Ik heb nog deze liggen.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:15 schreef mrien het volgende:
Ik zoek een jasje voor de baby (jongen) in maat 56
Heb er wel eentje maar die vind ik niet zo leuk eigenlijk..
Niet te dun (geschikt voor in de winter) maar ook niet te dik dat het een michelin baby wordt
Heeft iemand nog wat leuks liggen?
Ik zal morgen in de kast kijken.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:15 schreef mrien het volgende:
Ik zoek een jasje voor de baby (jongen) in maat 56
Heb er wel eentje maar die vind ik niet zo leuk eigenlijk..
Niet te dun (geschikt voor in de winter) maar ook niet te dik dat het een michelin baby wordt
Heeft iemand nog wat leuks liggen?
Oooooh Serpente, dat tweede shirtje heeft mijn dochter juist hééél veel aangehad. Was echt mijn favoriet toen en zit zelfs in de bewaardoos. Wat gek dat het lente niet zo goed staat, dan lijken ze misschien toch niet zoveel op elkaar als ik even dachtquote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:26 schreef Ssserpente het volgende:
Edit: oh, en deze is ook niet echt des Lentes. Ook maat 86. Is van de H&M.
[ afbeelding ]
Ik heb geen zwart/wit/grijs, wel blauw geblokt van de Hema, maatje 68/80, zonder mouw.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:28 schreef flugeltje het volgende:
Ik zoek kleine slaapzakjes, zowel mét als zonder mouwen... Liefst in zwart/wit/grijs... Iemand nog iets liggen?
Ik vind het juist best een jongenstruitje, Groof. Ook na de foto van S gezien te hebben. Het is ook niet zozeer dat het Lente niet zal staan, hoor, ik hou zelf gewoon niet zo van beestjes op kleding.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:38 schreef Groofsken3 het volgende:
[..]
Oooooh Serpente, dat tweede shirtje heeft mijn dochter juist hééél veel aangehad. Was echt mijn favoriet toen en zit zelfs in de bewaardoos. Wat gek dat het lente niet zo goed staat, dan lijken ze misschien toch niet zoveel op elkaar als ik even dacht.
[ afbeelding ]
Ik vond dat trouwens echt een truitje waarvan ik dacht, dat kan R straks ook wel aan. Nou, het staat hem dus helemaal nieten ik vind het ook ineens een heel meisjesachtig ding.
Oh haha. Ja, dat vond ik toen ook een beetje, maar uiteindelijk vond ik het bij haar dus een heel leuk ding en staat het R niet. Misschien toch door de kleuren dan.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 12:12 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Ik vind het juist best een jongenstruitje, Groof. Ook na de foto van S gezien te hebben. Het is ook niet zozeer dat het Lente niet zal staan, hoor, ik hou zelf gewoon niet zo van beestjes op kleding.
Wat lijkt S daar trouwens op Lente! Ze zouden zusjes kunnen zijn!
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 11:35 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
wel kleinere slaapzakjes, maar niet zwart/wit/grijs
ik heb een appelgroene met felroze opdruk, en nog een roze badstoffen met lange mouwen en nog een grotere , ongebuikte (90cm), maar die is ook roze/bruin. Ow en nog een 90? cm crme kleurig met allemaal nijntjes erop
Ik zoek echt eerst even hele kleine slaapzakjes, ik hou die van dolphinqueen effe in het achterhoofd, heb echt het liefste zwart/wit/grijs nu.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 12:11 schreef dolphinqueen het volgende:
[..]
Ik heb geen zwart/wit/grijs, wel blauw geblokt van de Hema, maatje 68/80, zonder mouw.
Hierbij het jasje in maatje 56.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 10:32 schreef dolphinqueen het volgende:
weer kleertjes toegevoegd:
Unisex kleertjes
meisjes kleding
jongens kledingik ga nog achter het jasje aan hoor
Deze misschien? Prenatal, maat 60 met afritsbare mouwen. Eén keer gewassen maar nooit gedragen want ik kon destijds geen vriendjes worden met een rits aan de zijkant.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 12:33 schreef flugeltje het volgende:
Ik zoek echt eerst even hele kleine slaapzakjes, ik hou die van dolphinqueen effe in het achterhoofd, heb echt het liefste zwart/wit/grijs nu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |