Welke RMA bedoelde ikquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 11:41 schreef MariaEtcetera het volgende:
ShinyfaceIk ben trouwens ook nooit lid geweest van Albion - begon pas met Engels erbij in mn 2e jaar, dus heb al die intro-dingen enzo gemist. Bovendien woon ik niet in Utrecht, dus dat was met al die feestjes enzo toch onhandig
![]()
Inu: 2,5 maand in Leeds de student uithangen!Voor mn RMA
![]()
En nee!Nu je het zegt. Ik ben nog regelmatig bij de uni dus zal het hem eens vragen als ik hem zie (mede namens jou dan!)
Ja vorig jaar begonnen, hence de verwarring denk ik!quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 11:43 schreef Inu het volgende:
[..]
Welke RMA bedoelde ikOf doe je hem al?
In het buitenland studeren is echtIk mis IJsland nog steeds en alle mensen
Graag! Lijkt me wel leuk, nog een boekje met mn naam erin
Ik was een maand eerder gegaan om nog een taalcursus te volgen die werd aangeboden en daar heb ik heel veel mensen leren kennenquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 11:47 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ja vorig jaar begonnen, hence de verwarring denk ik!Ik doe Literary Studies, focus op postkoloniaal / migrantenliteratuur
![]()
Ik hoop zo dat het leuk is!Ik wil veel leuke mensen leren kennen enzo! Meestal niet zo'n groot probleem, maar je weet maar nooit
![]()
Ja, vraag me af of het iets is voor op je CV
Ok, thanks!quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 11:28 schreef Giraffe het volgende:
[..]
Ik studeer geen Engels, maar vanuit mijn bestuursjaar heb ik wel wat ervaring met Albion. Het is volgens mij een vrij kleine vereniging, maar wel eentje met regelmatig activiteiten(borrels, symposium, studiereis, uitstapjes, lezingen, feesten) Sinds een paar jaar zijn de studieverenigingen die iets met taal doen ook verenigd in het Samenwerkingsverband Moderne Talen (sv MT)
Wat betekent dat voor jou? In feite zorgt dit ervoor dat je, naast borrels en activiteiten van Albion, ook kan gaan naar borrels met mensen die Frans, of Portugees studeren. Ook zorgt het samenwerkingsverband ervoor dat er af en toe uitstapjes of symposia worden georganiseerd die leuk zijn voor alle X taal en cultuur-studenten.
Nee ik zie mezelf in ieder geval nu nog niet een actieve rol spelen. Maar ik kijk wel even na de intro.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 11:29 schreef Alphamusic het volgende:
Wil je een actieve rol gaan spelen? Hangt er van af wát je doet maar meestal gaat er niet superveel tijd in zitten, en het is best gezellig. Vorig jaar was de opkomst nogal wat magertjes, maar met die grote lading eerstejaars die we nu weer krijgen weet je het nooit natuurlijk:)
Het is geen aanval of verwijt; ik probeer het te begrijpen.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 09:36 schreef Inu het volgende:
[..]
Je kunt toch niet als eis stellen dat alle studenten een semester in het buitenland gaan studerenDat is én heel erg duur, er moet maar net plek zijn en het moet ook kunnen als student.
Ik ben een semester in IJsland geweest, ook niks te maken met Engels, maar wel veel geleerd daarOndertussen kom ik ongeveer een keer of 5,6 in Londen en is mijn voertaal Engels op het werk, wat zeker helpt, maar verwachten dat mensen perse naar Engeland of de US gaan
Ik zou niet eens in de UK of US willen studeren
Bij researchmasters is het trouwens wel verplicht om een semester op een andere universiteit te studeren, maar dat is ook een hele specifieke tak van sport.
een studie Engels is heel wat meer (en anders) dan "de cultuur van een land". cultuurkunde is een inimini onderdeel, de facto hadden ze beter de oude naam "engelse taal- en leytterkunde" kunnen houden, maar dat spreekt middelbare scholieren volgens mij minder aanquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Het is geen aanval of verwijt; ik probeer het te begrijpen.
Uitwisseling, stage, werkreis.. Hoe kan je afstuderen in de cultuur van een land zonder het ooit echt te hebben ervaren?![]()
Ik heb in de VS gewoond en woon nu al lange tijd in het VK en in beide heb ik erg veel praktische culturele kennis opgedaan die je niet zomaar uit boeken leert.. Waar word je voor klaargestoomd?
Enlighten me!
Ik kwam hier om hetzelfde te be-cheerenquote:Op woensdag 1 september 2010 16:33 schreef motorbloempje het volgende:
hooray voor shinyze kan beginnen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
quote:Op donderdag 2 september 2010 12:34 schreef klaasdj het volgende:
-------------------------------------------------------------------------------------
Canada, the promised land!!!
American Studies RuG
Nee, is ook niet verplicht, maar nu lees je 'm wel.quote:
In de weekenden ja. Maar ik doe een bachelor, dus ik denk niet dat het goed vergelijkbaar is.quote:Op donderdag 2 september 2010 12:57 schreef Inu het volgende:
Ik heb wel 32 uur gewerkt naast het 2e deel van mijn master en dat was net vol te houden![]()
Hoef je niet te werken naast je studie?
Nja, je kunt het natuurlijk een beetje berekenen he. In Utrecht had ik meestal 6x per week 2 uur college tijdens mn bachelor en dat is dan dubbel als je 2 studies doet, dus ben je al 3 volledige werkdagen kwijt aan college (hopende dat er geen twee op hetzelfde tijdstip vallen) en daarnaast moet je nog alles lezen en papers schrijven en leren voor tentamens.... Best krap als je dan ook werkt in het weekend lijkt mequote:Op donderdag 2 september 2010 12:58 schreef klaasdj het volgende:
[..]
In de weekenden ja. Maar ik doe een bachelor, dus ik denk niet dat het goed vergelijkbaar is.
Het ligt er inderdaad aan wat je doet. Voor veel zaken is het belangrijk dat je het land zelf ervaren hebt, maar voor zaken als letterkunde en geschiedenis is dat niet per se nodig. Hoogstens voor bronnen die je hier niet kunt vinden, maar dat komt met het digitale tijdperk steeds minder vaak voor.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 18:20 schreef Individual het volgende:
Ahh letterkunde. Het is duidelijk. Ik trek me weer terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |