Hoe, wie, wat?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:51 schreef Outpost76 het volgende:
Willen de organisatoren (Drassss, BrandX en ScudRaket) trouwens ff solliciteren naar de desbetreffende baan op hattrick? Dat geeft je wat meer opties waardoor je de fed leden makkelijker kan bereiken. Mits ze supporter hebben natuurlijk![]()
idd, iedereen zal wel eens een klein vriendendealtje sluiten, is ook niet zo heel erg, maar hier is het wel heel erg overdreven.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:54 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als het om een enkele keer gaat boeit het me ook niet maar dit is zo overdreven. Puur heel veel geld door sluizen naar een ander team en dat vind ik in deze hoeveelheden niet normaal.
Dan is het makkelijk om te solliciteren (op hattrick) bij de fed naar Cup Organisator. Dan kan je binnen hattrick een pm sturen aan alle leden om zo nog meer deelnemers te krijgen en daarna de wedstrijden te pmen aan iedereen. Dan weet je zeker dat iedereen op de hoogte is ed.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:56 schreef Drassss het volgende:
[..]
Hoe, wie, wat?
BrandX en ik zullen aankomend weekend de Cup gaan regelen btw.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:56 schreef Drassss het volgende:
BrandX en ik zullen aankomend weekend de Cup gaan regelen btw.
Mooi het is iets van 44 miljoen, dat gaat me echt veel te ver.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:58 schreef Xummon het volgende:
[..]
idd, iedereen zal wel eens een klein vriendendealtje sluiten, is ook niet zo heel erg, maar hier is het wel heel erg overdreven.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:03 schreef Nixx- het volgende:
Bij welke fed zitten jullie?
Ik doe nooit mee met cups, aangezien ik lang in de beker zit + veel kan verdienen aan internationale friendlies in mijn eigen stadion.
Oke dank, dat gaan we aankomend weekend even bekijken.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:59 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dan is het makkelijk om te solliciteren (op hattrick) bij de fed naar Cup Organisator. Dan kan je binnen hattrick een pm sturen aan alle leden om zo nog meer deelnemers te krijgen en daarna de wedstrijden te pmen aan iedereen. Dan weet je zeker dat iedereen op de hoogte is ed.
Ik ga er altijd vanuit dat mensen het al veel eerder gezien hebben dan mijquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:03 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Mooi het is iets van 44 miljoen, dat gaat me echt veel te ver.
Ik heb in alle 2 hun gb geschreven :quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:07 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik ga er altijd vanuit dat mensen het al veel eerder gezien hebben dan mij
Kon het niet laten.quote:Volgens mij ben je De Sjaak!
Check.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:51 schreef Outpost76 het volgende:
Willen de organisatoren (Drassss, BrandX en ScudRaket) trouwens ff solliciteren naar de desbetreffende baan op hattrick? Dat geeft je wat meer opties waardoor je de fed leden makkelijker kan bereiken. Mits ze supporter hebben natuurlijk![]()
Je bent nu lid. Als je dan nog even soliciteerd naar Cup Organisator kan je federatie nieuws berichten versturen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:04 schreef Drassss het volgende:
[..]
Oke dank, dat gaan we aankomend weekend even bekijken.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:10 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik heb in alle 2 hun gb geschreven :
[..]
Kon het niet laten.
Hiephoi!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:12 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Je bent nu lid. Als je dan nog even soliciteerd naar Cup Organisator kan je federatie nieuws berichten versturen.
DE site heeft idd wat updates nodigquote:
De site ook ja maar goed heul de fed lag op zn gat dus dan gaat de site ook achter lopen....quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:16 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
DE site heeft idd wat updates nodig
Graag gedaan.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:21 schreef Drassss het volgende:
Dank Outpost
Achja dat heb je vaak met dat soort dingen. Actieve momenten en dan stort het weer ff in. Allemaal niet erg en heel normaal.
Je ziet er nu een man/vrouw of 10 actief zijn. Dat is een prima getal, want hoe groter hoe sneller het vaak weer gaat instortenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Graag gedaan.![]()
Klopt we moeten all1 iemand zien te vinden die m weer ff wil updaten. Gijs_ was onze site man maar ik weet niet of hij daar nog zin in heeft. Daarbij zou het ook leuk zijn als de gouden schoen en de Awards weer zouden terug keren. Dan zijn we weer compleet actief. Het team vd maand interview komt er deze week als alles goed gaat ook weer aan. Verder gaand bij het laatste team wat m zou invullen, Dynamo Groningen van MrMoon.
Dat getal is groter dan je denkt. We hebben veel meer actieve leden all1 post de 1 meer dan de ander. Het probleem is het all1 dat het bijna altijd op een paar aan komt mbt het organiseren van activiteiten. Er zijn nl vaak te weinig mensen die ook eens wat willen organiseren waardoor het vaak op de zelfde aankomt. Een paar seizoenen maakt dat niet uit maar het is wel zo prettig als andere dat willen overnemen, zodat iedereen er plezier aan kan beleven en het niet altijd maar op een paar aan moet komen die de boel moeten regelen. Ik ben er dan ook erg blij mee dat Jij en BrandX hebben gezegd dat jullie de cup willen regelen en dat Scud de VJ\GL wil doen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:36 schreef Drassss het volgende:
[..]
Je ziet er nu een man/vrouw of 10 actief zijn. Dat is een prima getal, want hoe groter hoe sneller het vaak weer gaat instorten
We gaan ons best doenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 14:16 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat getal is groter dan je denkt. We hebben veel meer actieve leden all1 post de 1 meer dan de ander. Het probleem is het all1 dat het bijna altijd op een paar aan komt mbt het organiseren van activiteiten. Er zijn nl vaak te weinig mensen die ook eens wat willen organiseren waardoor het vaak op de zelfde aankomt. Een paar seizoenen maakt dat niet uit maar het is wel zo prettig als andere dat willen overnemen, zodat iedereen er plezier aan kan beleven en het niet altijd maar op een paar aan moet komen die de boel moeten regelen. Ik ben er dan ook erg blij mee dat Jij en BrandX hebben gezegd dat jullie de cup willen regelen en dat Scud de VJ\GL wil doen.![]()
![]()
Dat is zeker duidelijk. Volgens mij ben je goed bezig.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 14:20 schreef vanpers het volgende:
Gister 3 spelers verkocht, mijn spits, vleugelspeler die tevens spelhervatter was en mijn aanvoerder die vleugelverdediging speelde. Had namelijk al mijn spelers op de transferlijst gezet voor iedere keer iets meer dan het hoogste bedrag wat bij transfervergelijking stond. Altijd leuk om je weer op de transferlijst te begeven.
[knip].........hele lap text..... [/knip]
Hoop dat het een beetje duidelijk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |