Dat zijn (hele dure) speakers. Merk en type weet ik zo niet, maar het zijn speakers dus...quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:50 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zijn de rvs dingen ?Luidsprekers of dialyse apparaten? of iets heel anders ?
![]()
Huisje;
http://www.funda.nl/koop/(...)aat-68/fotos/#foto-4
Het is een lelijke trap, maar ik begrijp wel waarom ie is zoals ie is. Wij hebben hier ook het probleem van een rare lelijke trap die vervangen moet worden en het is duivels moeilijk om een goede vervanging te bedenken/vinden. Het type dat ik hier zie is goedkoop en het heeft het voordeel dat je niet tegen de hele trap aankijkt maar wel over de plateau zodat de huiskamer ruimer lijkt.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 21:23 schreef vluchtstrook het volgende:
Vind het niet alleen een enge trap, maar ook ontzettend lelijk zo pontificaal midden in de huiskamer.
die voegen zijn bijna net zo breed als de tegeltjes zelf...quote:Op donderdag 2 september 2010 09:28 schreef The_Tankgirl het volgende:
Zwevend bad?![]()
[ afbeelding ]
Oh nee, spiegels
sowieso, die kleuren, die muren.. echt alles behalve die ratiator vind ik lelijk!
http://www.funda.nl/koop/(...)at-288/fotos/#foto-8
Heb steeds het idee dat de foto op z'n zijkant staat.....quote:Op donderdag 2 september 2010 09:28 schreef The_Tankgirl het volgende:
Zwevend bad?![]()
[ afbeelding ]
Oh nee, spiegels
sowieso, die kleuren, die muren.. echt alles behalve die ratiator vind ik lelijk!
http://www.funda.nl/koop/(...)at-288/fotos/#foto-8
"Tot twee meter uit de oever behoort ook het water tot het eigendom"quote:Op donderdag 2 september 2010 19:43 schreef Snoopyfrl het volgende:
Bijzonder huis gelegen aan privé meer:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je vindt het hier voor maar 325.000 euri:
http://www.funda.nl/koop/hurdegaryp/huis-4445196-reidlanswei-40/
Dat je zonder problemen een steiger kan bouwen? Of een betonnen kade? En vervelende mensen die willen aanmeren zonder aarzeling kan wegsturen?quote:Op donderdag 2 september 2010 19:55 schreef yoppybt het volgende:
[..]
"Tot twee meter uit de oever behoort ook het water tot het eigendom"
Wat moet ik me daar bij voorstellen?
Waarschijnlijk houdt het in dat je zorg moet dragen voor de oever, de walkanten en het riet laten hekkelen enz. Die vervelende mensen die aan willen meren zullen er niet veel zijn, kijk op 'kaart/buurt' en dan op satelliet, het is maar een klein meertje wat niet aansluit op open water zo te zien.quote:Op donderdag 2 september 2010 20:23 schreef skrn het volgende:
[..]
Dat je zonder problemen een steiger kan bouwen? Of een betonnen kade? En vervelende mensen die willen aanmeren zonder aarzeling kan wegsturen?
Damn... 129K? Als ze dat er voor krijgen ga ik m'n poep verkopen, want dat is dan ook geld waardquote:Op donderdag 2 september 2010 10:28 schreef Gwywen het volgende:
Dat is een ontwerp van Gustav Argh, dat zie je zo.
Argh-badkamers zijn er in vele soorten en maten.![]()
Hier een gevalletje Smurf, het lijkt net of er iets mis is gegaan met de foto maar volgens mij is het echt zo blauw
[ afbeelding ]
Mankeert wel meer aan dit huisje![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat ze voor zo'n afgeleefd poppenhuis nog geld durven vragen ook
De foto werkt niet Oksel. Ik neem aan dat je deze foto bedoelt:quote:Op vrijdag 3 september 2010 13:48 schreef Oksel het volgende:
[ afbeelding ]
Inclusief therapieruimte!
http://www.funda.nl/koop/(...)nde-21/fotos/#foto-1
En dan vechten wie er bij de wastafel mag.quote:Op vrijdag 3 september 2010 13:42 schreef Oksel het volgende:
[ afbeelding ]
Gezellig met z'n 2en douchen..Maar dan wel in een aparte douche!
http://www.funda.nl/koop/(...)enmaatsweg-50/fotos/
Dat zou je denken, maar die hebben ze ook dubbel.quote:Op vrijdag 3 september 2010 14:44 schreef k_man het volgende:
[..]
En dan vechten wie er bij de wastafel mag.
Superleuk huisje.quote:Op vrijdag 3 september 2010 13:48 schreef Oksel het volgende:
[ afbeelding ]
Inclusief therapieruimte!
http://www.funda.nl/koop/(...)nde-21/fotos/#foto-1
Ik dacht in eerste instantie dat het een nieuw Mc Mansion was, maar het is een huis uit 1855??? Dat is echt bijna niet terug te zien, behalve de trapspijlen... zonde zeg.quote:Op vrijdag 3 september 2010 17:31 schreef Lottekoekkie het volgende:
In een overigens schattig pand deze keuken, en dan die omschrijving..
http://www.funda.nl/koop/(...)oord-1/fotos/#foto-4
huis is niet eens duur gezien de oppervlakte en het enorme grondstuk maar kan er geen kaas van maken.
Vind het maar een vreemd huis en dat adverteren ze met die keuken ook als Siematic keuken maar ik kijk het er niet van af.
[quote]De woonkeuken in het souterrain (Siematic) is in de rechtervleugel gesitueerd en voorzien van granieten aanrechtblad, vaatwasser, gasfornuis en Portugese plavuizenvloer.[unquote]
Afgrijselijk lelijk. Als je dan toch genoeg geld over hebt voor speakers (zoals mijquote:Op donderdag 2 september 2010 01:37 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dat zijn (hele dure) speakers. Merk en type weet ik zo niet, maar het zijn speakers dus...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |