quote:
Op woensdag 11 augustus 2010 20:18 schreef Claudia_x het volgende:Ik ga eens kijken, Floria! Ik heb me wel voorgenomen om een cursus bij mij in de buurt te doen. De vorige keer moest ik aan de andere kant van Amsterdam wezen, net na mijn werk, en dat was vervoertechnisch een ramp.
ghehe
Je kunt eventueel ook bij de sportschool je speciaal laten begeleiden, je hebt toch een sport-iets in je woning? Is daar geen instructeur bij ofzo?
En anders zwanger-fit ofzo of hoe dat heet. Ik snap best dat als je júist wilt fitnessen dat je dat dan nu wilt en liever niet met 34 weken nog
Ik mag morgen op mn werk vertellen

of nouja, showen... Mijn leidinggevende was laaiend enthousiast toen ik vertelde dat ik zwanger was met Amélie toen. Dat was zo leuk, hij heeft zelf geen kindjes vanwege zijn academische cariere en altijd tijd tekort en blabla en die man is juist zo enorm leuk met kinderen.
Maarja, nu vertrekt hij naar een andere universiteit (buitenland) en daarmee, samen met mijn afstuderen, komt ook mijn baan te vervallen. Ik had eigenlijk een contract tot eind dit jaar maar in de CAO is opgenomen dat in zulke gevallen het contract dus tussentijds beëindigd wordt. Helaas voor mij verandert mn zwangerschap daar verder niets aan dus das een beetje jammer. Ik ben wel heel benieuwd wat de grote baas morgen te zeggen heeft...
Niemand weet verder van mn zwangerschap, toen mn leidinggevende kwam vertellen over zn nieuwe baan was ik 6 weken zwanger en wilde ik het hem nog niet vertellen, daarna wilde ik eerst eens even het gesprek afwachten.
Ik proef een beetje uit de mailtjes, telefoontjes en houding van de andere baas dat hij het idee heeft dat ik maar een studentje ben die op kamers zit en die wel door papa en mama onderhouden wordt als het bijbaantje wegvalt zeg maar, hij vindt het wel best. Dus ik hoop dat ik hem er wel van kan overtuigen dat dit voor mij niet zomaar any bijbaantje was maar dat ik hier wel een gezin van onderhoud en een huis van betaal en een auto etc. etc. Ik kan hem ook niet kwalijk nemen dat hij in eerste instantie aan zo'n student denkt, maar het is wel jammer want het werkt in mn nadeel.
Hopelijk is er nog iets uit te slepen. Zo zou ik het netjes vinden als mn salaris in ieder geval nog 1 maand doorloopt (opzegtermijn enzo), maar ik reken er niet op
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!初戀的香味就這樣被我們尋回