep in de Dance Hall vrijdag een rol gespeeld kunnen hebben bij het fatale besluit. Tijdens het stagediven zou Haddon op een meisje in het publiek zijn terechtgekomen dat ernstig gewond raakte.
De band bracht tot nu toe drie singles uit en de debuutsingle Dance The Way I Feel werd vorig jaar een hit in het alternatieve muziekcircuit. De uitgave van het debuutalbum Christ died for our Synths staat gepland voor 22 oktober.
Sterfgeval
De zelfmoord van Haddon is het tweede sterfgeval tijdens Pukkelpop dit jaar. Donderdagavond al stierf de 60-jarige Michael Been, zanger van The Call en de vader van bassist Robert Been van de Amerikaanse rockband Black Rebel Motorcycle Club.
De vader was ook geluidsmixer van de groep van zijn zoon. Enkele uren na het optreden van zijn zoon werd hij backstage onwel en kreeg hij een hartstilstand.
De hulpdiensten, zoals het Vlaams Kruis en het aanwezige mugteam (Belgisch voor Mobiel Medisch Team - red.), reageerden zeer snel en begonnen meteen met de reanimatie. De man werd nog naar het Hasseltse Salvatorziekenhuis overgebracht, maar daar bezweek hij.
Ja ze zeggen dat het iets te maken heeft met dat hij dan aansprakelijk gesteld kon worden of iets, op de Belgische tv.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 08:25 schreef Mula het volgende:
In een wat uitgebreider artikel staat dat de zelfmoord waarschijnlijk te maken heeft met een ongeluk dat gebeurde tijdens het optreden. De zanger schijnt een meisje tijdens het stagediven ernstig te hebben verwond.
Ik kon vannacht trouwens niet meer info over dat ongeluk vinden dus geen idee of het waar is.
Ja, of misschien had ie al problemen en was dit de druppel.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 09:15 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja ze zeggen dat het iets te maken heeft met dat hij dan aansprakelijk gesteld kon worden of iets, op de Belgische tv.
Nee dat natuurlijk ook, er moet echt wel iets mis zijn geweest.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 09:19 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, of misschien had ie al problemen en was dit de druppel.
Om nu meteen zelfmoord te gaan plegen, het is erg als door je toedoen iemand zwaargewond raakt, maar om aansprakelijkheid en dergelijke pleeg je toch geen zelfmoord?
Ben er kapot van, zo'n aardige man. Was pas 60 jaar, tevens bassist en zanger van de band The Call.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:38 schreef belsen het volgende:
[..]
De geluidsman van Black Rebel Motorcycle Club, die tevens de pa was van de bassist van de band.
http://www.deredactie.be/(...)00819_Pukkelpop_DAG1
wat een idiootquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 09:31 schreef Cee het volgende:
Video van het optreden. Op 4.26 springt hij het publiek in. Het is de (voor het publiek) rechter keyboardspeler.
Misschien onder invloed.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 10:31 schreef Mula het volgende:
Ik las op een Belgische nieuwssite dat het meisje waar hij op gesprongen is een beenwond heeft en een paar ruggewervels heeft gebroken. Grote kans dus dat ze hier blijvend letsel aan over houdt. Dat idee lijkt mij een aannemelijker reden om zelfmoord te plegen dan de aansprakelijkheid.
Die sprong was echt een rare actie. Dat is toch ook geen crowdsurfen? Dat is gewoon doelbewust bovenop iemand springen.
dat was stagediven. En nu was het nogal een erg onverwachte actie, waarbij niemand het zag aankomen (de lichten waren ook uit omdat het tussen 2 nummers was?) en dus werd hij niet op de normale manier opgevangen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 10:31 schreef Mula het volgende:
Die sprong was echt een rare actie. Dat is toch ook geen crowdsurfen? Dat is gewoon doelbewust bovenop iemand springen.
we zijn niet allemaal zo werkloos als jij dat we binnen 2 sec reageren tong80quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 03:38 schreef tong80 het volgende:
Toch vreemd dat er nog geen reacties zijn
HIj weet nu iig waar het niet isquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:45 schreef Watertornado het volgende:
Hmm. Ik vind dan "Ou est le swimming pool" toch zo'n toepasselijke naam voor die actie.
vorige paginaquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:25 schreef Vanky het volgende:
Iemand die de video van het optreden heeft?
Speelde ooit in The Call.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:38 schreef belsen het volgende:
[..]
De geluidsman van Black Rebel Motorcycle Club, die tevens de pa was van de bassist van de band.
http://www.deredactie.be/(...)00819_Pukkelpop_DAG1
Kwam ik dus ook een uurtje of wat geleden pas achter, ik dacht dat het de Snor was.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:02 schreef webfreak het volgende:
Overigens erg pijnlijk dat vrijwel ALLE media de foto van toetsenist Joel Hutchinson plaatsen, met Charles' naam eronder. Charles is de blonde zanger. Dus niet die guy met de snor.
quote:Er hangt een waas van geheimzinnigheid rond de dood van Charles Haddon (22), frontman van het hippe Britse groepje Ou est le swimming pool. Na een geslaagd concert op Pukkelpop ontstond er een opstootje omdat Haddon in het publiek sprong en een meisje verwondde. Best mogelijk dat dit de aanzet tot de wanhoopsdaad, goed zes uur later.
Ou est le swimming pool had er vrijdagmiddag om 14.35 uur een uitstekend optreden opzitten in de Dance Hall. Het publiek had de hele set enthousiast meegezongen, vooral toen de band het optreden afsloot met hun radiohit Dance the way I feel. Beelden die op het internet circuleren tonen dat de vier muzikanten meteen na de laatste noten het podium verlaten. De zaalmuziek speelt al en het publiek slentert naar de uitgangen - met de rug naar het podium - als zanger Haddon plots een vreemde ingeving krijgt. Hij komt terug uit de coulissen gestormd, rent naar het midden van het podium en spring met volle kracht in de massa.
Het publiek is volkomen verrast. Eén meisje uit het publiek raakt ernstig gewond. Haddon schrikt en is een en al medeleven. Heel snel komen de hulpdiensten erbij en Haddon gaat persoonlijk naar z'n trailer, ijs halen om op de rug van het meisje te leggen. Hij ziet er bijzonder nerveus uit, vertellen ooggetuigen, en is erg bezorgd om zijn slachtoffer. Hij vraagt het telefoonnummer van de vriend van het meisje en slaat dat op in zijn eigen gsm. Later wil hij hem bellen, om te checken hoe het gaat. 'Ik hoop dat ze er door komt,' zegt hij. 'Ik hoop dat ze nog zal kunnen lopen.' Kortom, Haddon is compleet ontdaan over wat hij aangericht heeft.
Ruzie binnen de groep
Het meisje wordt met de ambulance naar het Sint-Salvatorziekenhuis gebracht, waar ze gisteren nog steeds verbleef. Ze zou een blessure aan haar been hebben opgelopen, en er zouden bij de sprong vier ruggenwervels geraakt zijn. 'Ze zal volledig herstellen', stelde het Vlaams Kruis gisteren gerust. 'De vooruitzichten zijn goed. Ze zal veel moeten rusten.' Het meisje en haar ouders vroegen gisteren uitdrukkelijk om anoniem te blijven.
Volgens de geruchtenmolen in de Pukkelpop-coulissen zou het incident geleid hebben tot verhitte discussies binnen de groep. De andere bandleden waren met name bevreesd dat de ouders de groep aansprakelijk zouden stellen. Politie en parket konden gisteren niet bevestigen of de familie een klacht heeft ingediend.
Laatste druppel
Even na 20 uur ontdekte dj en Studio Brussel-baas Jan Van Biesen dan het lichaam van Haddon op de artiestenparking: 'Ik ben er toevallig op uitgekomen. Meer heb ik niet te zeggen.' Haddon zou zichzelf eerst verwond hebben, om daarna van op een tijdelijke gsm-mast naar beneden te springen. In zijn val raakte hij de afsluiting rond de mast.
De Hasseltse procureur Marc Rubens, die toevallig als gast op het festival was, leidde het onderzoek: 'Er is een wetsgeneesheer aangesteld, die concludeerde dat het om zelfdoding gaat. Er zijn geen aanwijzingen dat er derden bij dit incident betrokken zijn. Het onderzoek werd daarom meteen afgesloten.'
Er komt met andere woorden geen toxicologisch onderzoek op het lichaam, maar er zal ook niet nagegaan worden waarom Haddon verkoos net op dat moment uit het leven te stappen.
Het Britse boekingskantoor verwees ons gisteren door naar de PR-verantwoordelijke van de groep, maar die wenste niet op vragen in te gaan.
Is er een verband tussen het incident na het optreden, en de latere fatale sprong? 'Dat is aanvankelijk onderzocht', zegt een gerechtelijke bron. 'Maar toen het onderzoek werd afgesloten, was er geen verband gebleken. De zanger zou al langer depressief geweest zijn. Het incident was niet direct de aanleiding, hoogstens een laatste druppel.'
http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=GA12UBAAR
Hier een link naar het artikel: http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=GA12UBAARquote:
Dat is niet duidelijk op de beelden te zien.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:03 schreef belsen het volgende:
Het was toch de bassist, die in het publiek sprong, of toch Haddon?
De meeste beelden zijn door de politie in beslag genomen. De Belgische nieuwszenders moesten het ook doen met telefooncamerabeelden bij hun zucht naar schaamteloze sensatie.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:25 schreef Vanky het volgende:
Iemand die de video van het optreden heeft?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |