Ik blijf zijn echtgenoot een koning vinden.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:58 schreef TUFKAL het volgende:
De oude boef!
Bekijk deze YouTube-video
Ik wou nog even zeggen dat ik dit weer een heerlijk nummertje vind.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 10:15 schreef Rectum het volgende:
Meteen maar even de topper van dit moment. De nieuwste Peter Bresil voor iedereen die hem gemist heeft.
geen dank! en straks lekker fappen op rinus marlous!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:28 schreef tho_Omas het volgende:
Goeie actie Jumparound. Dat is nog eens lekker wakker worden.
Liefde voor jou. Liefde voor mij. Liefde voor ons allebeiquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Jezus kanker eens een keer op met dit soort noobie kankerzooi.
Er zijn wel 30 van die "onopvallende" reeksen hier in KLB, ga dan effe naar MUZ ofzo.
Rinus had het gewoon over een anonieme Marlous. Deze golddigger doet alsof ze 'de' Marlous is en speelt met haar geile clipje handig in op de heersende Rinusmania.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:24 schreef Paxcon het volgende:
Heeft die rinus het over deze Marloes?
Oh, noem die andere 30 dan? En zo niet, dan kanker je toch op naar MUZ ofzo?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Jezus kanker eens een keer op met dit soort noobie kankerzooi.
Er zijn wel 30 van die "onopvallende" reeksen hier in KLB, ga dan effe naar MUZ ofzo.
Hoe kun je nou een burn-out krijgen door het zingen van kutliedjes?quote:Een nieuw bericht van Marlous!
Het onderwerp is “Een Flinke Domper Voor Marlous, Zware Burn-out!“. ”Een flinke domper voor Marlous. De zangeres die mee heeft gedaan aan het Nationaal Songfestival heeft een burn-out. Ze moet voorlopig rust houden.
Marlous is sinds haar deelname druk bezig met haar debuutalbum. Maar de zangers is oververmoeid en ze heeft ook last van hyperventilatie. De dokter heeft vastgesteld dat ze een burn-out heeft en ze moet minimaal drie tot vier maanden rustig aan doen.
Marlous zal voorlopig niet op het podium mogen staan, al haar optredens zijn afgezegd. Hierdoor zal ze dus ook niet zingen op de Nacht van Oranje op 29 april in de Ahoy te Rotterdam. Ook haar album release is voor onbepaalde tijd uitgesteld.
ze moet vaker naar haar eigen hit luisteren denkquote:Op woensdag 11 augustus 2010 16:03 schreef ZangerPetroFan het volgende:
Laten we dit topic volspammen, zodat Pieter-utd of Rectum een fatsoenlijke OP kunnen maken.
Marlous heeft een burn-out btw.
[..]
Hoe kun je nou een burn-out krijgen door het zingen van kutliedjes?
Hyperventilatie, alleen aandachtshoeren hebben daar last van.
RAAAAAAAAAAAAAAAAAAGEEEEEEEEEEEEEEquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 22:27 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Liefde voor jou. Liefde voor mij. Liefde voor ons allebei
Neen, mijn lieve jumparound;quote:Op woensdag 11 augustus 2010 08:55 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Oh, noem die andere 30 dan? En zo niet, dan kanker je toch op naar MUZ ofzo?
Sowieso zit MUZ vol met paupers die alles al véééééél eerder kenden.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 16:52 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Neen, mijn lieve jumparound;
Dit is KLB, ik ontwijk MUZ veelal (tenzij ik geen nummertitel weet)
Als je daar een clipje van Petro in een 'tip hier nieuwe muziek' topic pleurt halen ze 'm eruit.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 16:56 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Sowieso zit MUZ vol met paupers die alles al véééééél eerder kenden.
Ja hoe is het mogelijk. Je zou haast denken dat Marlous teveel zeurt.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 16:03 schreef ZangerPetroFan het volgende:
Laten we dit topic volspammen, zodat Pieter-utd of Rectum een fatsoenlijke OP kunnen maken.
Marlous heeft een burn-out btw.
[..]
Hoe kun je nou een burn-out krijgen door het zingen van kutliedjes?
Hyperventilatie, alleen aandachtshoeren hebben daar last van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |