Ik houd helemaal niet van romantisch, maar die romantische kamer is wel zo ontzettend geweldig!quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:11 schreef SacreCoeur het volgende:
Leuk topic idee!
http://www.kidsfactory.nl/scrollers/babykamers.html
Yes, please!quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:16 schreef Stiemie het volgende:
Mag je hier dan ook inspiratiefoto's plaatsen? En foto's van mooie kinderkamerspullen?
Dat moet!quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:16 schreef Stiemie het volgende:
Mag je hier dan ook inspiratiefoto's plaatsen? En foto's van mooie kinderkamerspullen? Of is dit alleen bedoelt voor linkjes?
Ik sta zelf te springen om een site van een leuke webwinkel waar zelfgemaakte lakentjes worden verkocht.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:20 schreef huuphuup het volgende:
zelfgemaakte lakentjes [ afbeelding ]
De eerste kast is zo makkelijk zelf te maken.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:23 schreef Stiemie het volgende:
Oke dan mag ik![]()
Een van mijn favoriete winkels is BasiclabelDaar koop je onder andere dit
Dit kastje vind ik zo leuk voor boven Linde's bed
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leuke roomdivider
[ afbeelding ]
Goh wie weet komt er binnenkort wel ineens een nieuwe website online met allemaal zelfgemaakte originele hoeslakentjes voor kinderwagen, wieg en ledikantjesquote:Op zondag 15 augustus 2010 21:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik sta zelf te springen om een site van een leuke webwinkel waar zelfgemaakte lakentjes worden verkocht.
Mijn paps kan dat nietquote:Op zondag 15 augustus 2010 21:25 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
De eerste kast is zo makkelijk zelf te maken.
Ik laat m'n paps dat soort dingen altijd doen.
ja hey das nie zelf maken hè! das papsmaken!quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:25 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
De eerste kast is zo makkelijk zelf te maken.
Ik laat m'n paps dat soort dingen altijd doen.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik sta zelf te springen om een site van een leuke webwinkel waar zelfgemaakte lakentjes worden verkocht.
Mjah 't ligt eraan wat je maakt hoorquote:Op zondag 15 augustus 2010 21:28 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja hey das nie zelf maken hè! das papsmaken!![]()
Mijn paps gaat een poppenhuis makenheb ik besloten
Hij is er nu al zn hoofd over aan t breken terwijl het pas over een jaar of 2 af hoeft haha, zo schattig.
Het nadeel van zelf maken vind ik toch dat je uiteindelijk toch best wat geld kwijt bent nog aan mdf, verf en materiaal enzo. Hét grote voordeel is natuurlijk dat het precies op maat is en precies naar jouw wensen maar ik kijk vaak toch of er niet iets soortgelijks tweedehands te krijgen is.
Op de site van Kidsfactory die je net postte zag ik ook een ledikantje met een soort zitje ernaast dat eraan vast zat. Dat vind ik nou echt een geweldig idee! Hoe vaak ik wel niet over het ledikant gehangen heb...quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:32 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Mjah 't ligt eraan wat je maakt hoor
Bijna alles wat je bij Loods5 & Woonstore ziet bv is heel goed na te maken en dan 10x zo goedkoop.
Behalve de accesoires, die kun je beter kopen, dat is priegelwerk.
LIEHIEF!
[ afbeelding ]
Oja op 't 3de plaatje, stoere kleuren zijn 't ook. En toch heel unisex.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Op de site van Kidsfactory die je net postte zag ik ook een ledikantje met een soort zitje ernaast dat eraan vast zat. Dat vind ik nou echt een geweldig idee! Hoe vaak ik wel niet over het ledikant gehangen heb...
Het is een muziekdoosjequote:Op zondag 15 augustus 2010 21:59 schreef huuphuup het volgende:
Ik heb een schuin dak in beide kamertjesmaar echt handig is het niet
de kamertjes zijn niet zo groot dus het schuine stuk beperkt het bruikbare vloeropp. nog meer.
Gelukkig zaten er al inbouwkastjes in, dat scheelt enorm. Heel veel handig bergruimte nu <3
Stiemie die boomknuffel is echt geweldig
oh verrek!!quote:
hey dat bedding van die eerste foto ziet er handig uit!quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:21 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik mis jongetjes spul!
Auto's, dino's & vliegtuigen enzo.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Uh ja jongens eeeehhh... da's niet mijn afdelingquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:21 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik mis jongetjes spul!
Auto's, dino's & vliegtuigen enzo.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Staat er niet bij:quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:22 schreef huuphuup het volgende:
[..]
hey dat bedding van die eerste foto ziet er handig uit!
vraag me af hoe het vastzit?
Ja zoiets dacht ik ook, maar het lijkt me dat dat dan wel heel snel verplaatst aangezien die matrassen niet per se heel strak op elkaar blijven liggen altijd ofzo. Of als je er relatief zware spullen in hebt.quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:33 schreef Stiemie het volgende:
Huup ik denk dat het een lange lap is met dan aan het uiteinde 4 vakken. Die lap zit tussen de matrassen. Beetje lastig uit te leggen, maar het is een beetje het idee van zo'n organiser voor over je stoelleuning
het lijkt alleen wel of het blad bovenop ontbreekt!quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:38 schreef Stiemie het volgende:
Oh dit vind ik echt een prachtige commode
[ afbeelding ]
Ja van die sparrow-lijn ofzo, lijkt er wel op he?quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:41 schreef Poppedein het volgende:
Heel Stiemie!! Is dat dezelfde commode als van de foto die Wickie laatst in t andere topic plaatste?
Stiemie, de hele Sparrow-lijn is mooi. Als ik geld zou hebben....quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:38 schreef Stiemie het volgende:
Oh dit vind ik echt een prachtige commode
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |