kipcorner-varing?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:17 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dit las ik eerst anders. Voetbaladdict ben ik ook.
Wat at jij?
Dan krijgen we fragmenten van Miauw en haar vriendinnen die met ''Sumera'' in hun lichaam gekrast nog steeds helemaal kapot zijn omdat ze niet door was. Dat zou geweldige tv zijn.quote:
hier als in jouw huis of hier als in FOK!?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:18 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Haha ik geloof niet dat Marsachala hier was toen. Die avond is één grote blackout
ik snap dit niet.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Dan krijgen we fragmenten van Miauw en haar vriendinnen die met ''Sumera'' in hun lichaam gekrast nog steeds helemaal kapot zijn omdat ze niet door was. Dat zou geweldige tv zijn.
Waar heb je die hidden camera'squote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Dan krijgen we fragmenten van Miauw en haar vriendinnen die met ''Sumera'' in hun lichaam gekrast nog steeds helemaal kapot zijn omdat ze niet door was. Dat zou geweldige tv zijn.
quote:
Bij mij thuisquote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:22 schreef Rauzer het volgende:
[..]
hier als in jouw huis of hier als in FOK!?
echt niequote:
Ik was in shockquote:
Ohquote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:25 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Ik was in shock
Marlala was boos
Iemand anders greep naar de fles wijn
We hebben het nooit kunnen verwerken....
Memories, dat programma weettoch.quote:
misschien morgen, maar ik vind het geil als je zo moeilijk praat.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:27 schreef Bellatrix het volgende:
Memories is een ''zoektocht naar oneindige liefde'', maar je snapt het wel Zero.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |