Of gewoon je kop houden als je het eens bent met die hippies.quote:
Gebraden dier daarentegenquote:
Kattenvoer is ook vlees.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:34 schreef NielsTriple het volgende:
Zoals te lezen is op de frontpage
Stichting Wakker Dier adviseerde de afgelopen maanden in radiospotjes ergens anders vlees te kopen omdat het vlees bij C1000 vaak 'goedkoper is dan kattenvoer'.
Tut tut...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:25 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Of gewoon je kop houden als je het eens bent met die hippies.
En dan zeg ik dat een grafhark als jij mij niet de mond snoert. Geen onderhandeling mogelijkquote:Inderdaad ja, ik zeg dat jij je kop moet houden.
Verplicht.
Geen onderhandeling mogelijk.
Je mag best schreeuwen, maar dat maakt bitter weinig indruk, joh.quote:Wat zeg je? Het is een vrij land en je bepaalt zeker zelf wel wat je wel of niet doet?
LAAT MIJ DAN GODVERDOMME GOEDKOOP VLEES ETEN, HIPPIE!![]()
Begrijpend lezen. Het is moeilijk voor mensen met een chromosoom te veel...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:29 schreef Skonk het volgende:
'goedkoper dan kattenvoer'
Ja, mag het hopen van wel, gaat toch niet duurder vlees aan je kat geven dan jezelf, wat ben je voor kankermongooltje als je dat doet
Inderdaad.quote:
Lastig hč, lezenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:29 schreef Skonk het volgende:
'goedkoper dan kattenvoer'
Ja, mag het hopen van wel, gaat toch niet duurder vlees aan je kat geven dan jezelf, wat ben je voor kankermongooltje als je dat doet
Nee, die stichting zal niet rusten voordat alle katten in Nederland vegetariër zijn geworden. En daardoor kapotgaan omdat ze niet genoeg voedingsstoffen binnenkrijgen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:40 schreef linpunt het volgende:
Stichting wakker dier eet stiekem zelf altijd kattenvoer uit solidariteit voor de kattendieren en vindt het stiekem te duur. Daarom verpesten ze het voor ons allemaal. We moeten als tegenactie; EEN BBQ ORGANISEREN.
Och jee, een semantisch grapje...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:22 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Vlees is sowieso al biologisch dus een biologische slager slaat nergens op.
1. Je betaalt niet meer voor hetzelfde stuk vlees. 2. Je betaalt de werkelijke prijs voor een stuk vlees.quote:Waarom zou ik veel meer moeten betalen voor hetzelfde stuk vlees.
En de manier waarop het beest bij leven is behandeld. En het eten dat dat beest krijgt, wat er voor zorgt dat het ziek wordt. De antibiotica die het beest krijgt om die ziektes eronder te houden. Om de vernietiging van land voor het foute veevoer dat erin wordt gepropt. En de intense milieuvervuiling die ermee gepaard gaat. Allemaal kosten die worden afgewenteld op de maatschappij, omdat klojo's als jij altijd en overal en zoveel mogelijk vlees moeten eten.quote:Het gaat ook niet om het vlees, het gaat om de manier waarop het beest waar het vlees van is dood gemaakt is.
dat ook, maar dat krijg je er bij die vleeschuivende tokkies niet in. die moeten minstens elke dag 400 gram aan frikandellen hebben.quote:
Daarom jaag ik ook altijd zelfquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:36 schreef Verbal het volgende:
[..]
Och jee, een semantisch grapje...
[..]
1. Je betaalt niet meer voor hetzelfde stuk vlees. 2. Je betaalt de werkelijke prijs voor een stuk vlees.
[..]
En de manier waarop het beest bij leven is behandeld. En het eten dat dat beest krijgt, wat er voor zorgt dat het ziek wordt. De antibiotica die het beest krijgt om die ziektes eronder te houden. Om de vernietiging van land voor het foute veevoer dat erin wordt gepropt. En de intense milieuvervuiling die ermee gepaard gaat. Allemaal kosten die worden afgewenteld op de maatschappij, omdat klojo's als jij altijd en overal en zoveel mogelijk vlees moeten eten.
Vlees eten was ooit een luxe. Nu is vooral heel veel vlees eten vooral voor tokkies zonder hersenen.
V.
Waarvan akte in dit topic.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat ook, maar dat krijg je er bij die vleeschuivende tokkies niet in. die moeten minstens elke dag 400 gram aan frikandellen hebben.
En áten ze dan maar vlees, nee, ze eten altijd van die kansarme rommel zoals supermarkt kip, k&k hamburgers en idd de eeuwige frikandel.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat ook, maar dat krijg je er bij die vleeschuivende tokkies niet in. die moeten minstens elke dag 400 gram aan frikandellen hebben.
Een mooie hobby die ik ooit nog eens zou willen beoefenen.quote:
Topic goed gelezen zie ikquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:56 schreef Skylark. het volgende:
Vlees opscheptopic.
Wat is FOK! toch kankertriest. Van die single ICT'ers die de hele dag op het kantoor zitten, en de enige voldoening uit hun leven putten door te posen met hoeveel 'vleesch![]()
![]()
' ze eten op internet. 'Vleesch' dat is verkregen door naar de supermarkt te gaan en te kopen, waarna ze gaan bbq'en in hun eentje.
Ja, want dit is namelijk echt een exclusief "hippie"-onderwerpquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:56 schreef SimtekF1 het volgende:
Stuur vooral ook al je klachten naar die kut hippies:
http://www.wakkerdier.nl/contact.php
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |