Heb even gekeken, het is niet heel slecht of zo, maar wat je speelt is nou ook niet echt moeilijk. Simpele akkoorden met automatische achtergrond begeleiding. Prima hoor, deed ik tot niet zo heel lang geleden ook veel, maar het is niet echt iets om heel erg trots op te zijn.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:23 schreef Braddie het volgende:
[..]
Als ik toch zo arrogant mag zijn?
Mijn toetsenskills zijn prima vind ik, kijk maar eens op youtube bradleyexperience.
110filmpjes waarvan 105 keyboard, klinkt prima hoor!
Je wilt het gewoon niet snappen hèquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:35 schreef Braddie het volgende:
[..]
Niet te gek veel.
Maar ik bedoel meer progressie in Layeren/stapelen van gitaar onder elkaar.
Had ik nog niet eerder gedaan(althans geen 7 sporen)
Dan moet je juist gitaar spelen, alhoewel, als je op toetsen een beetje snelle vingertjes kan ontwikkelenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:35 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Oh dat vind ik allemaal te ingewikkeld hoor, ik doe het puur om meisjes mee aan te trekken
Nee ok maargoed, opzich lijkt het makkelijker dan het is, ik hoor van veel mensen van "ooh, keyboardspelen, dat is niks man, je laat gewoon een midifile mee lopen minus je rechterhand"quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:35 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Heb even gekeken, het is niet heel slecht of zo, maar wat je speelt is nou ook niet echt moeilijk. Simpele akkoorden met automatische achtergrond begeleiding. Prima hoor, deed ik tot niet zo heel lang geleden ook veel, maar het is niet echt iets om heel erg trots op te zijn.
Tyros is trouwens wel nice. Ik heb zelf een PSR9000 de voorloper daarvan. En om weer terug te komen op gitaar: Ik heb m'n gitaar daarin geplugged en gebruikt de digitale effecten daarvan, klinkt best goed. De amp simulator is wel aardig en het koste me niets extra.
Ja klopt, gitaar werkt in 90% van de gevallen, m'n DJ set heb ik om die overige 10% compleet te maken.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:36 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dan moet je juist gitaar spelen, alhoewel, als je op toetsen een beetje snelle vingertjes kan ontwikkelen
Ik was em al aan het zoekenquote:
jawel, maar jij zeikt me alleen mar afquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:36 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Je wilt het gewoon niet snappen hè
Deze is er ook nogquote:
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:38 schreef brother52 het volgende:
[..]
Deze is er ook nog![]()
[ afbeelding ]
Mijn zelfvertrouwenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:25 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Op fouten wijzen is okee, juist goed, maar de manier waarop kan gewoon anders.
Dan kan ik ook zeggen.
Als jij de mening hebt dat je iets moet uplaoden als je het daadwerkelijk kan waarom ga je dan zo'n teringgore improvisatie uploaden die kant nog wal raakt qua timing om nog maar te janken over het gebruik van 10 toonladders door elkaar aangevuld met oervalse bends.
Dat wil je toch ook niet horen ?
Als ik nummers van een tab speel dan raak ik in de war na een tijdje wat nou ookalweer waar moestquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:44 schreef blckbb het volgende:
[..]
Mijn zelfvertrouwen![]()
Ik ga mn gitaren op martplaats zetten hoor
![]()
![]()
![]()
Even serieus nu; ik begin wel meer nummers op gehoor te spelen en niet van tabs. Zo onthoud je ze iig ook
En ik voel nu eigenlijk voor het eerst sinds maanden dat ik echt weer wat léér op gitaar
Dat is het niet echt bij mij, meer het feit dat ik ook akkoorden in nummers 100x moet overspelen voordat ze echt in mijn hoofd lerenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:45 schreef Braddie het volgende:
[..]
Als ik nummers van een tab speel dan raak ik in de war na een tijdje wat nou ookalweer waar moesten sinds ik het op gehoor doe onthoud ik veel sneller dingen!
Tenzij je dat in Korpiklaani of Turisas doetquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:38 schreef brother52 het volgende:
[..]
Deze is er ook nog![]()
[ afbeelding ]
De wut of de watquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:50 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Tenzij je dat in Korpiklaani of Turisas doet.
Ik heb af en toe nog wel dat ik een tab pak, als ik de solo van een bepaald nummer niet snap, scandal van Queen heeft een hele moeilijke solo, en dan heb ik als referentie de tab, die kijk ik 4-5 keer in Guitar Pro(heerlijk programma) en dan ga ik hem op gehoor oefenen.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:49 schreef Dribbel_ het volgende:
Ik pak altijd gewoon de tab erbij als ik een nummer wil meespelen, doe toch nauwelijks covers, dus geen zin ze dan uit te zoeken
Op 0:46quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:55 schreef Braddie het volgende:
Ik heb me er toch maar aangewaagd.
Bas partij heb ik ingespeeld over het hele nummer(Ongeveer 1 minuut totaal) en op het einde komen er een stel gitaar lagen onder elkaar!.
http://www.mijnbestand.nl/Bestand-CSAPCTIR4VSJ.mp3
Heb er 30 minuten aangewerkt.
De rest van de Partijen(Drums/Piano/Gitaartje in het begin) komt van een Keyboard!
Ik snap niet wat je bedoelt met op gehoor oefenenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:53 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik heb af en toe nog wel dat ik een tab pak, als ik de solo van een bepaald nummer niet snap, scandal van Queen heeft een hele moeilijke solo, en dan heb ik als referentie de tab, die kijk ik 4-5 keer in Guitar Pro(heerlijk programma) en dan ga ik hem op gehoor oefenen.
Zou je dat ook over mijn improvisatie zeggen?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:53 schreef guitarist het volgende:
[..]
Op 0:46![]()
Je doet het er gewoon om. Ik probeerde het nog een beetje subtiel te zeggen maar als je dit op internet zet ben je gewoon een dikke kneus.
Dus nu nog even subtiel. Ga alsjeblieft even oefenen voordat je ons weer opzadelt met dit gekanker.....
Gast.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:53 schreef guitarist het volgende:
[..]
Op 0:46![]()
Je doet het er gewoon om. Ik probeerde het nog een beetje subtiel te zeggen maar als je dit op internet zet ben je gewoon een dikke kneus.
Dus nu nog even subtiel. Ga alsjeblieft even oefenen voordat je ons weer opzadelt met dit gekanker.....
Gast, je upload was pure oorkanker (nou wil ik niet zeggen dat de mijne hemels was oid) . Maar goed dat je het upload om hier advies te krijgen, helaas upload je wel wat te veel imho.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:55 schreef Braddie het volgende:
[..]
Gast.
Ik ben een kneus?, En het is gekanker?
Wat een kinderachtige reactie!
Ja ok, ik upload hier puur om advies te krijgen.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:57 schreef blckbb het volgende:
[..]
Gast, je upload was pure oorkanker (nou wil ik niet zeggen dat de mijne hemels was oid) . Maar goed dat je het upload om hier advies te krijgen, helaas upload je wel wat te veel imho.
Helaas werkt het niet als je zoveel upload en al een reputatie hebt..quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:58 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja ok, ik upload hier puur om advies te krijgen.
QFTquote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:58 schreef Dribbel_ het volgende:
Opzich kan je die dingen ook beter posten in het Leer hier gitaar spelen topic. Hier praten we meer over vrouwen met gitaren, wat voor lomp dure spullen we nou weer kopen die we eigenlijk toch niet nodig hebben en TVP's
Maak er eens 1 zonder bends, kijken hoe dat aflooptquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:00 schreef blckbb het volgende:
[..]
QFT
Anyways ik zal morgen proberen een fatsoenlijker improvisatie up te loaden, wat slomer en bluesier hopelijk
Lijkt me wel een goed plan, hoewel het dan wel wat kaal is imo.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:02 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Maak er eens 1 zonder bends, kijken hoe dat afloopt
Bullshit natuurlijk, dat maak je alleen jezelf wijsquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:02 schreef blckbb het volgende:
[..]
Lijkt me wel een goed plan, hoewel het dan wel wat kaal is imo.
Ja, niemand hier die Dean z'n gitaarsolos gaat overtreffenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:02 schreef Witchfynder het volgende:
Er is een reden waarom ik geen gitaarsolo's ga inspelen en hier ga posten; dat wil ik jullie gewoon niet aan doen. Die zelfkennis heb ik wel. Ik doe het nog wel in concepten voor bandleden en die kijken dan vaak al krom, al vinden ze wel dat het steeds beter gaat.
Wacht ik opende Last Horizon. Ik ga die nieuwe geen eens luisteren...quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:55 schreef Braddie het volgende:
[..]
Gast.
Ik ben een kneus?, En het is gekanker?
Wat een kinderachtige reactie!
EDIT:
Ik hoor het foutje ook op 0:47, Sustain pedaal iets te lang ingedrukt!
Haha van mij mag je, ik heb het geupload om advies en kritiek te krijgen en die heb ik gehad. Dus kan ik nu weer verder leven en hard proberen blablabla veel geleerd blablabla ik kan het beter blablabla het gaat me lukken enzovoorts enzovoorts blablaquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:02 schreef Witchfynder het volgende:
Er is een reden waarom ik geen gitaarsolo's ga inspelen en hier ga posten; dat wil ik jullie gewoon niet aan doen. Die zelfkennis heb ik wel. Ik doe het nog wel in concepten voor bandleden en die kijken dan vaak al krom, al vinden ze wel dat het steeds beter gaat.
.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:07 schreef guitarist het volgende:
Nou ja, ik bemoei me er niet meer mee. Zelf weten als je de volgende keer dingen online zet. (mits het natuurlijk echt goed is.)
Precies. Je kunt ook 4 minuten lang mixolydisch sweepen en geen enkele keer een bend gedaan hebbenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:03 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Bullshit natuurlijk, dat maak je alleen jezelf wijs
Ja iok ben punksolo's gewend he, die doen niet de moeite om te bendenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:08 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Precies. Je kunt ook 4 minuten lang mixolydisch sweepen en geen enkele keer een bend gedaan hebben.
Of buiten dat octaaf te komenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:11 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja iok ben punksolo's gewend he, die doen niet de moeite om te benden
Punt is, improviseren moet je ook leren. Je kunt niet gewoon wat doen en hopen een keer op wat te komen. Je moet weten wat je aan het doen bent. Dat is de opmerking ook die Dribbel eerder maakte over tig toonladders enzo. Weet of je in mineur of majeur zit. Ga je majeur spelen over mineur, kan, maar doe het bewust. Anders wordt het sowieso een zooitje. Tenzij je een Rosenberg bent.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:13 schreef blckbb het volgende:
Ik heb veel te leren iig
Punt is dat gitaarsolo's/gitaarlijnen leren auf sich gewoon goed gaan, bij moeilijke solo's flink de tijd nemen en ik gebruik er tabs voor. Bij improviseren gaat zoals gezegd de timing niet best en weet ik niet precies waar ik de bends op moet baseren (met tabs heb ik het liedje natuurlijk voor me )Ik ga het morgen nogmaals proberen iig.
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 01:15 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Punt is, improviseren moet je ook leren. Je kunt niet gewoon wat doen en hopen een keer op wat te komen. Je moet weten wat je aan het doen bent. Dat is de opmerking ook die Dribbel eerder maakte over tig toonladders enzo. Weet of je in mineur of majeur zit. Ga je majeur spelen over mineur, kan, maar doe het bewust. Anders wordt het sowieso een zooitje. Tenzij je een Rosenberg bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |