Das geen trein.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:38 schreef Hyundai het volgende:
[ afbeelding ]
Mooiste trein van Nederland
Die rijdt door de mooiste regio van Nederlandquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:38 schreef Hyundai het volgende:
[ afbeelding ]
Mooiste trein van Nederland
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:55 schreef Stali het volgende:
Ik vind de topics en posts die bepaalde FOK!kertjes al maan-den-lang over Socios maken wel heel erg sip.
Noem jij een metro een trein?quote:
Een light-rail is geen metro. Het is een trein.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:56 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Noem jij een metro een trein?
Dat light-rail iets langere afstanden maakt zegt niets.
Wordt verworpen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:56 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Een light-rail is geen metro. Het is een trein.
Ach,. hij schijnt FOK!-nattedroom myreala te doen, dus hij doet vast iets goed, ik vind het ook een beetje een rare poster verder. Maar opzich doet ie niemand kwaadquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:55 schreef Stali het volgende:
Ik vind de topics en posts die bepaalde FOK!kertjes al maan-den-lang over Socios maken wel heel erg sip.
Hier wat bronnen:quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:56 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Noem jij een metro een trein?
Dat light-rail iets langere afstanden maakt zegt niets.
Wikipediaquote:De Protos is een elektrisch treinstel van de Duitse firma Fahrzeugtechnik Dessau. De trein is een modulair concept. De treinen hebben een verlaagde vloer waardoor er een gelijkvloerse instap aanwezig is. Deze vloerhoogte is 810 millimeter hoog. Het eerste treinstel (prototype) verliet in september 2006 de fabriek en werd gepresenteerd op de Duitse beurs InnoTrans 2006. Het Nederlandse vervoerbedrijf Connexxion zal de enige afnemer van de Protos blijven, aangezien de fabrikant inmiddels failliet is.
Wikipediaquote:De nieuwste generatie lichte en goedkope treinstellen worden ook wel lichtgewichttrein of lighttrain genoemd. Omdat dit in feite reguliere treinen zijn plaatst niet iedereen deze vervoersvorm onder de benaming lightrail.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:53 schreef PeZu het volgende:
van dit topic krijgt hij vast een biels in zijn broek_!
Want jij valt op bejaarden?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:56 schreef mylifeisgrey het volgende:
[ afbeelding ]
zoiets laat mij wel tot hoogtepunten komen
jm ik ben er weerquote:
voornamelijk in de zonquote:
Wel degelijk. De treinen zijn gemaakt voor kort opeenvolgende stations.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:56 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Een light-rail is geen metro. Het is een trein.
Ah, kijk. Socios is gewoon een held.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach,. hij schijnt FOK!-nattedroom myreala te doen, dus hij doet vast iets goed, ik vind het ook een beetje een rare poster verder. Maar opzich doet ie niemand kwaad.
Verklaar eens de slogan:quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:02 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Wel degelijk. De treinen zijn gemaakt voor kort opeenvolgende stations.
tussen dapper en dom loopt maar een hele dunne grensquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:04 schreef Stali het volgende:
[..]
Ah, kijk. Socios is gewoon een held..
Tja, lullig voor TS inderdaad.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:04 schreef PeZu het volgende:
[..]
tussen dapper en dom loopt maar een hele dunne grens
ooh het is jijquote:
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:58 schreef HeatWave het volgende:
Ach,. hij schijnt FOK!-nattedroom myreala te doen, dus hij doet vast iets goed, ik vind het ook een beetje een rare poster verder. Maar opzich doet ie niemand kwaad.
Precies, thanks. Al dit soort topics en offtopic treinreacties in andere topics vloeien louter voort uit pure jaloezie. Ik ga TS ook echt geen ´antwoord´ geven op z´n ´vraag´.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:04 schreef Stali het volgende:
Ah, kijk. Socios is gewoon een held..
Lucky bastard. Welk land ben je geweest?quote:
Dat heb ik hem geleerdquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach,. hij schijnt FOK!-nattedroom myreala te doen, dus hij doet vast iets goed
Tof van je, ik geef al tijden geen les meerquote:
4 weken turkije in een luxe villaquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:12 schreef justmattie het volgende:
[..]
Lucky bastard. Welk land ben je geweest?
hoi lieve staliquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:13 schreef Stali het volgende:
Hoi PeZu en Socios.
En dit nog wel in 1 zin.
Goed voor elkaar pikquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:16 schreef PeZu het volgende:
[..]
4 weken turkije in een luxe villa![]()
[..]
hoi lieve stalihoe staat het leven
klopt namelijk zo goedquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |