hoe vet is die!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:35 schreef Loqi het volgende:
[..]
die is best tof. Doet me er aan denken dat we een oude staande lamp van hier thuis mee mogen nemen, die is redelijk neutraal.
En peertjes.. ach, je kunt altijd deze nemen![]()
[ afbeelding ]
/einde lampenspam
yes indeedquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
past wel bij het weer inderdaad
Oh zelfgemaakte shoarmaquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:42 schreef Mirjam het volgende:
wij gaan shoarma eten, hihi.
met zelfgemaakte knoflooksdaus, lekker meuren
Oh nomquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:42 schreef Mirjam het volgende:
wij gaan shoarma eten, hihi.
met zelfgemaakte knoflooksdaus, lekker meuren
Die slippertjes komen uit een of ander cheap winkeltje hier in Arnhem. Ze hebben ze ook in het zwart. Ik kan ze wel opsturen naar je?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:00 schreef Lindytje het volgende:Zo, ik ben weer helemaal bijgelezen
Vriendinnen: 1 BFF en verder een paar kennissen/vrienden. Ook niet zo veel hier
Lampen: Ik zie ineens dat wij echt hele lelijke lampen hebben en dat het me niks kan schelen
Kleren: die grijze slippertjes zijn tof!! Waar komen die vandaan?
Oreobonbons:![]()
![]()
![]()
Swappakketten: OMG!! Wauw!!
Daph: Gefeliciteerd!
Scooter: ik zou hem vanmiddag gaan bestellen, maar durf niet zo goed... in 1x 2000 pleuri uitgeven...Maar ik ga het straks toch maar eens doen
Wat kosten ze?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:02 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Die slippertjes komen uit een of ander cheap winkeltje hier in Arnhem. Ze hebben ze ook in het zwart. Ik kan ze wel opsturen naar je?
En die scooter, als je hem echt nodig hebt zou ik het doen, hij is leuk!
TOF. Waar heb je die slippertjes gehaald?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:54 schreef tliciouz het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
2 goedkope slippertjes, zwarte ben ik niet zo kapot van maar ach voor 7 euro. En die zara broek voor 25 euro en zit als gegoten.
Bij een cheap winkeltje in Arnhem blijkbaarquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:22 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
TOF. Waar heb je die slippertjes gehaald?
Gefeliciteerd met contract!!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:20 schreef PriemGirl het volgende:
Scooter woohooo !! Welke??
Vorig jaar ook erg getwijfeld. Maar echt nodig hadden we hem niet... Vriend zou wel altijd met scooter naar werk gaan enzo (auto van 13jaar maar hij rijdt er mee tot ie uit elkaar valt). Uiteindelijk toch niet gedaan...
Als het aan mij lag, hadden we hem wel gekocht. Maar ik wil dan ook altijd alles (zoals nog een macbook en ipad en......)![]()
Vandaag trouwens te horen gekregen dat ik een vast contract krijg *yay for me*
Ik vinnut juist gaaf...Niet de benaming, maar hoe je het hebben wil!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:05 schreef Loqi het volgende:
[..]
Npmaar tis niet zo leuk meer om drakenhol te horen bij elk deel van je nieuwe huis waar je enthousiast over bent
![]()
Bedoelde jij zo een constructie?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vond de naam gewoon wel grappig...that's all!quote:
Thnxquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:29 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ik vinnut juist gaaf...Niet de benaming, maar hoe je het hebben wil!
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:23 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Bij een cheap winkeltje in Arnhem blijkbaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |