De hybride Scania OmniLink en Solaris Urbino worden anders ook aangedreven door Voith...quote:Op donderdag 16 september 2010 19:56 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Een Voith in een elektrische melkkar?
quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:11 schreef Alexxxxx het volgende:
[ afbeelding ]
Merk en type: Leyland Verheul
Eigenaar: Stichting Veteraan Autobussen
Land van herkomst: Nederland
Locatie: Stroe
Datum: 11 september 2010
we hadden een stand op het transmobiel jubileumfeest dit weekend, en achter ons stonden de bussen
Zit ook pas in z'n derde leven, na Zaanstreek en Alkmaar.quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:12 schreef Peterselieman het volgende:
Het was iig niet de enige Ramba met problemen. De 8207 maakte zich vanmiddag op voor een tochtje op lijn 60 naar Holwerd, maar de deuren hadden er geen zin in. Sjoof handmatig de deuren openen en sluiten, maar de deuren bleven niet meewerken, dus hij heeft ze handmatig gesloten en is met bus en al weer de buffer van Leeuwarden op gereden.
Poeh, die is best heet geweest dat zelfs de aluminium daklijst is gesmolten.quote:Op vrijdag 17 september 2010 12:59 schreef Peterselieman het volgende:
En weer een Ramba die met brandschade afgevoerd zal gaan worden: http://www.nu.nl/binnenla(...)hemse-stadsbus-.html
Doet Voith ook in elektrieke aandrijving (voor bussen en vrachtwagens) dan?quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:17 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
De hybride Scania OmniLink en Solaris Urbino worden anders ook aangedreven door Voith...
Zo maak ik ook foto'squote:Op maandag 20 september 2010 14:28 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Op Alkmaar station liep vandaag een busfotograaf rond bussen te kieken alsof ie op de klok stond.
Beende van hot naar her en was ook zo ineens weer verdwenen.
Vernieuwde website, yep, productaanbod, nope.quote:Op maandag 13 september 2010 18:18 schreef BastiaanL het volgende:
Website VDL Bus & Coach is in onderhoud, dus ik denk dat we een vernieuwde website met het vernieuwde productenaanbod kunnen verwachten.
Wel Javascript, maar in elkaar gebokst ofzoiets...quote:Op dinsdag 21 september 2010 15:50 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Vernieuwde website, yep, productaanbod, nope.
En weer minder informatie dan voorheen. Prutsers.
Had de bitlord dan toch gelijk.quote:Op woensdag 22 september 2010 17:36 schreef Alexxxxx het volgende:
vandaag ff in Bolsward geweest, eerst bij de overdekte busstalling, daarna bij de busdeurenfabriek
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beef R. Wijker
Dat is wel balen. Dan blijven er niet veel echte bussen meer over in Nederland ...quote:Op woensdag 22 september 2010 17:35 schreef Zug-Chef het volgende:
Wie in Noord- en Zuidwest Fryslân nog wil reizen in de hoge vloer 18 meter bussen moet snel zijn, begin oktober worden deze eindelijk vervangen.
Ik vermoed dat het drukkend drukker wordt in Oostzaan en Oostzanerwerf. Lijn 92 (Zaandam-Amsterdam) wordt doordeweeks zeer drukbereden...quote:Op woensdag 22 september 2010 12:17 schreef BastiaanL het volgende:
De Amba's voor Zaanstreek zijn genummerd in de 3500-serie. Ohja, ze hebben ook nog het "oude" front (wat logisch is, anders waren het Citea LLE's). Er zitten ook een paar wagens in "Zuidtangent" kleurstelling bij.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.openbaarvervoerinboskoop.nl/busfoto/keesvanderzwaard/
worden ze vervangen door 18m citaro's of komt er iets anders?quote:Op woensdag 22 september 2010 17:35 schreef Zug-Chef het volgende:
Wie in Noord- en Zuidwest Fryslân nog wil reizen in de hoge vloer 18 meter bussen moet snel zijn, begin oktober worden deze eindelijk vervangen.
In december staan gelede Citaro's werkloos in Zaandam, misschien komen die naar Noord- en Zuidwest-Fryslân.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:34 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
worden ze vervangen door 18m citaro's of komt er iets anders?
oude amba's hebben we al genoegquote:Op woensdag 22 september 2010 22:13 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
In december staan gelede Citaro's werkloos in Zaandam, misschien komen die naar Noord- en Zuidwest-Fryslân.
Verder weet ik niet wat er met de Ambassadors in hetzelfde gebied gebeurt op de tweede zondag van diezelfde maand...
Wil je de 8100's/8200's niet weg hebben?quote:Op woensdag 22 september 2010 22:28 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
oude amba's hebben we al genoeg
Liever vandaag nog dan morgen de eerste serie Ramba's op de schroothoop. De tweede generatie is een stuk beter.quote:Op woensdag 22 september 2010 22:30 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Wil je de 8100's/8200's niet weg hebben?
Mazzelpik, die stond er afgelopen zaterdag nog niet.quote:Op donderdag 23 september 2010 01:09 schreef Alexxxxx het volgende:
[ afbeelding ]
Merk en type: VDL Citea CLF
Datum: 22 september 2010
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |