Geloof niet dat ie blij isquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 16:47 schreef Jian het volgende:
Kek shirt Oop, Nieuw ?![]()
[ link | afbeelding ]
Ongelooflijk verstandig. En dat voor een diabeet.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 17:34 schreef Pearlbitch het volgende:
Opa heeft nog niet gegeten, dus neemt hij maar een "vloeibare boterham", zoals hij het zelf noemt.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 16:47 schreef Jian het volgende:
Kek shirt Oop, Nieuw ?![]()
[ link | afbeelding ]
Hou nou eens op met die lange ijquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 15:35 schreef horenzienenzwijgen het volgende:
[..]
Tering hee alweer een doodsbedrijging
waar haalt hij dat zo snel vandaan danquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 21:52 schreef Pearlbitch het volgende:
In de rust is het tijd voor kibbeling met knoflooksaus. Oop eet zijn vingers er bij op
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Uit de ovenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 21:52 schreef Paul het volgende:
[..]
waar haalt hij dat zo snel vandaan dan
maar ik begrijp je kijkt dus wel, anders had je dit niet gewetenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:10 schreef 5thencounter het volgende:
Kijken naar Opa die naar het voetballen aan het kijken is... Ik begreep het eerst al niet zo... maar nu wel! Het is triest...![]()
Yup.. dat is ook gelijk het lot van commentators...quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:12 schreef Toverheks het volgende:
[..]
maar ik begrijp je kijkt dus wel, anders had je dit niet geweten
En dat gaat ie vast en zeker vieren met een extra flesje Heineken!!quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:18 schreef Pearlbitch het volgende:
Opa in feeststemming: Ajax maakt de 50000ste goal!![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:18 schreef Pearlbitch het volgende:
Opa in feeststemming: Ajax maakt de 50000ste goal!![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |